Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Szinte semmi nem derült ki az új kártyákról,na de egy azért kiderült,a top termék vizezve lesz extra felár ellenében. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

És mit árulkodtak? Mert ebből az írásból semmi nem derült ki az új generációs GeForce-okról.

(#3) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Ahoy Abu! Valaki a nevedben ír semmitmondó cikket. Jó ez így neked?

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) AllTheBest válasza antikomcsi (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szerintem itt arról van szó, hogy így már biztos, hogy idén lesznek új kártyák

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) Sanya válasza antikomcsi (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

Hogy szerintük is még idén jönnek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) r92king


r92king
tag

GTX 1180 PCB fake vagy nem?

forras GURU3D.

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#7) RobbyJr válasza r92king (#6) üzenetére


RobbyJr
őstag

Szerintem ez már valódi, vagyis bízom benne, mert már szeretném ha az új széria lenyomná a mostani árakat...

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#8) antikomcsi válasza Sanya (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az az új kártyákról semmit nem árul el, maximum az új kártyák megjelenési idejéről, de ezzel kapcsolatban sem mondtak olyat, amit ne tudnánk már.

(#9) #16939776 válasza r92king (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha ez igaz, akkor a "ref." nem lesz léghűtős kártya.
Túl kicsi a GPU mérete, túl közel vannak a memóriák hozzá, túl kevés a csavar körülötte és aránytalanul erős a VRM. A két db szélre tolt pwm csatlakozó is árulkodik hogy két motor van, és egy darab TH kondenzátort, és a szokásos led csatlakozót sem látni a PCB-n.
Helyet csináltak "valaminek", szerintem vízhűtést kap, arra van felkészítve.

[ Szerkesztve ]

(#10) Angel1981 válasza RobbyJr (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

Felejtsd el.
Azok kifutnak, az újak meg majdnem annyival lesznek drágábbak, mint amennyivel gyorsabbak - és persze majd megint valami külső okra fogják a gyártók, pl. memóriaárak. :U

(#11) r92king válasza RobbyJr (#7) üzenetére


r92king
tag

En is annak orulnek, de tovabb mar nem birok varni. Nezek nagyon jo aron 1080-at Hardverapron es megveszem. A belso hang a fejemben azt mondja varjak meg, de igy hogy semmi konkretumot nem tudunk, csak talagatas meg a fake news megy megorulok. :W #HOW2MAKEIMPATIENTPEOPLEMAD by NVIDIA

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#12) Televan74 válasza r92king (#11) üzenetére


Televan74
nagyúr

Látod én a RX580 -as kártyámmal kényelmesen kivárom milyen lesz a xx60 -as kártya és persze azt is milyen áron vásárolható majd.
Ha tudnád hogy az új xx80 210.000Ft körül jönne,te sem vennél már 1080 -at.De ezt a gyártók is tudják és még ott van mellette a szigorú NDA is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13) RobbyJr válasza Angel1981 (#10) üzenetére


RobbyJr
őstag

Remélem azért olyan hamar nem futnak ki, én úgy is aprón vennék nyomott áron, mert már nagyon fáj a fogam egy 1070-re, de egyenlőre csak várok.
(#11) r92king Várj még vele szerintem pár hónapot.

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#14) arn válasza Televan74 (#12) üzenetére


arn
félisten

500 eur lesz okt vegetol.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15) r92king válasza Televan74 (#12) üzenetére


r92king
tag

Elkovettem egy hulye hibat neztem regebben egy Youtube videot, hogy na most majd julius elejen erkeznek az uj kartyak bla bla bla fake news. Kb egy honappal ezelott egyik penteken haverommal iszogattunk es panaszkodott nekem, hogy megvette februarban az uj gepet i7 8700k full RGB (meg a tap is) es nem tud gamelni, mert nincs videokartyaja es mar ugy kiprobalna az uj Assassin's Creed-et (akkor nagyon draga volt minden kartya, meg elvileg o "csak" munkara vette). Teves informacioval teli reszeg hulye fejemmel megsajnaltam es eladtam neki kovetkezo heten a GTX 1060-at, hogy en majd ugy is veszek egy uj szerias karit. Hat...nem ugy sikerult :DD 1 honap kinszenvedes a HD4600-al pokolian elvezetes :DDD Hallgatok ratok, kemeny csavo leszek es kibirom meg 1-2 honapig ;]

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#16) arn válasza r92king (#15) üzenetére


arn
félisten

A regi jatekok is ugyanolyan elvezetesek :) a pcnek meg van ebben vagy 30 eves multja, szoval lehet eztazt talalni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#17) RobbyJr válasza r92king (#15) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ez aztán nagyon szép történet, úgy jártál mint a barátod, kitartást neked! :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#18) kovászos


kovászos
tag

Jövő tavaszra biztosan normalizálódnak az új videókártya árak mert:
- memória kartell és utóhatása szűnik
- bányászbaromság szűnik és fölöslegessé vált videókártyái a kuka mellé lesznek téve

kitartás!

[ Szerkesztve ]

(#19) D013 válasza kovászos (#18) üzenetére


D013
aktív tag

Remélem is, jövő összel vennék valamit 60-65k körül amivel cserélném az RX 470-emet.

(#20) ALBY


ALBY
senior tag

Spoiler : Eergébééé!

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#21) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mi is készülünk rá, addig se szándékoztunk megvenni a 2 éves 1080Ti-t 300k-ért, bányászoknak túlárazva. Inkább kivártunk eddig is, ezután is. :)

(#22) Dr. Akula válasza #16939776 (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A vízhűtés öngól lenne, nem mindig van hely hova rakni. Mármint nem madzaggal lelógatva a ház tetejéről, hanem rendesen, becsavarozva. Főleg SLI-ben. Bár ez mostanában állítólag még a gyártókat se izgatja.

(#23) Dr. Akula válasza Televan74 (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Persze, tudják hogy kussolva jobbak a régi szajré elpasszolási esélyei - egy darabig. Az azért a lapító gyártóknak is előbb-utóbb feltűnik hogy a vevők is visszafogják a vásárlást, mert mostmár jönnie kéne, és nem leszek hülye lejárt áruért luxus(bányász)árat fizetni. Szóval mi is készülünk, mi se veszünk már régit, ha megunják a gyártók az eladások pangását, akkor majd csak kénytelenek lesznek kiadni az újat, és leértékelni a régit.

(#24) #16939776 válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez a helyzet engem is negatívan érintene, mert léghűtéses ref. kártyára rendezkedtem be. Új, alacsony légsebességre optimalizált hűtési koncepciót kellene kitalálni és új házat kellene építeni köré.

Bár az is lehet, hogy csak nagyon stabil táp és nagyon rövid adatvezetékek kellettek az új GPU és a VRAM közé, de ezek ellenére alacsonynak fog mutatkozni a TDP és nem lesz probléma a léghűtés illesztésével ezen alkatrészek teljesítmény sűrűségére.

(#25) Sanya válasza antikomcsi (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

Megerősítette, amit már tudtunk, vagy sejtettünk.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26) K0vasz


K0vasz
aktív tag

egy ilyen csúcskártyát úgyis csak a hc gamerek vesznek, nekik meg a vízhűtés még extra "coolság" is, úgyhogy nem hiszem, hogy ne mernék meglépni :)

(#27) Vesa


Vesa
veterán

Az Inno3D még mindig olyan gáz, mint régen volt? Bennem az maradt meg, hogy ilyet nem szabad venni...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#28) Dr. Akula válasza K0vasz (#26) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha az 1080 SLI elég hc, akkor nekem kéne vízhűtéses, mert nem tudnám hoa rakni a radiátorokat. Ha meg nem kompakt, hanem "szereld magad" rendszerű, csak vizesblokkot tartalmazó a cucc, akkor meg méginkább nem kell, mert nem akarok vizet barkácsolni a gépembe. Valamint tök kényelmetlen hogy ki/beszerelésnél mindig le kell csavarozni róla. Elhiszem hogy tuning meg minden, de nem kell.

(#29) d@minator válasza Vesa (#27) üzenetére


d@minator
addikt

GTX1060-at vettem, mert olcsóbb volt a többinél. Most egy éves. Halk. Semmi bajom vele. 3 év garis. Féltem én is tőle de a 3 év gari bátorságot adott. Majd látjuk...

(#30) PeL válasza Vesa (#27) üzenetére


PeL
addikt

Nekem novemberben lesz 2 éves a 3GB-os 1060-asom, eddig semmi gond vele.

(#31) snecy20 válasza Vesa (#27) üzenetére


snecy20
veterán

Némely típusokon még elég problémás / elrontott a ventivezérlés, más nagy bajról nem tudok velük kapcsolatban.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#32) Interceptor válasza r92king (#15) üzenetére


Interceptor
addikt

Annyi játék van pl indie vagy régebbi kevés gépigényű,amit azzal az igp-vel lehetne tolni. Előbbi kategóriában vannak elég jó címek, csak utána nézés. Mai AAA-k többsége kukába való egyszer végigjátszós "szemét" ami ráadásul még gépzabáló is. Mondjuk ha kingdom come deliverance-et(ami szinte mindenben hozza az AAA szintet is, plusz amit azok nem) akarnád tolni még megérteném a siránkozást a jobb vga-ért :N Nekem jelenleg egy játék indokolna egy 1060-ast a killing floor 2, azt mondjuk tolnám újra, de nem kötöm fel magam van más még ezzel a 2500K -ba pakolt vacak igp-vel is. Én tuti kivárok őszig aztán meglátjuk lesz e olcsóbb új vagy használt garis vga. Nyáron nem szabad vga-t venni.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#33) Vesa válasza d@minator (#29) üzenetére


Vesa
veterán

Köszönöm mindenkinek...! Akkor bátrabban nézegetem én is. :)

A tudomány a valóság költészete!

(#34) kopi72 válasza r92king (#15) üzenetére


kopi72
aktív tag

en megvettem az ichill4-es 1080-at, gyakorlatilag ingyen, de azota eltelt 3 honap, hogy hasznaltam volna is.
nincs game, amire kellene.
A nem 1rd person view gamek nalam ki vannak love

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.