Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kolondrum:] Pizza

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Gilbert a legjobb

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) BoB


BoB
veterán

Don Pepe-nél kéárdezték hogy vékony vagy klasszikus tésztával szeretném-e. Mondom legyen vékony.

Erre kihoznak egy pizzát amin vagy egy centi vastag a tészta. Akkor milyen a klasszik? :DDD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

miaz hogy emberkozeli? szolidan lepippantott a futar az erkelyen?

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Mèteres húsimádót szoktam a Pizzaexpressről rendelni. Nem a legjobb, de viszonylag olcsó. 3940-èrt hozták ki a 32cmX100cm Pizzát, ès egy doboz "narancslèt" is adtak hozzá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) hokuszla


hokuszla
aktív tag

forte vagy pepe magyaros

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#6) sztanozs


sztanozs
veterán

Én szeretem a Pepét, bár alapvetően nem rendelve, hanem étteremben.
Rendelni is szoktunk Pepét vagy Fortét, de rendelve nem meggyőző egyik sem - ha a szállítás több, mint háromnegyed - egy óra, akkor már újramelegítve bármi gumi lesz.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Olyan pizzériát keresek, ami jó és lehet OTP SZÉP kártyával fizetni. Fortét végigkóstoltuk az utóbbi két hétben, pont kapóra jött ez a poszt. Valakinek ötlete, hogy 14. kerületbe honnan szállítanak ingyen? Persze nem vacakot, hanem azért értelmes pizzát (vagy más ételt)?

(#8) TheLázs


TheLázs
csendes tag

PizzaKing - olcsó

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#9) szupermacs válasza TheLázs (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Na, attól Isten óvjon mindenkit. :(

(#10) TheLázs válasza szupermacs (#9) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Egyetemista ≠ gazdag

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#11) wwenigma válasza szupermacs (#7) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

falatozz.hu netpincer.hu , én az elsot hasznalom rendszeresen. :]

Tegnap a miskolci Bella Italia-bol rendeltünk, a Gyrosos és a Négysajtosa leverte a Don Pepe/Pizza Tábor kombót.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12) zolee5016


zolee5016
őstag

Budaörs Pizzakaraván
nem papírtészta ami még meg sincs sülve,gazdag feltét,jó árak..igaz 1-1,5 óra míg kiér....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13) GabN73 válasza szupermacs (#7) üzenetére


GabN73
addikt

Pizza.hu vagy netpincér, beregisztrálsz, neten keresztül fizetsz, cím megadása után látod hogy kik szállítanak hozzátok.

Pizza vélemény:

Ha tényleg "eredeti" pizzát szeretnél kipróbálni, akkor a Digó-t ajánlom. Sajnos nincs fix helyük, és csak néha néha tűnnek fel 1-1 rendezvényre. Tényleg finom, klasszikus pizzájuk van, ha jártál már Olaszország déli részén, hasonlóakat kapsz, könnyű, vékony tészta, a feltét szószból és sajtból áll kb. :K

Ha a vastagabb tésztás, megpakolt, itthon elterjedt "azajóhasokmindenvanrajta" pizzákat kerestek nekem az alábbiak váltak be:
Pizza Monkey (7. ker), Big H pizzéria (kicsit drágák sajna), Limoncello Mester Pizza (9. ker), All about street food (8. ker, Kálvin tér [a pastramis pizzájuk egész jó])

(#14) mephi666 válasza TheLázs (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha van fagyasztó+tűzhely, akkor alternatíva lehet a mirelit? spar-ban volt sokáig ilyen 3db-os mirelitjük (anno valami 500/doboz volt, nem tudom mennyit drágult azóta), azt kicsit tuningoltuk feltéttel és egynek jó volt :K jobbat biztosan lehet rendelni, de olcsóbbat nem

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) szupermacs válasza TheLázs (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem kell drága kaját venni ahhoz, hogy az ember ne ilyen szörnyűséget egyen.

(#16) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Casa Mia, Porcellino Grasso.
Ezek éttermek. nem tudom, hogy szállítanak-e ki, remélem nem, mert a színvonal nagyon jó egyébként, kiszállítással csak romlana.

I humbly and respectfully decline™

(#17) nemlehet


nemlehet
őstag

Mondjuk én azt nem értem, hogy sok helyen mi tart 1-1,5 órát egy pizza elkészítésén? Pláne, hogy mindig ennyi, hétköznap kora délelőtt is (amikor ugye kevés a rendelés) és kora esti csúcsban is.

Sajnos én pesti pizzázókat nem ismerek, a békási donpepe-ből szoktam rendelni, de ott gyakran lespórolják a feltétet és 2x is belefutottunk, hogy sületlen volt a pizza (plusz marha lassúak). Mi Szentendrén a Mealboxból szoktunk rendelni, talán pesten is lesz, mert pl Mogyoródon is van már éttermük.

Őket nagyon tudom ajánlani, lehet már peremkerületekbe is szállítanak. (bár ők se gyorsak, ha pizzáról van szó, de nagyon finom)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#18) updog válasza mephi666 (#14) üzenetére


updog
senior tag

Fajlagosan biztosan nincs olcsóbb,mint a mirelit pizza, felturbózva párizsivel meg növényi alapú pizzafeltéttel :DDD

De mi pl. magunknak sütöttük a pizzát a koleszban, esténként beültünk a konyhába 1-2 sörrel aztán hadd szóljon. Kijött párszáz forintra egy 32-es pizza, úgy, hogy azért nem a legalja sonkák/szalámik/sajtok kerültek rá, és nem guargumis tubusos, hanem saját kotyvasztású, igazi paradicsom alapú pizzaszósz.

Ebben az árkategóriában (<1500/pizza) szimpla lehúzás amit a kiszállítók csinálnak, felfújt ízetlen tésztás semmit adnak szutyok minőségű feltétekkel, akkor már inkább a saját.

(#17) nemlehet Ja igen, mindezt lassan :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#19) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Egyél sok zabpelyhet, ne pizzát ;] :U :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) mephi666 válasza updog (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja hát ha házilag megoldható, akkor legjobb ha magának csinálja az ember :) tegnap épp pizza volt otthon... próbálkozok újabban ezzel a nagymuteros pizzaliszttel és bevált... nem lesz annyira kemény a tésztája, mint sima bl55-el... feltét meg mindig kerül rá bőséggel ízlés szerint... múltkor pl brokkolit kaptunk olcsón, azzal nyomtuk meg... szósz szintén házi kerül rá... ja meg ami a gyengénk: a sajt... normális sajtból ráteszünk legalább 40 dekát, hogy legyen rajta :D ezektől a növényi eredetű vackoktól hányni lehet, azokat kerüljük nagy ívben

itt kecskeméten általában a király-ból rendelünk, vagy a labirintus-ból... de bennük pár soron csalódtunk már: pl többször volt, hogy órákat vártunk, hívtuk őket, hogy mi lesz a rendelésünkkel és "elkeveredett / nem kapták meg" (pl neten leadott megrendelést) ...kérjük-e, ha 1 órán belül kihozzák már 10% kedvezménnyel? :( király viszont ilyen szempontból jó, mert 40-50 percnél többet nem nagyon kell várni és árban is az olcsóbbak közé tartoznak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) DeFranco válasza szupermacs (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tájfun. kiemelkedően jó a pizzájuk a mix-r, forte, stb.-hez képest, helyszínen biztosan elfogadnak szép kártyát, kiszállításkor nem tudom, rá kell kérdezni.

(#22) Gdi válasza mephi666 (#20) üzenetére


Gdi
senior tag

Labirintusban régen ettem, nem volt meghatározó élmény.
Rendelni utóbbi időben az Itáliából rendelgettem, tetszett az az akció, hogy van 3 akciós fajta (3-4 havonta változó), és ha olyat rendelsz 2db-ot, akkor kb 870-890-re jön ki egy pizza.
Feltétet néha elég szűkmarkúan mérik viszont (pl a "Predator"-on 1 év alatt szerintem megfeleződött), és most már a dobozt is külön számolják, amit nem is tüntetnek fel webes rendelés esetén. De alapjában véve szerintem finom.

Cégnél, BP-n Forte meg King van általában. Véleményem szerint mindkettő 5/10, jóindulattal.

Anno szegeden az albim mellett lévő Hóbiártban ettem magyarost, kb minden második-harmadik nap (2003-2006).
Az valami frenetikus volt. Igazi ízorgazmus. Volt, hogy későbbi években direkt azért leutaztam Kecsóról, hogy vegyek egyet-kettőt. Egyet betoltam vonaton, másik meg teljesen ehető volt másnap is.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#23) Met


Met
nagyúr

Pepével nincs bajom és csak ott találtam szénhidrát csökkentett pizzát.
Avanti még finom.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#24) mephi666 válasza Gdi (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

italia-s akcióról nem tudtam, majd kipróbáljuk... királyban is van hasonló: 1800körül vannak páros akciók és időnként variálják :K ha meg nem akcióst rendelünk, akkor törzsvásárlói kedvezménynek van 10%... újabban náluk a manhattan-re szoktam rá, ami a tejfölös-fokhagymás alapjával inkább kenyérlángos, mint pizza, de jól összejön rajta a csípős pepperoni és a bacon :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) hokuszla válasza Met (#23) üzenetére


hokuszla
aktív tag

az a fortéban is van, próbáld ki egyszer
akkor kapok agybajt, amikor kiírják, hogy szállítási idő 45 perc, és 25 perc múlva hozzák
pedig megvariálom mindig, nem alap pizzát kérek, tehát realtime készítik
hogyan csinálják? fogalmam sincs

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#26) hokuszla válasza TheLázs (#10) üzenetére


hokuszla
aktív tag

finomat olcsón?
szelet kenyér, sajtszelet rá, mikróba, ráolvad
mustárral gazdagon terítve :D

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#27) Met válasza hokuszla (#25) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, legközelebb ránézek a fortéra.

Volt hogy időzítve kértem a pizzát, kb. két órával későbbre (hazaérésem után 15 percre) és kivitték rendes szállítási idővel. Szerencsére barátnőm otthon volt de akkor is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Mob egész korrekt. Nincsenek előre összeállított pizzák, hanem 0-ról építed fel. Drágább, mint a Don Pepe. Mondjuk szerintem az utóbbival sincs semmi gond. Amikor nagy ritkán pizzát rendelek, bőven elmegy.

Nem hinném, hogy rendelősbe ezeknél lenne sokkal jobb minőségű. A belvárosban amúgy vannak jó pizzériák, amik nem szállítanak ki, de azok azért más árkategóriába tartoznak.

(#29) Redneck


Redneck
veterán

Nálunk (XI-XII. kerület) a Forte a legjobb ár/érték arányú franchise pizza. Finom, és általában 15-35 perc alatt hozzák, igaz nem messze lakom tőlük. Egyetlen bajom, hogy szépen felmentek az áraik. Régebben kisebb helyi pizzériáktól rendeltünk, de ingadozó színvonalat produkáltak.

A Don Pepe szintén elég ingadozó teljesítményt nyújt, már nem nagyon kockáztatok. A Kingnél nincs lejjebb. Az maximum hajnali alkohol felitatásra jó. A házhozszállításuk kritikán aluli, olcsó húsnak híg a leve.

hokuszla: A mikrohullámú izé még viccnek is rossz. :W

Szerk:
Régebben az Avanti vagy a 50minutes is jó volt, de már nem tudom melyik. 😆 Régi munkahelyemre rendeltem néha.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#30) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én Best Pizzától szoktam rendelni. Nem a legjobb, de átlag feletti és - ami a lényeg - 15-20 perc alatt házhoz is hozzák :DDD (gyalog öt percre vannak).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) Redneck válasza Mister_X (#30) üzenetére


Redneck
veterán

Ja tényleg, néha onnan is szoktam, de csak 1-2 alap pizzát mert a komplexebbekhez nem elég jók. 😆

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#32) Jhonny06 válasza Mister_X (#30) üzenetére


Jhonny06
veterán

"15-20 perc alatt házhoz is hozzák"

Nem feltűnő.. ennyi idő alatt még megmikrózni se lehet.. :DDD

(#33) mephi666 válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

jósnőt alkalmaznak, aki megjósolja a befutó rendeléseket :DDD

#33: netcincér ha jól tudom akár mcdonalds-ból is szállít :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) szupermacs válasza DeFranco (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi neked és mindenki másnak is, beregeltem Netpincér oldalra, onnan lesz szerintem rendelés. :R

(#35) Redneck válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Redneck
veterán

Nálunk 10, illetve 12 perc volt a Forte rekordja. Frissen, forrón, 200 méterről. :C Ha az ember melóból este hazaér, kinek van kedve 8-10 percet a pizzériában szobrozni, nem?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#36) mephi666 válasza Redneck (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt kecskeméten 20-25perc volt a király rekordja... melóból 14:59kor elküldtem a rendelést, az út kb 15perc kocsival hazáig a város túlfeléről, futárnak meg központból kb 8-10 perc kell... épp csak lepakoltam a cuccom, átöltöztem, bontottam egy sört és már csöngetett is a futár :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) TheLázs válasza hokuszla (#26) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Melegszendvics szokott menni, és a másik kollega által említett minimálpizza is. Holnap DeFranco hagymalevest eszünk sült hallal.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#38) Mister_X válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Népszerű pizzák csúcsidőben folyamatosan sülnek/sütésre várnak, aztán szó szerint csak egy kereszteződésen kell áthaladniuk hozzánk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) Lauda válasza hokuszla (#25) üzenetére


Lauda
félisten

1-2 perc egy pizza a gyakorlott keszitonek+amig kisul es mar viszik is.

(#40) nakos1212


nakos1212
senior tag

Mix-R = Quality hely Zuglóban

(#41) DeFranco válasza nakos1212 (#40) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"quality" :DDD

(#42) nakos1212 válasza DeFranco (#41) üzenetére


nakos1212
senior tag

pedig az egyik legjobb pizzázó, nem értem mi a problémád.

(#43) cami][us válasza TheLázs (#10) üzenetére


cami][us
senior tag

Otthon jóval olcsóbban megvan.

(#44) Redneck válasza nakos1212 (#42) üzenetére


Redneck
veterán

Csak a szóhasználatra reflektált. 😆

Anno a gazdagréti Mix-R-hez sokszor volt szerencsém, nagyon jó volt. Nem tudom vannak-e még!

cami][us: Tény, és nem bonyolult, de a saját sütömmel sajnos nem tudok olyan jó tésztát produkálni. Plusz a pár kattintás vs konyhai meló sem ugyanaz. :N

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#45) szupermacs válasza Redneck (#44) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért egy 5-6 centi vastag tészta és bab+kukorica+gomba+sonka+bolognai alap itthon mindent visz. :D

(#46) Redneck válasza szupermacs (#45) üzenetére


Redneck
veterán

Tényleg jókat lehet otthon csinálni, de egy kemény nap után már nem állok neki. :( Ciccentek egy sört, és már itt is a Forte, csak ugye nemrég árat emeltek... Ez, és a savanyúságnak való "pepperoni" a gondom velük.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#47) DeFranco válasza nakos1212 (#42) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó ízű és sokat adnak, de nem jó pizza. részegen-röfögős-arcba-tömős-jó, mi is szoktunk onnan rendelni, de kb. zsíroskenyér piros arannyal szint. van amikor ez kell, és akkor teljesen jó, de nem minőség.

annyi előnye van, hogy nem döghús van rajta, és ezzel egy pizzakingnél már klasszisokkal jobb.

de messze van a klasszikus értelemben vett jó, vagy minőségi pizzától.

junk foodként viszont tök jó, ez tény.

[ Szerkesztve ]

(#48) mephi666 válasza Redneck (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

kóstolgattunk sokmindent, de savanyú pepperoniból nekünk a kofa jött be leginkább :K amit pizzára kérünk, az változó szokott lenni, de az esetek nagy részében elég jó... ha mégsem, akkor meg csemegézünk mellé ebből... 300 körül van egy üveg, nem drága, viszont finom... 4-5 darab lemegy általában 1 kisebb kajálás mellé, de szerencsére sok van az üvegben...

ha meg pizza: volt itt a labirintusban az ördög pizza... vagyis még mindig van, de már közel sem olyan erős, mint 10 éve... (vagy az ingerküszöböm változott igen sokat) ...10éve úgy nézett ki, hogy az alap mérges narancssárga volt (mintha 1 üveg erős pistába belekevertél volna pár evőkanál őrölt chilit), zsibbasztott rendesen... a rápakolt féltucat pepperoni meg csak a desszert volt hozzá :DDD ez a pizza akkor a felénél erősen lezsibbasztotta az állkapcsot, a vége felé meg már taknyom-nyálam folyt mindenfelé... most lemegy úgy az egész, hogy kellemesen csípős, de zsibbadásnak már semmi jele

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49) szupermacs válasza Redneck (#46) üzenetére


szupermacs
veterán

Munkatársamnak 40 ezer fölött van SZÉP Kártyája és kötelező elköltenie hónap végéig. Minden nap pizzát ettünk, így megérte a Pizza Forte és nem csalódtam benne. De egy hét után azt mondom, hogy mindent megadok azért, hogy házi pizzát egyek.

(#50) Hieronymus válasza GabN73 (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Olaszország déli részén, hasonlóakat kapsz, könnyű, vékony tészta, a feltét szószból és sajtból áll kb. "

Minden pizza őse, a pizza margarita.
A paradicsomszószon sajtfeltét (mozzarella) van. Zamatos, szaftos és ropogós tésztával készül.
Nagyon magas hőmérsékletű kemencében sütik, egy perc sem kell az elkészültéhez.
A környékünkön van olyan olasz étterem, amelyik elbukik a margarita teszten, nehéz tökéletesre elkészíteni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#51) pohár


pohár
félisten

ha valaki Budaörsön/Törökbálinton melózik, vagy van ott cím, ahova pizzát rendelne, Pizza Café a nyerő, a Sorrento pizzájuk brutáááális

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#52) nyogo83 válasza DeFranco (#47) üzenetére


nyogo83
senior tag

"annyi előnye van, hogy nem döghús van rajta"

Na en meg azt hittem, hogy en voltam olyan mazlista, hogy ketszer belefutottam romlott szalamiba naluk.(nagyon joszivu voltam, hogy adtam nekik az elso utan egy masodik eselyt).

Ha igazi olaszos, finom pizzarol van szo Zugloban, akkor Boccanova. Nem eltulzott, "magyarosan minden ami mozog mehet ra" pizzafelek igazi vekonytesztas, minosegi alapanyagokkal.

[ Szerkesztve ]

(#53) DeFranco válasza nyogo83 (#52) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na en meg azt hittem, hogy en voltam olyan mazlista, hogy ketszer belefutottam romlott szalamiba naluk

melyiknél?

(#54) nyogo83 válasza DeFranco (#53) üzenetére


nyogo83
senior tag

Pizzaking.
Olyan igazi "uristen mindjart kikel belolem az alien" szintu gyomorfacsaro vergodest regen okozott nalam barmi is, mint akkor.

(#55) DeFranco válasza nyogo83 (#54) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát nem vagyok meglepve.

a boccanovát kipróbáljuk, köszi.

(#56) updog válasza nyogo83 (#52) üzenetére


updog
senior tag

Bocanova++

Az egyéb kajáik is nagyon jók

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#57) jookomak


jookomak
őstag

Az a baj a pizzarendeléssel, hogy közel sem olyan az élmény, mint helyben fogyasztva. Plusz a másik, hogy amiket rendelni lehet, azok nem pizzák. Közelebb állnak a kenyérlángoshoz. Persze természetesen jól esik az is, de ha valódi pizzát akar enni az ember, akkor Pizzica, Pizza me, Pizza quadra, Igen pizza. Ezek, amiket próbáltam, és valóban jók.

(#58) Redneck válasza szupermacs (#49) üzenetére


Redneck
veterán

Nyugodtan szólj neki hogy besegítek szívesen! :DD

mephi666: Az a bajom hogy hegyes erős helyett savanyított paprikát raknak rá. Ez így minden csak nem csípős.

Hieronymus: Szeretem azt is ha könnyedre vágyok, de jobban odavagyok az elkurvult magyar és amerikai pizzás vonalért.

Életem legfinomabb pizzáját Görögországban ettem. Na ez sem egy klasszikus vékony tésztás!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#59) mephi666 válasza Redneck (#58) üzenetére


mephi666
nagyúr

...én a legfinomabb pizzát majd 20 éve szentesen a venezia pizzériában :D ...évek óta tervezem, hogy majd valamikor elmegyünk arra, hátha változatlan a minőség, de ez egyelőre még húzódik (attól félek, már nem ugyanaz/ugyanúgy készíti)

a legrosszabb pizzákat meg a balaton környékén sikerült kifognom... ezek voltak kb a legdrágábbak, viszont volt aminek elég csapnivaló íze volt, szószt nem is adtak hozzá alapból, amikor meg kértem, hozott a pincér egy tubus felix kecsapot :C itt kecskeméten beülősbe kipróbáltunk pár helyet: la verde-ben a magyaros pizzára rendes hegyes erőset raktak, kert pizzériában meg a 4sajtos volt istentelenül jó... (mondjuk ezeket csak rendelni érdemes, mert kiszállítva hűlnek annyit, hogy már nem az igazi egyik sem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#60) szupermacs válasza Redneck (#58) üzenetére


szupermacs
veterán

A görög Ászok a képen. :DDD Jó pizzákat csinálnak odakint, de valamiért a gyrosuk nem a legjobb. Vagy csak nekem nem jön be, hogy hasábburgonyát tesznek bele.
Beloianniszban valamiért finomabbat ettem falunapon, illetve húsvétkor a kecskéjük és a sült borjújuk verhetetlen a tzatzikivel.

(#61) Redneck válasza szupermacs (#60) üzenetére


Redneck
veterán

Görögországban nekem sem mindenhol jött be a gyros. Sajnos a Belói napok kimaradtak, pedig van arra ismerős. :DD A Mythos nekem bejött!

mephi666: Balatonfüreden a Tagore sétány Budapesthez közeli végén van egy Pizzéria - Koktélbár kombó. Na ott minden frankó, a koktélok és a pizzák is!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#62) szupermacs válasza Redneck (#61) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem rossz, de semmivel nem találtam jobbnak, a 200 alatti magyar löttyöknél. Érdemes Beloba lenézned, ha szereted a görög ízeket. A családom egy része ott lakik (másik fele görögben) és tudnak ám enni ha ünnep van. Augusztus 20 körül, vagy az ortodox húsvétra kell lemenned, mert akkor vannak nagy bulik.

(#63) Redneck válasza szupermacs (#62) üzenetére


Redneck
veterán

A magyar sörnek nevezett izékhez képest sör, csak ennyi a különbség szerintem. :DD Mondjuk csak 1-2 üveggel ittam, de a nagy melegben kaja mellé bejött. Lehet az aktuális napi kedvenc sör mellé kitöltve máshogy gondolnám.

Nagyon szeretem a görög ízeket és az országot, ha nyerek a lottón tudom hova költözzek. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64) dugynok


dugynok
senior tag

11. kerületben a Dr. Pizzát tudom ajánlani. Évek óta ónnan rendelek, eddig mindíg megelégedéssel :)
Otthon sokan elrontják a pizzát, hogy csak BL55-ös liszttel készítik a tésztát, tessék bele BL80-ast is tenni!

(#65) szupermacs válasza Redneck (#63) üzenetére


szupermacs
veterán

Én maradok Ausztráliánál és az Angus marhánál. Az ottani sörök verhetetlenek. Főleg a házi sörök. És a marhahúsos pitéjük. :B

(#66) Redneck válasza dugynok (#64) üzenetére


Redneck
veterán

Régen imádtam őket, abszolút kedvencek voltak, az Onassis pizzát nagyon finomra csinálták. Aztán szakácsot váltottak és elszúrták az egészet. Utána elvileg újra belépett a srác de már sosem volt ugyanolyan.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67) nemlehet válasza Redneck (#66) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem van pár vendéglátós ismerősöm és mondják, hogy a pizza valahogy meghaladja egy csomó szakács képességeit. Balatoni étterem nyáron, pörgés van, a szakács minden 3. pizzát szénné égeti... A tészta meg olyan lesz amilyen, mert baszik rendesen eldolgozni. Néhány hét után átálltak valami előre bekevert fagyasztottra mert úgy nem kellet hetente többször kidobni az egészet.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#68) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a Pizzás körkép milyen helyeken érvényes. Amit felsoroltatok, egy része nekem ismeretlen.

A cigánypizza Pizza King az ismert.... Rendes ember ilyent nem eszik.

Az új pesti cégek között most a legjobb pillanatnyilag a magyarul alig beszélő személyzetes, ám olaszul remekül értő PizzaMe. Mindenki elismeréssel beszél róla, amennyiben kizárólag ízletes, nem feltétlen vastag pizzát kedveled. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kolondrum:] Pizza
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.