Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daenerys


daenerys
tag

nekem szerencsém volt a választással, csak én rontottam el az első ilyen töltőmet (rátöltöttem használat közben). 5000 mAh-s volt a kapacitása, és azt hozta is biztosan.

(#2) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nekem is van egy power bankom, és azt nagyon szeretem. 12000mah van ráírva, és a telefonomat legalább 5-ször fel tudom tölteni. Külföldi vagy hosszabb utakra kötelező kellék, és megállja a helyét. És hasonló a képen lévőre, csak Allpowers van ráírva, fekete és kisebb, de súlya az van.

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

(#4) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Pont ez a DIY téma érdekelne. SymbianOS TOMO oldalán már írtam is, hogy egy jó töltőt és hozzá jó akkukat szeretnék (akár 26650 is) és ezekhez egy korrekt elektronikájú power bankot.

[ Szerkesztve ]

(#5) tvamos


tvamos
nagyúr

Szoval veszek egy ilyen powerbankot, cserelek benne telepet, meg elektronikat, es jo is lesz. Tutteros! :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6) ORCA58


ORCA58
addikt

Pénteken hozott a GLS egy ajándék külső aksit a T-...-től. nem tudtam, hogy jár azbegy héttel korábban vásárolt készülék mellé, örültem neki. A típusa THUMBOX PWERTUBA 4400mAh. A próbák során kellemes meglepetés ért. Az Ascend G6 2000-es aksiját 2x töltötte fel, úgy hogy elérte a 100%-ot. Ez persze nem teljes töltöttség, mert töltés után szinte percek alatt visszaesett 92%-ra, utána azonban szépen ment. 5 óra feletti képernyő időt értem el vele.
A mellékelt kábel -gondolom a biztonság kedvéért- csak töltésre alkalmas, adatátvitelhez nem is érzékeli a teló. Biuztos nincs is benne erre vezeték.

[ Szerkesztve ]

(#7) Jarod1


Jarod1
addikt

a mai nappal indul a tescoban a lab31 power bankok árusítása többféle, valaki vett már ebből a márkából?

(#8) kurtuzov válasza Jarod1 (#7) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Láttam én is.Kérdés mi van a műanyag ház alatt...

(#9) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Szevasztok!
Melyik power bankot ajánljátok androidos készülékhez 10000ft-ig bezárólag?

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#10) kurtuzov válasza v1kt0hr (#9) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Eredeti Xiaomi 10400-as az szerintem nem rossz.

(#11) Avicularia


Avicularia
veterán

Ez se lenne rossz, ha lehetne végre kapni [link]

(#12) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok! Bocs,hogy itt érdeklődök!!! Tudnátok ajánlani úgy max.4000 ft körüli összegbe power bankot? Előre is köszi! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.