Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

laptop? legfeljebb notebook az, laptopot szerintem legalább 10 éve nem gyártanak.

és egyébként is umpc, ha már... esetleg mid.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Erasmus válasza bambano (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

bambano, te okos ember vagy, és így tudod, hogy – bár nem így indultak – ezek a szavak ma már egymás szinonimái.

(#3) moonman válasza bambano (#1) üzenetére


moonman
titán

azért a 14-15"-esek még simán laptopok. ágyban amúgy PDA. :)

(#4) Lars


Lars
őstag

Ágyat ilyesmire nem használom :))
Ha még filmet nézek, vagy akármi hasonlót, akkor sem jön be az ágyba, szépen az ágy széléről "néz" :)

(#5) Bici


Bici
félisten

Sajnálom azokat az embereket, akiknek olyan partnerük van, aki mellett egyáltalán felmerül az, hogy bármi mással foglalkozzon az ágyban.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6) ^Clown válasza Bici (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jogos :) Én amúgy kibírom laptop nélkül, ennyire nem vagyok függő.

(#7) CPT.Pirk válasza Bici (#5) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen persze. :DDD

Ellenben hiába van olyan jó partnered 1 hét alvás nélkül, és feladod! :P

----------------
Amúgy PDA lenne kényelmes az ágyból, de a jelenlegi (m) csak akkor, ha megy a gép, és rá van dugva, mert wifije az nincs... :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Bici válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


Bici
félisten

De akinek nincs ereje/kedve ahhoz a fáradtságtól, az a géphez sem nagyon nyúl, kivéve, ha extra-kocka. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) REDeath


REDeath
őstag

pff... ha lenne pénzem műpinával felszerelt laptopot árulnék ezeknek, előbb-utóbb oda süllyednek, hogy megvennék akármennyibe is kerül :)

megelőzés: nincs laptopom :D

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Heh, pont a WC-n ülve sikerült olvasni ezt a cikket...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Lenry válasza lezso6 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

:C :DDD
LOOOL

én újságot se viszek a WC-re... elintézem ami dolgom ott van, és jövök ki... sose értettem azokat, akik félórákat tudnak ott üldögélni...

ágyban pedig sose laptopozok, főleg azért, mert nincs laptopom... más netezésre alkalmas cuccom nincs. Párom notijával megpróbáltam befeküdni az ágyba, de 5 perc után föladtam, mert elképesztően kényelmetlen.
a gép meg a munka az asztalra való, az ágyba meg... :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Csabee. válasza lezso6 (#10) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:C :DD :DD

én simán kibírom, még soha nem voltam ágyba laptoppal:D

Üdv: Csabee.

(#13) dy_nmq válasza Lenry (#11) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

én már a vray könyvet is vittem be a budira :DDD

Amugy meg dolgozna a görcs este az ágyban, igy is későn fekszem.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#14) emmm válasza lezso6 (#10) üzenetére


emmm
senior tag

:DDD

Oda max az újságot, vagy könyvet viszek. :D

De azért tényleg durva, ha már sokan itt tartanak, az ágyat nem erre találták fel... ;]

(#15) grabber

A hülye kolléganőm a szobából mindig úgy ír nekem a munkahelyen... :D

[ Szerkesztve ]

(#15) grabber


grabber
addikt

Lassan odajut a világ,hogy két laptop kell egy házaspárnak és majd MSN üzennek egymásnak az ágyból ;]

(#16) adam320


adam320
senior tag

Nem hiszem el hova jut el a világ..egész nap,pl.evés közbe kockulnak...most már az ágyba is beviszik,a következő azlesz hogy Kibírod a wc-n laptop nélkül? :o

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Soha nem gépezek ágyban, ott aludni, vagy sexeskedni kell, nem kockulni. :D

(#18) Zsoo80


Zsoo80
tag

ezért kell asztali gép, azt nemlehet az ágyba cipelni :DD

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#19) BiP válasza Lenry (#11) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig néha-néha jó is az (olvasgatni, nem notizni). Kicsit ki lehet zökkenni a napi körforgásból. Ott nyugi van.

Amúgy ágyban tényleg szar lehet notizni. Ha fekszel, kényelmetlen, ha az ágy szélén ülsz, kényelmetlen. Ráadásul a gépnek sem jó, ha nem kap elég levegőt.

Nem beszélve arról, hogy (a pszichológusok sem mondogatják véletlenül) az alvás helye és a napi tevékenységek helye különüljön el, segíti a nyugodt alvást.

[ Szerkesztve ]

(#20) bambano válasza moonman (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Én nem pda-nak hívom a csajomat;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) DraXoN válasza Zsoo80 (#18) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ebbe ne légy olyan biztos, aki akarja megtudja tenni :DD Akár még egy dög nagy CRTvel is el tudom képzelni amint ott nyomul a takarón a kábelek között ...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#22) Bici válasza DraXoN (#21) üzenetére


Bici
félisten

Gyanúsan képben vagy ez ügyben... :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#23) Kobe


Kobe
veterán

kövezzetek meg, bár nincs notebookom perpill, simán használnám az ágyban is. Na jó, nem asszonyt kielégíteni, de pont msotanában gondolkozok a váltáson.Mivel az igazi egy full érintőképernyős tablet pc lenne, ami még nem igazán létezik, csak a Wacom rajztáblái közelítik milliós összegért így kiesik :D de nekem asztali gépnél marha unalmas filmezni, még kanapéról nézve a wide monitort, illetve tanulni (sok ppt és pdf), így ha kedvem szottyanna elnyúlnék ahol akarok és megnéznék 1 sorozat részt, vagy olvasnék rajta egyet. Persze a cikk másról szól, de azokra a célokra amit leírtam, teljesen elfogadható hogy valaki az ágyba viszi. A munkával kapcsolatban inkább az a szomorú, hogy annyit hallani munkanélküliségről, a maradékot meg még ott is kizsákmányolják ahol tudják.

(#24) bambano válasza Kobe (#23) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Na jó, nem asszonyt kielégíteni, de pont msotanában gondolkozok a váltáson": ezt nem neki kellene mondani először?:)

Tablet pc létezik, többféle is. Nem is mindegyik drága.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) DraXoN válasza Bici (#22) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Pedig nem tettem meg.. de anno elgondolkodtam rajta úgy szilvesztertájt egy kisebb helyi hálózati játék során (itt volt az én gépem, meg még 2 másik)... (kényelmetlen volt a szék, és ránéztem pont az ágyra, így eljátszottam a gondolattal... akkoriban volt egy 21colos CRT-m és azt is elgondoltam hogy lehetne jól elhelyezni.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#26) Killing


Killing
addikt

És ezért még fizetésemelést is kérnék. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27) Lenry válasza dy_nmq (#13) üzenetére


Lenry
félisten

mindenhova magaddal viszed azt a B30-ast? :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) student válasza Lenry (#11) üzenetére


student
őstag

ez nekem is anomália marad örökre hogy mi a szart lehet csinálni a wc-be félórán keresztül? sose értettem

(#29) Depression válasza student (#28) üzenetére


Depression
veterán

Pl. épp neked válaszolok. :-)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#30) Mania válasza Depression (#29) üzenetére


Mania
senior tag

bazzz ez ütött :DDD

(#31) DraXoN válasza Depression (#29) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Jó lassan írsz akkor :DDD ennyit írni fél órán át :)

egyszer fogtam én is a notebookomat és bementem vele a wc-re és ott olvastam a ph!-t (akkoriban vettem meg, és élveztem, hogy rohangálhatok vele...) de azóta se csináltam ezt...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#32) bambano válasza student (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Könyvet (ki)olvasni... csendes nyugis hely...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33) burgatshow


burgatshow
veterán

Én is ágyban vagyok most, de szoktam én is dolgozni, social szükségleteimet élni a különböző community oldalakon, fórumozok, emailt nézegetek, filmet vagy zenét nézek vagy hallgatok és msn-zek.

Általában vagy az ágyamban van a gép, vagy a táskámban utazáskor, vagy asztalon a melóhelyen vagy suliban napközben.:D

(#34) rankesz


rankesz
veterán

Sokan hőzöngenek itt hogy ágyben kockulni...
Pedig jó az, asszony "Rűzs és New York"-ot nézi én meg ph!-meg pl egy Dextert ami meg az asszonyt nem hatja meg. Sokkal jobb ott egy 10"-os eee-vel mint a nagy asztali mellett görnyedni! Most akkor mi gázok vagyunk? :))
Legalább nem az agysorvasztós TV-t nézzük. Ha meg kinézünk egy hosszabb közös filmet arra ott a 37-es fullhd LCD

(#35) Bici válasza DraXoN (#31) üzenetére


Bici
félisten

Emlékszem is, hogy volt egy időszak, amikor valaki minden szokatlan hírre azt írta, hogy:
"itt valami bűzlik"... :))

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#36) Móci


Móci
addikt

Nem semmi, de az ágy a szex, meg az alvás színtere. A többit máshol lehetne szerintem intézni.
WC-re mondjuk újság nélkül sosem indulok el, az szériafelszereltség. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#37) ronson válasza rankesz (#34) üzenetére


ronson
őstag

A TV csak annak az agyát sorvassza akinek elég képlékeny és instabil hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) rankesz válasza ronson (#37) üzenetére


rankesz
veterán

Kóstógacc?! ;] A zén agyam sorvatt? Na gyáre pakolly főő...

(#39) ronson válasza rankesz (#38) üzenetére


ronson
őstag

ááádehogy csak azt mondom, hogy nyugodtan nézd győzikét, nem leszel beteg tőle :DD

(#40) raczger


raczger
őstag

Heti 1-2 alkalommal van olyan, hogy még az ágyban megnézek egy filmet laptoppal. Számomra egyáltalán nem kényelmetlen. Persze dolgozni az más tészta, az én agyam este már kikapcsol (mint most is:D ) :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#41) icon


icon
senior tag

Sziasztok...

igenis én arra rendeszkedtem be, hogy az ágyamban is kockulok, ott élek éjjelente közösségi életet, miután a családot eltettem másnapra. Pl. azért mert bizonyos ismerőseimnek meghagytam, hogy ha alszom is, nyugodtan keressenek.
Felkelek, ha arról van szó:)

Nem foglal egy 14.1-es sok helyet még notihűtővel sem, kábelek a falnál vannak elvezetve, szóval annyi kígyózik az ágyon, ami nem oldható meg máshogy (fejhallgató, webcam)...

Szerintem ez nem függőség kérdése, nincs jobb, mint nyugodt körülmények között olvasni, beszélgetni, úgy hogy nem zavarok vele senkit, és alig fogyaszt valamit ez a masina.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#42) Prof01 válasza Depression (#29) üzenetére


Prof01
veterán

:DDD

#20: Pfff....

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#43) paramedic


paramedic
aktív tag

Megmondom őszintén, hogy többszáz hozzászólásra számítottam ebben a témában.

(#44) Ndruu válasza paramedic (#43) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Akkor plusz egy...

Igen, kibírom. Hogy csinálom? Nincs notim, se netim.

Harrrr!!!!

(#45) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Nekem most per pill nincs notim, de amikor volt, esténként, jó volt vele fórumozni, olvasgatni, zenét hallgattam mindezek mellett + msn ha volt kivel, és amikor már befáradtam akkor betettem egy filmet és szépen bealudtam rajta.
Mondjuk, amikor az asszonypajtás itt van, akkor 90%-ban gép off, legalábbis a monitor kikapcs, és valami zene szól, vagy max filmet nézünk.

Az ágy tényleg az alvás, pihenés és a sex színtere szerintem is, de azért ha lenne notim szívesen használnám a nap végén megint.

Lehet hogy kocka vagyok, de nekem ez így kényelmes volt, mint még este 10kor is egész napos meló után görnyedni a székemben.... :U

Mondjuk ezt a WC-s dolgot én sem értek, csatlakozok az előző hsz-ekhez, mit lehet fél órát ülni rajta, "elintézem és már jövök is kifelé, nem időzok rajta" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) attisx


attisx
addikt

Hááát... A 18,4"-es Aspire 8730-al ez egy csöppet kényelmetlen lenne... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.