Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Chaser válasza Geller72 (#44) üzenetére


Chaser
titán

( :
azért panel és panel közt is van különbség, egyik ismerős 3 v 4 emeletesben lakik, nem is szabadott volna ezeket nagyobbra csinálni, cseréptetős, úgy átszabta belül a falakat, nem mondanád meg h panel, sose hallottam még szomszéd zajt nála
ahol én vettem lakást - tégla épület - , ott meg a szomszédos lakások közt a 12cm-es kisméretű téglát használták lapjára, és jellemzően legalább az egyik oldalán konyha volt, no csövezés után nem sok maradt abból a falból ( :
megvettem, örülök h milyen csendes, másik oldalról már következő ház, alattam pince, fölöttem egy nénike, két oldalról utca meg kert, osztán' kiderült, nem lakják a lakást :d vége az lett, azt is hallottam amikor beszélgettek, semmi kiabálás...onnantól jött a hangszigetelési projekt, perfekt is lett, hőszigeteléssel egyben, nénikét meg álmennyezet+parafával likvidáltam
fél éve-éve fejeztek be egy lakást mikor vettem az enyémet, legalább fél évig csinálták, akkor kezdtek csinálni is egyet amikor vettem, mikor szinkronban fúrtunk/bontottunk annak volt egy muzsikája :d ők is kb fél évig, aztán megvették a pincét is alattam, és onnantól velük dolgoztam szinkronban :d

szegény szomszédok kaptakapofájukba', de ezzel nem lehet mit csinálni, a lakás ki volt rohadva, amelyik nagyon abalygott, mondtam van tanya is, el lehet oda költözni ott nem lesz ilyen probléma, a kirohadt lakásomat magam részéről azért én rendbe fogom tenni, sajánlom h zajjal meg kosszal jár, én se örülök neki, de ilyen ritkán volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.