Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Nem néz ki rosszul, kifejezetten elegáns darab lett (leszámítva az enter billentyűt). A skálázódás ekkora méretben mennyire élvezhető?

Kár, hogy bekapcsolt kijelzővel nem lőttetek képet, kíváncsi lettem volna a káva méretére...

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2) jeni


jeni
félisten

Már csak az árazására vagyunk kíváncsiak.
Az otthoni szerelhetőség,bővíthetőség hiánya nehézsége miatt,érdemes FULL hardverrel megvásárolni. Szállíthatóság szempontból biztosan előnyére változott. Az USB Type-C csatlakozó lassan de terjedni látszik a mobilok közt,így ez jó pont ezen is,hogy több van rajta.

(#3) xedos válasza TigerCat (#1) üzenetére


xedos
addikt

Nekem a korábbi Yoga 2 Pro volt, abban 3200x1800-as panelt használtak. 200%-on használva a Win-t nem volt problémám... kivéve ha a program nem támogatta :-( Akkor használhatatlan lett :-( Érdekes, hogy az egyik ilyen progi egy mai Samsung Java-s óra felület tervező!
Szép-szép a fém ház, de a korábbi Yoga-k műanyagja és gumija nekem nagyon bejött.

(#4) TigerCat válasza xedos (#3) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Igen, 1600x900 akkora méretben teljesen jó natívan is (kb. 120 ppi), ami pedig pontos felezést jelent a panelhez képest. Akkor igazán érdekes a dolog, ha a váltószám nem egész...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#5) xedos válasza TigerCat (#4) üzenetére


xedos
addikt

Az UHD-s panel a 910-ben, pont a 4x-ese a full HD-nak :-) 3840 x 2160 pixels (4K) on a 13.9-inch screen.

(#6) TigerCat válasza xedos (#5) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezt vágom, csak az már talán túl sok a méretéhez képest... Túl apró a szöveg. Nekem legalábbis.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7) Khelben


Khelben
nagyúr

Aki a Home, End, PgUp, PgDn-t nem teszi külön gombra, az sosem használta munkára a számítógépet.

(#8) xedos válasza TigerCat (#6) üzenetére


xedos
addikt

Most Yoga 700-am van 14"-on Full HD, nekem jó:-) A Yoga 910 meg 13.9"-os...
Tetszenek ezek a csökkentett keretű kijelzők :-)

(#9) tDr1v3r válasza xedos (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Beszmac-es idők alatt egyszer se néztem volna ki belőled, hogy Win-es notira váltasz. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) dementor


dementor
senior tag

Nem drága 1 picit?

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#11) Tikakukac


Tikakukac
titán

A billzet az megöl. A gariba visszahurcolt mennyiség itt a legrémisztőbb. Csapatósabb helyen a teljes vezetés megkapta az előzőt. A gépek 3/4-e gariba ment és engem hívogatott ex kolléga, hogy hogyan lehetne visszaszerezni a gépsárkányokat, mert ülnek egy hónapja és semmi reakció. Azt hiszem ott bukott a levonó egy pár százas ThinkPad rendelést is kövi szezontól ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) xedos válasza tDr1v3r (#9) üzenetére


xedos
addikt

A főgép az iPhoto miatt még mindig egy hackintosh :-) és van még otthon iMac is :-)
Sajnos az árak nagyon elszaladtak :-(

(#13) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Állati. Tényleg szinte tökéletes.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#14) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Az utóbbi pár évben nem nagyon követtem a notebook/ultrabook kategóriát, így csak csendben kérdezem meg, hogy nem baromi drága ez? Mégcsak egy dedikált videókártya sincs bent... 8 giga RAM? 430ezer forintért?
Egyre inkább úgy vagyok vele, hogy ha egyszer le kell cserélnem a notimat, akkor inkább veszek egy bivaly asztali gépet, meg mellé egy tabletet. Ennyi pénzből mindkettőből egy elég korrekt cucc jönne ki.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#15) Tikakukac válasza tothmaxy182 (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem feltétlen drága. A divat ahogy a mobilokban is elterjedt, notikban is olyan. Árazz mindent a sztratoszférába, írd rá, hogy prémium, csomagolj szépen szaloncukrot, adj érte látszólag prémium dolgokat bőségesen. 1-2 év múlva mikor kéne kis support-szoftver-gari-szériahiba javítgatás akkor tárd szét a kezed és ülj a pénzhalmon. Profit.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) fornettisuti válasza xedos (#5) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szvsz nem jó a matek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Laptopra 2.0-és Type-C-t rakni és kinevezni töltő csatinak? ha a másik nem támogat töltést, akkor lőttek is a type-c által kínált egy kábeles dokkolhatóságnak... szerintem ássák mélyre magukat ha ezt meg merik tenni. :W
Másrészt ha a gombok kiemelkednek, akkor a képernyőt is nyomni fogják.és a porszemek szép gödröket csinálnak majd az üvegbe, bár lehet a GC ellenállóbb.

(#18) janitor01


janitor01
tag

Csak Én látom úgy, vagy ebben a kategóriában még mindig a dell xps 13 2in1 a legkívánatosabb?

https://www.engadget.com/2017/01/27/dell-xps-13-2-in-1-review/

Szeirntem itt ugye van a

Yoga
a Spectre 360
a Dell xps 2in1
és a surface

Ezek közül a DELL ára a legkedvezőbb, és tudásukban minimális különbségek vannak (persze ha elfogadjuk, hogy az i7 nek ebben a kategóriában nem nagyon van értelme és windowson meg a QHD-nek nincs nagy előnye.

(#19) troviko


troviko
senior tag

Kövezzetek meg, de szerintem az a zsanér még mindig ronda. Mondjuk ingyen elfogadnám, de pénzt nem adnék érte. Akkor már vagy egy Zenbook pro, vagy egy Dell XPS.

https://www.oldtech.hu/

(#20) weiss


weiss
addikt

Telefon töltővel vajon lehet tölteni? /Komolyan kérdem/

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#21) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Elég jónak tűnik :)

janitor01: nem, nekem is a Dell tetszik a legjobban :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

X1 Yoga-t nem akartok tesztelni?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#23) Jhonny06 válasza janitor01 (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

A kinézet elég szubjektív, amúgy nem jobb gép a Dell.

(#24) Alchemist


Alchemist
addikt

Vakítós divatcikk, komolyabb melóra nem az igazi.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#25) Döglött Róka válasza Alchemist (#24) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mi szamit komolyabb melonak?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26) access_denied válasza Döglött Róka (#25) üzenetére


access_denied
senior tag

Pl. 2 tonna szenet csillébe lapátolni.

(#27) janitor01 válasza Alchemist (#24) üzenetére


janitor01
tag

Ez amúgy engem is érdekelne. Vegyünk például engem. Egy autóipari beszállító cégnél vagyok mérnök. Nem érzem, hogy ez ne lenne "komoly" meló. Elég sokat utazok a vevőkhöz, 1, 2, 3, napra. Sokat prezentálok, sokat tárgyalok. Időm 99% ban office programokat használok. Ha nem akkor 3D fájlokat nyitok meg nézegetővel esetleg, metszeteket készítek. Na most ezekre még az ennél gyengébb specifikációkkal szerelt jelenlegi céges Lenovom is alkalmas.

Nekem pl egy dolog számít, hogy könnyű legyen beférjen egy kézi táskába, ne keljen még a töltőt se vinnem. A kifordítható képernyű szintén jó eszköz ha éppen nincs kivetítő vagy TV a szobában. Nyilván amiért ez a gép kiesik az az, hogy nem dokkolható bár amúgy a type-C vel ez sem megoldhatatlan. Mivel mikor az irodában vagyok akkor azért be vagyok dokkolva rendes monitorral és bill+egér.

Számomra ezek a subnotik az ideálisak, sőt tovább megyek átlag userek számára az m es proci is több mint elég.

Nem fogok ezen 400 + alkatrészes CATIA modellekkel dolgozni (de arra elég komoly asztali munkaállomások vannak), nem fogok 4K-s videókat napi szinten vágni és effektezni (amúgy ha kellene a gyerek szülinapi videóját egy évben egyszer sztem. simán megvágod egy core m es géppel is.) Nem fogok sem végeselem szimulációt sem egyebet végezni. De szerintem igenis ezek a gépek alkalmasak komoly munkára is.

Ezek a gépek szerintem célmunkákra nem alkalmasak de ez egy nagyon kis szelete az egésznek és tipikusan NEM az szelet ahol laptopokat kellene használni.

(#28) Jhonny06 válasza janitor01 (#27) üzenetére


Jhonny06
veterán

A userek 99%-nak fogalma sincs arról, hogy mennyit tud az adott hardver (lásd: #24) és jóval fölé lő a gép kiválasztásánál. Néhány speciális melón kívül bőven elég ez a hardver a legtöbb feladatra.

(#29) Tikakukac válasza janitor01 (#27) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem a hardver a gond, valamiért mindenki erre gondol.

Az, hogy leszakad az ujjad, mert pengevékony gép kell nuku bill. úttal és az, hogy ha bajod van akkor elküldöd a semmibe a gépet és vagy megkapod majd 1 hó múlva vagy nem az itt a gond.

Biztosan alkalmasak komoly munkára, én akiket tényleg komoly munkában látok valahogy nem 4 felé hajtós konzumer rommá árazott fenszi gépekkel járnak. Repülőmérnökök, villamosmérnökök, informatikusak, gépészek, így hirtelen akikkel összefutok.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30) nemlehet válasza Tikakukac (#29) üzenetére


nemlehet
őstag

A legtöbb mérnök nem gépel napi sok 10k karaktert, 30-40 5 soros email megírására kb akármi megteszi (nem mondom, hogy nem jobb egy normális). Nyílván egyszerre minden szempontot nem lehet érvényesíteni. Nem vagy csillivilli mókusvakító párti, de egy irodától-irodáig való melóra nem kell robbanásálló keret, meg -100 - +300 fokig való üzemre tervezett kialakítás (jó nyílván túlzok)

A garancia meg megint egy más dolog, én is legszivesebben felnégyelném azt a céget aki egy üzletinek vagy prémiumnak mondott terméknél képes hónapokig maszatolni, majd közölni, hogy vegyél újat, vagy szarul visszaküldeni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#31) janitor01 válasza Tikakukac (#29) üzenetére


janitor01
tag

Nagyon sok dologban tudnék veled vitatkozni:) főleg az agyonárazottság kérdésén mert ha megnézed, hogy mennyi mondjuk a dell XPS hez képest egy Latitude E6440 ami nekem volt az előző gépem akkor azért látod, hogy bizony ez bezony egy kategória... Vagy nézz meg egy Latitude 13 7000 et

Szerintem zárjuk le ezt a gondolatmenetet mert nagyon off-topicba mentünk át.

(#32) Jhonny06 válasza Tikakukac (#29) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hosszabb gépelésre bármelyik gép alkalmatlan kb., de ha a billentyű nem is, a kijelző mérete meg úgy egyáltalán a kényelem miatt biztosan nem dolgozik senki laptopon egész nap. Erre találták ki a dokkolót, monitort, billentyűzetet és az egeret.

(#33) Bluesummers válasza Khelben (#7) üzenetére


Bluesummers
őstag

+1, ez így tényleg hülyeség, Fn-ezgetni fáradtságos.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#34) Bluesummers válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Hosszabb gépelésre bármelyik gép alkalmatlan kb.," - kb. 7 éve nem találtam jobb billentyűzetet HP 6910p-nél. Ez a durva. Annak nagyon kellemes, elkülönült, nem rohadt szigetes (chiclet) billentyűi voltak. Nem érdekel, hogy nem volt háttérvilágításos, vakongépelek, oda se kell néznem. Lehet akár japán bill is, de ez ... ez kb. fél millióért szánalmas. Mindegyik notebooknak már nagyon sz@r a billentyűzete, nem tudok kivételt mondani. Egyre csak vékonyították őket, s nem valami kényelmes gépelni ezeken.
Ezt mondjuk már szívesebben kipróbálom.

Mindegyik notebookban csak a hardvert nézik egyesek .... :W Ott van a kijelző / klaviatúra / hűtés, hangminőség, touchpad finomsága, felület finomsága (pl. ujjlenyomatgyűjtőeket rühellem) esetleg alkatrészek cserélhetősége.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#35) Tikakukac válasza nemlehet (#30) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ez az. Itt mindent akarunk. Ez nem megy.

janitor01: XPS tulajokkal is tudnál vitázni erről :DDD Főleg akinek pénzért sem adnak lapot a 3 éves és 3 hetes gépéhez, mert hát, nincs és pukkanj meg. Mennyi volt az a gép? 550k. Kézcsók :B

Jhonny06: Van az a subnoti is amin lehet dolgozni meg van amin nem. Ergonómia kérdése. Feature lista helyett ezt kéne tolni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) alexandrakis


alexandrakis
újonc

szép az biztos! :DD

http://kerdesek.hu - Ahol bármit megkérdezhetsz

(#37) Alchemist válasza janitor01 (#27) üzenetére


Alchemist
addikt

Irodai munkára, gépelésre ilyen beömlesztett kiosztású, alig mozduló billentyűzettel katasztrófálisak az efféle gépek. Hordozható gépként egy x201-es ThinkPad-et használok és ehhez képest a lapított gépek billentyűzete olyan érzés, mint Merciből egy Wartburg-ba visszaülni.
Ebben a kérdésben a sajátoménál jobban adok asszonypajtás véleményére, lévén ő egykoron magyar gépíró bajnok volt. Ő is régi billentyűzetes ThinkPad-et használ és a legtöbb ultrabook billentyűzetet rossz viccnek tartja. De két hétig volt nálam egy P70-es ThinkPad (jó 800 ezres gép), még attól sem volt elragadtatva.
Az is egy dolog, hogy nekem az USB portok száma is kevés lenne a Yoga-n.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#38) tDr1v3r válasza Alchemist (#37) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nagyon szokás kérdése ez a billentyűzet kérdés.

Nekem volt "szerencsém" egy rokon MacBook 12"-ját használni pár napig tavaly, abban butterfly keyboard van, marha rövid távval. Nagyon, naaaagyon rossz volt először de talán egy ezres karakterszám után ráéreztem és egész jól megszoktam - no nem azt mondom hogy szerettem használni, de kevesebbet ütöttem félre rajta. A tulaja viszont imádja, nem is váltana másra...

Nekem a privát gépem egy oldschool MBP (még nem a retina széria), szerintem a 2016-ig gyártott változata az utolsó mohikán a normális billentyűzetes gépek közt úgy alle zusamme... apám TP-hez és EliteBook-hoz szokott (T61-ről váltott 8460p-re), de ő se finnyog rajta ha használnia kell.

Nekem is van egy kevés alapom a billentyűzetekről, több gyári mechanikus is van itthon (MX Clear, Blue kapcsolókkal), meg egyet építettem is egyet kevésbé elérhető komponensekkel (egyedi kapcsolók, kupak, koreai PCB és tsai).

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#39) Bugarov válasza Tikakukac (#35) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Én nemrég szembesültem azzal, hogy a gyártók által jelenleg tolt szigetes klaviatúrák használhatatlanok. (Maga a jelenség engem a pár évvel ezelőtti "glossy" lázra emlékeztet, amikor nem lehetett matt képernyővel szerelt gépet kapni...) És a trend szépen begyűrűzött a külső billentyűzetek világába is, tehát ott is egyre több a szemét, nem olyan egyszerű a képlet, hogy ha szar a laptop klav, akkor veszek egy külső billentyűzetet és probléma megoldva.

Látom te vágod a témát - milyen gépet ajánlanál üzleti kategóriában aminek normális billentyűzete van (=lehet rajta gépelni anélkül, hogy 10 perc múlva összeakadnának / görcsbe állnának az ujjaim)? Lehet kifutott modell is, a használt gépektől se fázom.

Bocs az off-topic-ért, de úgy látom ez sok embert foglalkoztat, és ha már szóba került...

[ Szerkesztve ]

(#40) janitor01 válasza Alchemist (#37) üzenetére


janitor01
tag

De a félre értés pont ez.

Ezeket a gépeket be kell dokkolni ha leülsz az irodába, amikor utazol meg el kell vinni és itt CSAK a méret és a súly számít.

(#41) Bugarov válasza janitor01 (#40) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Hát nemtom.

Még ha minden munkahelyen és lakásban ott is figyelne a dokkoló, ettől függetlenül azért baromira nem ártana, ha gépelni is lehetne a laptopokon, mint a régi szép időkben.

(#42) Tikakukac válasza Bugarov (#39) üzenetére


Tikakukac
titán

Utolsó nagyon komoly billzet az a T60 körül volt, abból a 3 beszállító egyike irgalmatlan jó alátámasztást adott, olyan a billzet, hogy meghalok tőle. Van 1 spejzba utókornak :B

Újabb gépekből 20-as ThinkPad volt talán az utolsó ami ütött. Fura, de nekem még Y510 billzete is bejött, rendes husika gombokkal, mai napig nem értem. Igaz, mint a barom úgy kopott plusz gémer és nem üzleti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#43) Bugarov válasza Tikakukac (#42) üzenetére


Bugarov
aktív tag

:R

(#44) Ed_007 válasza Bugarov (#39) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Az egyik boltban kifogtam öt egymás mellé pakolt minőséginek tartott gépet és kapva az alkalmon, végigpróbáltam a billentyűzeteket illetve összevetettem a képernyőket, súlyelosztást stb.
A Dell-ekben nincsen magyar billentyűzet (XPS sorozat), ami nekem alap (magyarul írok legtöbbször), plusz nem is volt kényelmes gépelni rajta.
A 900-as Yoga a harmadik legjobb volt (a Dell-t megelőzve), de a szigetes billentyűzet elrendezése (billentyűzetek mérete, köztül levő hely stb.), a nyomáspontok, mozgás, stb. nem igazán jött be.
A HP Spectre 360 egész jó volt, de sajnos nem nagy enteres volt a billentyűzete (nekem ez vált be és furcsa volt néhány további billentyű helyzete).
Az Asus Zenbook UX390 billentyűzetén nagyon jó volt gépelni; a nyomáspont, mozgás, a gombok mérete és távolsága stb. igen kellemes volt.
A számomra legkényelmesebb az Asus UX305 volt; amely meglepően tökéletesen kézre állt; alig tudtam ott hagyni.
Lenovo notebook-okat használtam az utóbbi öt évben; hagyományos (nem szigetes), nagy Enter-es billentyűzettel, azaz ilyen háttérrel nézelődtem - nekem egyébként még ma is ez az etalon (T60p - W500 stb.).
A képernyő szempontjából Y900-Dell-Asus UX205-Asus UX390-HP Spectre 360 volt a sorrend (rosszabbtól a jobb felé a felsorolásban). Az Y900 nagyon halvány volt...

[ Szerkesztve ]

(#45) Alchemist válasza Tikakukac (#42) üzenetére


Alchemist
addikt

nekem még Y510 billzete is bejött

Használom de nem örömmel... akkor milyen lehet az ennél is gyengébb..?
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#46) Alchemist válasza janitor01 (#40) üzenetére


Alchemist
addikt

Nem életszerű mind az 5-6 helyen, ahol gyakran megfordulok és dolgozom, dokkolót tartani.
Ráadásul a klasszikus Thinkpad klaviatúra minőségben verte az átlagos asztaliakat is.

Azért méret és súly vonatkozásában ne essünk túlzásba, a 2 - 2.5 kilós gépet plusz töltőt belerakom a hátizsákba és 30-40 km-t lazán lebringázok vele. Ha meg sok a többi cucc, az 1 - 1.5 kilós lapos se fog ezen érdemben változtatni.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#47) xedos válasza Alchemist (#46) üzenetére


xedos
addikt

Hát... megszokás kérdése, nálam sok cucc van a táskába és kényelmesebb a könyebb...
A Yoga2Pro után a Yoga 700-at nehezebbenk érzem! pedig elvileg 10dkg a különbség...
Amennyit gépelgetek, arra megfelel. A szigetes billentyűzetet a MAC gépeknél kezdtem megszokni, de nincs más :-(
(A 2006-2007-2008-as proké a bemélyedéssel szuper volt, utána ez a szigetes - szar!)

[ Szerkesztve ]

(#48) UnA válasza access_denied (#26) üzenetére


UnA
Korrektor

:)

(#49) Ed_007 válasza janitor01 (#27) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Egyetértek.
A processzor teljesítménye munkára teljesen megfelel; a 16 GB a több futtatott szoftver és párhuzamosan megnyitott fájlok miatt előnyös (8 GB-al is együtt lehet élni, de ha választani lehet :) ); a dokkolhatóság (így vagy úgy) azért jó, a több képernyő meghajthatósága szinte elengedhetetlen.
Magyar, háttérvilágításos billentyűzettel tuti választás lehet; már ha a képernyője is jó (a 900-as elődje ebben nem remekelt, igen halovány volt). A billentyűzetére is kíváncsi lennék: az elődjét próbáltam, az nem nyűgözött le.
Francba egyébként: csinos gép, örömmel megvenném, csak a próbán felelne meg (az elődjét próbáltam, ezért igazságtalan a 910-ről féle írni, mert ki tudja, talán minden hiányosságát kijavították...)
A kategóriában egyébként a HP Spectre x360 szinte tuti lenne; csak lenne magyar billentyűzete, nagy Enterrel...

[ Szerkesztve ]

(#50) Vbm.


Vbm.
újonc

Sajnos nem találom a billentyűzeten a + gombot.
Elég naiv probléma , de tudna segíteni valaki ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.