Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #97746176


#97746176
törölt tag

Remélem ez a 6G egy részben picit olcsóbb net csomagokat fog ,itt kínálni eme kicsinyes országunkban :D

Mivel én személy szerint egy Korlátlan csomagért ami korlátozott sok mindenben fizetne 10K-t .. mikor egy lakossági net csomag fele annyiba kerül.. jó persze irreális összehasonlítás .. de mai világban pont ez a gond hogy sokszor kéne még egy kis net .. :C

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nna, akkor a következő mobilkütyü-vásárlásnál az 5G-t ki is hagyjuk...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Ghoosty válasza #97746176 (#1) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem nézz körül a flottás topicban.

(#4) enginev3.0 válasza t72killer (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

5g már elavult :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) #97746176 válasza Ghoosty (#3) üzenetére


#97746176
törölt tag

Nem nagyon akarok flottába csatlakozni ..

Hisz sok esetben korlátozza az embert ügyintézésben .. pl ha elhagyod a SIM kártyádat és társai. . :((

(#6) arnyekxxx válasza #97746176 (#5) üzenetére


arnyekxxx
veterán

akkor fizess 3x annyit.

(#7) #97746176 válasza arnyekxxx (#6) üzenetére


#97746176
törölt tag

Ahogy nézzem flotta történetet hagyjuk... Flottás kezeli a számomat .. foghatja magát bármikor és magáévá tudhatja és társai .. hagyjuk :D igy se fizetek sokat :D :R

(#8) janeszgol válasza #97746176 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

A flottakezelő nélkül tojni sem tudsz. Kivéve, ha családi vállalkozás nyilván, bár ott is a flottakezelő dönt.
Ez a szabadság megéri a felárat, bár a nyuszi (és még páran) ezt nem értik meg vagy nem fogadják el, hogy másnak fontosabb a kontroll.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) kakuk.tamas válasza #97746176 (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem minden flottában a flottáé a kártya. Van olyan hely, ahol Te magad intézheted a dolgaid.
De igazából nem értem, hogy a korlátlan beszéd, sms, és internet mellé 8-10k-ért mi kellene még...

De mindegy. Rabláncot nem kötünk.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#10) Somatom válasza #97746176 (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Valami nem stimmel. Nem internetről volt szó? Mit számít a kártya száma? Semmire sem használod. Ha nagyon kell, akkor intézel magadnak egy nomadikus számot és ennyi. Cirka két éve használok flottás korlátlan netet, de még nem kellett beszélnem a flottakezelővel. Mit kéne intéztetnem vele? Kérjek tőle nagyobb adatcsomagot? :) A szolgáltató küldi havonta a fix díjas számlát. Befizetem, oszt csá.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Miközben Magyarországon 1G a király.

(#12) fairi válasza #97746176 (#5) üzenetére


fairi
addikt

keres olyan flottát ahol tied marad a szám. Sok olyan van, néz körbe.
Én is flottába vagyok (neten találtam nem céges vagy hasonló), de minden ügyet én magam intézed, enyém a sim, és jól járok. Se tagdíj, se regi költség, semmi.

(#13) Wesder válasza #97746176 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Hellodata havi 5500 Telenornàl hűség nélkül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Mr X válasza Wesder (#13) üzenetére


Mr X
veterán

Az már nem köthető.

(#15) Wesder válasza Mr X (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Igen? Bakker. Nem szóltam akkor.
Viszont van 5000-ért 100GB. Az sem lehet rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) arnyekxxx válasza #97746176 (#7) üzenetére


arnyekxxx
veterán

igy se fizetek sokat

Akkor mirt nyafogtál az első kommentedben amiatt, hogy jujdedrága?

Költői kérdés volt.

(#17) mepet


mepet
addikt

Nagyszerű, hogy végre nekiálltak.

Én nagyon várom az 5G-t. (Az a terv, hogy 2020-ra lesz iPhone is hozzá!) Mit várok tőle?

3 fontos újítás van:

1/a. Sokkal több mobil lehet ugyanakkora helyen.
Tehát mivel remélhetőleg a szolgáltatók városi környezetben egyből egy csomó jövőbeni iot eszközzel számolnak majd, így egy ideig majd tömegrendezvényekkor is lehet majd rendesen telefonálni.

1/b. Sokkal több mobil tud majd gyors mobilinternetet egyszerre ugyanakkora helyen.
Nem szívat majd szét a QoS, csak mert a VoIP az alsóbbrendű.

2. 1ms latency
1ms végponttól végponttig. Csúcs. Mindenféle online játékra is alkalmassá válik a mobilnet. Nem is beszélve a beszélgetés minőségérzetének javulásáról, mind simán, mind VoIP-n.

3. 10Gbit/sec
Ha a valóságban fogja tudni a valós 1gigát, mint most a jobb helyeken a digi az optikai kábelen, akkor én már elégedett leszek. Azzal, ha az 1giga már alappá válna végre mindenhol javulhatna a 4K streaming minősége is, és végre nyithatnának a 8K irányába. (Edge computing az önvezető verdákban nagy tömegekben az utakon? Szerinetm lesz addigra 6G vagy 7G, vagy még több féle is...)

Legrosszabb esetben is, tehát, ha csak ugyanazokon a területeken fejlődik majd tovább számokban kifejezve egy újabb nagyságrenddel a 6G, mint az 5G, akkor számolhatnak velem, mint userrel.

(#18) pusszycat válasza mepet (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mint azt valahol olvastam a szorzó 10 x S vagyis a 6G 10 szer gyorsabb kell legyen mint az 5G

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) szabogabor10 válasza Rodi 4.80 (#11) üzenetére


szabogabor10
veterán

Történhetne már valami végre, hogy ne így legyen. :(((

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#20) lugosi válasza Rodi 4.80 (#11) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az 1G-s analóg NMT szolgáltatást 2003-ban megszüntették itthon.

(#21) Wesder válasza lugosi (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem O1G-t akart írni;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) ripla


ripla
őstag

6g? Ugyan már. Kapásból 10g-re kellene váltani, az elavult 8k tévéket is kihagyom, egyből 32k-ra fogok ugrani. Vagy már az is elavultnak számít? Ehh...

(#23) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Bakker. Még a 4g-t is alig használom. Szinte csak mobilnethez. :D

(#24) Zolik


Zolik
senior tag

Amíg az országba a sima 3G-s/4G-s lefedettség is katasztrófa addig ne akarjanak 5G-t meg semmit.
Nem egyszer van hogy pl autopalyan vagy más utakon még térerő se nagyon van, vagy max edge ami arra se jó hogy a navi tudja frissíteni az útnovalat.. A másik, hogy amíg arany árban vannak a mobilnet csomagok addig pont nem fog érdekelni.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#25) SkyLine3000 válasza Zolik (#24) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Felénk a mai napig van még olyan rész nem is egy, ahol még a 2g is eltűnik, nemhogy 3 vagy 4g. :W
Ezt a 6g-t sem nekünk fejlesztik...

(#26) olloczky válasza mepet (#17) üzenetére


olloczky
senior tag

Végre egy értelmes hozzászólás. Nem nagyon tudtam ezeket. Köszi!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#27) julius666 válasza Zolik (#24) üzenetére


julius666
addikt

Pedig világviszonylatban parádés a magyar lefedettség (persze normális szolgáltató és egy B20-at tudó mobil nem árt hozzá). 100%-os, mindenhol kiváló minőségű lefedettség nem létezik, fehér foltok mindig is lesznek, mint hogy az is érthető, hogy ha lemegy az autópálya/vasút "árnyékba" (mondjuk dombon át vágott árok), akkor hirtelen csak EDGE van.

Ez nyilván egy szerencsétlenebb helyre született vidékit nem vigasztal, de ha elmentek mondjuk Berlinbe, ott van, hogy a város közepén sincs rendes szélessáv.

(#28) Somatom válasza julius666 (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Nemzetközi kamionosként maximálisan egyetértek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) Lacok


Lacok
őstag

20G-nél beszállok. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#30) gthomma válasza mepet (#17) üzenetére


gthomma
senior tag

"mindenhol javulhatna a 4K streaming minősége is, és végre nyithatnának a 8K irányába."
Csak az igénytelenek használnak 8K-.t egy 6.5 colos kijelzőn a minimum mondom a MINIMUM !! a 16K, 1 perces videó így akár 2GB is lehet, na az már valami !

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.