Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Kapcsold ki... :)

(#2) guga


guga
Közösségépítő

Igaz, hogy ez nekem nem jutott eszembe :DDD mindjárt törlöm is a posztot, így már értelmét vesztette :D

Hja, már jeleztem Racénak, hogy rutinból kinyomtam a friss írást címlapra, nem vettem észre, hogy ott a régebbi is.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) 7 válasza guga (#2) üzenetére


7
addikt

;]
Megfér ez itt, ne aggódj. Majd máskor jobban figyelsz. :P
(értsd a címlapra és az írásra magára is)

(#4) Kephamos


Kephamos
addikt

Jó írás, szokás szerint! :R [/SEGGNYALÁS OFF/] :DDD
Szigszalag? :P

(#5) guga válasza Kephamos (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Volt egy asztali hangfalam (Harman Kardon) rikító kék leddel a bekapcsoló gombja mellett. Először elfordítottam, de zavart, hogy a zene másképpen szól. Utána eléraktam egy könyvet, de úgy is zavaró volt.
Majd leragasztottam szigszalaggal, de muszáj volt több rétegben, mert még 3 réteg alól is úgy átvilágított, hogy elterelte a figyelmemet :D

De az írás nem "csak" a zöld led miatt született.

Nem tudom van e gyereked, de ha lesz, akkor majd te is átéled az ilyesmit. Kattogós, elnemalvós, nyűgös, zavaros gondolatok, aztán 40X felébredős, 20cm-en fekvős, kinempihenős s mégis talponlevős...stb.

A hangulata a lényeg, része a családi életnek :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) Kephamos válasza guga (#5) üzenetére


Kephamos
addikt

Van-e gyerekem? Még én is, csak majdnem gyerek vagyok :)

(#7) guga válasza Kephamos (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ne aggódj, 40 múltam és még én is eléggé... :DDD pedig kettőt kéne nevelnem s néha magam is nevelésre szorulok.
Nejem szokta mondogatni, hogy 3 gyereke van :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) 7 válasza guga (#7) üzenetére


7
addikt

És Pupák nem panaszkodik, hogy 4 gyermeteg lélek van a családban? ;]

(#9) guga válasza 7 (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Kell egy felnőtt is ennyi gyerek közé, Ő vigyáz a házra :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most vagy tolulnak a gondolataid, és nagyon gyorsan gépelsz, vagy nagyon sok időd van.

Életem során átéltem hasonló éjszakát. Jó alvó vagyok, de akkor valami nagyon hiányzott. Pont az, ami nálatok az alapritmust adja. Tik-tak, tik-tak, tik-tak...
Hűtlen lettem kétkolompos vekkeremhez, vettem egy ébresztő csodát. Füttyögött, de még cifrázta is. Egyre sürübben produkálta magát, aztán kezdte elölről, csak már sokkal hangosabban.
Ez mind szép, meg jó, csak a csönd lett bántó. Hiányzott a tik-tak, tik-tak, tik-tak...

A japánok tücsköt tartanak (vagy csak tartottak) házörzőnek. Ciripel veszett hangosan, de hamar megszokja az ember. A japán meg úgy nő föl, hogy születésétől muzsikál neki a természet hegedűse. Az a poén, hogy a tücsök az ismerős zajokra nem reagál, de ha idegen motoszkál, akkor elhallgat. A háziak ébredése garantált.

Szóval nem volt tik-tak, tik-tak, tik-tak, és ha nem is azonosak, de legalább annyira csapongó gondolatok villogtak az agyamban, mint neked.
Másnap félholtan mentem melózni.

Bocs a hosszú bejegyzésért...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Router


Router
őstag

Jó lett az írás, köszönöm!

Pont a hétvégén itt Kecskeméten is nagy szélvihar volt. Barátnőmnél aludtam (volna). Félt a kincsem mert kinnt laknak a város szélén és a ház előtt áll egy nagy fenyőfa, nehogy ránkdőljön ugye. Éjfél van, aludjunk - takaró nyakig felhúz, kinnt tombolt a vihar, Ő hozzámbújik és csimpaszkodik rám - alszik, szorítja a kezem álmában. Engem nem hagy aludni a szél tombolása. Kimásztam az ágyból és vagy fél órát könyököltem az ablak előtti komódon bámulva a vihar erejét :)

www.reballing.hu/forum

(#12) cizoe


cizoe
őstag

Nekem mikor nagyritkán megy éjjel a notebookom (fránya torrent, meg a spontán bealvások.. :) ) a tápegység nagy dög ciánkék led-je bevilágítja a fél szobát... Megfordítani nem fordíthattam, nehogy nekem ott bemelegedjen, így egy (asszemtán vmilyen rágcsálnivaló) dobozában nagyonrég talált rajzfilmfigurás matricával szépen le lett ragasztva... Most már csak a halk "tyüfürgését" ~értsd: csürfögését kell valahogy megoldani, mert idegesítő. :D

Am. örülök az írásaidnak, két macgyver rész közt üdítően hatott az éjjelemre. :R :))

(#13) burgatshow válasza cizoe (#12) üzenetére


burgatshow
veterán

Na akkor ezt nézd meg: Toshiba notebook.

Hogy mi a tökömnek kell kapásból 3 led arra, hogy a gép be van kapcsolva:
1. Hálózati áramellátás
2. Be van kapcsolva
3. Akkumulátor fel van töltve.

Agyvérzés. Ekkor szoktam a székemet úgy állítani az asztal elé, hogy a háttámla kitakarja.

De filmnézésnél még ezt sem tehetem meg.

Amúgy az írás nagyon jó volt, helyenként némi hasonlóságot is véltem benne felfedezni.

(#14) guga válasza Vakegérke (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

Most vagy tolulnak a gondolataid, és nagyon gyorsan gépelsz, vagy nagyon sok időd van.

Az éjjeli félig ébrenlét és terhes/kényszer gondolkodás állapotát próbáltam meg visszaadni :D
Egyébként van időm, ez falu, nem jön a villamos :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) guga válasza burgatshow (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

helyenként némi hasonlóságot is véltem benne felfedezni.

Mint a mi? Saját írásod vagy magamat plágizálom :F :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Nekem is voltak ugyanilyen problémáim.A monitor egyenesen az ágyra bámul ráadásul készenléti állapotban a villogással egyszerre tompa sipoló hangot is ad ki magából.Hihetetlenül irritáló a nesztelen éjszakában főleg,hogy vidéki vagyok,onnan is a legeldugottabb részről ahol napközben is max 3 autó halad el a ház előtt.+ ott vannak a hangfal és a nyomtató ledjei is.Ezeket egyszereűen egy kapcsolóval ellátott elosztóval szűntettem meg és most már lefekvés előtt mindíg áramtalanítunk.:)

Üdv, Balázs

(#17) guga válasza Antibazsi (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ahogy leírtad, azok alapján ugyanott laksz, ahol én :F :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) 7 válasza guga (#17) üzenetére


7
addikt

Lehet, hogy a nejed álnéven ;]

(#19) guga


guga
Közösségépítő

IP címre mindjárt rákérdezek :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) duli


duli
tag

Végig fülig ért a szám ahogy olvastam. Nem azért mert beteg a gyereked , meg hogy nem tudtad magad kipihenni, hanem azért mert ugyanezek velem is megestek, megesnek (mondjuk a gyerekek növekedésével ritkulnak majd melátod :) ) A legjobb ez a bal oldalon nem alszunk dolog hehe , nekem a katonaságnál volt egy szakasztársam aki képes volt mindenkit felkölteni, hogy ne aludjanak úgy mert elnyomják a szívüket . Azóta mindíg ez van az eszemben nekem is mikor a bal oldalamon akarok elaludni és átfordulok a jobb oldalamra .
(egyébként még eszembejutott olvasás közben az is hogy én írtam ezt az egészet csak nem emlékszem rá :F 9
:C :C

(#21) burgatshow válasza guga (#15) üzenetére


burgatshow
veterán

Magamra vetítve... :)

(#22) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Most lebuktam... :DDD amúgy Tengelic,Tolna megye,tőled kereken 200km

Üdv, Balázs

(#23) Omega81


Omega81
senior tag

Nagyon jó írás!
A 'lény' engem is megtalál... de csak akkor, ha józanul fekszem le aludni. :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#24) Omega81


Omega81
senior tag

Amúgy nem értem, miért hagyjátok készenléti módban a monitort... eszik min. 3W-ot, egy gombnyomásért. :U

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#25) guga válasza Omega81 (#24) üzenetére


guga
Közösségépítő

Semmit nem hagyunk bekapcsolva, az egész rendszer egy elosztón van és minden este lekapcsolom, kivéve, amikor nem :DDD így született eme írás.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#26) guga válasza duli (#20) üzenetére


guga
Közösségépítő

(egyébként még eszembejutott olvasás közben az is hogy én írtam ezt az egészet csak nem emlékszem rá 9

Ha van szinkron úszás, akkor nyilván létezik a szinkron írás is kollektív tudat alapján, amikor azonos környezetben, azonos elemekből ugyanazt szűrjük le mindketten :D

Csak én gyorsabb voltam :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#27) guga válasza Omega81 (#23) üzenetére


guga
Közösségépítő

Legközelebb ha meglátogat jussak eszedbe és mondjad neki: a guga üzeni, hogy nnyéinnen :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#28) Godefroy


Godefroy
senior tag

Nagyon jó írás lett, életszerű. :R

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#29) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Végigolvastam... úgyvolt h fürödni indulok de elolvastam... elkéépzeltem 20 percembe telt mire feldolgoztam a sztorit :D szal lógsz 20 kerek percel :D ez amúgy nagyon ismerős dolog az én életemből is én is már jártam párszor így... :DDD

A könyvet mindig ketten alkotják: az író, aki írta, s az olvasó, aki olvassa. Kosztolányi D.

(#30) guga válasza Stylewars_kp (#29) üzenetére


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#31) Stylewars_kp válasza guga (#30) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Kösz! :D tesóm beelőzött a fürdésben szalhát... várhatok. :DDD

A könyvet mindig ketten alkotják: az író, aki írta, s az olvasó, aki olvassa. Kosztolányi D.

(#32) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Komolyan mondom a DVD lejátszóm ledje világosabban virít, mint maga a TV. Valamit mindíg elé kell tennem.
Érdekes írás. Faternak is ugyanilyen mobilja van. Mind2-en nehezen kelnek fel reggel + az öcsém is.
Kifejezetten álmatlan az egész család.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#33) guga válasza JetiRulez (#32) üzenetére


guga
Közösségépítő

Akinek 3310-ese van rossz ember nem lehet :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#34) Rickenstein válasza guga (#5) üzenetére


Rickenstein
senior tag

A hangulat az engem is elkapott. Nagyon jól írsz. Teljesen átéreztem a szituációt :K

PS C:\>_

(#35) guga


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#36) Ygg válasza JetiRulez (#32) üzenetére


Ygg
senior tag

Nálam is!
A DVD.
Én egy radírt tettem elé:).
Éppen teszteket oldok meg...innen a az ihlet...

(#37) nike_


nike_
addikt

Hányás. :D

(#38) Kinder


Kinder
senior tag

Nekem TT házam van, és a készenléti ledje egy - valami elementárisan erős - jégkék led.
Régebben az asztalon volt a ház, és kisütötte a szemem a led, úgyhogy lehúztam az alaplapról.
Most már asztal alatt van a ház, így tulajdonképpen mindegy, de nem kötöttem vissza, elég a winchester működés jelző led, ami egyébként egy jóval barátibb erejű narancssárga.

(#39) Omega81 válasza guga (#25) üzenetére


Omega81
senior tag

Kikapcsolt elosztóról üzemelő géppel? Tehénszargenerátor? :DDD Pff, bánki sutyerák. :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#40) Omega81 válasza guga (#27) üzenetére


Omega81
senior tag

:D :D :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#41) guga válasza Omega81 (#39) üzenetére


guga
Közösségépítő

Phőőőjjj ákker, menjél már innen el a lábaddal :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#42) KillHates


KillHates
nagyúr

Kiköltöztetek Bánkra?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#43) guga válasza KillHates (#42) üzenetére


guga
Közösségépítő

Igen ánki ttila :D írtam neked mailt még tavaly. Beszéltem Zolkóval és mondta mi zajlott le, aztán úgy voltam vele, hogy kisebb dolgod is nagyobb annál, hogy velem foglalkozz.

Egy bográcsosra benevezlek, de azt majd telefonon :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#44) Anor


Anor
csendes tag

Miért kékszínű led van a legtöbb eszközben?

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#45) Godefroy válasza Anor (#44) üzenetére


Godefroy
senior tag

Mert ez a legzavaróbb a szemnek ;)

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#46) Anor


Anor
csendes tag

most komolyan! olcsóbb az előállítása? tovább bírja? vagy mi a ....?

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#47) guga válasza Anor (#46) üzenetére


guga
Közösségépítő

rejtély kulcsa a kékfény :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#48) Bubu79 válasza Anor (#46) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem olcsóbb - sőt, volt idő, hogy kifejezetten drágának számított...

Divat - trendi és kész.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49) Anor


Anor
csendes tag

Hát az hogy zavaró az nem kifejezés, vetttem egy samu 226cw monitort nem elég hogy egy akkora kék ledet tettek a power gomb mellé mint egy jumbojet leszáló refrektora ha kikapcsolom a gépet még villog is!! Éjszaka tényleg olyan mint egy rendörségi villogó :D :D
viszont igy elérték hogy a monitort is kikapcsolom amit az előzőnél sosem tettem :C

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.