Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ez még tényleg jól is néz ki.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) shteer válasza zsolt501 (#1) üzenetére


shteer
titán

lassan nem lesz mit designolni... egy nagy kijelző oszt kész :DDD szép valóban

..szerintem jónak tűnik

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Tényleg remek. Adnak hozzá korlátlan mobilnetet is? ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#4) speedyx86 válasza shteer (#2) üzenetére


speedyx86
tag

Akkor jön majd talán, hogy az oprendszer designjára is odafigyelnek ;)

(#5) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jujjujjuj! csiklandoz :))

I humbly and respectfully decline™

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

hmm, szép darab!
kíváncsi vagyok hogy alakították át az OS-t. úgy ltászik erre az android vonalra nagyon rácuppantak a kínaiak, ami azért nem rossz. bár én megvárnám a China Unicom változatot wcdma-val, mert ezt a td-scdma-t nem igazán lehet használni (errefelé főleg).

(#8) Mazsika


Mazsika
őstag

valóban szép kis cuccos... bár tényleg ezen nincs mit elrontani csak egy nagy kijelző... :DDD

Dáccsika

(#9) Morden24 válasza Mazsika (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem a fenét nem.

Mivel maga a képernyő a legnagyobb rész, és mint olyan, az homogén felület, ezért minden figyelem a keretre terelődik, és éppen ezért el lehet kummantani rendesen. Mellesleg vannak oldalai meg hátulja is egy telefonnak, azokat is jó alaposan félre lehet kefélni. Szóval azért még mindig bonyolult designing ez.

Sectumsempra - For Enemies

(#10) domi007


domi007
őstag

Szerintem a G' a szebb, de hát ez csak szubjektív... :B

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#11) Magnum_ válasza domi007 (#10) üzenetére


Magnum_
nagyúr

erőteljesen szubjektiv :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

szép minimal :C

(#13) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha van QWERTY is rajta, akkor kéretik megvalósítani, szeretnék egyet... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) FoxiestFox válasza domi007 (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát ez tényleg az, szerintem annál bármi szebb.... de komolyan bármi... :D
El se hiszem arról az izéről hogy az HTC. :D

Nekem valamiért maga az Android sem túl szimpatikus, igaz még nem használtam, nem tudom mi rejlik benne. De nyomuljanak csak, kell a verseny. Én a WinMob7ért szorítok nagyon, legyen egy használható GUI.

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó lesz ez csak ne rontsák el a belét :D
Ha beválik a platform akkor sorra jönnek majd a telefonok amiken fut és lehet majd válogatni.

(#16) plus44


plus44
veterán

Tényleg elég jól néz ki bár nekem ez az Android így elsőre nem nagyon jön be. persze még kiforratlan meg minden egyé csak mégsem de hátha majd ez változik. Külső már megvan hozzá!!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nem rossz nem rossz, végre valami jó alkotás Lenovo-tól!

(#18) v.tom


v.tom
őstag

Tényleg jól néz ki ez a telefon. Csak ez is gyűjtené ez ujjlenyomatokat, amitől én meg idegbajt kapok, és állandóan görcsösen törölgetem. :W

(#19) Integra


Integra
titán

lenovo android..
hm... :)
thinkpad mellett jól mutatna

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) macikos


macikos
addikt

Akkor legyen Thinkpad minőség, a rájuk jellemző eleganciával és visszafogott designal. Ezzel a Lenovo mobillal a kicsit túl "kerek" formán kívül csak egy gond van, ez pedig a fix érintő gombok, na ezek utálatosak.

(#21) #16820480 válasza macikos (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, szerintem a TP nem valami elegáns. illetve kb úgy elegáns, ahogy egy Hummer is. ha TP jellegű pda-telefont kéne elképzelni, akkor valami ilyemire, vagy ilyesmire gondolnék. de szerintem ennek nem lenne annyira nagy piaca (mint ahogy nincs is, csak megfelelő környezetben van értelme).

az érintőgomb szerintem sem olyan jó találmány, de ha már az egész UI érintős, akkor miért pont ezen akadjunk fenn...

(#22) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Jól néz ki így elölről.

https://copy.com?r=wQUd20

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.