Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) koncsik válasza koncsik (#147) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 november: -10, összesen: -49

Vettem:
Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millinoaire’s Conspiracy (Deluxe Edition) (Switch)
Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (Switch)
Super Monkey Ball – Banana Blitz HD (Switch)
Pokémon Sword and Shield (Dual Pack Steelbook Edition) (Switch)
Death Stranding (PS4)
Zen Chess Collection (Switch)
Baldur’s Gate I & II: Enhanced Edition (Switch)
Star Wars Jedi: Fallen Order (Deluxe Edition) (PS4)
Cabela’s The Hunt (Championship Edition) (Switch)
The Sims 4 Cats and Dogs Bundle (PS4)
Cat Quest (Switch)

Befejeztem és eladtam: -

Befejeztem:
Luigi’s Mansion 3 (Switch)

Eladtam: -

Jelenleg játszom/unk:
Fortnite (Switch/PS4)
Need For Speed: Most Wanted (Wii U)
Yoku’s Island Express (Switch)
Overwatch (PS4)
Injustice 2 (PS4)
Death Stranding (PS4)
Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4)
Mass Effect Andromeda (PS4)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#152) ldave


ldave
félisten

November: két játékot fejeztem be ebben a hónapban, egy rövidet és egy hosszabbat. A hosszabb a The Bard's Tale IV: Barrows Deep PS4 változata volt. A játék mérte az időt, de sajnos hibásan, mert ha alvó állapotban hagytam a játékot, akkor is ment az óra, így a végén majdnem 200 órát mutatott a számláló, de ez irreális, valahol 60-70 óra köül volt a vége. Szerintem ez volt a legbugosabb PS4 játék, amivel valaha játszottam. Rengetegszer lefagyott, kilépett, beragadt... +1
A rövidebb játék a A Plague Tale: Innocence volt, ezt ráadásul ebben a hónapban vettem az akciók során. Ez egy tízenpár órás kalandjáték, lopakodós játékmenettel, kis akcióval, szerethető szereplőkkel. Ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek, aki kedveli a lineáris, történet központú játékokat. 0
Ezen kettőn kívül még két játékot vettem novemberben, az egyik a GreedFall, ezt a Plague Tale-lel együtt szereztem be akcióban. A másik pedig a hónap sztárja, a Death Stranding. -2
Ez a hónap így összesen -1, az évi összpontszám pedig -4. December nagyon kusza lesz, venni nem tervezek semmi komolyat, pár akciós indie játékot talán.

A Slime draws near! Command?

(#153) ldave


ldave
félisten

Lassan itt az év vége, már csak pár hét van +- pontokat szerezni :)

A Slime draws near! Command?

(#154) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#153) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Bár csalni akartam, de most már mindegy, megosztom a novemberi ámokfutásomat :) A novemberi zsákmány része még egy szép fehér Xbox One kontroller is a pc-hez.

2019 November
A hónap során vásárolt játékok
<Dobozos>
-

<Letöltött>
- Monster Hunter World (PC)

A hónap során végig vitt játékok
-
Eladtam
-
A hónap során szerzett pontok: -1 pont
Az idén szerzett pontok: 0 pont
Az eddigi összes pontom: -183 pont
Jelenleg ezzel játszom: Might&Magic Heroes VI (PC), Monster Hunter World (PC)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#155) RangerFox


RangerFox
veterán

Évzáró

A Hónap során vettem:
The Evil Within 2
The Witcher III: Wild Hunt

A hónap során végigjátszottam:
Borderlands 3
Metro Exodus

Fun Fact, hogy a Metro volt a 250. játék, amit végigjátszottam az életem során. Ha valakit érdekel, itt összegyűjtöttem őket. Jövőre négy játék maradt a backlogomban, amiket mindenképp végig szeretnék játszani, valamint 11 cím van a wishlistemen. Majd meglátom, mikre lesz idő, szeretnék visszatérni néhány régebbi címhez, esetlegesen a platinát is megszerezni belőlük. A játékot -6 ponttal zártam, ami nem túl szép, de ennél rosszabb jövőre se legyen. :B

(#156) koncsik válasza koncsik (#151) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 december -4: osszesen: -53

Vettem:
Degrees of Separation (PS4)
WRC 8 (Collector Edition) (Switch)
Mini Trains (Switch)
Gris (Switch)
Star Wars Pinball (Switch)
Trine Ultimate Collection (Switch)

Qubic ingyen játékok (Switch): - nem számítom őket
Robonauts, Geki Yaba Runner, Puzzle Book, One Strike, Wreckin’ Ball Adventure, Koloro, #Racedierun, Rekt, Mana Spark, Space Pioneers

Befejeztem és eladtam: -

Befejeztem:
Heavy Rain (PS4)

Eladtam:
The Sims 4 Cats and Dogs Bundle (PS4)

Jelenleg játszom/unk:
Fortnite (Switch/PS4)
Need For Speed: Most Wanted (Wii U)
Yoku’s Island Express (Switch)
Overwatch (PS4)
Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4)
Mass Effect Andromeda (PS4)
Heavy Rain (PS4)
Horizon Chase Turbo (PS4)

BOLDOG ÚJ ÉVET! :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#157) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#148) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A novemberem szintén eseménytelen volt, a decemberi akciók viszont újra elcsábítottak, vettem új, illetve már régen kinézett játékokat is.

Eddigi pontjaim: -11 pont

Vettem: -9 pont
- Blair Witch (PS4)
- Untitled Goose Game (PS4)
- EVERSPACE™ - Stellar Edition (PS4)
- Little Nightmares Complete Edition (PS4)
- Red Dead Redemption (PS3)
- Neighbours from Hell (Steam)
- Neighbours from Hell 2: On Vacation (Steam)
- STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition (Steam)
- STAR WARS™: The Force Unleashed™ II (Steam)

Befejeztem: +2 pont
- The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
- Untitled Goose Game

Jelenlegi állásom: -18 pont

A tavalyi -45 ponthoz képest ez mindenképp jelentős javulás, jövőre próbálom méginkább javítani az arányt, plusz van olyan még tavaly ősszel és idén év elején elkezdett játékom, amit azóta sem fejeztem be. /Shame! Erről is le kellene szokni.
A jövő év igencsak jónak ígérkezik, várom a CP2077-et, a TLoU Part II-t, a Ghost of Tsushimát, vár rám egy Days Gone és egy The Witcher III pótlás, legalábbis a nagyobb tervek ezek, és nagyon izgalmas a küszöbön álló generációváltás is. Én kívánok Nektek sok szabadidőt, nagyon jó játékélményeket és persze boldog új évet! :)

Pacsi,
SH4D0W

(#158) ldave


ldave
félisten

December fő játéka nálam a Death Stranding volt, nekem tetszett, van pár alapvető probléma a történetvezetés terén, de a végére azért összeállt az egész +1.
Ezen felül GoG-on megvettem a Blade Runner játékot és végig is játszottam 7-8 óra alatt. Ez egy régi, klasszikus point&click kalandjáték, annyi benne a csavar, hogy játékonként véletlenszerű, hogy ki ember és ki replikáns. Szerencsére egy modnak köszönhetően van felirat a játékhoz, mert amúgy alapra nincs benne... 0 pont.
Végezetül pedig a Untitled Goose Game-et vettem meg PS4-re, most hogy arra is megjelent, de erre még nem volt időm -1.

Így ezzel december nálam 0 pont, az egész év pedig -4 lett. Tavalyi -16-hoz képest jobb eredemény, remélem 2020 is legalább ennyi lesz a végére :)

------------

Köszi mindenkinek, aki velünk tartott itt az év során, remélem jövőre (vagyis már idén) és találkozunk, hamarosan nyitom a topikot majd :R

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#159) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én egy ingyenes játékot zsákoltam összesen az epic store-ból (az új Yoka Laylee részt), tehát maradt minden változatlan. Idén így sikerült kerek 0-án zárnom az évet :))

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#160) ldave


ldave
félisten

New Game Blitz - 2020

A Slime draws near! Command?

(#161) adalbert1 válasza adalbert1 (#149) üzenetére


adalbert1
veterán

December:
Végigjátszottam:
The Last of Us Remastered
Dishonored: Definitive Edition
Call of Duty: WWII
Luigi's Mansion
Resident Evil 2 (2019)

Vettem:
Call of Duty: WWII
Call of Duty: Black Ops III
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
Resident Evil 2 (2019)
The Last Guardian
Watch Dogs 2 - Gold Edition
Far Cry® 5 + Far Cry® New Dawn Ultimate Edition
FAR CRY PRIMAL - APEX EDITION

A Witcher 3 és Far Cry Primal már megvolt másik platformra is, így azokat nem számolom.
Így ez a hónap -2 lett, az év összesítésben pedig -5 - ezt egész jónak értékelem, ha pár nagyobb leárazásnál nem csábulok el, akkor lehetett volna könnyedén 0 vagy akár pluszos is az év, tehát összességében elégedett vagyok, 2020-ra cél a 0, vagy a pluszos év.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.