Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kolondrum:] Pizza

Hozzászólások

(#51) pohár


pohár
félisten

ha valaki Budaörsön/Törökbálinton melózik, vagy van ott cím, ahova pizzát rendelne, Pizza Café a nyerő, a Sorrento pizzájuk brutáááális

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#52) nyogo83 válasza DeFranco (#47) üzenetére


nyogo83
senior tag

"annyi előnye van, hogy nem döghús van rajta"

Na en meg azt hittem, hogy en voltam olyan mazlista, hogy ketszer belefutottam romlott szalamiba naluk.(nagyon joszivu voltam, hogy adtam nekik az elso utan egy masodik eselyt).

Ha igazi olaszos, finom pizzarol van szo Zugloban, akkor Boccanova. Nem eltulzott, "magyarosan minden ami mozog mehet ra" pizzafelek igazi vekonytesztas, minosegi alapanyagokkal.

[ Szerkesztve ]

(#53) DeFranco válasza nyogo83 (#52) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na en meg azt hittem, hogy en voltam olyan mazlista, hogy ketszer belefutottam romlott szalamiba naluk

melyiknél?

(#54) nyogo83 válasza DeFranco (#53) üzenetére


nyogo83
senior tag

Pizzaking.
Olyan igazi "uristen mindjart kikel belolem az alien" szintu gyomorfacsaro vergodest regen okozott nalam barmi is, mint akkor.

(#55) DeFranco válasza nyogo83 (#54) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát nem vagyok meglepve.

a boccanovát kipróbáljuk, köszi.

(#56) updog válasza nyogo83 (#52) üzenetére


updog
senior tag

Bocanova++

Az egyéb kajáik is nagyon jók

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#57) jookomak


jookomak
őstag

Az a baj a pizzarendeléssel, hogy közel sem olyan az élmény, mint helyben fogyasztva. Plusz a másik, hogy amiket rendelni lehet, azok nem pizzák. Közelebb állnak a kenyérlángoshoz. Persze természetesen jól esik az is, de ha valódi pizzát akar enni az ember, akkor Pizzica, Pizza me, Pizza quadra, Igen pizza. Ezek, amiket próbáltam, és valóban jók.

(#58) Redneck válasza szupermacs (#49) üzenetére


Redneck
veterán

Nyugodtan szólj neki hogy besegítek szívesen! :DD

mephi666: Az a bajom hogy hegyes erős helyett savanyított paprikát raknak rá. Ez így minden csak nem csípős.

Hieronymus: Szeretem azt is ha könnyedre vágyok, de jobban odavagyok az elkurvult magyar és amerikai pizzás vonalért.

Életem legfinomabb pizzáját Görögországban ettem. Na ez sem egy klasszikus vékony tésztás!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#59) mephi666 válasza Redneck (#58) üzenetére


mephi666
nagyúr

...én a legfinomabb pizzát majd 20 éve szentesen a venezia pizzériában :D ...évek óta tervezem, hogy majd valamikor elmegyünk arra, hátha változatlan a minőség, de ez egyelőre még húzódik (attól félek, már nem ugyanaz/ugyanúgy készíti)

a legrosszabb pizzákat meg a balaton környékén sikerült kifognom... ezek voltak kb a legdrágábbak, viszont volt aminek elég csapnivaló íze volt, szószt nem is adtak hozzá alapból, amikor meg kértem, hozott a pincér egy tubus felix kecsapot :C itt kecskeméten beülősbe kipróbáltunk pár helyet: la verde-ben a magyaros pizzára rendes hegyes erőset raktak, kert pizzériában meg a 4sajtos volt istentelenül jó... (mondjuk ezeket csak rendelni érdemes, mert kiszállítva hűlnek annyit, hogy már nem az igazi egyik sem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#60) szupermacs válasza Redneck (#58) üzenetére


szupermacs
veterán

A görög Ászok a képen. :DDD Jó pizzákat csinálnak odakint, de valamiért a gyrosuk nem a legjobb. Vagy csak nekem nem jön be, hogy hasábburgonyát tesznek bele.
Beloianniszban valamiért finomabbat ettem falunapon, illetve húsvétkor a kecskéjük és a sült borjújuk verhetetlen a tzatzikivel.

(#61) Redneck válasza szupermacs (#60) üzenetére


Redneck
veterán

Görögországban nekem sem mindenhol jött be a gyros. Sajnos a Belói napok kimaradtak, pedig van arra ismerős. :DD A Mythos nekem bejött!

mephi666: Balatonfüreden a Tagore sétány Budapesthez közeli végén van egy Pizzéria - Koktélbár kombó. Na ott minden frankó, a koktélok és a pizzák is!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#62) szupermacs válasza Redneck (#61) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem rossz, de semmivel nem találtam jobbnak, a 200 alatti magyar löttyöknél. Érdemes Beloba lenézned, ha szereted a görög ízeket. A családom egy része ott lakik (másik fele görögben) és tudnak ám enni ha ünnep van. Augusztus 20 körül, vagy az ortodox húsvétra kell lemenned, mert akkor vannak nagy bulik.

(#63) Redneck válasza szupermacs (#62) üzenetére


Redneck
veterán

A magyar sörnek nevezett izékhez képest sör, csak ennyi a különbség szerintem. :DD Mondjuk csak 1-2 üveggel ittam, de a nagy melegben kaja mellé bejött. Lehet az aktuális napi kedvenc sör mellé kitöltve máshogy gondolnám.

Nagyon szeretem a görög ízeket és az országot, ha nyerek a lottón tudom hova költözzek. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64) dugynok


dugynok
senior tag

11. kerületben a Dr. Pizzát tudom ajánlani. Évek óta ónnan rendelek, eddig mindíg megelégedéssel :)
Otthon sokan elrontják a pizzát, hogy csak BL55-ös liszttel készítik a tésztát, tessék bele BL80-ast is tenni!

(#65) szupermacs válasza Redneck (#63) üzenetére


szupermacs
veterán

Én maradok Ausztráliánál és az Angus marhánál. Az ottani sörök verhetetlenek. Főleg a házi sörök. És a marhahúsos pitéjük. :B

(#66) Redneck válasza dugynok (#64) üzenetére


Redneck
veterán

Régen imádtam őket, abszolút kedvencek voltak, az Onassis pizzát nagyon finomra csinálták. Aztán szakácsot váltottak és elszúrták az egészet. Utána elvileg újra belépett a srác de már sosem volt ugyanolyan.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67) nemlehet válasza Redneck (#66) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem van pár vendéglátós ismerősöm és mondják, hogy a pizza valahogy meghaladja egy csomó szakács képességeit. Balatoni étterem nyáron, pörgés van, a szakács minden 3. pizzát szénné égeti... A tészta meg olyan lesz amilyen, mert baszik rendesen eldolgozni. Néhány hét után átálltak valami előre bekevert fagyasztottra mert úgy nem kellet hetente többször kidobni az egészet.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#68) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a Pizzás körkép milyen helyeken érvényes. Amit felsoroltatok, egy része nekem ismeretlen.

A cigánypizza Pizza King az ismert.... Rendes ember ilyent nem eszik.

Az új pesti cégek között most a legjobb pillanatnyilag a magyarul alig beszélő személyzetes, ám olaszul remekül értő PizzaMe. Mindenki elismeréssel beszél róla, amennyiben kizárólag ízletes, nem feltétlen vastag pizzát kedveled. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kolondrum:] Pizza
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.