Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) pit stop válasza AtHoS (#200) üzenetére


pit stop
addikt

Nekem eddig működött, de ha online rendeled meg, akkor 14 napon belül visszaküldöd ha nem működik.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#202) GeryFlash válasza AtHoS (#200) üzenetére


GeryFlash
veterán

A Google eppen most irtja ki a hivas rogzites lehetoseget, szoval igazabol barmilyen ujabb telefonnal tervezel ez igyis ugyis mokolos tema lesz.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#203) AtHoS válasza GeryFlash (#202) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Értem én a törekvést, de jelenleg részemről nem mindegy, hogy lehet rá mókolni vagy sem.

Csak úgy rákerestem s22-re ilyen ügyben és több oldalon is olvastam hogyan kell ezt megoldani, tehát elvileg ott lehetséges. Persze itt fórumon nem kérdeztem utána, hogy valóban megoldható-e, mert egyelőre nincs tervben Samu mobil vétele.

Ezt az új Sony-t viszont szívesen kipróbálnám. Bár felhasználói szokásaimat figyelembe véve P30-hoz viszonyítva "mindössze" üzemidőben tud számomra többet nyújtani....feltéve, ha van/lesz rá hívásrögzítésre megoldás, mert anélkül erősen elgondolkodtató részemről. Sajnos az új munkahelyem miatt egyelőre ez is szempont lett mobilválasztásnál :W

read-only mode on the forum

(#204) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

részletek hamarosan

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#205) honeker válasza FireKeeper (#204) üzenetére


honeker
őstag

Várjuk....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#206) FireKeeper válasza honeker (#205) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Egyelőre azt kaptam amit vártam. Szép kijelző, (mai viszonylatban) visszafogott méret, korrekt sebesség. Amit talán mondanék negatívumnak, hogy a hátlap eléggé könnyen maszatolódik, hiába műanyag.

Nyilván vannak gyengéi, (60hz, mono hangszóró, SoC) de ezekkel tisztában voltam a vásárlásnál. Holnap igyekszem lőni pár tesztfotót.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#207) honeker válasza FireKeeper (#206) üzenetére


honeker
őstag

:R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#208) honeker válasza honeker (#207) üzenetére


honeker
őstag

Engem különösebben nem érdekel hogy 60/120 Hz a frisités megy 50 Mpixel a kamera....legyen térerő tarson az akku a többi már csak hab a tortán..

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#209) FireKeeper válasza honeker (#208) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

illetve a töltés tényleg csigalassú. mondjuk ha kibír majd 3 napot, akkor azért túl lehet élni.

kb 3 óráig nyüstöltem, első beállítás, app telepítések és indítások hada, 59%-ról esett le 44%-ig.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#210) honeker válasza FireKeeper (#209) üzenetére


honeker
őstag

Az nem vészes...térerő érzékenységre vagyok kiváncsi...városban biztos van bár hol....vidéken , szántoföldön ahol a madár is gps szel közlekedik na ott mi a hejzet :Fpixel 5 van most 4080mA akku ez is bir 3 napot csak lasan cserére szorul

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#211) FireKeeper válasza honeker (#210) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szántóföldön nem nagyon járok szóval nem tudom letesztelni neked egyhamar :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#212) pit stop válasza honeker (#210) üzenetére


pit stop
addikt

Xperia 5 II-ről tudok neked friss tapasztalatot, nem tudom relevans-e. 5 napot erdő/semmi közepén voltunk. Telekom és Voda kártyával is. Ahol másoknak nem volt térerő, nekem volt; illetve ahol valakinek volt ott nekem is mindig volt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#213) honeker válasza pit stop (#212) üzenetére


honeker
őstag

:R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#214) honeker válasza FireKeeper (#211) üzenetére


honeker
őstag

2x :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#215) AtHoS válasza FireKeeper (#211) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hívásrögzítésre rá tudnál nézni? :R Van-e alapból? Nem kell semmi extrém BT-n keresztül stb..., csak sima normál telóval kezelt hívásra, ha egyáltalán van rá lehetőség

Szerk.

Illetve a lassú töltés időben mit takar? pl. 20%-ról 80...100%-ra mennyi időt igényel, mekkora töltővel?

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#216) FireKeeper válasza AtHoS (#215) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hívás közben nem láttam ilyen funkciót sajnos.

a töltési időt holnap vagy holnapután megnézem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#217) honeker válasza FireKeeper (#216) üzenetére


honeker
őstag

Nos mit birt az akku :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#218) FireKeeper válasza honeker (#217) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerdán feltöltöttem kb 80%-ra, most áll 35-ön, still going.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#219) honeker válasza FireKeeper (#218) üzenetére


honeker
őstag

Idáig jó....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#220) FireKeeper válasza honeker (#219) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tegnap este kb 20%-ig merült, ma még a délelőttöt kibírta (kis fotózás, google pay stb) 12%-ig ment le, most tettem fel töltőre szerda óta először :D battery champ

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#221) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Töltési sebesség
12:20 12%
13:26 56%
13:51 72%
14:11 86%
14:43 99%

Töltő egy papíron 45W-os PD kompatibilis Baseus

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#222) Nekton válasza FireKeeper (#221) üzenetére


Nekton
aktív tag

Hát ez nagyon lassú. A gyorstöltésnek ugye pont az elején, a ccc ciklus alatt kéne jól látszódnia. Itt meg több, mint egy óra alatt megy 44%-ot. Nem hiszem, hogy 5-10W-nál feljebb ment.

(#223) FireKeeper válasza Nekton (#222) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valóban nem valami gyors, de kérdés ennek mekkora jelentősége van, ha amúgy meg simán megy 3 napot. nyilván attól is függ, ez mekkora probléma, hogy az ember hogy használja a telefont, mennyire gyakran feledkezik el a töltésről, stb.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#224) Nekton válasza FireKeeper (#223) üzenetére


Nekton
aktív tag

Igazából arra írtam, hogy szerintem nem kapcsolt be a gyorstöltés. Ilyen töltési idők nálam a sima, hosszabbítóba integrált 10 W-os USB aljzaton keresztüli töltéssel jönnek ki. Másik tepefon, de hasonló akkuméret.

(#225) AtHoS válasza Nekton (#224) üzenetére


AtHoS
nagyúr

GSMArena is ezt a következtetést hozta ki a töltéssel kapcsolatban, bár nem tudtak Sony PD töltővel tesztelni. 2,5 óra a fullra töltés [link]

read-only mode on the forum

(#226) FireKeeper válasza AtHoS (#225) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én egy ilyennel töltöttem, a type-C porton keresztül

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#227) feherag


feherag
csendes tag

Sziasztok!
A töltéssel kapcsolatban azt tapasztalom, hogy csak a PD-t tudja, abból is max 9V-ot. Eddig a max amit kiírt a mérő 16W körül volt, de stabilan inkább 11-12W között vesz fel. A QC teljesen hiányzik, pedig a legtöbb telefon gyorstöltő és power bank csak azt tudja. A PD-nél még az is bejátszhat, hogy tudtommal ott a kábel is jobban számít, nekem például van egy kábelem amivel egyáltalán nem kezd el tölteni ha közberakom a mérőt, anélkül meg ugye nem tudom megmondani, hogy gyorstölt-e :). Másik kábellel viszont gond nélkül gyorstölt mérővel együtt, szóval ez valószínűleg nem a telefon hibája, csak erre fel lehet készülni, hogy ha épp nem tetszik neki a kábeled akkor nem fog gyorstölteni hiába tudja a töltőd a PD-t.
Amúgy nálam is brutálisan sokáig bírja az akku, 5-6 nap után volt 15%-on, de még nem vettem teljesen használatba, a sim-et sem raktam át csak wifin lóg és telepítgetek, netezek, youtube-ozok rajta, szóval majd később lehet releváns tapasztalatom erről.

(#228) 123xyz


123xyz
tag

Hello. Azoktól kérdezném, akik már használják az Xperia 10 IV-et, hogy az alkalmazásváltóban ugye van lehetőség egy appot kitűzni, hogy az összes app bezárása esetén az az egy nyitva maradjon? Egy Xperia 10 III-at láttam nemrég, még Android 11-gyel, és ott ez a funkció hiányzott. Az alkalmazásváltó felületen egy app ikonjára bökve jönnek fel az opciók amúgy, és ott kéne lennie valamilyen néven a rögzítésnek. Ez pl Samsung felületen ilyen, ikonok nélkül, teljes szöveggel:

[ Szerkesztve ]

(#229) FireKeeper válasza 123xyz (#228) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sajnos nincs ilyen funkció (vagy csak én vagyok balfék és nem találom)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#230) 123xyz válasza FireKeeper (#229) üzenetére


123xyz
tag

Nem öröm, de ez van. Majd megszokom.
Köszönöm a választ :)

(#231) _csocso_


_csocso_
senior tag

Sziasztok! FM rádió van a 10 IV-ben? Köszönöm.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#232) FireKeeper válasza _csocso_ (#231) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ahogy látom, nincs.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#233) _csocso_ válasza FireKeeper (#232) üzenetére


_csocso_
senior tag

Köszönöm.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#234) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kezdek egy kicsit berágni, mert a töltés továbbra is lassú, viszont a telefon mintha gyorsabban merülne mint eddig. ha kicsit többet nyomkodom, a 2 nap már necces - tudom, sokaknál már az 1 napnál hosszabb idő is jónak számít, de úgy érzem mintha romlott volna ahhoz képest, mint amikor a boltból elhoztam :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#235) pit stop válasza FireKeeper (#234) üzenetére


pit stop
addikt

Nem szívja le valami?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#236) FireKeeper válasza pit stop (#235) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó kérdés, ha igen, azt vajon hogy tudom kiszúrni? van erre valami app?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#237) AtHoS válasza FireKeeper (#236) üzenetére


AtHoS
nagyúr

(#238) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

lehet kicsit túlreagáltam a dolgot, tegnap este 80%-ra töltve most még van benne 53, úgy hogy nyomkodtam napközben, meg volt zene is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#239) pit stop válasza FireKeeper (#238) üzenetére


pit stop
addikt

Vagy lehet csak háttérben ragadt be valami ;)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#240) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Jött ma valami update a telóhoz, de nem írtak release notes, amit látok, hogy júniusi lett (áprilisirő) a security patch level.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.