Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Lenry válasza Viszlát (#41) üzenetére


Lenry
félisten

Sajnálom, hogy ezzel kell szembenézned.

sajnálom, hogy a saját kormányom lök bele a vízbe. az, amelyiknek az volna a dolga, hogy értem dolgozzon. volna háború, katasztrófa, akármi külső vis major, és azt mondanám, hogy sajnálom, hogy ezt kell megérnünk, de most... most azok szúrtak hátba megint párezer embert, akik... akik nem is tudom miért is vannak.

tudod... 2006 őszén még nem voltam 18 éves sem, és akkor baromi dühös voltam az egész kormányra és úgy láttam, hogy minden rossz okozói, és tényleg dühös voltam. ma már lövésem nincs miért volt akkora durranás Gyurcsány beszéde, mert ami azóta történt, nagyságrendekkel fölözi. el sem hiszem, hogy a 21. században az Európai Unióban megtörténhet, ami megtörténik itt.
Dél-Kelet Ázsiában? Igen. a Kaukázusban? hogyne. Dél-Amerikában? persze.
de itt? Európában? a nyugati kultúra bölcsőjében és fellegvárában egy mitugrász begőzölt diktátorra nem szólnak rá a legbennfentesebb körben az EU-ban? nagyot csalódtam bennük is.

de ma már nem vagyok dühös. még csak az itt tárgyaltak miatt sem. túlhaladtam a dühön, már csak megvetést érzek. kiábrándult megvetést.

és kívánom, hogy a felelősök ezt egyszer kapják vissza. életük végéig éljenek abban a tudatban, hogy hány embernek okoztak csalódást és ez őszintén fájjon nekik.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.