Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szakiii


Szakiii
addikt

Kár hogy aki játszik nem nagyon vágja a játékot, elég idétlen lett így a gameplay. Össze vissza nyomogat mindent de a játék maga nagyon ígéretes eddig. :)

(#2) persil


persil
nagyúr

Ebbol a videobol szamomra csak annyi derult ki, hogy benacska a harc, a fold alatt lako gyanus emberek gyakran csunyak is es, ha Elif egy igazi szemely lenne, akkor meghivnam egy kavera.

Ne legyen igazam, mert amugy nagyon varom, de ezek alapjan semmi sem fogott meg a dologban.

Szakiii mondjuk lehet ez is benne van.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3) Szakiii válasza persil (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

hozzászólásokat olvasgattam a video alatt és úgy látom mindenki ezzel ért egyet, hogy aki játszik, egyszerűen iszonyat béna

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Már megijedtem amikor megláttam a like/dislike ratio-t, de aztán láttam hogy csak a szerencsétlen játékos miatt kapott ennyi szart a videó.

(#5) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Elég üres az a város, plusz a töltőképernyőnél le is állítottam a videót.
Ugyanaz, mint az első rész, csak szebb.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az az igazság, hogy a játék maga, illetve a hangulat, atmoszféra kibaszottul bejön. Az animációkkal, harccal nyilván lesz még meló a köv. 9 hónapban, de a Vampire-hangulat az abszolút megvan. A zene jó, a látvány pazar. Az sem tudta megmérgezni számomra a dolgot, hogy valószínűleg a világ legszerencsétlenebb játékosa játszik vele. Jó lesz ez, szerintem kb. ez meg a Cyberpunk fogja lefogni az egész tavaszomat/nyaramat jövőre.

(#7) AMD Power


AMD Power
titán

Kár,hogy a Vampyr játékhoz semmi köze. Az hatalmas volt...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8) persil válasza AMD Power (#7) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk nem is tudom miert kene legyen hozza koze. A vampyr-nak nincs semmi koze ehhez a franchise-hoz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9) Szakiii válasza AMD Power (#7) üzenetére


Szakiii
addikt

Ennek az első része szerintem messze jobb hangulatú mint a vampyr :) a 2. az sajnos ilyen félkész valami lett de remélem ez hozza a szintet és akkor nem fogsz csalódni.

(#10) Ghoosty válasza Szakiii (#9) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha a Redemption-t érted első rész alatt, akkor az tényleg nagyon jó kis játék volt. Imádtam minden percét. A Bloodlines 1 se volt rossz játék, de nem messze a végétől bebugolódtam és nem lehetett továbbmenni, így befejezni sem tudtam. Nem volt erőm újrakezdeni, így sose értem a végére.
Ezzel a Vampyr-rel nem játszottam. Néztem pár videót és valahogy inkább elvették a kedvem, mint meghozták.

(#11) Szakiii válasza Ghoosty (#10) üzenetére


Szakiii
addikt

Igen igen arra értettem :) bár tény hogy sok köze már nincs ehhez csak névileg, de azt egyszerűen imádtam. Vampyr nekem se jött be valamiért pedig az ilyen "világokat" imádom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.