Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

Nem lepődök meg

Xbox GT: nozsolt

(#2) kNG


kNG
senior tag

A ROCKSTAR garancia a minőségre...már csak az kár hogy nem hogy ez, de még a Red Dead Redemption sem jött ki PC-re... :(

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#3) Morden24 válasza kNG (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

A ROCKSTAR garancia a minőségre

Jaja, ezt sok PC-s GTA4 játékostól hallom :D

Sectumsempra - For Enemies

(#4) anulu válasza Morden24 (#3) üzenetére


anulu
félisten

nekem PC-n van meg (steam akciók ftw :D) és semmi bajom vele

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) DeFranco válasza anulu (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1

(#6) heady91 válasza Morden24 (#3) üzenetére


heady91
tag

Ott is csak az optimalizálással volt gond, bár az igaz, hogy azzal rendesen, ami sajnos ebben a játékban is megtalálható, kisebb-nagyobb glitchek formájában.
Attól függetlenül a R* igenis minőséget tett le megint.

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#7) kNG válasza Morden24 (#3) üzenetére


kNG
senior tag

Játszottam GTA4-gyel PC-n, és semmi bajom nem volt vele a kb. 2-3. patch után, ami nem sokkal a játék megjelenése után jött ki...játszottam vele x360on is, a kettő minősége (legalábbis grafikailag) nem 1 kategória...pc-n fényévekkel szebb...ha olyan beállításokra tolná mindenki a gamet, mint ami x360on is van, mindenkinek meglenne jóformán a fix. 30 fps minimum!

Red Dead Redemptiont anno x360on játszottam ki (amikor még volt boxom), jó volt nagyon, tényleg hibátlan játék! :)
Az undead nightmare már nem tetszett annyira, az eredeti után olyan pointless...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

Részemről oké, csak saját tapasztalat alapján bőven több fikát hallottam róla, mint dícséretet :)

Sectumsempra - For Enemies

(#9) GegeWarrior válasza anulu (#4) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Jaja, az ötödik javítás után már úgy ahogy lehetett rendesen tolni:P

Remélem ez legalább lesz PC-re.
Vagy a Rockstar is már leszokott a a PC-re fejlesztésről?

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#10) #08052480


#08052480
törölt tag

Miféle R* minőség? A kiadási hercehurcán kívül semmi közük a játékhoz.

(#11) nofi válasza #08052480 (#10) üzenetére


nofi
őstag

Dehogynincs...az utolsó években már ők diktálták az iramot. Szerintem elég ránézni, a legtöbb megjelent review is egyetért azzal, hogy látszik a Rockstar munkássága már a sztorin is. A játékmenet ami nem a szokásos lófrálsz és lopsz-ölsz.

Xbox GT: nozsolt

(#12) Qbász


Qbász
aktív tag

Érdekes de nem a R* fejlesztette hanem a Team Bondi szóval miért is R* minőség?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#13) nofi válasza Qbász (#12) üzenetére


nofi
őstag

Akkor ismét: az utolsó években együtt fejlesztették. Ha a Team Bondi maradt volna rá egymaga, akkor valószínű jövőre sem jelent volna meg. Rockstar besegített és természetesen ki is adja, tehát nem csak a neve van a játékban.
2003-óta megy a fejlesztés és 2007 óta a Rockstar nyomja bele az ötleteit.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#14) Qbász válasza nofi (#13) üzenetére


Qbász
aktív tag

Akkor bocs ezt nem tudtam.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#15) nofi válasza Qbász (#14) üzenetére


nofi
őstag

Ugyan, én is csak most a megjelenés hevében néztem utána pár dolognak kíváncsiságból ;)

Xbox GT: nozsolt

(#16) DMG


DMG
senior tag

7:48-nál az a részecske rendszer az komoly? ottmarad a füst a levegőben. :Y

Tudom, tudom kákán a csomót, de akkor is ronda. :(

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#17) mnmlst


mnmlst
tag

ijeszto ez a mimika rendszer! lattam mar par trailer-t, annyira nem kovettem a jatekot, igy ezert erdekes meg ennyire :P francba... tul sok jo gamma jon iden, ezt nem lehet birni anyagilag :D

#16 DMG: ha nem irod, eszre sem veszem :B poen, de hogy mennyire elethu is melle! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.