Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ntomka


ntomka
nagyúr

Szörnyű látni ahogy villámgyorsan tűnnek el az erdők az Amazonas vidéken... :o

ツ Headphones on - World off

(#2) pomk válasza ntomka (#1) üzenetére


pomk
őstag

A sok mérget és bifidus essensist reklámozó sz.r helyett ezt kéne nyomatni a TV-ben.
Az emberek talán(nagyon talán) feleszmélnének abból az édes álomból, amibe a társadalom és a vallás ringatta őket, és rájönnének, hogy "Az idő nem számít, csak az élet."
És az élet mellett a Földből is csak egy van!

Önző lett a világ... :(((

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

és nemrég volt 50 éve, hogy az első kereskedelmi kommunikációs műholdon átment az első tv adás.
Telstar rulz :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) fi:zi'k válasza ntomka (#1) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De az Aral-tó se gyenge. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) kraftxld válasza pomk (#2) üzenetére


kraftxld
nagyúr

És Özv. Kiss Béláné minimálnyugdíjas ugyan mit tudna tenni az ügy érdekében ha meglátná a Story TV-n két Dallas epizód között?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) pomk válasza kraftxld (#5) üzenetére


pomk
őstag

Ő személyesen nem sokat. De van egy népdal, amiből egy idézet jutott eszembe: "Száll a madár ágrúl-ágra, száll az ének szájrúl-szájra.".
Talán elmondaná a kisunokájának, hogy ne Cola-val és csipsszel tömje magát, és ne dobja el a szemetet az utcán.
Tudom naiv vagyok. :)

(#7) macilaci78 válasza kraftxld (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szavazati joga van épp úgy, mint Neked.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) zfor válasza fi:zi'k (#4) üzenetére


zfor
csendes tag

Ha jól tudom az Aral tó azért kezdett el apadni, mert az őt tápláló 2 vagy 3 folyó vizét elterelték (az oroszok?), hogy öntözésre használják. Nem hiszem, hogy nagy gondot okozna a folyamat visszafordítása, vagy technológiai korlátokba ütközne. Csak pénz kérdése az egész... :(((

A pohár nem félig üres, vagy félig teli. Inkább kétszer akkora, mint amekkorának lennie kéne. Microsoft: "You've got questions. We've got dancing paperclips."

(#9) zfor


zfor
csendes tag

Amíg az emberek nem tanulják meg, hogy az életük ettől a bolygótól függ addig sajnos egyre több erdő, tó, élőlény fog hasonló sorsra jutni.

A kereskedelmi tv-adók reklámokból élnek, az államiaknak meg nem érdeke környezetvédelemre felszólító vagy hasonló jellegű műsorokat adni. Csak akkor fogunk ilyeneket látni, ha valaki fizet érte és erre idáig nagyon kevés példát láttam.

A pohár nem félig üres, vagy félig teli. Inkább kétszer akkora, mint amekkorának lennie kéne. Microsoft: "You've got questions. We've got dancing paperclips."

(#10) bambano válasza zfor (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

és ha az emberek megtanulják, akkor soha többet nem fog kihalni egy élőlény se? ahha...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) zfor válasza bambano (#10) üzenetére


zfor
csendes tag

Félreértelmezted amit mondtam. Az én megfogalmazásom nem zárja ki a fajok természetes (nem ember általi) kihalását. Én csak azt mondtam, hogy elég nagy szerepet vállalunk benne amin lehet változtatni.

A pohár nem félig üres, vagy félig teli. Inkább kétszer akkora, mint amekkorának lennie kéne. Microsoft: "You've got questions. We've got dancing paperclips."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.