Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) titusz99xd


titusz99xd
csendes tag

Érdekes, hogy a Samsung után ők sem használnak saját magokat, legalábbis a 865-ben

Dehogyis!

(#2) DraXoN válasza titusz99xd (#1) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ahogy bonyolódik a chip, egyre költségesebb (és több idő) áttervezni (lehet később jönnek majd saját designnal, de nem biztos, hogy úgy döntenek "megéri").

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Örülök hogy a 865-t nem a Samsung gyártja, így biztos olyan telót veszek amibe az van. :DDD :DDD :DDD

(#4) Schuler888 válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

Vicces amikor egy sajomi fan probalja ekezni a samsungot :DDD
Ez valami telekommunikacios kisebbsegi komplexus lehet :DDD de amikor a samsung isocell szenzora megy a xiaomiba akkor mar egybol nem baj :DD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) Stabi83 válasza Schuler888 (#4) üzenetére


Stabi83
senior tag

Troll ON:
Tudod a Xiaomi csak azért tesz Samu alkatrészt a telefonjába hogy lehesen hibát találni benne...

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#6) Schuler888 válasza Stabi83 (#5) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez jo volt :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7) #24536576 válasza Schuler888 (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem géniusz, ne bántsd.

(#8) jacis válasza Stabi83 (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Pedig szoftveresen volna mit keresniük.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) INGJOKE válasza Schuler888 (#4) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ettől függetlenül, még utálhatom a samut, mert van alkatrésze a telefonomban és a laptopomban is nem? vagy nem engeded meg?

LosBlancosrm

ez el is engedtem tőled, a szinteden kezelem... :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Stabi83 válasza INGJOKE (#9) üzenetére


Stabi83
senior tag

Mindenki azt utál amit akar. Csak az indokát nem látom. Az más ha valakinek nem felel meg egy cég terméke vagy nem ért egyet az üzletpolitikával amit képvisel. Én pl nagyon így vagyok az Apple gondolkodásával de a termékeit nem utálom max nem veszem meg ha nem felel meg az elvárásaimnak.
Az már viszont komolyabb mentális bajt feltételez hogy azért nem veszel bizonyos Qualcomm terméket CSAK AZÉRT mert azt a Samsung gyártja nekik bérgyártásban.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#11) Schuler888 válasza Stabi83 (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1! Kb igy gondolom en is. A kollega hozzaallasa eleg khm.. gyerekes :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Reggie0 válasza Stabi83 (#10) üzenetére


Reggie0
félisten

Egyszeru: a penzeddel szavazol. Ha egy ceggel nem ertesz egyet akarmilyen okbol, akkor ezt vevokent csak ugy tudod kifejezni, hogy minel kevesebb penzt juttatsz nekik, azaz kerulod a termekeit.

(#13) Predatorr válasza Stabi83 (#10) üzenetére


Predatorr
őstag

No de a snapi cuccokban bizonyítottan vannak védelmi rések, az exynoséiról még nem olvastam. A Mi Fitt app mellett meg futott egy sunyi kis kínai app (a Samu telómon), amely csak memóriapucoláskor látszott. Persze tényleg ki mit szeret, de ha már indokot keresünk...

Amúgy remek, hogy pc-k után most már mobilhoz is félkész/hibás meghajtókat adnak ki, és a user lesz a tesztelő, amiért ráadásul nem keveset fizet. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) Stabi83 válasza Reggie0 (#12) üzenetére


Stabi83
senior tag

Akkor ne vegyél kb semmit mert mindenben van a Samsunghoz köthető alkatrész vagy technológia, egy ekkora céget nem tudsz kikerülni.
Ha nem szereted a Samut akkor ne vegyél Samu terméket, ha annyira nem szereted hogy még azt is kerülöd amiben van olyan részegység amit a Samsung gyárt ( akár még bérgyártóként is ) vagy technológiát ad hozzá akkor nem.sok mindent vehetsz a pénzedért.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#15) Stabi83 válasza Predatorr (#13) üzenetére


Stabi83
senior tag

A fórumtársunk nem a védelmi rés miatt hanem a bérgyártás miatt kukázta a Snapit és ebben véltem némi megszálotságot felfedezni.
Bele sem akarok gondolni hány szándékos vagy véletlen rés van minden rendszerben szóval inkább nem is idegesítem.ezzel magamat. :R

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

S11-ben már ez lesz?

(#17) Stabi83 válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


Stabi83
senior tag

Igen

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#18) Reggie0 válasza Stabi83 (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Elolvastad mirol volt szo? Ki mondta, hogy en nem veszek? Nezd meg legyszives a kommentek bal felso soraban levo neveket is, ugy tudni hogy ki mit irt.

[ Szerkesztve ]

(#19) Stabi83 válasza Reggie0 (#18) üzenetére


Stabi83
senior tag

Bocsi ha félreérthető voltam nem konkrétan rád értettem

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#20) Stabi83 válasza Predatorr (#13) üzenetére


Stabi83
senior tag

Egy cikk amit most találtam.
Ismét egy lebukás a felhasználó utáni kémkedés ügyében és ismét egy elbaszott magyarázat.

[link]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#21) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még a fogyasztásra leszek kíváncsi mindegyik jelölt esetében és kis szerencsével meglesz végre a telóm utódja. Remélem az extrém teljesítményhajhászás mellett a fogyasztást is sikerült lejjebb tornázni normál feladatoknál.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) Reggie0 válasza Stabi83 (#19) üzenetére


Reggie0
félisten

Semmi gond. :R

(#23) joey04


joey04
titán

Xiaomi is updating GPU drivers for its Snapdragon 865 phones through its app store

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.