Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) erik88


erik88
aktív tag

Ennyi pénzért szerintem elég fasza.
Külsőre már most nagyon megfogott. Nagyon szép lett.

(#3) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Csak az előttem lévőket tudom helyeselni. Ez a teló most nagyon ott van :K Tetszett :R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a leírást. :R

Megnéztem a specifikációkat és egy youtube videót róla. Számomra ár/érték arányban remek a telefon: mind külsőre, mind belsőre. :C A fotóról annyit, hogy ha én akarnék éjszakai képeket készíteni, akkor eszembe sem jutna állvány és időzített mód nélkül próbálkozni, legyen az Iphone, Samsung, Nexus 6P vagy bármilyen más készülék. Egy ilyen 10-15 centis kis vacak már elegendő lenne.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) oszy


oszy
veterán

120-ért ne gondolkodjon se itt, se ott :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon tetszik a telefon, kár hogy gyengébb hardvert kapott mint vártam, de kamerában egész jó darab

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) Jeanne d'Arc

Nagyon bejovos!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) maximilian4


maximilian4
addikt

Baromi jó telefon, a teszt is jól sikerült és részletes. Vigyázz rá.

(#5) oszy

120k egyáltalán nem sok érte, sőt... Nézd meg az új csúcs telefonokat. Körülbelül a duplájába kerülnek mint ez, és annyival nem jobbak (ha jobbak).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#9) ghost364


ghost364
senior tag

Látom végre kinnt van :) Jó részletes lett a teszt, főleg a kamerát vesézted ki rendesen, MA-s cikkeknél sokkal jobban. Azokból a szelfikből egy is sok volt, nem hogy ennyi :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) benike1999


benike1999
tag

Nagyon jó teszt lett ;) a G3-am azért nem cserélném le rá és ez az UI sem annyira szimpatikus!!!

(#11) maximilian4 válasza maximilian4 (#8) üzenetére


maximilian4
addikt

Most látom csak kölcsönben volt. Amúgy azt a fekete matricát a hátlapról simán le lehet húzni, szóval kár ezen fenn akadni.
Azt viszont nem értem, miért csak 1 mp-es maximális záridőt engednek hozzá, holott simán meg tudták volna oldani, hogy több legyen.

Maxi

(#12) erahurka válasza ghost364 (#9) üzenetére


erahurka
félisten

Volt miről írni kamera tekintetében. Alsóbb kategóriás telefonról nem hiszem hogy ilyen részletes kamerateszt született volna (nem is feltétlen lett volna értelme). Ezt viszont még így sem érzem teljesnek, 100%-os nagyítású, különböző ISO értékekkel készült képeket még elbírna. Makrót sem igen csináltam vele. Legközelebb igyekszem majd erre is figyelni :R

(#4) petipetya: E-bay-en bőven 1000 forint alatt vannak már nagyon jó mobilos állványok, akár leszedhető fejjel.

(#10) benike1999: G3-at egy ideig még semmire sem lesz igazán érdemes lecserélni :DDD

(#11) maximilian4: Igen, 4-5 másodpercet legalább kaphatott volna maximumra, meg azért a köztes értékek sem ártanának még. Mondok egy példát: Lumia 620-amon buszból fotózgattam a tájat, kihúztam a fókuszt végtelenbe, ISO 200 (így még nem zajosak a képek vele), a záridőt pedig beállítottam valami viszonylag alacsony értékre. Így még elmosódás mentes képeket kaptam, és zavaróan sötétek sem lettek. Ha kicsit feljebb húztam a záridőt, akkor már zavaróan bemozdultam, ha alacsonyabbra, már zavaróan sötétek lettek a képek. Vibe Shot-nál egy hasonló érték van, azzal vagy jó lett volna, vagy nem.

Ja, és köszönöm mindenkinek aki dicsérte az írást :R :R :R
Hátha betéved valaki az MA csapatból is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Végre itt a teszt :)

Jól látom, hogy külső hangszóróról nem írtál? A képek minőségével nem vagyok megelégedve, főleg az éjszakaikkal, érzésre mintha jobban teljesítene nálam, töltök majd fel, meglátjuk...

Örülnék ha valaki csinálna egy összehasonlítást a tavalyi flagshipekkel, hogy kamera fronton hogy áll a telefon(G3, S5, Z3)

Érdemes még a Laptopmedia tesztjét elolvasni, szerintem a legminőségibb teszteket ők csinálják, valamint a Notebookcheckes srácok.

szerk: A végszóval nem teljesen értek egyet, szerintem árkategóriájában jelenleg a legjobb kamerája ennek a készüléknek van(S5 mellett), ha Dual-simre szűkítjük a dolgokat akkor még egyértelműbben.

[ Szerkesztve ]

(#14) maximilian4 válasza adequate_cou (#13) üzenetére


maximilian4
addikt

Egyébként milyen kamera modul van benne pontosan? Ki a gyártója?

szerk.: nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#15) erahurka válasza maximilian4 (#14) üzenetére


erahurka
félisten

Ha minden igaz Samsung.

(#13) adequate_cou: Lehet kimaradt. Igazából semmi extra, se nem rosszabb, se nem jobb mint az átlag.

[ Szerkesztve ]

(#16) dbius


dbius
veterán

Nagy kár, hogy nem tudja a B20-at - 4G (800mhz). :( Emiatt esett ki nálam (vodás vagyok).

Szerk: Egyébként az utóbbi idők egyik legszebb telefonja a szememben.

[ Szerkesztve ]

(#17) adequate_cou válasza dbius (#16) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ezeket támogatja, ez a 800 nem az a 800??

LTE 800/850/900/1800/2100/2600 MHz

@erahurka: Honnan tudod, hogy milyen szenzor van benne, nálam semelyik program nem neveze meg(Antutu, Aida)

[ Szerkesztve ]

(#18) dbius válasza adequate_cou (#17) üzenetére


dbius
veterán

Egyes leírásokban benne van, de felhasználói hozzászólások azt támasztják alá, hogy nem megy. [link]

De ha van köztetek vodás tulaj, beszámolhatna róla, hogy megy-e nála a 4g, vagy csak 3g-re kapaszkodik fel. Az eldöntené biztosan a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#19) adequate_cou válasza dbius (#18) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Többen írták, hogy megy mint aki nem.

Aki meg írta, hogy nem, az Kínából vette, Ha onnan veszed pl. a Honort, azon sem fog menni.

Tehát szerintem mennie kell ezen.

(#20) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Érdekelne van-e hardveres háttértár titkosítás funkció, hisz elvileg az ARMv8 már tud ilyet.

(#21) Yutani


Yutani
nagyúr

Köszönjük a tesztet! A 8. oldal mindent visz! :Y :C :R ;]

#tarcsad

(#22) erahurka válasza Teasüti (#20) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt nem tudom sajnos. Van a készüléknek egy másik topikja is, ott is kérdezd meg szerintem, hátha tudják.

(#21) Yutani: ;]

(#17) adequate_cou: Rágugliztam, AndroidCentral megemlítette hogy Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#23) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez igen! Le is cserélhetnék a mobilarénás írást erre.

Am lehet elsiklottam felette, de a manuális fókusz milyen hatásfokkal működik? Az is hasonló a Lumiákéhoz?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) erahurka válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


erahurka
félisten

Hasonlóan működik, de bevallom, nem nagyon használtam/használom ezt a funkciót. Lumiával többször jártam úgy, hogy a kis képernyőn élesnek tűnt, aztán monitoron láttam hogy nem az. Inkább rábízom az automatikára.

(#25) Plazmacucci válasza erahurka (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Makró képek készítésekor szerintem előnyös, egy csomószor az automatika nem tudja belőni a fókuszt, de kézzel menthető. legalábbis Lumián ezt tapasztaltam :) Amúgy faszányos telefon. Már csak egy 1:1 összehasonlítást kéne valami flgshippel egy adott témáról.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) erahurka válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


erahurka
félisten

Van egy MA kamerateszt, abban szerepel ez a telefon is. Most nem találom sajnos a cikket. Azt hiszem Lumia 1020, S6, G4, minden van benne.

(#27) Plazmacucci válasza erahurka (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én meg még csak nem is emlékszem olyan tesztre amiben az új készülékek mind szerepeltek volna, és főoldalas lenne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#28) erahurka válasza Plazmacucci (#27) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor lehet csak nagyon szerettem volna ilyet olvasni :DDD

(#29) kenand


kenand
veterán

Köszönjök a tesztet.
Nem rossz.
Fényképezésre nem lehet összehasonlítani semmilyen telefont sem egy DSLR géppel, de még egy MILC-cel sem. Egyszerűen fizikailag nem lehet olyan. Lecsék, szenzor méret stb.
Beltérben nagyon gyorsan elvéreznek.

(#30) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Jó kis teszt lett,
Pozitív hogy van sim/sd tálca kép is, a telefon is nagyon tetszetős.

(#31) dlaj


dlaj
őstag

Szerintem nagyon szép képek lettek, és a témaválasztás is nagyon jó lett. Egészen a szelfikig....

Irigyellek ezért a telefonért. és nagyon irigyelnélek, ha 5.5"-os lenne. :R

(#32) ADAM1337 válasza dlaj (#31) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem pont a még kompakt mérete tetszik.
Az 5,7 már túl nagy (note3), valahol 5 col alatt lenne jó, xperia z volt fogásra nagyon jó meg a lumia 930 bár az vastag volt.

(#33) dlaj válasza ADAM1337 (#32) üzenetére


dlaj
őstag

Én igazából egy kézzel szeretem a telefonomat használni. Ez még megy egy 4"-os ACE3-mal.

5" és afölött pedig mindenképpen kétkezes (nekem) a használat. Így jöhet az 5,5" vagy fölötte (volt már 6"-os Lenovo-m is).
A tárolás nem gond, mert vagy táskában hordom, vagy az első nadrágzsebben (nem zavar a munkában), vagy pihen az asztalon.

(#34) atike


atike
nagyúr

Ez a művészi HDR konkrétan nevetséges szerintem... :U

Amúgy nem rossz a koncepció, de a megvalósítás... Kár érte.

(#35) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Jo teszt, koszi!

(#36) ADAM1337 válasza dlaj (#33) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ugyan igy vagyok vele de pl az xperia z siman egykezes nekem.
Most note3mat nyuzok ennek keresem a dualsimes utodjat es nem talalok igazan erdemest ha lenne s6 edge duos jo lenne vagy g4 dual esetleg.

(#37) dlaj válasza ADAM1337 (#36) üzenetére


dlaj
őstag

A dual sim-ről jut eszembe:
Én ezt akarom holnap megrendelni. Megáll 40-be és marha nagy aksi van benne. Ha nem irtózol a "Kínai konyhától" érdemes megfontolni.

[ Szerkesztve ]

(#38) adequate_cou válasza ADAM1337 (#36) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Én Note3-at váltottam egy kis P70 kitérővel Vibe Shotra. Ha meg tudsz barátkozni az 5 collal, akkor mindennel meg leszel elégedve :)

(#39) turbulencia8 válasza dlaj (#37) üzenetére


turbulencia8
őstag

"Autentikus kinai konyhan" tok lutri a szofveres stabilitas, az uzemido, vagy akar a gps pontossaga stb.

(#40) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszönjük a tesztet, nagyon profi volt az egész. :) Személy szerint én inkább egy Honor 7-tel szemeznék... Annyira nem vagyok fotós és nem használnám ki a kameráját a telefonnak :B

Finn the human

(#41) oszi666


oszi666
őstag

Hát én nem értek a fotózáshoz annyira, de szerintem mobilhoz képest az esti képek is egész jól néznek ki, főleg állvány-időzítő nélkül

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#42) erahurka válasza oszi666 (#41) üzenetére


erahurka
félisten

Csak a 4. oldalon vannak állvány nélküli éjszakai képek.

(#43) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Csináltam ugyanarról a témáról egy képet S6 Edge-dzsel és Vibe Shottal. Az S6 Edge kép sokkal világosabb volt viszont így a világos részek beégtek. A fő téma egy teásdoboz volt amit mögött oldalt egy fényes monitor volt. Bent, low-light körülmények lett fotózva. Az első képen a felső a Samsung, az alsón a jobboldali.

Szerintem nincs oka szégyenkezni a Lenovonak.

Muszáj volt így kivágnom bizonyos részeket, mert csak később jöttem rá, hogy céges infók vannak a monitorokon, addigra meg már elment a kollégám akinek a Samu van :)

[ Szerkesztve ]

(#44) -myself- válasza erahurka (#42) üzenetére


-myself-
tag

Nnna, pont ilyen tesztre Vartam! Kelloen reszletes, foleg a fotos resze. Pont ezt hianyoltam a mobilarenas tesztbol. Szerintem sokkal jobban sikerult annal. Gratula.
Esetleg belinkelnel egy olyan allvanyt, amilyet itt hasznaltal? Meg megvarom a mi4c tesztjet, hogy az milyen fotot keszit, de sztem ez valtja majd le a nexus 4emet

Nexus forever...

(#45) maximilian4 válasza adequate_cou (#43) üzenetére


maximilian4
addikt

Az s6 edge-nek kisebb a rekeszértéke, így több fényt enged be. Amúgy ha a fénymérést lehet állítani (gyanítom lehet), akkor simán meg lehetett volna oldani h a fehér ne égjen be ( bár épp h beégett, annyira nem vészes).

myself
Én ilyet rendeltem. Baromi jó, és 5kg a teherbírása, szóval még a dslr-t is könnyen elbírja. Vannak még az eladónak jó állványai, megéri szétnézni.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#46) erahurka válasza -myself- (#44) üzenetére


erahurka
félisten

Én ezt az állványt rendeltem, kb. 850 forintba került.

Írtam róla pár hónapja, a hozzászólások közt vannak jobbak is, érdemes átpörgetni.

:R

(#47) oszi666 válasza erahurka (#42) üzenetére


oszi666
őstag

Akkor elsiklottam valami felett. Még állvánnyal is jók szerintem az éjszakaiak a többi telefonhoz képest, de mondom én nem értek hozzá.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#49) erahurka válasza A texasi (#48) üzenetére


erahurka
félisten

Ugyan már, én köszönöm hogy elolvastad/elolvastátok! :R

(#50) bpasztoi


bpasztoi
csendes tag

A dual SIM az olyan benne, hogy mindkét kártya egyszerre aktív vagy csak az egyik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.