Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

Köszönöm, hogy benéztél! :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ügyes vagy, szép munka.
Pár éve megvettem az "agyféltekeváltós" rajzkönyvet, de még nem volt időm tanulni belőle. Kis gyakorlással azt hiszem sokat fejlődhetnék, legyen szó akár ceruza, akár digitális rajzról.

Harrrr!!!!

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Hieronymus válasza LadyLorien (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Helyenként lehetne gyorsítani a filmen.
Könnyebb lenne fenntartani a néző folyamatos érdeklődését. (Például a második szem kialakítása, mehet gyorsabban.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Juuujj nagyon jó lett. :K Még áltlánosban minden álmom volt, hogy grafikus legyek, rajzolgatni akartam (akár hagyományos, akár digitális úton), de nagyon nem ment a dolog :( Pedig rajzra is jártam, de hamar feladtam. De azért mindig kedves marad szívemnek ez a dolog, úgyhogy ha rajzolni nem is tudok, de azért nagyon szívesen nézegetek rajzokat, illetve ilyen videókat. Nekem tetszett :P

(#6) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy nekem még egy pálcikaember is gondot tud okozni. :D Nagyon jó lett a rajz. A videónál én is csak azt tudom javasolni, hogy néhol érdemes még gyorsítani.

(#7) Klaus Duran válasza kemotox (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Pedig általánosban csak köcsögöket kellet rajzolni. :DD

Érdemi hozzászólás is legyen. Én is gondolkodtam hogy el kéne kezdenem a művészi :O :W tehetségem csiszolását. Csak mivel kancsal vagyok így régen nehezen ment a szimmetrikus rajzolás, Mostanság meg nem is rajzolok.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) kemotox válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Ez külön rajz volt, nem a mezei kötelező hülyeség :) Meg ilyen művészetis osztályba jártam, délutánonként volt Kézműves genyó, emlékszem mindig falloszokat csináltunk agyagból :D
Tűzzománcra is jártam, az jobban ment.

(#9) Mr.Csizmás válasza kemotox (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Klaus Duran válasza kemotox (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Azt mondanám a művészi tehetségedre mint a /magyar/ focistára, földet rá. :D

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Régen láttam a tévében hogy egy bezárt (elmegyógyintézetben vagy miben) felmentek a padlásra és hogy ott milyen rajzokat találtak.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Deszíp! Upp nekije, csak hogy visszataláljak! :C

Régebben én is imádtam rajzolni, de a portrékkal hadilábon álltam. Inkább a mértani formák és műszaki rajzok voltak az erősségeim. Később áttértem a fotózásra, utána a versírásra míg végül ezekkel mind felhagytam.
Így nem maradt más hobbim, mint a pénzgyűjtés... :U
Sajnos az öröknek hitt hobbi, a foci is eltűnt az életemből, ami végigkísérte egész ifjúságom. :O

Mindig is irigyeltem azokat, akiknek a hobbijuk a munkájuk... Jó nekik!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13) Luck Dragon

Szép, tetszik. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) devil-k


devil-k
nagyúr

Tiszta szívemből gratulálok, nagyon szépen rajzolsz! :) Bár csak én tudnék negyed ennyire alkotni valami maradandót. Sajnos, a pálcika és "gömbembereknél leragadtam. :D

- mozi bolondéria -

(#15) LadyLorien


LadyLorien
tag

Köszönöm mindenkinek! :R

Ndruu: A jobb agyféltekésről jókat hallottam, de én magam nem próbáltam. Egyszer írtam ide blogba egy rövid bejegyzést róla és az érdeklődésem annyiban is maradt. Ha jól tudom, van valami munkafüzet is mellé. A kettőt elvileg együtt érdemes használni. :)

Hieronymus: Igen, mondjuk főként azért tettem fel, hogy látni lehessen, hogyan alakul. Tehát az arányokat is azért mutogattam. Egy mezei Movie Maker-rel készült, egyelőre még nincs komolyabb programom rá, de utána nézegetek :) Köszönöm!

kemotox: Sajnálom, hogy feladtad. Párom is elkezdett tanulni velem rajzolni és neki már nagyon jól megy. Csak lusta :DDD de ha jól megtanítanak és elmagyarázzák a dolgokat, akkor szerintem idővel menne az! Esetleg, ha más nem, akkor jobb agyféltekés tanfolyam :) Nagyon jókat hallok róla!
Egyébként én agyagozni próbáltam, de az például nálam katasztrófa volt :DDD Pedig mindenki hogy várta, hogy na majd milyen jót fogok alkotni, mert "tehetséges vagyok" vagy mi. Hááááááát.

Klaus Duran: Ha elmész egy normális tanárhoz, az első, amit veled csináltatni fog, az a kockák, kúpok, hengerek... vázlat szinten, satírozva stb. A végén már nagyon meg lehet unni. Aztán jön a különböző tárgyak lebontása kockára, kúpokra vázlati szinten. Ha jól emlékszem, ezután rajzolgattunk drapériákat és "köcsögöket"... De mire eljut az ember a portréig, már háromszor elunja az életét a kockákkal meg ezekkel. :DDD Viszont jó alap nélkül nehéz házat építeni.

flymi: Fejből egy ideig nekem se ment a portré. Sokat másoltam fotóról, mire berögzült. Oké, lehet, hogy le vannak írva az arányok, de mégse ugyanaz a dolog, ha nem látod a gyakorlatban.
Viszont mértani formákkal is lehet durva dolgokat alkotni. Na nekem meg ahhoz nem lenne türelmem :D

Köszönöm még egyszer mindenkinek. Egy kis keret sztori, hátha valakit érdekel: nekem ez a rajzolás úgy kezdődött, hogy kiskoromban teljesen belebolondultam a ceruzákba, aztán általános iskolában mindig komolyabb feladatokat kaptam (gondolom próbáltak velem másképp foglalkozni). Végül egy magántanárnál kötöttem ki, ahova fél évig elég borsos összegért jártam, hogy felkészítsen a művészeti iskola felvételijére.
Szóval nekem majdnem az egész életem erről szól. :) Fura, ahhoz képest mégse tudok olyan profin rajzolni, ahogy elvárnám magamtól :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#16) Peterson_ válasza LadyLorien (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Bezony le a kalappal:R
Én mostanában igyekszem visszatalálni a rajzoláshoz három év totális szünet után.
A gond az, hogy előtte is elég lusta voltam, talán egész életemben 10-15 "komolyabb" munkám készült.
Rengeteg már meg sincs, vagy csak digitális formában, és valahogy ez is vezetett oda, hogy ezzel a metódussal próbálok ismerkedni, bár inkább mobilon, a PC előtt ülve nem megy annyira.
Persze sok szempontból nagyon jó lehetőségek lakoznak benne, de valahogy meg van a varázsa annak, hogy napokig ülök egy lap felett mindenféle színeket kevergetve két alapvető elelmiszert a szervezetbe adagolva, ami a tea és a cigi:DDD
Véglegesen most sem mondtam le a tradícionális rajzolásról, de egyelőre a digitálissal könnyebben boldogulok, mivel szinte bárhol elő tudom kapni.
Csak idő és lelkiállapot kell.

Amúgy is bőven van hova fejlődnöm, már csak azért is, mert nem ismerem az alap rutin technikákat, mivel semmilyen művészeti képzésben nem volt részem...kvázi magam jöttem rá, vagy kezdtem sejteni, hogy hogyan lenne jó.

Amúgy meg tisztában vagyok vele, hogy nálam kismillió tehetségesebb, képzettebb rajzos van a Földön...
Viszont ettől az agyféltekés rajzolástól személy szerint hülyét kapok.
Soha nem értettem azzal együtt, hogy valaki rajzolni, vagy énekelni akar, miközben meglátásom szerint erre születni és alakulni kell.
Ez nem egy szakma amit bárki elsajátíthat csak tanulással és szorgalommal.
Én például Szívesen lennék gépészmérnök is, de totál hülye vagyok mindenféle reál dologhoz.
Persze mindenkinek joga van eldöntie mivel szeretne foglalkozni, csak attól tartok, hogy ezzel ezt is "iparosítják".
Mint ahogy mára minden harmadik ember DJ idehaza:DDD

Az persze más, ha valaki tényleg tehetséges, és még van hozzá minden plusz benne, csak mondjuk le akarja egyszerűsíteni a tanulási folyamatot.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#17) Luck Dragon válasza Peterson_ (#16) üzenetére

Nekem volt szerencsém látni a munkádat , és szerintem te sem panaszkodhatsz, jó és egyben szép munkáid vannak, az hogy egy picit lusta vagy azt pedig le lehet győzni :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) creation


creation
senior tag

A hosszú női körmöknek végre már tudom, hogy van hasznos felhasználási módjuk is :DDD

Bár én így tudnék rajzolni... Le a kalappal :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#19) LadyLorien


LadyLorien
tag

Peterson_: Hamar vissza lehet ám rázódni. Gyakorolni kell és menni fog. Youtubeon vannak ilyesmi videók, azokkal is rengeteget lehet fejlődni. Nekem legalább is ezek beváltak. Meg a sok gyakorlás. :) Kíváncsi lennék az alkotásaidra, meg lehet őket nézni valahol?
Egyébként nálam is a türelem szabja meg a gátagat néha. Van, hogy elkapkodom, mert lusta vagyok kidolgozni. :)

A jobb agyféltekést én is csalásnak érzem, de nagy divatja van és hatékony :) A többi persze ott is tanulás, meg kitartás kérdése, de ad egy alapot. Persze önmagában szerintem az se ér sokat. Nem voltam még ilyen tanfolyamon. :) De, szvsz, ha valaki így akar tanulni, akkor is kellenek az alapok! Formák stb.

creation: Körmökre: nem divatból van nagy műkörmöm, csak a sajátom olyan, mint a papír és az mikor beszakad, eléggé fáj... Ez is hosszú már ez és nehéz vele bánni. :DDD de méregetés mutatásnál tényleg hatékony volt xD
Te is tanulhatsz rajzolni, nem nehéz, csak egy jó tanár kell :) :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#20) creation válasza LadyLorien (#19) üzenetére


creation
senior tag

Megelégszek a munkahelyi "ártalom" okán kivitelezett skiccekkel :((( :U

Réges régen, mikor még egy messzi messzi galaxis is csak VHS-en volt látható... Rajzolgattam... Főleg autókat, repülőket... Mint minden jóérzésű műszaki téren tanuló serdülő ifjú... Csakhogy már nem járok "órákra" s így értelmét vesztette :)

Meg nem akarom elvenni a kenyeret én senkitől :DDD ;] ;]

Ne légy zavarba a körmödet ért megjegyzésem miatt :) Csak feltűnt, hogy mérsz is nem csak rajzolsz, mi több a méretvonalak is... ;)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#21) LadyLorien válasza creation (#20) üzenetére


LadyLorien
tag

Csak próbáltam elkerülni az általánosítást a körmöm kapcsán. :DDD

A VHSnek volt egy hangulata, főleg mikor az ember megállította a képet, hogy most lerajzolom ezt, de a videó, ha sokáig foglalatoskodtál, magától továbbment és ki kellett totózni, hogy újra ott állítsd meg :D

Amúgy jó az aláírásod :DDD

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#22) Peterson_ válasza LadyLorien (#19) üzenetére


Peterson_
addikt

Megfogtad a lényeget, az alapok nélkül kicsit kalandosabb a dolog:D
Ezt tapasztalatból is írhatom, mert bár nagyjából értem/érzem az anatómiát, de nem egyszer volt olyan, hogy saját magamat kellett a tükörben nézegetnem mindenféle pózban, hogy le tudjak valamit rajzolni.... :B

Jó lenne egy teljes rutin, sokkal egyszerűbb és minőségileg is jobb lenne minden...ugyanez igaz a különböző eszközhasználati technikákra is.

Én egyébként elég sok munkádat láttam már, ha jól tudom üveggel is dolgozol, és talán még webshopod is van :D

Egyébként igen, "fellelhető vagyok", ha gondolod PÜ-ben küldöm a linket.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) LadyLorien válasza Peterson_ (#22) üzenetére


LadyLorien
tag

Áá webshopom nincs. Már csak magamnak rajzolgatok itthon, néha néha kérésre. :) Ha magad nézegeted az egy jó kezdet. Arányosságban sokat segít, ha méred magadon, hogy mi-mitől-milyen távolságra van, vagy mi-hányszor akkora mint az adott rész.. Én is szoktam ilyesmit néha.

Igen, dolgozok üveggel, meg sok mindennel. De inkább a rajz, ami nekem a kedvencem :) Főleg mostanában, hogy fejből rajzolok már dolgokat, nem képről másolva. Igazából keresem a stílusom :) Ha láttad a munkáim, az is feltűnhetett, hogy jobban szeretem a digitális rajzokat. Mostanában papírra vázlatozok, aztán digitálisan tervezem őket színezni, formázgatni. Van egy pár. :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#24) creation válasza LadyLorien (#23) üzenetére


creation
senior tag

"mi-hányszor akkora mint az adott rész.." :U Ezen felnevettem :B

Ugye, én is szeretem ezt a kis számítógépet, meg a zene is jobban szól ilyen dobozokból, mint a.... Jaaaa te a libákra gondoltál :F :Y

:DDD

Volt már olyan akitől megkaptam, hogy mekkora egy aljas Hímsoviniszta (igen nagy bötűvel), egy utolsó galád senkiházi állat vagyok :DDD Az ex nejem el is vált tőlem :DDD

Summa summárum, tetszett a rajzod és a technikád. Na... :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#25) LadyLorien válasza creation (#24) üzenetére


LadyLorien
tag

:D :D Próbáltam értelmesen megfogalmazni azt a részt. Lehet nem nagyon sikerült, de a lényeg érthető. :DDD Legalább egy kis jókedvet okoztam valakinek vele. :K

Aha, a libákra gondoltam. Nagy szólás. :DDD Tetszett, pedig nő vagyok. Akinek nem inge, nem veszi magára, ugye. De humoros! Nő létemre néha én is szidom a nőket. Vannak érdekes nők, az tény. :D
/A géped is tuti kis "doboz"/

A minap felvetettem, hogy:
Ha minden nő egyforma a férfiak szerint és minden férfi ugyanolyan a nők szerint, akkor minden nőhőz illik minden férfi, meg fordítva... Vagy nem? :))

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#26) creation válasza LadyLorien (#25) üzenetére


creation
senior tag

"minden férfi ugyanolyan a nők szerint"

Ezt a mondatot kiragadva, egy barátom reakciója még fészbúk és bashu előttről: "Talán nem kellett volna mindet kipróbálniuk...".

Amúgy a gondolatmenet akár jó is lehet.

"Avagy az Időnek minek van vasfoga?"

A dobozokról pedig: [link]

És azt hiszem nem offolom tovább a fórumod :) De azért ide ide pillantok eztán :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#27) Peterson_ válasza LadyLorien (#23) üzenetére


Peterson_
addikt

Ilyen mixelt dolgokat én is csinálok.
Pl az aktuális "projektem" is ilyen.
Volt egy rajzom, amit durván tíz éve kezdtem el egy A1-es papírra a -tőlem- szokásos pasztell, cigihamu, aquarell, ceruza, hibajavító- módszerrel, aztán közben megakadtam, ami mondjuk nem is csoda, tekintve, hogy felvázolni is több tíz órába telt.
Aztán elég sokat változott az életem, el is költöztem, a rajz meg kb 20%-os állapotban feltekerve porosodott a szobámban a szekrény tetején.

Aztán támadt az az ötletem, hogy ha már úgy is próbálgatom ezt a digitális dolgot, veszni hagyni kár lenne a rajzot, de abban a formában, ahogy elkezdtem biztos nem tudnám mostanában befejezni, így most telefonon csinálom tovább...most már kb 70%-os lett :D

Amúgy nekem pont fordított...érdekel a portrézás, de csak néhány próbálkozásom van, inkább saját kútfőből dolgoztam mindig...ami szerencse, hogy még rengeteg ötletem van, csak nekem kell a hozzá illő lelkiállapot is, tehát spontán csak úgy nem is igazán tudok rajzolni.
Van ami meg ötletként megvan már évek óta, csak nem tudom hogy valósítom meg.

itt körülnézhetsz, ha van kedved: [link]
Bár kicsit elhanyagoltam(na meg közben az angolt is tanulni kell :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) LadyLorien válasza Peterson_ (#27) üzenetére


LadyLorien
tag

Nekem is van nem egy befejezetlen rajzom. Szerintem sose lesznek befejezve. Ha elkezded és félre rakod, elveszik a lendületed meg az adott hangulatod. Nem tudom, én ezért nem nyúlok már utána a rajzokhoz. :)
Arról a rajzodról is van valahol kép? :P

Köszi a linket. Nagyon jók! :Y Be is tettelek követésre, bár nem használom én a Deviantartot egy ideje :D Facebook oldalon gondolkodok nagyon, de még valamiért nem kezdtem bele. Oda folyamatosan alkotni kell és nem mindig sikerül :D

creation: engem nem zavar az offolás ;)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#29) Peterson_ válasza LadyLorien (#28) üzenetére


Peterson_
addikt

Nagyon szépen köszönöm a dicsérő szavakat :)

Legtöbbször én is így vagyok a kérdéssel, de ebben az esetben tényleg sajnáltam volna, ha kárba vész a kép.
Bízom benne, hogy be tudom végre fejezni.

Ide nem akarok szemetelni, de megpróbálom PÜ-ben elküldeni:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#30) Luck Dragon válasza LadyLorien (#28) üzenetére

Én írtam hogy ügyes Peterson. :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Peterson_ válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

Persze,mert Te elfogult vagy.. :DDD :DDD
Hogy áll a Te rajzod, küldd majd el mindenképp!:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) LadyLorien válasza Peterson_ (#29) üzenetére


LadyLorien
tag

Egyáltalán nem vettem volna szemetelésnek. Sőt, szeretem, ha mások is megosztanak velem saját alkotásokat! :K Köszönöm! Tényleg szuper :Y Na én ilyesmit nem tudok! Valamiért nekem az arcok a mániáim :D

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#33) Luck Dragon válasza Peterson_ (#31) üzenetére

Nem vagyok elfogult, csak tudom azt amit tudnom kell. A rajz az kész, jelenleg egy újba kezdtem bele . De majd megmutatom mind a kettőt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Zol01


Zol01
tag

Már vártam a következő bejegyzésed. :))
Tetszik a videó és a zene is nagyon jó választás. A gyorsítás ennél a hosszúságnál szerintem pont elég, akit valamennyire is vonz ez a téma, még nem kezd el mocorogni a székében. :)

(#35) LadyLorien válasza Zol01 (#34) üzenetére


LadyLorien
tag

Ó, köszönöm. Jó tudni, hogy van olyan, aki még azért követ valamennyire. Ahogy láttam, itt már nem nagyon foglalkoznak az ilyesmivel :( Videóhoz keresgélek még programot, meg a fénybeállítás, egyéb beállításokkal szenvedek közben, de szerintem lesz még, maximum nem ide kerül fel nagy részük :) :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#36) Luck Dragon válasza LadyLorien (#35) üzenetére

Digitális rajzoláshoz én a Paint.NET nevű programot használom, ha gondolod próbáld ki:) (A képen látható valami az csak egy minta) :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szuper, lelassítom és megtanulok rajzolni :D aranymetszés egész jól átjön :)

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#38) LadyLorien válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszi, meg vannak a jól bevált programjaim, asszem régebben azt is próbáltam, nekem nagyon nem vált be :(

BITBOYS: Szerintem majd lesz az alapoktól is ilyesmi videó, de valószínű, hogy nem ide rakom fel őket :) Ha érdekelnek majd, akkor írok esetleg üzenetet, hogy hol érhetőek el :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#39) BITBOYS válasza LadyLorien (#38) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha nem felejted el akkor szívesen venném. Köszi szépen :K

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#40) LadyLorien válasza BITBOYS (#39) üzenetére


LadyLorien
tag

Nagyon szívesen, igyekszem majd nem elfelejteni :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#41) Zol01 válasza LadyLorien (#35) üzenetére


Zol01
tag

Mindenképpen jelezd majd nekem valahogy ha készül új munkád, gyerekkoromban nagyon sokat rajzoltam csak valamiért ez az egész szerelem abba maradt. Szóval én vevő vagyok a bemutatókra és az elkészült rajzokra, ezt lehet szó szerint is érteni. :B :K

(#42) LadyLorien válasza Zol01 (#41) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszönöm :) Örülök, hogy van, akit érdekel, mit csinálok és hogy. :)
Facebook oldalamon mindig fel lesznek rakva, aláírásomban van a link :) Most indítottam és igyekszem megosztani a munkákat majd. :) Visszamenőleg is régebbieket. Volt már ilyen jellegű érdeklődés nem is egy, azt meg nem nagyon szerettem, ha a munkáim miatt idegenek ismerősnek jelöltek, így lett az oldal :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#43) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Én csupán érdeklődni szeretnék, hogy JúTyúk-on létezik olyan csatorna, ahol rengeteg rajzolás "tutorial" található? Igazából nem ilyen gyerkőcöknek szóló "rajzoljunk szpondzsaBobo-t step-by-step" videókra vágyom, hanem valamilyen folyamatot/tematikát követő videó sorozatot. Előre is köszönöm bárkinek is, aki linkel ilyesmit! :R

Egyébként szép munka!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.