Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Chaser válasza anjani182 (#6) üzenetére


Chaser
titán

a te házikód falainak el kell tartania egy beton/béléstest födémet, amihez nem árt legalább 30-as tégla:) már elmondták, de könnyűszerkezetesnél nincs ilyen teher, ettől független ha 12cm és standard gyapot van benne ott hangszigetelés leginkább nem lesz, nem tudom mennyi ilyen háznál az előírt vastagság statikai falakhoz
gipszkarton egyértelmű, szárazépítés gyorsan halad, nem viszel be vizet a házba, egyik legjobb megoldás tégla házaknál is, új építésűeknél már sokszor a válaszfalak ebből készülnek - természetesen nem megfelelő gyapottal bélelve, és nem ritka h ha fingik valaki a fürdőben, egész lakásban hallani ( : -
nálam mindenhova karton került, tégla építéű régi lakásba felújítás során

amit én biztos raknék ilyen házikóba, az egész alá egy 10cm-es xps réteget, és arra a betont, hő és vízszigetelés letudva, nem tudom az alja h készült, és ha csak 12-es a fal, kívülre legalább 10cm eps-t, de inkább 15-öt

Lenry
ha van jó szerződésed jól is kijöhetsz belőle:) én úgy döntöttem generálkivitelező inkább nem, szakik is csak muszájdolgokra', amit tudok csinálok én, halad ahogy halad, azért halad:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.