Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tök mindegy mi a neve csak jöjjön.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) kbyte1024 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Pontosan☺

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Polllen


Polllen
nagyúr

Meg akár egy kicsit lehetne kisebb is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) tom_87


tom_87
tag

Szerintetek a csucsmodellekbol lesz Dual SIM-es varians?

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#5) h-yle válasza Polllen (#3) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem most az 5.2 lenne a sweet spot. A mostani L920-at már nagyon kicsinynek érzem, pedig nem nőttem mióta megvan. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Bukk900 válasza Polllen (#3) üzenetére


Bukk900
őstag

Az tényleg jó lenne, ha nem is a 9-es sorozatban, de egy 4 - 4,3"-os, vékony kávás 7+ akármire vevő lennék.

(#7) tomboy0013 válasza tom_87 (#4) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem valószínű,mert gondolom akkor a szolgáltatók nem vennék fel a kínálatukba az pedig nem kis kiesést jelentene eladás téren.

(#8) tom_87 válasza tomboy0013 (#7) üzenetére


tom_87
tag

Ez igaz, de az 535, 640 és 735-os modellekbol is készült két kártyás verzio, ezért remenykedek.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#9) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

1020 utodot ips kijelzovel es qi toltessel szeretnek!

Polllen: 930 alig nagyobb es 5" van benne.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#10) Polllen válasza h-yle (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 920-s keretbe jobb helyeken beletolnak egy 5"-s kijelzőt. Azzal ki lennék békülve.:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) csizi90


csizi90
aktív tag

Úgy látszik, hogy akkor mégis az 50-es széria lesz a Windows10-es.
(Ugye a 20-as a WP8, 30-as WP8.1, 40-es 8.1 Update 2)

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#12) cigam


cigam
félisten

Annó a fotómasina gyártók Mpixel háborúban akartak győzni, most meg a telefon gyártók abban versenyeznek kinek van (böszme)nagy készüléke. Már a 4,7"-os 735-öt is nagynak találom. Miért nem lehet normál 4-4.5-es, kezelhető méretű csúcs modelleket gyártani?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13) Paul119 válasza cigam (#12) üzenetére


Paul119
addikt

nekem meg a 4-4,5col a kicsi :) maradjanak csak 5-5,2n az nekem egy kezes használatára pont jó:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) cigam válasza Paul119 (#13) üzenetére


cigam
félisten

Nem azt írtam, hogy ne csináljanak nagyot. Arra vagyok kíváncsi miért nem csinálnak kicsit?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15) Polllen válasza cigam (#14) üzenetére


Polllen
nagyúr

A legnépszerűbb méretre lőnek, gondolom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) DaveJr válasza tom_87 (#8) üzenetére


DaveJr
őstag

Mert azok nem csúcs készülékek. Csak 1-2 gyátó csinál Dual simest a flagshipből és általában azokat is inkább távol keleti piacra.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#17) kortic válasza cigam (#12) üzenetére


kortic
tag

A 735-nek relatív nagy a kavaja, ilyen dimenziókkal nagyobb kijelző is elférne ott.

A topikhoz: Szegény 640 a tesójával ketten vannak árván a 40-es szériában :DDD
Mindegy a számozás, végre a csúcs Lumiák csúcsok lesznek :D remelem a continuum leszökik a 8-as, de még a 7-es kategóriába is, ne a 9-esek privilégiuma legyen.

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#18) Quasi_modo válasza Polllen (#15) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha lenne választék, nem biztos hogy a nagy lenne a legnépszerűbb.

valami

(#19) Polllen válasza Quasi_modo (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kisebbségben vannak azok, akik 5" alatt akarnak csúcsmobilt venni. Ha ez lenne a fontos, akkor pl. a z3c csúcsokat döntene, mert akkor más kárára hoznának kompromisszumot a méretért.

De nem, inkább veszik a nagyobbakat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Paul119 válasza cigam (#14) üzenetére


Paul119
addikt

Ha nem kell feltétlenül wp akkor ott a Sony compact :)
Polllen: A méret a lényeg:D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21) Jeanne d'Arc

Remelem valami nagyot viritanak. Minden tekintetben.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22) X Factor


X Factor
addikt

Tehát a 930-ast nem éri meg lecserélni :P

Make things work

(#23) tomboy0013 válasza X Factor (#22) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sosem éri meg lecserélni az előző csúcsmodellt az újra, 2-3 generáció után talán megéri. Bár itt legalább megjelenik a Continuum mint más cégek felesleges dolgaihoz képest kiemelkedő fejlesztés mobil téren. De mondjuk abból is kell 1-2 generáció mialatt valóban használható feature lesz.
Egyébként csak pénzkidobás cserélgetni a csúcsmodelleket éves szinten. Még ha tovább is adja az illető az előzőt. Ez a marketing hatása, pénzt adni olyan dolgokért amire nincs szükség.

(#24) Plazmacucci válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig éves szinten cserélgetni a leg kevesebb anyagi bukta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25) Döglött Róka válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"De mondjuk abból is kell 1-2 generáció mialatt valóban használható feature lesz." - talan mar probaltad? :U

Plazmacucci: en elajandekozom a regi csucsmodelleimet, szal mindegy :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ha tényleg ötvenes lesz, akkor mik voltak azok a "hiteles" benchmarkok amiben a 940 XL szerepelt? Vagy sima 940 volt??? ;]
Biztos rosszul emlékszem. ..

(#27) moleculez


moleculez
veterán

igazan johetne mar, de amig a win10 nincs kesz hhozza addig varhatjuk...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) tomboy0013 válasza Döglött Róka (#25) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szóval szerinted amint megjelenik a 940 vagy 950, azonnal lesz kismillió univerzális alkalmazás, szolgáltatás akár már kész rendszerek különböző cégeknél amik a Continuum lehetőségeit maximálisan ki tudják aknázni? Nem kell hozzá mondjuk 1-2 évnek eltelnie? Hm... mert ugye minden így működik. A Win10Mobile is azonnal sikeres lesz és amint megjelenik a rendszer kismillió androidról és iOS-ről átportolt alkalmzás fogja ellepni a Store-t....
Szerintem nem nehéz levonni a következtetést, hogy 1-2 generációnak úgyis le kell futnia mire valóban egy használható feature lesz. Ha egyáltalán az lesz.

(#24) Plazmacucci: iPhone-ra talán igaz amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#29) Döglött Róka válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne terelj:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#30) tomboy0013 válasza Döglött Róka (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mi volt ezen terelés? Logikus amit írok és így is működnek a dolgok. A használhatóságot nem úgy írtam, hogy nem működik(ha esetleg félreértetted), hanem, hogy hiába létezik még nem lehet kiaknázni a lehetőségeit azonnal. De ebben nincs semmi meglepő.

(#31) janeszgol válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg jól írja. Aki évente cserél iPhone-t vagy Droidot, az bukja a legkevesebbet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Döglött Róka válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Office lesz rajta, CTX mar van wintrt alapon amin keresztul barmit meg tudsz oldani. Eleg nagy tevedes azt feltetelezni, hogy a continuum privat felhasznalast celoz meg elsosorban.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#33) Luck Dragon

Név mit sem számít ha egy jó készülékeket dobnak össze az MS-ék, én személy szerint várom őket, föleg a kisebb variánst.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) tomboy0013 válasza Döglött Róka (#32) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egyelőre 1 felhasználási terület látszik, de ahhoz pontosan időre van szükség, hogy több mindenre is alkalmas legyen. Én nem feltételeztem egyáltalán, hogy csak egy területre lenne alkalmas épp az ellenkezőjét álítom. Ezekhez kell idő, ami után valóban használható lehet a dolog. Egyelőre szépen meg jól hangzik, de valódi értelme nincs egy kis tablettel szemben amin asztali rendszert futtathatsz. Mert ha már bluetooth egeret meg billentyűzetet hordani kell magadnál(mert ugye ez nem található meg mindenkinekinél és mindenhol ameddig teret nem hódít magának amihez ugye megint csak időre van szükség) akkor már egy kis tablet hordozása sem sem okoz gondot.

[ Szerkesztve ]

(#35) benjonino válasza tomboy0013 (#34) üzenetére


benjonino
tag

Ezt a felhasználási területet látod te.
Én meg azt, hogy otthon is, és a munkahelyemen is lesz egy "dokkoló" (ami egy bill+egér+monitor kombóból állna), és hordozgatom magamnál a munkaállomásom, ami mellesleg telefon is egyben, és elfér a farzsebemben. Tabletet, laptopot nem hordozom, csak erős indokkal.

(#36) no1r válasza benjonino (#35) üzenetére


no1r
őstag

ehhez előbb ki kellene kopnia a w32 programoknak végre teljesen a köztudatból...
céges szinten meg az még ~10 év

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#37) Polllen válasza no1r (#36) üzenetére


Polllen
nagyúr

Vagy 2x 10-20 év. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) Quasi_modo válasza Polllen (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egyelőre még dolgozik a mesterségesen generált igény.

valami

(#39) no1r válasza Quasi_modo (#38) üzenetére


no1r
őstag

+1

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#40) Polllen válasza Quasi_modo (#38) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nevezzük divatnak, az elegánsabb. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) Matada2.3 válasza Jeanne d'Arc (#21) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én is ezt várom.

Finn the human

(#42) tomboy0013 válasza benjonino (#35) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az a baj nem értetted a hozzászólásaimat. Nem tudom milyen területet látok én szerinted, de épp azt írtam, hogy sok téren lesz használható a Continuum de NEM AZONNAL! Ez volt a lényege az egész kommentelésünknek, hogy belekötött abba mikor azt mondtam, hogy 1-2 generáció kell még a használható Continuum-nak. Igazából nem is értem, hogyan jött ebből az hogy te levázoltad azt hogy te hogyan képzeled el a dolgot. Aminek mint írtam egy kis méretű Win-es tablet mellett nem sok értelme van. Mert ahogy előttem is írták előbb ki kellene kopni a w32-es programoknak, vagy legalább legyen alternatíva rájuk ami nem butított. Addig csak játékszernek jó meg Office-t használni (egyelőre korlátozottan).

[ Szerkesztve ]

(#43) no1r válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


no1r
őstag

az a durva, hogy a komoly cégeknek is lassan ébrednie kell(ene), mert nem kevés idő és effort újraírni pl egy fullos AutoCAD, 3DS Max vagy egy After Effects alkalmazást.
és nyilván idővel (az MS support lejárásával) szükség lesz rá. Ennek ellenére nem sok nagy céget láttam még aki a bonyolult programjait elkezdte volna fejlesztgetni RT-re.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#44) Polllen válasza no1r (#43) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyáltalán nem "kell" ébredniük ilyen téren, mert a felhasználóból él az ms és nem fordítva. Ha a felhasználónak nem kell a vackuk, akkor nem veszik meg támogatás ide vagy oda az újat.

És nyugodt lehetsz, hogy a nagy cégek akkor fogják majd ezt elkezdeni, ha ms mindent megtesz, hogy a lehető legkevesebb dolguk legyen a portolással. Majd egyszer. Csak azért nem fognak milliárdokat költeni, mert ms kitalált valamit, amit erőltet és a végfelhasználó is csak fintorog tőle.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) Döglött Róka válasza Polllen (#44) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Idovel atallnak ugyis, mivel a winrt klasszisokkal jobb api mint a win32.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#46) no1r válasza Polllen (#44) üzenetére


no1r
őstag

aham persze... ahogyan ez megtörtént az XP esetében is :U
azért magyarázhatunk hülyeségeket részben valós dolgokat, de ne ragaszkodjunk hozzájuk.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#47) daniel909 válasza Döglött Róka (#9) üzenetére


daniel909
addikt

én is csak androiddal ;] ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#48) Polllen válasza no1r (#46) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha szerinted az xp-ről való váltás egy kalap az univerziális appokra történő váltással, nincs miről beszélgetnünk tovább. :)

Döglött Róka

Én is azt mondtam, hogy át fognak állni, csak nem gyorsan.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49) no1r válasza Polllen (#48) üzenetére


no1r
őstag

ne forgasd ki a mondandó lényegét

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#50) Polllen válasza no1r (#49) üzenetére


Polllen
nagyúr

Te se.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.