Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) erahurka válasza ghost364 (#9) üzenetére


erahurka
félisten

Volt miről írni kamera tekintetében. Alsóbb kategóriás telefonról nem hiszem hogy ilyen részletes kamerateszt született volna (nem is feltétlen lett volna értelme). Ezt viszont még így sem érzem teljesnek, 100%-os nagyítású, különböző ISO értékekkel készült képeket még elbírna. Makrót sem igen csináltam vele. Legközelebb igyekszem majd erre is figyelni :R

(#4) petipetya: E-bay-en bőven 1000 forint alatt vannak már nagyon jó mobilos állványok, akár leszedhető fejjel.

(#10) benike1999: G3-at egy ideig még semmire sem lesz igazán érdemes lecserélni :DDD

(#11) maximilian4: Igen, 4-5 másodpercet legalább kaphatott volna maximumra, meg azért a köztes értékek sem ártanának még. Mondok egy példát: Lumia 620-amon buszból fotózgattam a tájat, kihúztam a fókuszt végtelenbe, ISO 200 (így még nem zajosak a képek vele), a záridőt pedig beállítottam valami viszonylag alacsony értékre. Így még elmosódás mentes képeket kaptam, és zavaróan sötétek sem lettek. Ha kicsit feljebb húztam a záridőt, akkor már zavaróan bemozdultam, ha alacsonyabbra, már zavaróan sötétek lettek a képek. Vibe Shot-nál egy hasonló érték van, azzal vagy jó lett volna, vagy nem.

Ja, és köszönöm mindenkinek aki dicsérte az írást :R :R :R
Hátha betéved valaki az MA csapatból is :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.