Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silεncε


Silεncε
őstag

Nálam a Forza 7, a Scorpio és a MGSurvive amit várok (utóbbit mondjuk csak azért várom, hogy tudjak rajta egy jót röhögni meg sírni, hogy mit művelt a Konami az MGS-el)

(#2) d@vee


d@vee
őstag

Egyedül a Scorpiot várom igazán. Mellé még érdekel az új AC, de ennyi.

Ja

(#3) elithun


elithun
őstag

0. Half-Life 3

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) ldave válasza elithun (#3) üzenetére


ldave
félisten

Az még nem jelent meg? :Y :P

A Slime draws near! Command?

(#5) elithun válasza ldave (#4) üzenetére


elithun
őstag

:D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Én egy Bloodborne 2-vel is kiegyeznék :D

(#7) ldave válasza <Lacy85> (#6) üzenetére


ldave
félisten

Pletykálnak egy új From-Sony játékot, de nem Bloodborne folytatásként.

A Slime draws near! Command?

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

5. FFVII Remake
4. Cyberpunk 2077
3. The Elder Scrolls VI
2. God of War
1. The Last of Us: Part II

+1 Project Scorpio
-1 Metal Gear Zombie Fiesta Extravaganza (nevét nem jegyeztem meg)
RIP: Shenmue III

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) ldave válasza Mister_X (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ez az északi GoW engem is érdekel, a viking mitológia érdekesebb számomra mint a görög.

A Slime draws near! Command?

(#10) Mister_X válasza ldave (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért érdekesebb, mert a göröggel jobban képben vagyunk eleve (közoktatás). De sokan még öt istent se tudnának felsorolni északról.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) ldave válasza Mister_X (#10) üzenetére


ldave
félisten

Már aki :) Azért ismertebb a görög, mert a Disney a Herkulest dolgozta fel, ráadásul brutális római - görög képzavarral.

A Slime draws near! Command?

(#12) Mister_X válasza ldave (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Görög-római képzavar? :F Lehet régen láttam. De múltkor meglepődtem, hogy a Disney kib@szottul értett olyan rajzfilmekhez, amik gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt jó (rengeteg poén, utalás, easter egg van utóbbiaknak, plusz maga a sztori).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) ldave válasza Mister_X (#12) üzenetére


ldave
félisten

Hát ha Herkulesnek hívod az egyik szereplőt, akkor nem Zeusznak és Árésznak kéne hívni a többit pl.

A Slime draws near! Command?

(#14) Mister_X válasza ldave (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jahogy. De ennyi, minden másban görög.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) mcsabee válasza ldave (#9) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem lesznek vikingek az új God of Warban.

Engem az E3-ról most olyan sok minden nem érdekel kifejezetten, leginkább az új bejelentések csak, amikről még nem tudni, hogy mik is azok. Vagy talán mondjuk az új Mario, de mivel nincs Switch-em, és nem is tervezem, hogy veszek, így játszani úgysem fogok vele.

Egy időben rá voltam pörögve a Star Wars Battlefront 2-re, de mikor kiderült, hogy elviszik Battlefield irányba (klasszok, meg elmélyített gameplay, meg a többi, számomra tökéletesen felesleges dolog), teljesen elvesztettem az érdeklődésem. Pont azt szerettem a Battlefrontban, hogy egy könnyed shooter volt, amit elindítottam, toltam benne 1-2 meccset, és kiléptem.

Stay a while and listen...

(#16) ldave válasza mcsabee (#15) üzenetére


ldave
félisten

Nem? Azt hittem az lesz a sztori, hogy Kratos északra ment és most majd ott kell vele lemészárolni az egész Valhallát.

A Slime draws near! Command?

(#17) mcsabee válasza ldave (#16) üzenetére


mcsabee
senior tag

Abban nem tévedtél, hogy északon játszódik a sztori, mert valóban ott, csak vikingek nem lesz benne.

twitter

Stay a while and listen...

(#18) ldave válasza mcsabee (#17) üzenetére


ldave
félisten

Akkor nem Odin, Thor, Loki, Freya és társaik lesznek az ellenfelek?

A Slime draws near! Command?

(#19) mcsabee válasza ldave (#18) üzenetére


mcsabee
senior tag

Passzolom, abszolút nem ismerem az északi mitológiát, nem tudom, hogy akiket felsoroltál, mennyire kötődnek a vikingekhez kizárólag, de elvileg például Thor simán lehet, mert elég ősi isten, ahogy rémlik, és nem konkrétan a vikingek korából eredeztethető, hanem sokkal-sokkal korábbról.

Stay a while and listen...

(#20) customer114


customer114
senior tag

Gta VI
Nfs ug2 remake
Dota3
Windows XP flipper remake
;]

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel Halo nem lesz idén E3-on meg úgy amúgy sem, így kb semmi nem érdekel idén. :D Szóval lepjenek meg valamivel. Na jó új XO jöhet, de az meg ugye nem játék.

Live-Die-Respawn

(#22) Mister_X válasza ldave (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De. De hogy is fogalmazzak... a vikingek partmentén éltek, mi meg az erdőben voltunk :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) rdt89


rdt89
addikt

Egyedül a Forza Motorsport 7 érdekel, esetleg Wreckfest ha valamikor megjelenik már, meg egy kis Extiction. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.