Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#647) fracture333 válasza Dany007 (#636) üzenetére


fracture333
aktív tag

válasz a rám vonatkozó részre: jah, hát nem tudom, de most már érdekel, utána járok ha hazaértem :DDD

válasz az utsó részre: az igaz szerintem is hogy fél mindkét nagyhatalom az atomháborútól, azzal valószínű annyi lenne a föld nagy részének ha nem az egésznek. de szerintem azért nem fenékik tejfel ez a helyzet sem. ha nem lennének atom fegyverek akk nagy esélye van hogy a két nagyhatalom egymásnak feszül és újra háború lenne, akár még világháború is, de lehet hogy tanultak az 1. és 2. világháborúból és nem akarnának háborúzni (ez így visszaolvasva kicsit naív feltételezés :) de előfordulhat). viszont hogy van atomfegyvere a két nagyhatalomnak egyelőre békét eredményez, de most a terrorizmus idejében mivan ha egy terrorista szervezet megszerez egy atombombát és akár önmagát feláldozva felrobbantja azt, akkor bizony el lehet búcsúzni a földtől kb 1056 évig amikorra a sugárzás teljesen elmúlik, ugyanis ha atombombát robbantana valaki amerika vagy oroszországon belül, pl egy nagyvárosban, de akárcsak a határokon belül, akkor kitörne az atomháború. én ettől parázom amikor eszembe jut. pl múltkor a mission impossible ghost protocoll révén gondoltam bele hogy a történet nem is olyan alaptalan, a veszély igenis valós. nem akarok senkit ijesztgetni, de azért érdemes elgondolkodni ezen az atombomba kérdésen.... szerintem.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.