Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

2019 január: -1

Vettem: -3
Switch: Trevis Strike Again: No More Heroes
3DS: Mario and Luigi: Bowser's Inside Story and Bowser's Journey
PS4: Kingdom Hearts III Deluxe Edition

Befejeztem és eladtam: 1
Killzone: Shadow Run (PS4)

Befejeztem: -

Eladtam: 1
Diablo (PS4)

Jelenleg játszom/unk:
Middle Earth Shadow of Mordor (PS4)
Prey (PS4)
The Last Of Us Remastered (PS4)
Fortnite (Switch)
Need For Speed: Most Wanted (Wii U)
Syberia (Switch)
New Super Mario Bros. U Deluxe (Switch)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52) RangerFox válasza koncsik (#51) üzenetére


RangerFox
veterán

Shadow Run :C

Gyorsan átszaladtál rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) koncsik válasza RangerFox (#52) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

De legalább eljutottam hozzá :DDD , mint most a Last of Us Remastered (az már majdnem PS3 ;) )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#54) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hó végéig úgyse fogok már se venni se kijátszani semmit, hadd szóljon:

2019 Január

A hónap során vásárolt játékok

<Dobozos>

- Etrian Odyssey Nexus (3DS) --> Még nem jelent meg, de előrendelve -1 pont
- Mad World (Wii)
- Zelda The Phantom Hourglass (DS) --> 0 pont, megvan bontottban

<Letöltött>

- Resident Evil 2 Remastered (PC) --> 0 pont, promóciós játék a Vega 64 mellé

A hónap során végig vitt játékok
-

A hónap során szerzett pontok: -2 pont
Az idén szerzett pontok: -2 pont
Az eddigi összes pontom: -185 pont

Jelenleg ezzel játszom: Doom 3 (PC), Might&Magic Heroes VI (PC)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#55) RangerFox válasza koncsik (#53) üzenetére


RangerFox
veterán

Jaa nem azért, csak azon nevettem, hogy elírtad az alcímet :B

(#56) Dr.F.E.R.I. válasza RangerFox (#55) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Valószínűleg maradandó hatást gyakorolt rá a játék, ennek tudható be :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#57) koncsik válasza RangerFox (#55) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bakker tényleg :DDD Nagyon igyekeztem, hogy befejezzem, biztos emiatt lett Run. Amúgy elég jó volt, a címe alapján meg, hogy milyen "régi", rosszabbat vártam.
Próbálok megszabadulni a dobozos PS4 játékoktól (pl. Middle Earth, Prey), amilyen gyorsan csak lehet (kivéve a spéci kiadásokat egyelőre...)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58) ldave válasza koncsik (#57) üzenetére


ldave
félisten

Valkyria Chronicles 4-ed van eladó?

A Slime draws near! Command?

(#59) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok, csatlakozom az idei játékhoz is. :)
A tavalyi évet elég csúnyán zártam (-45 pont), idén megpróbálom jobban csinálni, és az lesz a célom, hogy több játékot fejezzek be, mint amennyit megveszek. :B

Vásárolt játékok: -4 pont
- GRIS (Steam)
- The Walking Dead: A New Frontier (PS4)
- Resident Evil 2 Deluxe Edition (PS4)
- Drowning (PS Vita)

Befejezett játékok: +2 pont
- GRIS (Steam)
- Uncharted: Golden Abyss™ (PS Vita)

Jelenlegi állásom: -2 pont

(#60) ldave válasza SH4D0W2011 (#59) üzenetére


ldave
félisten

Üdv újra :) Sok sikert a célodhoz ;)

A Slime draws near! Command?

(#61) koncsik válasza ldave (#58) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Eladó? :N (Memoires from Battle Premium Edition) - van egy Rocket Slime "ingyé' " ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#62) ldave


ldave
félisten

Vampyr terven összeomlott, nem bírtam kihagyni a Kingdom Hearts 3-at, szóval végül megvettem és most azzal játszom. -1
3DS-re megvettem az Etrian Odyssey Nexus-t, végül két példányban is megérkezett, szerencsére az egyiken sikerült máris túladnom. -1
Ha minden igaz, akkor a héten hozza majd a posta a Steins;Gate Elite-et, ami nekem már megvan PS3-ra és az előzetesek alapján ez ugyanaz a játék, csak beleszőtték az anime epizódjait is megfelelő helyekre. Szóval ez így 0 pont.

Ha minden jól megy a KH 3 végére érhetek még a hónapban, de azt majd akkor. Meg szeretném benne összeszedni a legjobb fegyvert, arról pedig azt olvastam, hogy nagyon sokat kell gyűjtögetni, szóval a stáblista után is lesz még sok dolgom a játékban :)

Ja, meg vettem használtam egy PS Classic gépet, szombaton szórakoztam vele pár órát.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#63) ldave válasza ldave (#62) üzenetére


ldave
félisten

Ja, kimaradt, hogy Steam-en, akcióban megvettem az Underworld Ascendant-t, de 40-50 perc játék után ment is a refund, tényleg olyan bugos, mint írják. Konkréten a második ellenfél, aki szembejött, csak állt egy helyben, nem kapcsolt be nála az AI. Kár érte, az Ultima Underworld játékokat kedveltem, de ez egy nagyon korán kiadott játék, még bőven early access kategória, csak sajna ezt nem írják sehol a készítők.

A Slime draws near! Command?

(#64) ldave válasza ldave (#62) üzenetére


ldave
félisten

Hétvégén befejeztem a Kingdom Hearts 3-at. +1

Persze még nincs vége a játéknak, nekiálltam gyűjteni az alapanyagot az Ultima Keyblade-hez, de a sztori véget ért. Pár napig még játszom vele, megnézem mennyi mindent sikerül megcsinálni az extra feladatok közül.

A Slime draws near! Command?

(#65) koncsik válasza ldave (#64) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tegnap este be akartam kéretőzni, hogy nézzem, ahogy játszol vele, de azt írta a PS4, hogy a beállítasaid miatt nem tudja elküldeni a kérést... :O

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#66) ldave válasza koncsik (#65) üzenetére


ldave
félisten

Ezt már mások is mondták, nem tudom mit kellene ehhez állítani :( Ha valakivel party-ban vagyok, share play szokott működni pedig.

A Slime draws near! Command?

(#67) adalbert1 válasza adalbert1 (#23) üzenetére


adalbert1
veterán

Most nézem csak, hogy megint funkcionális analfabétát játszottam, szóval az előző bejegyzésben szereplő játékok +3 pontot érnek, nem -3 pontot.

Idén eddig ezeket vettem:
Dishonored Defenitive Edition PS4
Dishonored 2 PS4
Dishonored Death of the Outsider PS4
(ezek amúgy az egyik akcióban egész jó áron voltak PSN store-on, talán 16 font volt a 3 játék)
Divinity: The Original Sin Enhanced Edition PS4

Mivel a Dishonored 1 és a Divinity megvolt már más platformra, így ez -2 pont.

Az eddigi éves állásom: +1 pont - szerintem ilyen jól még sose álltam 2 hónap után, tervezem, hogy +-ra hozzam ki ezt az évet, igazából 2 olyan játék van, amit biztos megveszek a következő hónapokban, a Bowsers's Inside Story-t 3DS-re (ha itt megvan már a remake alapját képező DS játék, akkor ez - pont vajon?), illetve a New Super Mario Bros.-t switchre (ez is megvan már Wii U-ra, tehát nem tudom, hogy írjak-e be - pontot).

(#68) ldave válasza adalbert1 (#67) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a Bowser Story és a New Bros. U is 0 pont, 90%-ban ugyanaz a játék, mint az előző generáción.

A Slime draws near! Command?

(#69) koncsik válasza ldave (#62) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A PS Classic-on sok játék lett?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#70) ldave válasza koncsik (#69) üzenetére


ldave
félisten

;]

A Slime draws near! Command?

(#71) koncsik válasza ldave (#70) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Aha, ez már a PS Classic Plus :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#72) koncsik válasza ldave (#68) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én mondjuk minden remake-t számoltam Switch-en, pedig nekem is megvan mind wii U-n... mindegy, nincs kedvem számolni :B Az eredeti SW Trilógia különböző meglevő verzióit úgysem tudja túlszárnyalni a Nintendo. :DDD

Holnap a XVII.Pesti úti Tesco-ban nyíló MM-ban 15k lesz a PS Classic.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#73) adalbert1 válasza ldave (#68) üzenetére


adalbert1
veterán

Nagyszerű, akkor már csak az elköltött pénz miatt kell aggódni, a pontok miatt már nem. ;]

Neked hogy tetszik a PS classic? Nálam pár nap próbálgatás után még az asztalon van, de már nem igazán volt ingerenciám bekapcsolni (a SNES mini is rég került elő, azt is bővíteni akarom, de még nem volt kedvem/időm nekikezdeni).

(#74) ldave válasza adalbert1 (#73) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem eddig többet foglalkoztam a bővítésével, mint a használatával :)

A Slime draws near! Command?

(#75) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Eddigi pontjaim: -2 pont

Vettem: -3 pont
- Metro 2033 Redux (PS4) (Már megvolt PC-n)
- Metro: Last Light Redux (PS4) (Már megvolt PC-n)
- Metro Exodus Gold Edition (PS4)
- UNO® (PS4)
- HITMAN™ 2 - Gold Edition (PS4)

Jelenlegi állásom: -5 pont

(#76) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lassan rekordot döntök, mindössze egyetlen játéknak nem tudtam ellenállni a hónapban. Sajnos februárban csak aludni jártam haza, így három hete hozzá se szagoltam egyik játékomhoz sem. Majdnem úgy van hagyva minden, ahogy január végén volt.

2019 Február

A hónap során vásárolt játékok

<Dobozos>

<Letöltött>

- Might&Magic Heroes VII (PC)

A hónap során végig vitt játékok
-

A hónap során szerzett pontok: -1 pont
Az idén szerzett pontok: -3 pont
Az eddigi összes pontom: -186 pont

Jelenleg ezzel játszom: Doom 3 (PC), Might&Magic Heroes VI (PC)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#77) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Sziasztok!
Már januárban jelezni akartam a részvételi szándékomat, de elfelejtettem a hónap végén, most viszont itt vagyok :D
Január-Február termése

Vettem:
Inustice 2 Legendary Day One Edition
Metro Exodus Aurora Edition
Resident Evil 2 Steelbook Edition

Eladtam:
-

Végigjátszottam:
Red Dead Redemption 2
Ratchet and Clank

Egyenleg: -1 pont

(#78) RangerFox válasza Zsinder (#77) üzenetére


RangerFox
veterán

Ebben a hónapban vettem: Mutant Year Zero: Road to Eaden.

Így -2 pontom van. Nem játszottam végig semmit ebben a hónapban, sokat játszottam az Odysseyvel, és az utóbbi időben rákaptam az R6S-re újra, valamint próbálom behozni magamat KH sztori terén videók alapján.

(#79) koncsik válasza koncsik (#51) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 február: -2 összesen:-3

Vettem:
Switch: Onimusha: Warlords (japán)
Switch: Asterix and Obelix XXL 2 Collectors’ Edition
3DS: Etrian Oddysey (2x)
PS4: Guns Gore and Cannoli 2 (feles)

Befejeztem és eladtam: -

Befejeztem:
The Last Of Us Remastered (PS4)
The Last Of Us Left Behind (PS4)

Eladtam: -

Jelenleg játszom/unk:
Prey (PS4)
Fortnite (Switch/PS4)
Tetris 99 (Switch)
Need For Speed: Most Wanted (Wii U)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#80) ldave


ldave
félisten

Eddig két játékkal bővült a polc, ebből egyik csak virtuális: PSN-en végre akciós volt az Obduction, régóta rajta volt a wishlist-en, de vártam egy nagyobb kedvezményre. Régen kedveltem a Myst játékokat még PC-n, ez pedig azok örököse. Remélem jó lesz. -1
A másik pedig a Devil May Cry V. -1

Most a PS4-en a Vampyr-ral játszom, 3DS-en pedig a Strange Journey-nek álltam neki. Előbbit biztos befejezem még márciusban, utóbbi elég nehezen megy, lassan haladok.

A Slime draws near! Command?

(#81) koncsik válasza ldave (#80) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

(Obduction) Akciós volt... jókor szólsz :O
(de legalább nem nő a listám :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82) ldave válasza koncsik (#81) üzenetére


ldave
félisten

Lehet még az, nem tudom :) Amikor megjelent PS4-re, felvettem listára, de sosem volt még akcióban ezelőtt.

A Slime draws near! Command?

(#83) koncsik válasza ldave (#82) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

már nem sajnaaaa

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#84) ldave válasza koncsik (#83) üzenetére


ldave
félisten

Fura ez a PSN-en wishlist, nem értem miért nem küld értesítő emailt, ha valami akciós lesz a listáról. Hetente szoktam egyszer, kétszer ránézni, hogy a rajta lévő játékok közül lett-e valami olcsóbb.

A Slime draws near! Command?

(#85) SH4D0W2011 válasza ldave (#84) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Van ez a PSprices oldal, ha regisztrálsz, tudsz játékonként értesítést kérni, ha valami akciós lesz. :) Egyébként nekem is fura, hogy ezt nem lehet megoldani a PS Store-ban. :))

(#86) RangerFox


RangerFox
veterán

Végigjátszottam az AC Odysseyt, így már csak -1 pontom van. 61 órámba telt, 87%-on áll a mutató. A sztori dlcket még befejezem, de nem hiszem, hogy rámegyek a 100%-ra, ahhoz nekem túl nagy maga a játék.

(#87) ldave válasza ldave (#80) üzenetére


ldave
félisten

No, tegnap este (éjjel...) a Vampyr végére értem, hard mode, vagyis npc gyilkolás nélkül. A végére már jó nehéz lett, 10 szinttel az ellenfelek alatt voltam. +1

A Slime draws near! Command?

(#88) RangerFox válasza ldave (#87) üzenetére


RangerFox
veterán

Grat hozzá! Én szégyenszemre még mindig nem értem a végére, pedig megjelenéskor vettem :(

(#89) ldave válasza RangerFox (#88) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon jó a hangulata, könnyedén elkapott, le a kalappal a fejlesztők előtt ezen a téren, a helyszínek és a zene remek, valószínűleg erre fordították a legnagyobb figyelmet, a karakter modellek már kevésbé meggyőzőek, a harcrendszert sem tudtam úgy igazán a végére sem megkedvelni. Megszokható, de valahogy olyan pontatlan az egész, sose lehet tudni biztosan, hogy az adott támadás talál-e vagy sem.

A Slime draws near! Command?

(#90) ldave válasza koncsik (#81) üzenetére


ldave
félisten

Hát, héten kipróbáltam a játékot, nehéz menet lesz, olyan szinten nem tudom mit kéne csinálni már az első óra után, hogy csak bolyongok a pályán össze-vissza és keresem mit lehet használni, elolvasni. Eléggé oldschool.

A Slime draws near! Command?

(#91) koncsik válasza ldave (#90) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jaaaj, Good luck, azért remélem, hogy beindul, a store-ban igéretesnek látszott :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#92) ldave válasza koncsik (#91) üzenetére


ldave
félisten

Igaz az is, hogy amikor én a Myst-tel és a Riven-nel játszottam, nem is tudom, 1999-2000 környékén, akkor azt leírás segítségével tettem :)

A Slime draws near! Command?

(#93) RangerFox


RangerFox
veterán

Kellett valami co-op móka, így megvettem a SpeedRunners című játékot. Nagyon szórakoztató, van benne egy kis sztori rész is, azt végigjátszottam, így a pontjaim nem változtak. Tényleg ajánlom mindenkinek, aki könnyed szórakozást keres társaságban :K

(#94) koncsik válasza koncsik (#79) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 március: -1, összesen: -4

Vettem:
Switch: SEGA Megadrive Classics
Switch: Yoshi’s Crafted World
3DS: Kirby’s Extra Epic Yarn
PS4: Assassin’s Creed Origins (Deluxe Edition)
PS4: Soul Calibur VI (Collector's Edition)

Befejeztem és eladtam: -

Befejeztem: Far Cry New Dawn (PS4)

Eladtam:
XBOX 360: SEGA Megadrive Classics
PS4: Middle Earth: Shadow of Mordor
PS4: Prey

Jelenleg játszom/unk:
Fortnite (Switch/PS4)
Need For Speed: Most Wanted (Wii U)
Wolfenstein II: New Colossus (PS4)
Call Of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#95) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#76) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

...éééééééés megvan a rekord :) Letöltöttem a maradék két játékot, amit a Radeon mellé kaptam, de mindezekkel is 0, azaz NULLA pontot értem el márciusban :K

2019 Március

A hónap során vásárolt játékok

<Dobozos>

<Letöltött>

- Devil May Cry 5 (PC)
- The Divisin 2 (PC)

A hónap során végig vitt játékok
-

A hónap során szerzett pontok: 0 pont
Az idén szerzett pontok: -3 pont
Az eddigi összes pontom: -186 pont

Jelenleg ezzel játszom: Doom 3 (PC), Might&Magic Heroes VI (PC)

...már január óta tolom a Doom3-at és a Heroes VI-ot :D Egyszer úgyis végük lesz...

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#96) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Március
Vettem:
Devil May Cry V Deluxe Edition

Eladtam:
-

Végigjátszottam:
Metro Exodus
Resident Evil 2

Egyenleg: 0 pont

Folyamatban:
Gravity Rush 2

(#97) adalbert1 válasza koncsik (#94) üzenetére


adalbert1
veterán

360 játékot hol tudtál értelmes áron értékesíteni? Vagy beszámították valahol? Nekem is van pár olyan, ami már megvan másik konzolra, így lehet, hogy meg kellene válnom tőlük.

A márciust sikeresen lehoztam nulla ponttal, nem vettem és nem is adtam el semmit, illetve végig sem játszottam semmit. :)

(#98) koncsik válasza adalbert1 (#97) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Beszámították", GP. Máshol nem hagytam volna ott gyak. ingyen. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#99) RangerFox


RangerFox
veterán

Mivel kizártnak tartom, hogy még ebben a hónapban végzek bármi mással, ezért leírom az e havi termést. :B

Vettem:
Red Dead Redemption 2

Végigjátszottam:
Bioshock Infinite

Eladtam:
Dying Light

Így kereken 0 pontom van.

(#100) ldave


ldave
félisten

Április nálam főleg a Horizon Zero Dawn-ról és a Magic Arena-ról szól, előbbiben már a vége felé járok, utóbbiban pedig a hónap eleje óta csinálgatom a napi küldetéseke, hogy az április 25-én induló új kiegészítőre legyen egy kis pénzmagom packokat venni.

Ezeken kívül megvettem két kisebb indie játékot PS4-re, Heaven's Vault és FAR: Lone Sails. Előbbi egy 10+ órás játék, utóbbi 2-3, szóval akár egyestét kaland is lehet belőle. -2

Emellett GOG-on megvettem az ott most megjelent Diablo első részét. Mivel ez megvan nekem eredeti kiadásban lemezen, így pontot a szabályok szerint nem jelent, de azért végigjátszom ezt is, Napi 1-2 szintet megyek lefelé, a játék felénél tartok a varázslómmal :) Amúgy így 20+ év után is zseniális ez a játék, fantasztikus hangulata van, de azért mai szemmel kicsit lassúcska, főleg hogy pont év elején játszottam elég sokat a Diablo 3-mal.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.