Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Android One-t és u12+ kameraszenzorát megkaphatná.
Az előd U12 Life-okat nem nagyon vették, elég hamar csökkent anno az ára 100 euróval.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Egy korábbi hírben nem az volt, hogy idén nem frissíti a csúcskategóriát a HTC és marad továbbra is a HTC U12+?

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

A HTC néha vagánykodik. Az emlékezetes az, amikor egy Snapdragon 400 mellé tett 3 giga ramot.
Na mindegy. Azért egy SD710 mellé mehet a 6 giga ram, nem hülyeség.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) joey04


joey04
titán

ezek még élnek??

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) oszi666


oszi666
őstag

most nem azért, de ennek nincs túl sok hírértéke. A HTC mindig is gyártott középkategóriás telefont csak iszonyat drágán.
Ha ez lenne a cím: A HTC középkategóriás telefont tervez - középkategóriás áron. Na akkor felkapnám a fejem....

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

És miért törölték az appjaikat play áruházból?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) forgonati


forgonati
őstag

Gondolom az ára megint amolyan HTC-s lesz. Életképtelenek, fura hogy még hallani róluk néha.

Keelah Se'lai!

(#8) ghiottone válasza oszi666 (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az u11/12 life-ok nem voltak már annyira elszállva, mint a korábbiak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) ghiottone válasza Széttárd (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olyan sok volt? 350 euróra emlékszem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) judas13


judas13
addikt

Csúnyának csúnya de legalább nem szép.
Gondolom az árával sem lesz majd baj mitahogy idáid azzal sosem volt gond.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13) Bwin87


Bwin87
tag

Már azt hittem lehúzták a rolót...

Sony Xperia 1 V

(#14) Jeanne d'Arc

Felsőkategóriás áron? ;]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) lolal


lolal
senior tag

[A HTC-t képzeljétek Eric helyébe ahogy bekopog a mobilpiacra, akit jimmy személyesít meg. :DD ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#16) #81524480 válasza Jeanne d'Arc (#14) üzenetére


#81524480
törölt tag

Nem, csúcskategóriás áron. ;]
Árazás szabályai újraírva by HTC.

(#17) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

béke poraira

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) CptAdamica válasza judas13 (#12) üzenetére


CptAdamica
veterán

(Képaláírás, olvasás 1-es)

Sajnálatos, hogy ennyire lecsúsztak. Hiába adnak ki új mobilt, ha a support egyenlővé vált a nullával. Nem tudom, hogy milyen retardáltak hozzák ott a döntéseket, de könyörgöm húzzanak már onnan a fenébe.

Megyen!

(#19) Teo.


Teo.
aktív tag

De szép asszimetrikusság.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#20) Noukoum


Noukoum
veterán

Az a durva hogy vannak akik még ma is Htc-t használnak:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) judas13 válasza CptAdamica (#18) üzenetére


judas13
addikt

És már mióta egyik negyedéves mérlegük múlja alul a másikat, ezres nagyságrendű elbocsátások vannak, részvények bezuhanása alap, de akkor is és még îgy is mindmáig kint vannak a piacon - ilyen árazással!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) samu74 válasza Noukoum (#20) üzenetére


samu74
addikt

Bizony,és még működnek is. :)
Désire S nekem 8 éves és teljesen jó. Tartalék telefonnak.

-----------

(#23) nordzsi válasza Noukoum (#20) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Nem, hanem az a durva, hogy egyesek évről-évre felülenke a bullshit marketing vonatra -képletesen szólva-, kiadnak 200+ ezreket egy telefonért, aztán meg a fórumokon panaszkodnak, hogy nem erre számítottak és a következő évben ugyanezen gyártó újabb bullshit marketing termékéért szintén kiadnak 200+ ezreket hátha az jobb lesz és igazából azok a funkciók amiket valójában használnak még egy középkjategóriás telefonon is vígan elfutnak, abba már beles se menjünk, hogy milyen feltételekkel és valójában mennyibe kerülnek ezek a készülékek a szolgáltatóklnál az adott tarifákhoz kapcsolva...
Arról nem is beszélve, hogy egy olyan gyártótól ezek szerint teszteletlenül kiadott telefon, mely veszélyezteti a testi épségemet és anyagi javaimban akár helyrehozhattatlan károkat is képes okozni, többet semmilyen kélszülék nem kell, a másik amelyik képes csalni a benchmark teszteken -nem mintha én ezeknek a teszteknek túl nagy jelentőséget tulajdonítanék- az milyen mentalitást vetíthet előre a gyártó részéről, költői kérdés...., a harmadik meg veri a mellét, hogy övé a legerősebb processzor meg olyan benchmark pontszámok, hogy már a kijelzőn se fér el, persze enyhe túlzással, aztán meg a felhasználói teszteken rendre elvérzik a többi készülék mellett ez nekem egy kicsit gyanús....
Érdekes, ezeknél a márkáknál az árképzés "senkinek" sem fájó pont....
Szándékosan nem írtam márkákát, mindenki behelyettesítheti kénye-kedve szerint....
A fent említett sorok szubjektív véleményt fogalmaznak meg , lehet egyet nem érteni természetesen, de csak kultúrált formában :D

(#24) Noukoum válasza nordzsi (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

*Ez is durva :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#25) nordzsi válasza Noukoum (#24) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Durva egy világban élünk... :D

(#26) judas13 válasza samu74 (#22) üzenetére


judas13
addikt

Aksi müxik minden?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) samu74 válasza judas13 (#26) üzenetére


samu74
addikt

Még működik az eredetivel is ,de az már nagyon gyenge. Vettem bele egy utángyártottat,anyósom 1 töltéssel 6 napig húzta vele. :) Mikrofon elég halk, hiába tisztítottam, valószínű cserélni kellene . De na ,8 éves.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.