Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

ezt nem tudtam olyan pontosan értelmezni :F

Iphone 7

(#2) EczkE válasza FET-MEN (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Ebben mit nem lehet érteni? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#3) David75 válasza FET-MEN (#1) üzenetére


David75
őstag

Az se szerint a wp7 még nincs az android szintjén bár arról nem beszélt hogy milyen téren.

A hírhez annyit hogy számomra az se csinálja a legszimpatikusabb androidos telefonokat gondolok itt főleg a ray-re és az arc-ra. De ettől függetlenül se azzal nem értek egyet hogy 2007-ben rossz felé indultak a cégek mivel akkor érintő képernyőre volt még winmo meg uiq ezekkel nem lehetett iphone szintű telefont csinálni mivel teljesen más koncepció és más típusú felhasználók készültek. És a wp7 iránti elutasítással se értek egyet hiszen jobb megpróbálni mint kimaradni a buliból.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) blex


blex
senior tag

szóval ha 2007-ben ők is kijöttek volna egy iphone os-hez hasonló(an jó ?) oprendszerrel, akkor most nem lennének szarban. értem...

(#5) kopasz7


kopasz7
tag

Eltartott egy ideig amire ez leesett nekik, úgy tűnik. :DDD

(#6) komloskaroly válasza David75 (#3) üzenetére


komloskaroly
tag

Igen a helyükben én azért kiadtam volna egy wp7 telót hiszen pont ugyanaz a hardver kell amit ők most minden 2011-es Androidos telefonjukba raknak

G3 D852

(#7) stevve válasza David75 (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

"És a wp7 iránti elutasítással se értek egyet hiszen jobb megpróbálni mint kimaradni a buliból."

Két év múlva akkor ugyanezt a cikket fel lehet tenni az oldalra, csak az iPhone-t WP7-re cserélve, ha mégis felfut? :D

2007-ben talán pont így nyilatkozott az iPhone-ról is valaki. :D

Jó ez az "őszinteség", csak kérdés, mennyire marketing.

[ Szerkesztve ]

(#8) Cathfaern válasza stevve (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valaki? Mindenki :)
Amúgy nem lepne meg, ha bejönne a jóslatod, az MS ahova betette a lábát, ott keményen meg is vetette... (szerverpiac, inputeszköz piac (egér, bill, gamepad, stb), konzolok, annak idején a Windows Mobile, stb... ). Egyedül a keresőpiac ahol nem sikerült tökéletesre, bár esélyes, hogy az is csak idő kérdése (azért ott a Google kb. akkora ellenfél, mint az MS oprendszer terén. Ha nem nagyobb. És ehhez képest amerikai piacon elég szép sikereket értek el).

komloskaroly:
Azért ez nem úgy működik, hogy fogja ugyanazt a hardvert, csak Android helyett WP7-et telepít rá.

(#9) rep3at


rep3at
őstag

Szerintem a WP7 igenis felnő a mai követelményekhez és elvárásokhoz, ami tetten érhető itt a fórumban is, sokan elégedettek a rendszerrel és nem térnének vissza az Androidra. Sok a megkötés de röccenésmentesen elfut minden telefonon és könnyű használni, és persze azt se lehet mondani hogy olyan buta lenne.

Forward thinking. كرر

(#10) tDr1v3r válasza komloskaroly (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Annyi a bökkenő, hogy WP7-en van Xbox Live, ami meg a Sony-nak nem tetszik...

(#8) Cathfaern: A Bing már birtokol egy pici szeletet a Google tortájából, úgy kb 30%-ot. :P US-földön persze.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) adrianv válasza blex (#4) üzenetére


adrianv
tag

Az SE nincs szarban már az androidnak hála, max csak a japán katasztrófa tett keresztbe nekik. A widows phone rendszer pedig csak most jött ki nemrég, de életképesnek tűnik, okosabb dolog lenne kiadni egy windows phone mango rendszerű telót.

Sorry for party rocking!!!

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

" És a wp7 iránti elutasítással se értek egyet hiszen jobb megpróbálni mint kimaradni a buliból."

Én megértem őket. Nagy bukta volt a win-es mobilcsaládjuk.
Ez most másnak tűnik, de értem az óvatosságukat. ha nagyobb potenciál lesz a rendszerben még mindig beszállhatnak.

(#13) NogeOne válasza stevve (#7) üzenetére


NogeOne
tag

Adom :DD

(#14) blueMerle válasza Cathfaern (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért ne felejtsd el megemlíteni az MS kínos bukásait, a KIN-t (ami bizony brutális kudarc volt) és a Zune lejátszót sem :D A WP7-nek én is adtam egy esélyt, eddig nagyon bejön, de rengeteget kell még fejlődnie ennek a rendszernek.

(#15) Pete55555


Pete55555
addikt

Bizony, én sokszor elfelejtkezek róla, hogy 1 évvel ezelőtt a SE még elég nagy szarban volt, de egész szépen kilábaltak belőle, és korrekt telefonokat hoztak össze, korrekt áron(!)

(#10) tDr1v3r
Annyi a bökkenő, hogy WP7-en van Xbox Live, ami meg a Sony-nak nem tetszik...
Tényleg :DD

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#16) Cathfaern válasza blueMerle (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Zune USA földön nem bukott akkorát. Máshol meg nem is igazán nyomták.
Erről a Kin-ről most hallok először. De ahogy nézem a WP7 egyfajta testvére, szóval az, hogy egy termék(ág) megbukott, nem jelent semmit az MS mobilágazatára nézve (mint ahogy annak idején lényegében az első xbox is megbukott, még ha nem is csúfosan).

(#17) FET-MEN válasza David75 (#3) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R

Iphone 7

(#18) rep3at válasza Ricardo (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Ez a Win már rég nem az a Win, ez sokkal inkább iOS, amit figyelembe kellett volna venniük..

Forward thinking. كرر

(#19) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

NEm annyira idetartozik, de este 6tól lesz élő közvetítés az apple sóról? :F

(#20) Ricardo válasza rep3at (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nem vitás, én csak azt mondom, hogy megértem az óvatosságot a részükről.

(#21) leviske válasza David75 (#3) üzenetére


leviske
veterán

Szerintem viszont pont jó döntés a WP7-től elzárkózni. Nyomni a Microsoft mobil platformját egyenlő azzal, hogy nyomni az XLive-ot, amit ugye nem kell ecsetelnem, hogy miért nincs gyakorlatilag értelme.

Az Android fölé ki tudtak alakítani egy olyan külsőt, ami illik a céghez, ez megint kivitelezhetetlen WP7-el.

A Microsoft-al annak érdemes szövetkeznie, aki szoftveres és szolgáltatási szinten feladta a küzdelmet és hajlandó behódolni egy másik cég irányításának. Erre a Sony miatt egy darabig talán csak nem lesz szükség.

(#22) Solten


Solten
addikt

"A Sony Ericsson első embere szerint cégének sokkal komolyabban kellett volna vennie az első iPhone lehetséges piaci hatásait."

Ez a hajo mar elment... :N :D

Saor Alba

(#23) Dunbar


Dunbar
senior tag

Szvsz a SE szabta legjobban át az Androidot, bejön a felülete, meg a telói is. WP7- gondolom nem szívesen erősítik a konkurenciát Xbox-live-val, meg egyébként sem érné meg nekik, nem mennek jól a WP telók.

(#24) gzbotii válasza leviske (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

"A Microsoft-al annak érdemes szövetkeznie, aki szoftveres és szolgáltatási szinten feladta a küzdelmet és hajlandó behódolni egy másik cég irányításának. "

akartam erre irni valamit [nem trollkodas] de aztan olvastam az alairasod, es ezert inkabb nem..mindeki maskep latja..te behodolas, mas optimalizalas ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) Integra


Integra
titán

muhaha:))
a menedzsment monnyon le....
omg, felnőtt, felelős emberek súlyos milliókért dolgoznak évente és ilyen dilettánsak...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) tybsen


tybsen
addikt

"... nem látja értelmét olyan operációs rendszerbe invesztálni, mely egyelőre nem ér fel a jelenleg használt megoldáshoz"

Na majd legkozelebb nyilatkozhatnak, h "komolyabban kellett volna venni a Windows-t"...

(#27) beccyboy válasza adrianv (#11) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Az Android hajóra sem az elsők között szálltak fel, mégis kihúzta őket a ... gödörből.
Talán úgy gondolják, hogy ha felfut a WP, akkor majd kiadnak ők is egy telefont, de egyenlőre nincsen rá szükségük. Szerintem egyenlőre kivárnak, maximum később csatlakoznak. Az androidnál sem késtek le semmiről (ha mondjuk néhány hónap profittól eltekintünk).

Caffeine addict.

(#28) tybsen válasza stevve (#7) üzenetére


tybsen
addikt

Utolag olvastam a hsz-okat igy a Tiedet is. Mindegy is, a lenyeg, h ugyanarra gondoltunk :-))

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Reagálni kellett volna a piaci igényekre, de nem ezzel a sebességgel, hogyan ők tették, vagy ahogy épp a Nokia szerencsétlenkedik.

(#30) blueMerle válasza beccyboy (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

Egyenlőre vágjuk az almát
Egyelőre kivárnak.

Az Android mint olyan kihúzta a gödörből az SE-t és a Motorolát, teret adott a HTC-nek a globális, giga-méretű terjeszkedéshez ill. olyan gyártók is komoly lehetőséget kaptak a mobil piacon mint a ZTE, Gigabyte. Szóval a Googlenak kezet csókolhatnak nagyon sokan :)

(#31) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A SE-t jóformán a csődtől mentette meg az android... Ennek fényében érthető, hogy nem akarnak másfelé fordulni, és szerintem anyagilag sincsenek annyira eleresztve, hogy több platformot futtassanak egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#32) Depression


Depression
veterán

Az se az uiq-kal már akkoriban az alma előtt járt, ott rontották el, hogy nem raktak alá megfelelő vasat, majd kukázták az egészet. Erre gyúrhattak volna. Igaz, az appstore megjelenése után már mindegy volt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) tixem


tixem
addikt

ergo Mr. Nordberg szerint a wp egy kaki. Az igaz, hogy még nincs a topon, de ahogy Bendegúz is mondta: "nocsak várjon csak, majd visszagyüvök" :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#34) AMD Power


AMD Power
titán

Utólag nem nehéz okosnak lenni. De nem csak ez játszik közre abban ,hogy az SE sehol sincsen. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35) rep3at válasza tixem (#33) üzenetére


rep3at
őstag

:DD

Forward thinking. كرر

(#36) RaveForce


RaveForce
veterán

4.5 év alatt csak kikristályosodott a gondolat :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#37) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez a nyilatkozat sem különb a többi ezertől, most éppen ez jelent itt meg. Kb. mindig ennyi tényt és komoly következtetést szoktak levonni.

A wp7-tel kapcsolatban meg annyit mondott, még nem látnak benne potenciált (a piaci részesedés alapján még bőven van idejük pénzt ölni bele), hogy ezt miért kell személyes sértésnek venni... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.