Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Winnie The P válasza szunyi777 (#100) üzenetére


Winnie The P
őstag

Kösz, most néztem hogy a playes nem is kompatibilis a telóval.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#102) novinyul válasza Winnie The P (#99) üzenetére


novinyul
veterán

Ez nem rakható fel :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#103) Winnie The P válasza novinyul (#102) üzenetére


Winnie The P
őstag

Közben rájöttem én is. Tudsz egy linket dobni?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#104) novinyul válasza Winnie The P (#103) üzenetére


novinyul
veterán

Itt is körbe nézhetsz
[link]
De ha keresőbe beírod hogy Xiaomi CC9 Gcam akkor is fog kiadni találatot.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#105) Winnie The P válasza novinyul (#104) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#106) eisento


eisento
addikt

Azt tudja valaki, hogy a miui 11 mar android 10 alapu lesz nekunk vagy meg a 9-es? lesz nekunk android 10? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#107) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Rendeltem egy ilyent (~250€ itt Berlinben, elvileg holnap itt van), Redmi4X-et váltok, remélem nem lesz túl nagy :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#108) El Rey válasza AiRLAC (#107) üzenetére


El Rey
tag

4x ről váltottam én is. A képernyője jóval nagyobb ahhoz képest. De kb 2 nap volt és megszoktam. Megérte váltani.

(#109) szunyi777


szunyi777
őstag

2 napja nyúzom a telot. Az értesítési led nem működik megfelelően. 2 nap alatt 2x lefagyott a készülék sajna. Mindenre reagált, de az érintésre nem. Az ujjlenyomat világított, de nem lépett be, és semmi mással sem tudtam Csak a reboot segített. Valakinek hasonló?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#110) AiRLAC válasza El Rey (#108) üzenetére


AiRLAC
addikt

Köszi, olvastam a postodat, az is segített dönteni :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#111) novinyul válasza szunyi777 (#109) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam semmi gond, ledet nem használom, arra ott az AOD.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#112) Bear16 válasza eisento (#106) üzenetére


Bear16
csendes tag

Második hullámban (nov. 4-12):
[link]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#113) El Rey válasza szunyi777 (#109) üzenetére


El Rey
tag

Pont egy hete van meg a teló de semmi ilyen probléma nem volt vele. Az értesítési ledet meg nem használom. Így fogalmam sincs, hogy működik e egyátalán.

(#114) Kerni62 válasza szunyi777 (#94) üzenetére


Kerni62
tag

Szia! Nagy kérés, hogy esetleg tudnád ezt tesztelni, mert akkor rögtön megrendeltem. A N5 és most a N7-en müxik, de nehogy ebben változás legyen mert akkor tökön döföm magam. Köszi

(#115) szunyi777 válasza Kerni62 (#114) üzenetére


szunyi777
őstag

A bl nyitásra gondolsz? A cc9 topikban van twrp és az kompatibilitás a mi 9 Lite. Arra várok hogy leteljen a kB 10 nap. Nyitom a bl és megy a root. Custom rom még nincs

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#116) Kerni62 válasza szunyi777 (#115) üzenetére


Kerni62
tag

Bocsi nem, hanem a magyar vs. Indiai régió közötti hangerő különbségre. (Fülessel)Köszi

[ Szerkesztve ]

(#117) Zoli2 válasza novinyul (#111) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Szia!
A lite könnyen, kis elmozdulásra is reagál és elforgatja a képet?
A Redmi 3S után az A3 nagyon érzékeny a telefon aktuális helyzetére, kicsit megmozdítom pl. vízszintesen az asztalon és már forgatja is a képet.
Ismerős szokta mondani, két fajta telefon létezik: amelyik nehezen fordítja a képet és amelyik mindig mindenre elfordítja. :) Nos az A3 az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

(#118) eisento


eisento
addikt

Skacok aki hasznalja ezt a telot telenor szolgaltatoval, megnezne nekem, hogy ha ir egy sms-t mennyi ido alatt kuldi el? Nekem fel perc minimum, addig csak a kuldes van ott... Probalok rajonni, hogy telenor baj vagy keszulek, vagy a keszulek gyari appja szar... :F

Azt se talalom hol lehet megnezni az sms kuldo telszamat.... Ha valaki megtalalta sikitson :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#119) novinyul válasza eisento (#118) üzenetére


novinyul
veterán

Telenor van nálam is, de rábaxtam mert azt jelzi hogy küldés,de el is küldi. Na így küldtem vagy 10 sms-t feleslegesen. De valami szoftveres gebasz lehet, az sms app stock droid, más szolgáltatóval meg rendben van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#120) eisento válasza novinyul (#119) üzenetére


eisento
addikt

koszonom, akkor nem nalam van gebasz sorry a 10 sms-ert :(

kozben megjott a 2 ujabb tokom, mint kiderult detto ugyanaz mint amit elsokent rendeltem csak nincs olyan szep csomagolasa :D

meg varok egy tokot aminek a hatlapja ilyen szovetes, ha megjon kuldok rola kepet hatha megtetszik valakinek...

MAS: ha lesz osszefoglalo vmikor ezt be lehetne tenni:
"Xiaomi kamera rejtett beállítások előcsalogatása:
Engedélyezni szeretné a kísérleti funkciókat a Xiaomi Camera alkalmazásban?
Itt van, hogyan:
- Nyiss meg egy fájlkezelőt és hozz létre egy új mappát "lab_options_visible" névvel a DCIM / Camera mappán belül
- Zárd be a kamera alkalmazást
- Nyisd meg újra és menj a beállításokba"
:C

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#121) novinyul válasza eisento (#120) üzenetére


novinyul
veterán

Esetleg ha nem kell majd az egyik tok, akkor dobj egy privàtot. :R

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#122) eisento válasza novinyul (#121) üzenetére


eisento
addikt

Akartam irni, ha kell vkinek szivesen felajanlok belole. Helyileg szolnok. De jarok neha bp-en is 🙃

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#123) novinyul válasza eisento (#122) üzenetére


novinyul
veterán

Na ha fent jársz egyszer, akkor átveszem :)
Ja és kint a teszt! Ahogy reméltem, kiváló lett a telefon megítélése.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#124) eisento válasza novinyul (#123) üzenetére


eisento
addikt

De ha gondolod postan is feldobhatok egyet vmikor... Linkelhetted volna :( akkor koltozunk oda sztem marmint a topikjaba

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#125) novinyul válasza eisento (#124) üzenetére


novinyul
veterán

[link] Az új topikunk :)
Privátba megbeszéljük

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.