Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Fasza házak! Dicséretes hogy 5,25 hüvelykes hely is van, még ha sokaknak nincs is rá igénye. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jók lettek!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Már kaptunk tőlük mindenféle színben világító házat, télire szánkót is akár, most már az lenne a jó, ha jönne valami méltó utódja a HAF sorozatnak. Ízlések és pofonok, de nekem például nincs igényem a sok szivárványszínű zárt melegházakra. (Aktivistáknak jegyezném meg, hogy a szivárványszín az rgb-re a melegház, pedig a hőmérsékletre értendő, ne akarjanak olyat belemagyarázni a hozzászólásba, ami nincs benne.)

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Cooler Masterhez képest drága, de ezek most bejönnek!

(#5) snecy20


snecy20
veterán

Hmm, nagyon innovatívak ezek a házak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) Joz76 válasza antikomcsi (#3) üzenetére


Joz76
tag

Másnak meg konténer méretű házra nincs igénye egy félhavi fizuért.... Ízlések és pofonok... Ezek speciel nekem most tetszenek, semmi csicsa, semmi rgb, úgy tűnik most tényleg a funkcióra fókuszáltak, mégpedig, hogy legyen csendes. Az USB-C-t hiányolom róla, de egyébként szerintem nagyon rendben van...

Joz

(#7) atenza


atenza
senior tag

Egy kicsit elkéstek, már évek óta van ilyen ház NZXT és Fractal design márkából, nem tudom mi újat tud felmutatni azokhoz képest, amúgy meg eléggé koppintásnak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#8) Redneck válasza Joz76 (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Így van. Egyszerű és csicsa mentes házak, amik ráadásul csendesek és jó eséllyel nem kerülnek egy vagyonba.

atenza:
Jelenleg egyetlen NZXT háznál sem láttam jelenleg rejtett 5,25-ös helyet a kínálatban. Tudom hogy ez manapság rétegigény, de amikor szükség van rá, akkor nem tudod elengedni. Nekem kellett, és az egyik ok ez volt, amiért nem lett NZXT házam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Karolac


Karolac
csendes tag

Tetszene, de! Lehet, hogy túl konzervatív vagyok, de szivárványvilágításra nem vágyom :N viszont a tetőn elhelyezett IO panelt nagyon rühellem :((( szeretek szemből nyomkodni, dugni, különösen, ha asztal alatt kell.

(#10) _Scythe_ válasza atenza (#7) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Ráadásul a Fractaléban van SSD hely a hátulján, teli üveg van oldalt, de a többit valóban lemásoltak. Kíváncsi lennék a szerelhetőségre mert a Fractalban annyi okos húzás van ami csak akkor derül ki mikor szereled, mint pl pici kivágások, kötözők, moduláris panelek és átrendezhetőség.
(Gondom, nyilvánvaló, hogy FD házam van :DDD)

(#11) atenza válasza Redneck (#8) üzenetére


atenza
senior tag

Az durva, mire használsz még 5,25-ös helyet? Én kb 10 éve nem használok. Amúgy végre egy szép ház a CM-től a sok idétlen kinézetű után.

(#10) _Scythe_
Igen a fractalok nagyon jó házak.

(#9) Karolac
Máshogy nem lehet megoldani a letisztult front panelt sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#12) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Egy S400-t elfogadnék erősen

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#13) #65675776 válasza atenza (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Majdnem jók a Fractal-ok, de mindnek van valami hülyesége, ami építés közben az őrületbe kergeti az embert. Plusz a szokásos papírvékony lemez, mert ugye a házat majd a beépített alkatrészek fogják merevíteni, miközben pont a háznak kellene egy merev platformot adnia. Így legalább minden beépłtett alkatrész eldeformálódik kicsit. Még arra sem képes a fractal, hogy a radiátorrögzítésre kialakított felületeket merevítse. Ugyan minek, nem baj ha egy 45 vagy 60 mm-es radi az előlap tetejét 2-3 mm-rel befelé húzza. Az anyagválasztás a Fractálnál a vér igénytelen (aka GAGYI) vonalat erősíti. De ha már fémfóliából gyártják, akkor pár bordát nyugodtan belepréselhetnének a lemezekbe, meg akár vissza is peremezhetnék őket. Már ezekkel többszörösére lehetne növelni a szilárdságot.

[ Szerkesztve ]

(#14) Redneck válasza atenza (#11) üzenetére


Redneck
veterán

Vannak még eredeti, online alkalmazás nélküli játékaim, amik DVD-ről telepíthetőek. Valakinek a Blu-ray a fontos.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) inteltunder


inteltunder
tag

Fractal copy :DD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#16) Karolac válasza DjFlanker (#12) üzenetére


Karolac
csendes tag

Már hogyne lehetne megoldani, nem egy megoldás létezik rá, ami kulturált lehet. Nekem korábban volt, szintén CM gyártmányban. Miért jó, hogy a fent lévő IO panel nehezen, vagy nem elérhető, s ráadásul a gondos takarítás ellenére is becsüccsen a porcirmos... ja. és ugyanolyan elvetemült az oldalélre szerelt panel is. talán a "tetszés" szerinti átszerelhetőség képezi a kivételt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Piftuka válasza atenza (#7) üzenetére


Piftuka
veterán

Feltétlenül szükséges valami újat is felmutatniuk a konkurencia termékeihez képest? Mert szerintem nem. :N

Ne feledd, hogy ezen a piacon a fogyasztók egy jelentős részénél erős a márkahűség. Ők pedig - ha éppen a Cooler Master a "szívük" csücske - a számítógépüket egy ilyen konszolidált CM házban szeretnék tudni.

És ez teljesen rendben is van így. :K

"Aquila non captat muscas."

(#18) Piftuka válasza Redneck (#14) üzenetére


Piftuka
veterán

:R

Bizony klassz, hogy még néhány gyártó gondol ránk is!

Ezek a számítógép házak rendkívül ízlésesek, konszolidáltak, és szerintem még az áruk is korrekt.

Remélem, lesz olyan modell is, amelyben legalább két optikai meghajtót is el tudok helyezni!

Mert nem csak BD, hanem DVD író is van a mostani gépemben. (Amely egyébként egy szintén Cooler Master márkájú - bár jóval egyszerűbb - házban lelt otthonra. :K )

"Aquila non captat muscas."

(#19) Tengri


Tengri
senior tag

Szép kuckók! (De a Fractal Design- házamat nem cserélném le érte.)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#20) tatararpad


tatararpad
őstag

A tesztek szerint nagyon meleg házak.

(#21) Piftuka válasza tatararpad (#20) üzenetére


Piftuka
veterán

Akkor paradicsompalántákat még érdemes lehet bennük tartani... :)

"Aquila non captat muscas."

(#22) DEV_NULL válasza tatararpad (#20) üzenetére


DEV_NULL
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.