Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) feliks válasza Praston (#53) üzenetére


feliks
senior tag

Köszönöm :R Örülök, hogy felkeltettem az érdeklődésed :)
Azt azért nem állítottam, hogya Mi Band rossz lenne, ha olcsón akar valaki hozzájutni egy okoskarperechez, akkor egyenesen a legjobb választás a Mi band :)
Azért nmem voltam vele elégedettm, mert a statikus adatoktól hamar unalmassá és érdektelenné válik a dolog, nem érzem, hogy minek mi a következménye, vagy haszna. :)

Az, hogy melyik a jobb beruházás, nagyban függ attól, mik az igényeid, és honnan, mennyiért szerzed be a választott karperecet.

Hazai áron kb:
Mi band 2: 13.000 forint
UP3: 50.000 forint.
Ha ezeket az árakat nézzük, akkor nyilván az UP3 borzasztóan rossz vétel.

Amazon.de-ről rendelve:
Mi band 2: 12.000 forint (40 EUR körül)
UP3: 20.000 forint. (67 EUR körül)
Ezekkel az árakkal számolva szerintem akkora a különbség, hogy mindenképpen az UP3-at érdemes megvenni, mert annyival többet nyújt gyakorlatilag mindenben (még akkor is, ha egyes pluzfunkciókra rávehető droid alatt) , és annyival jobban motivál, hogy ezt a különbséget (szerintem) simán megéri.

A harmadik lehetőség, hogy a Mi bandet random kínai oldalakról szerzed be a magyar / amazonos ár fele környékén. Ez nehéz eset, mert ez már akkora differencia, hogy igényfüggő, hogy megéri-e.
Ha a saját tapasztalataimra és igényeimre alapozok, akkor továbbra is UP3, de például ha nem igény a mindent megmagyarázó, változásokat követő és tanácsokat adó szoftver, csak a nyers adatokra van szükség, akkor ekkora árkülönbség mellett már inkább a Mi band 2 felé billen a mérleg nyelve.

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.