Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robert07


Robert07
aktív tag

Szerencséd volt :D

A poti jelét szerintem egy arduino nano-val simán át lehet konvertálni analógból digitálisra, ha 0-127 akkor az egyik, ha 128-255 az analóg bemenet, akkor a másik pin-t kapcsolja be, vagy csak egyet kapcsol ki és be.
Ahogy programozod. Lehet, hogy van rá célhardver, de ezt könnyű beszerezni és nem drága.

(#3) kimista


kimista
aktív tag

Van benne safety fence funkció, csak ki van kapcsolva.
Addig emelkedik amíg van aksi :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#5) creation


creation
senior tag

Én most ismerkedek ezekkel a szarokkal egy KOOMI K300c személyében.

Nekem valamelyik szeles napon vitte ki a hatótávból a gépet, de sikeresen leszállt tőlem kb fél kilóméterre a főút közepére. Nem győztünk utána menni kocsival. Az egyik motorja lett kuka, de ez még csak 12eHUF + 1500HUF javítási ktg :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) kimista válasza #32839680 (#4) üzenetére


kimista
aktív tag

Nem tom, ez 10 percig bírná az emelkedest, azalatt szép távolságra lehet menni. De ha kimegyek a hatotavbol, ez nrm megy tovább.. Szóval nehéz elvesziteni (kivéve ha hülye vagy mint én a videóban :D)

K300 más kategória, nekem is van x5c, az ugyanaz, az arra jó h törjem.. Apropenz. Ez annyira nem :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#7) MineFox54


MineFox54
őstag

Akarsz még kapcsolót? :P

[ Szerkesztve ]

(#8) kimista válasza MineFox54 (#7) üzenetére


kimista
aktív tag

Nem :)

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#9) a Nagylevin


a Nagylevin
újonc

Szia
Ez a az egyetem környéke? ;)

(#10) kimista válasza a Nagylevin (#9) üzenetére


kimista
aktív tag

igen, a körül.

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.