Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Legendd válasza Def26 (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem tudom, mennyiben különböznek a vélemények, én a sajátomat elég objektívnek látom, nincs benne semmi erre vagy arra hajlás.
Érdekes ez az i4S - i5 dolog, mert én epekedve néztem online a bejelentést, és nagyot csalódtam, mikor nem lett a várva várt 5-ös telefon (legalábbis nem az, amit vártunk).
De elgondolkodtam...azon kívül, hogy leejteni több, mint halálos az i4(S)-t az üveg miatt, mégis hővezetés és minőség szempontjából fantasztikus, nekem a kinézete nagyon tetszik. A legjobb pedig a Facetime, vagy fotózás, Skype-olás esetén az, hogy a telefonnal vagy egy sima oldala, amire fel lehet állítani, így megkönnyítve az említett funkciók használatát. Az i5-ben ez nem lesz. A fém hátlap ki tudja (ha az lesz), mennyire karcolódik, mennyire melegszik fel, most kicsit szkeptikus vagyok. A 4"-os kijelző meg kell, nem kell, mégis kell? - én használtam már 4,3"-ig mindent, de egy kézzel a legkényelmesebb a 3,5", akárki akármit mond. Nem véletlen, hogy ez maradt, és már nem is bánnám, ha maradna, az a 0.5" annyit nem dob a latba. El sem tudom mi lesz az i5-ben még, minden bőven elég, ami ebben van...
Igazából ezeket lehet odabiggyesztem a cikk cégére szubjektív véleménynek :D szóval ha az akkuidőt javítják, akkor lehet jobb is lesz az i5-öt kihagyni.

Alea iacta est!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.