Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Just486


Just486
senior tag

Na, akkor kezdem, szerintem "hülye" vagy :K Az elbeszélés alapján elég hamar kiderül, hogy érdemes kihagyni ezt az érdeklődőt, mert több baj lesz vele mint amennyit a konyhára hoz. Az ilyen teketóriázók, alkudozók, logikázók jellemzően túlnyújtózkodnak az aktuális takarójukon, és emiatt irreálisan magas elvárásaik vannak mind a termékkel mind az azt kínáló illetővel szemben. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
Régebben még válaszolgattam az "ilyesmi" embereknek tömören, hogy bocsi mégsem aktuális. Aztán erre is olyan kaptam pár olyan reakciót, hogy egy ideje inkább szó / visszajelzés nélkül hagyom őket. Akad vevő bőven, érdemesebb olyannal üzletelni, akivel képes közös hullámhosszt találni az ember.

That unconquered country we call the future.

(#2) Lalikiraly válasza Just486 (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm!

:R

Teljes mértékben egyetértek veled, vagyis igazat adok amúgy!

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) zohen válasza Lalikiraly (#2) üzenetére


zohen
csendes tag

Legjobb mikor kell a vevőnek mindenképp, most azonnal jön érte,találkozzunk stb.
Órákig vagy 1 napig semmi válasz, közben több érdeklődőt is parkolópályára tesz az ember,mert ügye van akinek már félre van rakva.
Majd eszébe jut, hogy ja bocs mégse kell...

Ilyenkor sajnálom, hogy nincs valami szigorúbb "ban" rendszer, hogy az ehhez hasonlók eltűnjenek. :))

(#4) Lalikiraly válasza zohen (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na hogy ezt már hányszor bevettem... Ne is mond.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

"Hallod amugy most mondják ez a laptop 280 újonnan , olyan meg nincs hogy 3050 6Gb ez vmi kamu..."

Bele se kellett volna menned. Aki ilyen stílusban, ilyen igényességgel fogalmaz, az alkalmatlan egy notebook-os csomagküldés korrekt lebonyolítására.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) Lalikiraly válasza AxBattler (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen, ekkor már biztos voltam benne, hogy jobb ezt nem erőltetni. Na meg ez végképp ledobta nálam a láncot. Elég magasan van a tűréshatárom, de ezzel átlépte.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) AxBattler válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem a tartalmora értettem, hanem az igénytelenségre: fogalmazás, helyesírás, levél/üzenet formátum, stb. Komolytalan a gyerek, az első 6-8 privátból kiderül, már ott el kell köszönni.

Mindegy, tanulópénz.
A lényeg, hogy nem buktál semmit az idődön, és néhány hajszálon kívül. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jobban jártál, hogy nem küldted el. Az lett volna a következő, hogy hibás, add vissza a pénzt. Sajnos sok ilyen kretén van, nem csak itt, bármelyik aprón. Nem lehet tőlük megszabaadulni.
Azért van türelmed... :R

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9) SutPet


SutPet
aktív tag

Volt pár hasonló nekem is... Kedvencem mikor neki kell vinné. Jegelés megtörténik közben jött 3 másik érdeklődő ezeknek mindig megírom hogy van már előtte x érdeklődő ha mégse viszi el egyik se akkor jelzek.
Írok neki hogy na akkor mi van hogy szeretné? Látom volt bejelentkezve, 1 napig vártam írtam neki többször is és közben azért csekkoltam hogy volt e bejelentkezve (természetesen többször is).
Utána meguntam írtam a következő érdeklődőnek hogy vihető mert nem jelentkezik az előző, ő 2 órán belül itt volt érte személyesen.
2 nap múlva jelentkezett az első delikvens hogy én mekkora k*csög vagyok mert már megegyeztünk és neki nagyon kellett volna a gép és hogy igazán várhattam volna még válaszol...
Azóta sajnos már többször is kellett azt kijelentenem hogy bocsi de neked nem eladó a cucc... Rendszeres hogy minden olyanra kérdezgetnek rá ami feketén fehéren le van írva a hírdetésben.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#10) Lalikiraly válasza SutPet (#9) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ó, hogy ebbe, hányszor beleléptem már....

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy azt Róbert Gida mondaná... " Csacsi öreg medvém " :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) Lalikiraly válasza pusszycat (#11) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Azaz!!! :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Már többször írtam, érdemes egy logout-os írást készíteni az adás-vétellel kapcsolatos szabályokra.
Időnként kibővíteni és beletenni azokat a kitételeket, amikkel nem szeretnél az eladást követően foglalkozni.
Ebből mindenki megérti, hogy milyen feltételekkel értékesítesz.
Nem vagyok én sem a magam ellensége, még nem estem bele hasonló helyzetbe, de már én is jártam írogatós emberek "utcájában".
Tanulván mások esetéből inkább készítettem egy szabályzatot.
Ha nem kenyérre kell a pénz, akkor el kell felejteni az "ilyen" üzletfeleket.

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#14) Lalikiraly válasza moongoose (#13) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jah persze. Amúgy teljesen igazad van.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15) razorbenke92 válasza SutPet (#9) üzenetére

Én speciel eladóval jártam így hasonlóan.

Nem nagy értékű, nem különleges, de viszonylag ritka monitort kerestem a meglévő kettő mellé harmadiknak. A hirdetésfigyelő bejelzett karácsony előtt pár nappal, írtam az eladónak, hogy akár ki is fizetem most, de már anyáméknál vagyok vidéken, nekem meg Pesten kell a monitor, és ha megoldható, akkor oda kéne küldeni majd Januárban, ne én buszozzak meg metrózzak vele. Visszaírt, hogy minden oké, ne fizessem előre, majd januárban beszélünk.

Januárban írtam neki, és láttam, hogy olvasta, mert már nem engedte szerkeszteni a privátot. Nem írt vissza. Írtam neki pár nap múlva megint, és arra rá pár napra benyögte, hogy már eladta.

Ezer magyarázatot el tudnék fogadni probléma nélkül, hogy miért adta el inkább másnak, de arra egyet sem, hogy miért nem lehet akkor egyből szólni, vagy legkésőbb akkor mikor elsőre rákérdeztem, hogy ne számíts rá te marha, mert már eladtam.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#16) Soderes


Soderes
aktív tag

Pár héttel ezelőtt volt egy bejegyzésem, evvel kapcsolatban itt fenn. Mondjuk én vevő voltam akkor. De olyan formán felment az agyvizem a sok barmon, hogy már elkezdtem Fb-n, meg Vatera-n nézegetni hirdetéseket. Az már pedig a vég. :D

Lassan 11 éve itt vagyok. Nem sokat üzletelek, de lehet látni hogy egyre rosszabb lesz a helyzet. Eladóként és vevőként is.

Véleményem szerint maximálisan türelmes, rugalmas, megértő voltál. Ennél többet nem tudtál volna tenni az ügyben. Mindenképpen így alakult volna vagy rosszabbul. Már nem sok ilyen eladó van itt fenn, mint te.

moongoose : Teljesen felesleges számukra. Nem olvassák el.

SutPet : Ha már az ember egyszer belefutott egy ilyen idiótába, én leszoktam tiltani, hogy többet ne okozzon gondot.

Nekem az a kedvencem mikor a eladó nem akarja eladni a terméket, mert meggondolta magát és inkább megtartja. Legalábbis ez a story.

(#17) Lalikiraly válasza Soderes (#16) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Amúgy tényleg vicc, hogy más portálokon aztán meg megy a haddelhadd. A facebook tele van csalóval, de durván, mármint a marketplész. A jófogás meg tele van brazilokkal... Értitek. Az emberek jórészének nehezére esik elolvasni ami ki van írva. Szinte képtelenek rá.
Itt azért van egy viszonylag releváns értékelési rendszer. Máshol az engedd el a hajam megy...

Szerintem! De cáfoljatok meg.
Az igazi normális tapasztalatom, hogy ha érdekel valakit, akkor max egy üzenet, hogy tényleg meg van e még, ha igen akkor meg hív telefonon rögtön. Az olyan általában egy max két napon belül jön érte. Nyilván nekem sem jó állandóan mert feszt utazok három hely között, de én ebben elég rugalmas vagyok. Plázában is megoldható ilyesmi.

Szóval van ilyen. Persze valaki egyáltalán nem rugalmas. Nyilván ha én vagyok a vevő próbálok jobban alkalmazkodni. Szerintem így a normális.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Amúgy képzeljétek el én is megérdemlem a hónap lúzere címet.
Most nézem hát elírtam a notebook hirdetésemet. Simán kiírtam hogy 2022 es a gép, közbe 2023 as, csak az évet tévesztettem. Apró baki. Ügyes vagyok, jár a pacsi (seggre) :C

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#19) Hieronymus válasza Lalikiraly (#10) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Van a jegelésnek egy okos megoldása.
Ha komolyan gondolja, küldjön 5 ezer forint foglalót. Foglalót és nem előleget.
Nem nagy pénz. Ha valaki ezzel sem boldogul, akkor hogyan akar vásárolni?

Ha valaki komolyan gondolja, akkor foglalózik. Ha nem akkor, amúgy sem lesz vevő.
A foglalás időtartalma 3-7 nap. Ha meggondolja magát, van némi kártérítésed az ráfordított időért.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) Lalikiraly válasza Hieronymus (#19) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez jó ötlet! :R

Lassan a topicból adás-vételi ötletbörze lesz :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#21) pusszycat válasza Lalikiraly (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszer megkérdeztem egy ismerősömet. , h te hol dolgozol.
- Én? Adok veszek. Hát elröhögtem magam. Pedig ingatlanban utazik. És nem aprópénzért gürizik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) Cifu válasza moongoose (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

És szerinted hányan olvasnák el?
Egyáltalán, a HardverApró szabályzatát hányan olvassák el? :DDD

Egyébként ahogy más is írta, célszerű normákat felállítani.
Akinek egy összetett mondat megfogalmazása kihívást jelent, azzal nem biztos, hogy jó ötlet üzleti kapcsolatba kerülni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#23) Lalikiraly válasza Cifu (#22) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na ja...
Látnátok, hogy Marketplacen mi megy. A kőbunkótól a csalóig... Ennyi a választék.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#24) Hieronymus válasza Cifu (#22) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mit, hányan olvasnak el?

Ha jegelni a karod a hirdetésemet, mert meg akarod vásárolni, utalj át x ezer forint foglalót. Ezért egy hétig rendelkezésedre áll a vásárlás lehetősége. Az utalásra írd rá melyik hirdetésre adod a foglalót.
A vételárba beszámít a foglaló. Ha eladnám másnak, akkor dupláját kapod vissza. Ez a te biztosítékod.

Leírva és/vagy elmondva, minden estben tiszta helyzetet teremt. Aki nem akar vásárolni, az nem foglalózik.

Magyarországon kívül, tudtommal nem ismeri más jogrend a foglaló fogalmát, csak előleg van. Gondolom régebben is divat volt szórakozásból imitálni a vásárlási szándékot.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#25) Mr X válasza Hieronymus (#24) üzenetére


Mr X
veterán

Mondjuk egy ilyen hirdetésen röhögök egyet és élből továbblapozok. Igaz, én nem is jegeltetek, ha kell valami, nem alkuszom, autóba vágom magam és elmegyek érte.

(#26) Hieronymus válasza Mr X (#25) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem te ellened véd egy foglaló. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#27) Mr X válasza Hieronymus (#26) üzenetére


Mr X
veterán

Nem, én a másik véglet vagyok, utálok várni, nekem minden azonnal kell. :D

(#28) Soderes válasza Hieronymus (#24) üzenetére


Soderes
aktív tag

Azért itt nem ingatlanokról, autókról beszélgetünk hogy foglalózni kelljen.
Lenne ebből konfliktus rendesen. Az oldalnak se tenne jót. A NAV is pampogna.
Nem egy díjnyertes ötlet.

Inkább regisztráció előtt valami komolyabb értelmezési, intelligencia tesztet kellene elvégeztetni.

(#29) Lalikiraly válasza Soderes (#28) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szövegértés... már az elég lenne. Ha ki van írva és bejelölve hogy személyes átvétel, akkor ne kérje minden második ember postávalal, akármivel.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#30) mepet


mepet
addikt

Nekem is kellett par rossz tapasztalat hozza, hogy mar siman ilyeneket valaszoljak, ezek mar mind elofordultak:

-sajnos jegelni nem tudok, aki eloszor kifizeti, az viszi
-elpukkant tapot nem veszek vissza, inkabb kuldok rola egy adasvetelit es te gariztathatod
-a hirdetesben reszletesen leirt es lefotozott esztetikai hibakra hivatkozva nem veszem vissza
-a probagarancia kompatibilitasi problemara nem vonatkozik, csak, ha nem jol mukodik a cucc
-a probagarancia alatt, ha visszakuldod a cuccot, visszautalom a teljes vetelarat szallitasi koltseggel egyutt, DE a visszakuldes postakoltseget ebben az esetben te allod
-visszakuldes eseten nem veszek at utanvetes csomagot, csak azutan adok vissza penzt, miutan alaposan ellenoriztem es kiprobaltam az arut
-utanvettel csak akkor kuldom, ha tobb pozitiv ertekelesed van a hardverapron, mint nekem
-ne kuldj futart addig, amig nem fizetted ki
-semmi gond, elkuldom a csomagot Nigeriaba, de csak a teljes vetelar megerkezese utan

Google forditos es angol nyelven iro vevom is volt mar, az nem feltetlenul atveres, Magyarorszagon elo kulfoldiek voltak.

Amde soha ne uzletelj olyannal, akinek a helyesirasa durvan rossz, es/vagy furcsa nem magyarnak tuno kifejezeseket hasznal a magyar szovegben. Annak sosincs jo vege. Az ilyeneket tilisd le, hagyd, hogy egymast verjek at a facebookon, nem fognak hianyozni az aprorol.

(#31) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az a "baj", hogy te is olyan vagy, mint én az elején voltam. Próbálsz jófej és rugalmas lenni. Nem kell, az aki elsőre nem érti meg, hogy nincs Posta az így járt. Ennyi, egy percnél többet nem érdemel az életemből.

Bármennyire szembe is megy az alapvető elveimmel, de a mai világban már felesleges jófejnek lenni, mert csak visszaélnek vele a legtöbben, tisztelet a kivételnek.

Nekem a no. 1 levelezésem az ez volt, mondjuk csak hangosan röhögtem rajta anno. :D

A hirdetés: [link]

És az erre érkezett "érdeklődés":

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) Lalikiraly válasza Evil Snowman (#31) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Tyű hallod... ez de durva. Az ilyet miért nem lehet jelenteni és seggberúgni?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#33) Evil Snowman válasza Lalikiraly (#32) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jelenthettem volna, de úgy voltam vele, hogy lehet csak sz@r napja volt aztán hagytam az egészet a fenébe. Persze azért kapott egy kis életvezetési tanácsot. :D

(#34) Lalikiraly válasza Evil Snowman (#33) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#35) eWro válasza Evil Snowman (#31) üzenetére


eWro
csendes tag

Azta rohadt, bocsi de nagyon nevetek. Az ilyeneket tényleg nem lehet komolyan venni, maximum azzal tovább idegesíteni, hogy leírod neki, hogy neked ez nem tétel, veszel 3 másikat majd újonan és "melós" telefonnak vetted ezt, ez a sorsa, ő meg megkeseredik magában a 40 ezres telefonjával és ezzel a mentalitásával :)

(#36) Evil Snowman válasza Lalikiraly (#34) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az utolsó sora az utolsó válaszomnak, ami a képen van. :)

(#37) Lalikiraly válasza eWro (#35) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Várjál. A minap jelentkezik az ember a gépemre. 215 ért hirdetem a 3 hónaps 300 rongyos gépet. Erre írja, hogy 160 at ajánl érte. Írom, hogy nem. Hát ő ezt úgy vetre, mintha én lennék az antikrisztus. És kilépett a csoportból... Amúgy azt magyarázza el nekem valaki, hogy irogat, de mondom hívjál fel... hat nem, inkább irogat...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#38) Lalikiraly válasza Evil Snowman (#36) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jaaa csak ennyi? Azt olvastam. :D
Azt hittem valami anekdotát legalább adsz szegénynek. XD

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#39) Evil Snowman válasza eWro (#35) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem is az volt a gyanúm, hogy egy olyan emberbe botlottam, aki szerette volna megvenni ezt a csomagot csak nem volt rá 500e HUF-ja 2020-ban és kicsit "irigy" vagy mérges, hogy más nem vigyáz rá pedig ő, ha lenne rá kerete akkor tuti nem karcolta volna így össze.

Gondolkodtam hasonló válaszon is, amit te is írtál, de nem akartam "forgatni benne a kést", mert bármikor kerülhetek én is ilyen helyzetbe.

Amúgy jó kis pakk volt ez a 10th Anniversary csomag.

- Note 10
- világosszürke telefon tok
- Watch Active 2 okosóra, 3 szíjjal
- Buds

Mondjuk az órát meg a vezeték nélküli fülest megkapta a kedvesem, mert eléggé csajos volt ezzel a színkombóval.

[ Szerkesztve ]

(#40) Soderes válasza Evil Snowman (#31) üzenetére


Soderes
aktív tag

Na, ez nagyon durva. Ez a mosdatlan, csúnya beszéd. :)
No offense, de nem lesz ebből bajod, hogy beraksz privát levelezést?

[ Szerkesztve ]

(#41) Lalikiraly válasza Soderes (#40) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Kisatírozta az ember nevét. Ez így bőven legal...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#42) Evil Snowman válasza Lalikiraly (#38) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Felesleges energia pazarlás. ;)

(#43) Evil Snowman válasza Soderes (#40) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem beazonosítható semmilyen formában. :)

(#44) Lalikiraly válasza Evil Snowman (#42) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Amúgy igen...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#45) Hintalow válasza Evil Snowman (#31) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nekem is volt már hasonló, de nekem azonnal ilyesmi válaszok mennek egy ilyen kérdésre, hogy:
"Hát felsőfokú végzettségem van ebből (nem okj ☝)"

És az ilyenektől általában leolvadnak az észlények :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#46) PTM válasza Evil Snowman (#31) üzenetére


PTM
junior tag

Azt hittem, hogy legalább valami agyonkaristolt telefonról van szó, de keresnem kellett, hogy mit kell nézni a képeken. Jó, hogy kulturált maradtál.

[ Szerkesztve ]

(#47) janeszgol


janeszgol
félisten

Én mint 95%-ban vevő azt mondom, ha 10 db üzenetben nem jön konkrét(!) vásárlási szándék (igen, elmegyek érte; igen utalok; igen elmegy érte az XY; igen megvenném, de csak ekkor ha belefér stb), akkor delete.
Én még azt szoktam beleírni a kérdést tartalmazó levelekbe, hogy egyelőre csak érdeklődöm, de valamikor ez lemarad. Olyankor megkapom a válaszokat, amiket elolvasok, de visszajelezni nem szoktam külön. Akkor még nincs vásárlási szándékom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) janeszgol válasza Soderes (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Olyan is van, de nekem szokták írni, hogy "bocsi inkább megtartom". Nekem ezzel semmi bajom. Az ő cucca.

Én azt nem szoktam szeretni, hogy engem túráztatnak. Az eladó által eredetileg felkínált, hozzám közelebb eső találka helyre azt írja, hogy már kétszer elvitte oda, nem jöttek érte, harmadjára nem szeretné, menjek el hozzá. (És a kettő helyszín között több kilométer van, akár több kerület is.)
Nyilván elmegyek, de ezt nem szoktam szeretni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) janeszgol válasza Hieronymus (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Jó ötlet a foglaló, szoktam élni vele. De egyszer jártam úgy, hogy foglalóztam egy telót, 4 ezret utaltam, majd a megbeszélt napon pontosan(!) átutaltam a maradékot, erre közli az eladó (de csak az utalás után, előtte is belépett, láttam), hogy hát a hétvégén leejtette a telót és a kameránál lett egy repedés.
Alkudni akartam, nem engedte, erre visszautalta a foglaló nélküli utalásom.
Inkorrekt volt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Evil Snowman válasza Hintalow (#45) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Hehe, ez jó. Lehet egyszer majd kipróbálom. :D


@PTM szerintem sem volt vészes az a karc. Nem szabad lemenni az ilyen emberek szintjére, mert ott már rutinból lenyomnak sajna. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.