Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kellemes kis készülék lesz, már csak az ára a kérdés, jó a nagy aksi, és a SoC is. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) oszi666


oszi666
őstag

bocsánat ha csak én vagyok vak, az ujjlenyomat olvasóról lehet tudni valamit?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#3) Graphics válasza oszi666 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vagy vak, csak a kijelzőbe van építve :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) gerii


gerii
addikt

Na és a fél éve mindjárt kapható Pro mikor lesz már megvehető???...

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

Szóval szinte egy nagy mi 9 se

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Graphics válasza Noukoum (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így is lehet nézni :) Jaja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Jobb lett volna ezt stock Android 10-zel árulni az Android One esernyője alatt, Xiaomi Mi A3 Pro néven árulni, mert a Mi A3 az most szerintem egy balul elsült telefon lett az A2 árnyékában. Visszafelé fejlődött a dizájn, mert csak rárakták azt a notch-ot (mivel a CC9e az alapja), sima HD kijelző, Snapi 665 és közepes akkuidő 70k-ért. Épp ezért kiáltott a nagytesóért, jobb felszereltéggel, erre meg a nagytesó Mi 9 Lite néven jön, MIUI-val! :W

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#8) Graphics válasza WaG_Gaming (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A design miért visszafelé fejlődött? Az elődön is volt notch, sőt jóval nagyobb...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) WaG_Gaming válasza Graphics (#8) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Szerintem itt a Mi A2 Lite-ra gondolsz, azon volt ott az a nagyobb notch. A névleges előd, a sima Mi A2 nem rendelkezett notch-csal.

Ez itt a Mi A2 Lite:

Ez pedig a sima Mi A2:

Látható, hogy a normál Mi A2 (ami névlegesen az elődje a Mi A3-nak) nem rendelkezik azzal az ótvar bevágással.

[ Szerkesztve ]

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#10) Whist


Whist
aktív tag

Ehelyett akkor már ott van a 9T,kicsit feleslegesnek érzem ezt a készüléket. :/

(#11) konczy3 válasza Whist (#10) üzenetére


konczy3
senior tag

Valószínű lesz kB 20-30 ezer köztük bár kétség kívül hasonlók.

Never Settle

(#12) hroberto


hroberto
addikt

Már annyiféle Mi9-et dobnak piacra, hogy nyomon követni is nehéz. :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13) Graphics válasza Whist (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az hardverben erősebb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) PietPunto


PietPunto
tag

Nagyon szemezgetek ezzel az MI 9 szériával. Honor 8-ról tervezek majd váltani. Kérdés hogy a vezeték nélküli töltés benne lesz e majd a Lite-ban.

(#15) DshadoW


DshadoW
tag

Ha max annyiba fog fájni mint egy A3 akkor jó választás lehet. Ha többe fog kerülni akkor már jobban megéri egy 9t. Ahogyan az A3 esetében, itt is az árazás fog dönteni a készülék sorsáról.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#16) konczy3 válasza PietPunto (#14) üzenetére


konczy3
senior tag

Mivel 9SE alá lesz pozicionalva, szerintem nem, sajnos abba sincs.

Never Settle

(#17) neoforce


neoforce
aktív tag

Ha mi9se alatt lesz akkor már jöhet is!

(#18) Noukoum válasza PietPunto (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem lesz

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) RoBos


RoBos
senior tag

The base 4/64GB model starts at €319 ($352) while the 6/128GB variant will set buyers back €349 ($385).

[link]
Ezek megőrültek?! :Y

(#20) 4trASS válasza RoBos (#19) üzenetére


4trASS
csendes tag

Vicc. A CC9 260€...

(#21) Graphics válasza 4trASS (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kínában ? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) b-csigabiga


b-csigabiga
csendes tag

Sziasztok!

Ma megkaptam Kínából a "kis" kedvest! SZENZÁCIÓS! :) De még ismerkedünk! Esetleg ha van még valakinek, beszélgethetünk róla! :K

BCsB

(#23) Micsek


Micsek
csendes tag

Nekem is úton van egy 4/64-es.
Redmi note 4x-t váltja.

(#24) gaboca0314 válasza b-csigabiga (#22) üzenetére


gaboca0314
tag

Első tapasztalatok milyenek?

(#25) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Sziasztok!
Csatlakoznék egy 6/64-es kék színű készülékkel én is, egy Redmi Note 4-ről váltva. Viszont lenne máris egy kérdésem, a magánszámról érkező hívásokat hol tudom beállítani, hogy blokkolja a telefon?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26) akaaka


akaaka
tag

Sziasztok!
Egy kis tapasztalat megosztás:
Bevallom őszintén M9 SE telefont néztem ki magamnak és vettem is meg. Csábító volt a kompakt mérete, de az 5. nap után visszaküldtem az eladónak. Az akkuja nálam épp hogy kibírta az egy napot, úgy hogy éjszaka mindig kikapcsolom a telót. Természetesen minden akku spórolós módszer bevetésre került rajta.

Így nézelődve a Mi palettáján belebotlottam a Lite-be és most már kerek egy hete használom. Az elsődleges szempont az akkuja nálam két napig bírja a második nap végén 25-30% körül van, ez nekem így rendben van!

Szoftveresen nem tapasztaltam sebességbeli különbséget az SE-hez képest, fényképek minőségében sem.
Xiaomi amazfit bip órához csatlakozott, és rendben jönnek az értesítések az órára, az előző Lenovo Zuk Z2- es telómon ez akadozva működött.

Amit megemlítenék negatívumként!
- A telefon front oldalán nincs értesítő led, ez nagy szívfájdalmam, de vannak erre a célra fejlesztett appok amik ezt próbálják helyettesíteni pl: NotifyBuddy – Amoled (még nem próbáltam, hogy milyen)
- a másik észrevételem, az első reggeli bekapcsolás követően sem az arcfelismerésre sem az újlenyomatra nem tudom kinyitni a telefont, egyedül a feloldó mintával működik. Nap közben ezekkel már nincs probléma!!
igazából egyenlőre ennyi! :)

(#27) user01 válasza akaaka (#26) üzenetére


user01
aktív tag

"- a másik észrevételem, az első reggeli bekapcsolás követően sem az arcfelismerésre sem az újlenyomatra nem tudom kinyitni a telefont, egyedül a feloldó mintával működik."

Biztonság miatt van így! Bekapcsoláskor, illetve 72 óránként (ha jól tudom) meg kell adni a feloldókódot.

(#28) El Rey


El Rey
tag

Ma délelőtt kaptam kézhez egy 6/64-es kék színű telót.
Nagyjából belaktam már. Az akkuról nemsokat tudok mondani így pár órás használat után.
Egy 4x et váltottam le vele. Az elsődleges kiszemelt telóm a 9 SE lett volna de visszatartott a 3ezres akksiméret. Szerencsére megjelent ez a telefon így meg is vettem.
Hatalmas a kijelzője és nagyon szép a 4x hez képest. Fürge nagyon! Az AOD funkció is nagyon hasznos. Egyenlőre ennyit tudok mondani ilyen rövid "használat" után.
85 ért vettem turbadoról. Tudom, hogy máshol olcsóbb de nekem megérte azt az 5 ezer ft felárat a +1 év garancia. Egyébként kedden megrendeltem délelőtt és ma az az csütörtök reggel meg is kaptam.
Ha bárkinek van kérdése a telóval kapcsolatban kérdezzen nyugodtan.

(#29) Winnie The P válasza El Rey (#28) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia!

A magánszámról érkező hívásokat hol tudom tiltani, hol kell beállítani?

Köszi

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#30) eisento


eisento
addikt

Na vegre van topikunk :C
Masnal is lassan kuldi el az sms-t?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#31) Winnie The P válasza eisento (#30) üzenetére


Winnie The P
őstag

én nem vettem észre, igaz olyan sok sms-t nem szoktam küldeni (pedig 20 db benne van az előfizuban).

Ha az aod be van kapcsolva akkor mit kell beállítani, hogy a nem fogadott hívást és a kapott sms-t kitegye? Mert csak a face és messenger üzikről jön értesítés.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#32) hazai


hazai
tag

Sziasztok a hátlapon lévő Xiaomi felirat
Értesítéskènt használható ?

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#33) eisento válasza Winnie The P (#31) üzenetére


eisento
addikt

elvileg ez bug miui10-en... es akik mar hasznaljak a miui11-et ott mar mindent mutat... legalabbis mi9 topikban ezt irtak... meg van play aruhabol telepitheto miui notification de nalam szart se csinalt :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#34) Winnie The P válasza eisento (#33) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi a választ, kíváncsi leszek akkor a 11-re. Abban tudnál még segíteni, hogy hol kell a magánszámról érkező hívások blokkolását beállítani?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#35) eisento válasza Winnie The P (#34) üzenetére


eisento
addikt

biztonsag app megnyit-->>tiltolista-->>fogaskerek jobb felul-->>es ott ismeretlentol erkezo hivasok tiltasa. erre gondolsz?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#36) El Rey válasza hazai (#32) üzenetére


El Rey
tag

Csak az használható arra ugyanis az az értesítő led! De ugye az csak akkor látszik ha pofával lefelé teszed le a telót.

(#37) El Rey válasza Winnie The P (#29) üzenetére


El Rey
tag

Ezt nem tudom sajnos.

(#38) El Rey válasza Winnie The P (#34) üzenetére


El Rey
tag

Miui 11 erre a telóra ekkor jön:

2. hullám (November 4-12)

Szóval három és fél héten belűl.

(#39) Winnie The P válasza eisento (#35) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi ez az. Mennyit kerestem, jól eldugták. :R

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#40) Winnie The P válasza El Rey (#38) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi néztem én is.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#41) hazai válasza El Rey (#36) üzenetére


hazai
tag

Köszi a válaszodat,így elgondolkodok a
Vásárláson.
Amúgyis szemezkedtem vele, jó teló nak bizonyul.

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#42) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok. Hétfőn én is a kezembe fogom majd :D
Remélem minden ok lesz vele. 79000 volt kuponnal.
Már nézegettem, és a cc9 twrp recovery jó lesz hozzá. Alig várom már hogy nyissam majd a bl-t, majd root :D

Akaaka
Az ujjlenyomat olvasóval lehet ébreszteni a készüléket így, hogy a kijelzőn van?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#43) csucsu52 válasza szunyi777 (#42) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Szia!
honnan? Milyen kuponal?

üdv.

(#44) szunyi777 válasza csucsu52 (#43) üzenetére


szunyi777
őstag

Gearbest, 9000 Ft os ajándék kuponnal

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#45) RoBos


RoBos
senior tag

A híresztelések szerint okt. 24-én jön a CC9 Pro!
Vajon lesz ebből később global Mi 9 Lite Pro?!
Én nagyon remélem! ;] :R

Specs:
Snapdragon 730G
6.4″ Full HD+ AMOLED with waterdrop notch
In-display FS
108MP + 13MP (Wide Angle) + 8MP (Telephoto)
32MP
4000mAh with 20W+ charging
Android 10
IR blaster
NFC
9mm thick
180g
6GB+128GB around 2599 Yuan

(#46) novinyul válasza RoBos (#45) üzenetére


novinyul
veterán

Végül is a CC9-l is lett MI 9lite a CC9e-l meg A3. Nekem nagyon bejött mindkét telefon, de a Lite nagyon jól sikerült.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#47) Kerni62 válasza novinyul (#46) üzenetére


Kerni62
tag

Szia! Van értelme Note 7-et erre cserélni? Nekem az NFC nagyon hiányzik most. A többi pedig hab a tortán. Köszi

(#48) novinyul válasza Kerni62 (#47) üzenetére


novinyul
veterán

Volt nálam Note 7, simán cserélj ha tudsz. A többi pedig hab a tortán :) Nagyon eltalálta ezt a telefont a Xiaomi, jöhetett volna hamarabb is.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#49) Kerni62 válasza novinyul (#48) üzenetére


Kerni62
tag

Köszi. Ezek is Global verziók, mert én indiait használom a jobb zenei hangerő miatt?

(#50) novinyul válasza Kerni62 (#49) üzenetére


novinyul
veterán

Van a Lurdy MI Store-ban hivatalos garanciával(2 év) én Svájcon használom.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.