Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Elvileg s888 van benne és 8 gb ram. Kár érte.

(#2) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kár értük. A Velvet egy nagyon jó készülék, 3 hete van meg és imádom. Jó lett volna folytatás....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#3) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Szoftvertámogatás nélkül ez így kidobott pénz, mi van ha pl. nem jól működik a kamera vagy valami hasonló hiba bennmaradt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4) janeszgol válasza hallerlaller (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Gondolom ha hardverhibas, akkor penz vissza. Ha szoftveres, akkor ugy marad.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) moleculez


moleculez
veterán

A beige nagyon szexi :Y Nem vagyok zsuzsi, de jól sikerült.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Norbi. válasza hallerlaller (#3) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt mind használatra veszik.
Gyüjteménybe tökéletes.

(#7) Quqesz válasza hallerlaller (#3) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kb 60e az ár. Ha megy 1 évet és kuka v gyűjtemény már sokaknak megéri. Oké 0 support, de van akik soha nem frissítenek...koreában lehet ez filléres tétel...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8) gretzky77 válasza hallerlaller (#3) üzenetére


gretzky77
veterán

Ennyi pénzt sztem megér, ráadásul azért általában az LG szoftverekkel nem szokott komoly gond lenni, ha pedig a Rollable is 170 dodó, hát annyiért nagyon rápróbálnék!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9) Graphics válasza gretzky77 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Abban biztos lehetsz, hogy a Rollable nem 170$ :)

Bőven 1000$ fölé lőtték, de inkább 2000$.

-----

LG helyében én kiadtam volna, búcsúnak a Velvet Pro-t. Főleg ha odatették magukat.

Mondjuk árban nem ez lett volna az év vétele ( ~881$ )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) hallerlaller válasza Norbi. (#6) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mondjuk ebbe bele se gondoltam, kár kibontani, csak csökkenne az értéke.

#gretzky

Na jó de mi van ha ebbe mégis, meg az első kiadásba szinte minden gyártónak vannak kisebb nagyobb hibái, itt aztán mondhatnád 'na többet LG-t nem veszek' :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11) bteebi


bteebi
veterán

Két LG-m is volt (G4, V30), többet már akkor se vennék, ha lehetne... :U

A G4 BGA (és pixel)hibás volt, bár azt legalább cserélték, de utána meg be-belassulgatott, és nem is frissítették. Aztán meg folyton beakadt neki valami, tűzforró lett, és számítógépről nem tudtam olyan gyorsan tölteni, mint ahogy merült (!). Volt olyan nap, hogy 2 akksit és egy power banket is elfogyasztott. :(((

A V30-at használtan vettem. Szar mikrofon, és állandó GPS probléma, és már jó ideje az is belassulgat. (A Quad DAC mondjuk nagyon jó, azért vettem.) Ehhez képest a feleségem Galaxy S9+-a gyakorlatilag ugyanolyan pörgős, mint 3 éve volt.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) Zoolee19 válasza bteebi (#11) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nekem G3-am volt sokáig, nagyon meg voltam vele elégedve.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#13) pepetech válasza hallerlaller (#3) üzenetére


pepetech
őstag

Ha szoftveres a hiba akkor nincs gond hiszen csak ott dolgozók tudják megvenni akik eleve a szoftverrel is foglalkoznak :D. szóval WIN-WIN örök támogatás :D. Hardver az szívás igen. de gondolom azért vehetnek 2db-ot hogy legyen tartalék :D

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#14) Luck Dragon

Várható volt. Sajnálom őket .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) zolee001


zolee001
őstag

170 usd,ennyinek kellene lenni a boltban egy nyamvadt telefonnak és nem 1000+ usd

(#16) pepetech


pepetech
őstag

ez gondolom anyag ár + a szabadalmak. Ha nem lenne LG márkaképviselet, garanciális szerződött szervízek, reklámok, üzletek, az a sok alkalmazott akkor ennyiért tudná mindenki adni. de sajnos 1 telefonnak az árába ezt mind bele kell kalkulálni mert akkor csak a vevő jár rosszul a gyártó pedig az első széria után csődbe is ment. Kereskedelemben vagyok én is ha annyiért adnám a dolgokat amennyiért legyártják akkor még a bérem sem jönne ki nem hogy az üzlet béreti díja az adókról ne is beszéljünk :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#17) zolee001 válasza pepetech (#16) üzenetére


zolee001
őstag

A rohadt alma elötti idökben hogyan kerölt egy mobil max 200-350 usd-be? ( korabeli csucs telefonokra gondolok)
Akkoriban is voltak bolthálózatok,szervizek,logisztika stb stb és nem volt divat a kinai kényszermunkásokkal gyártatni

A mindenkori intel csucsproci (Extreme Edition) 1000 usd volt,manapság 5000 usd (consumer és nem server) egy proci,a legdrágább alaplap nem érte az 500 usd a 2000-es évek második felében ellenben ma 3000 usd egy gagyibájt lap és a cég siránkozik,hogy nem megy a bót

Mesterségesen generált árak ezek (köszi apple) mert a sok birka megveszi ennyiért is, a fogyasztóknak kellene beinteniük világszinten és rohadjon rájuk a tulárazott termék

(#18) janeszgol válasza zolee001 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Hat. 2006-ban egy Nokia 6600 kerult 60 ezer forintba. Az akkor felhavi atlagber volt.
Es ez nem csucs volt, csak kozepsz,r.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Graphics válasza janeszgol (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint a telefon volt középszar, vagy az átlagbér?

2004-ben megjelent Nokia 6600-t pedig csúcsmobilnak írták le anno :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) elfelejtette válasza janeszgol (#18) üzenetére


elfelejtette
veterán

2005-ben vettem Siemens SX1-et a Pannontól, 80eFt volt, a minimálbér akkor volt bruttó 57e. Ez olyan, mint most egy 235eFt-os telefon ára a mai 167eFt-os minimálbérnél.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#21) kakuk.tamas válasza hallerlaller (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha nyitott BL-el adják (és miért is lenne zárt?!), arany élet lesz. Gondolom nem a mezei operátorok fogják megvenni őket. Csinàlnak maguknak supportot.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) janeszgol válasza Graphics (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Csucs volt? Most lehet rosszul emlekszem, de komolyabb (es komolyan dragabb) telefonok is voltak akkor.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Graphics válasza janeszgol (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felsőkategóriásként jelent meg 2004-ben, ezt több helyen is így találtam :)

Nem a középszar kategóriát jelölték ki neki.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Fall-N válasza janeszgol (#4) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem valószínű. Azt kommunikálták, hogy a szoftveres támogatás valmeddig marad. Persze nem örökre. Attól függetlenül, hogy a mobilos ág leáll, a fejlesztők még dolgozhatnak még valmeddig a szoftveren. Gondolom utána cégen belül folytatják, vagy kapnak egy szép végkielégítést.

(#25) Fall-N válasza bteebi (#11) üzenetére


Fall-N
veterán

A Quad DAC már van az Asus telefonokban is. Lásd ZenFone 8, ROG Phone 5. Bár ez a Quad DAC egy idióta marketing szöveg. Elég lenne tudni hogy ESS Sabre DAC,ami támogatja a HiRes-t.

[ Szerkesztve ]

(#26) moleculez válasza janeszgol (#22) üzenetére


moleculez
veterán

Akkor az volt a Nokia flagship :K

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) joey04 válasza zolee001 (#17) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) hallerlaller válasza Fall-N (#24) üzenetére


hallerlaller
addikt

Cikket olvastad? "No software updates"

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#29) janeszgol válasza Graphics (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor rosszul emlekeztem. Regen volt mar.
De a mai napig megvan. Fateromnak az volt az utolso teloja, igy eltettem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) pepetech válasza Graphics (#23) üzenetére


pepetech
őstag

Ha a 2004-es éveket vitatjuk akkor egy 8910i mennyibe is került újonnan ? :) Segítek súrolta akkoriban a 200.000 ft-ot egy 5100 is 120 körül mozgott :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#33) moleculez válasza #32839680 (#31) üzenetére


moleculez
veterán

Valahogy így :K Ehh messengerezni útközben, GPRS-en, tiszta sci-fi volt. De nem akarom betüzelni a nosztalgia vonatot. :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) Graphics válasza pepetech (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2004-ben 5100? Mire gondolsz ?

Ez nem hiszem, hogy 120 ezer lett volna. [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) janeszgol válasza moleculez (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

En imadtam azt a korszakot, amikor felfutottak az okostelok. Akkoriban Apple fan voltam, egyenesen az 5s-ig.
De androidos fronton is volt jo telo.

Viszont nem mondom azt, hogy most uncsi lenne, de leult a dolog picit. Megszokotta valtak a smartphone-ok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) pepetech válasza Graphics (#34) üzenetére


pepetech
őstag

én úgy emlékszem régebbi.
https://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_nokia_5100.asp

2007-ben már voltak komolyabb nokia telefonok akkor már igencsak a 16 milliós színekkel rendelkező kijelzők is jelen voltak :D

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#37) Graphics válasza pepetech (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt értem, de ez volt 120 ezer? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) pepetech válasza Graphics (#37) üzenetére


pepetech
őstag

a kommentek alatt is írták a srácnak, hogy drágán vette viszont 2003-4-29 5:39:16 PM-kor ezt állította valaki :) az a baj olyan oldalt nem találtam ahol a kezdő árak lennének tárolva :D

(5100 telefongurus kommentek részben írták: 2003-3-27 2:00:15 PM
az elvan írva 50eFt elõfizetéssel és 80e vagy mennyikártyával, van minden benne kalóriaszámláló, zajtszintmérõ stb. ...) lehet annyi volt hivatalos nokiából de passz.

https://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_nokia_8910i.asp

Arra viszont emlékszem, hogy a Nokia 3510i (de menő volt a polifónikus csengőhangjával akkoriban) megjelnésekor vettem vodafonban 48e Ft-ért és ez egy alap telefon volt. ez volt 2002-ben. Arra is emlékszem, hogy egy motorola accompli 008-at adtam el ami 180.000 ft volt emlékszem mert a török (vagy arab) nem akarta megvenni és úgy mentem haza a számláért :). és annak az árából vettem a nokiát :D

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#39) elfelejtette válasza Graphics (#37) üzenetére


elfelejtette
veterán

2007-ben egy N73 listaára 135eFt volt, egy N95 meg 210eFt. Ez az akkori minimálbér duplája, illetve triplája volt.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#40) bteebi válasza Zoolee19 (#12) üzenetére


bteebi
veterán

A feleségem G2-jével nem volt gond, amíg vízbe nem esett, mert kilökte a kezéből a gyerek. :DDD A G3 még lehetett jó, sőt a G4 is alapvetően jó volt egy darabig (még ha nem is volt igazi csúcstelefon). A V30-tól viszont többet vártam volna. A GPS-szel, meg a mikrofonnal talán csak én vagyok peches (egy szervizelt darabot vettem), de a belassulása az gáz. A feleségem S9+-a azóta is abszolút hibamentes.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#41) Zoolee19 válasza bteebi (#40) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Egy G3-at sokáig nyúztam, nem volt gond vele szerencsére :D
Aztán amikor meg adta magát egy Sony-m volt, de aztán végig mai napig Samsungom van :))

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#42) gretzky77 válasza bteebi (#40) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom,hogy a szervizelt darab konkrétan mit takar, de leírás alapján azért lehet, ott több gond is van a készülékkel! Nagyon sok LG telefont használtam, fannak mondanám magam (G3,G4,G6, V10,V30,V50) de ha nem is lennék az akkor sem érteném a lassulást, LG-re pont nem jellemző a telefon belassulása sztem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#43) bteebi válasza gretzky77 (#42) üzenetére


bteebi
veterán

A "szervizelt" G4 az szerintem konkrétan egy cseredarab lehetett - de legalábbis alaplapot (rossz BGA forrasztás - szériahiba) és kijelzőt (pixelhiba; már eredetileg volt rajta egy halott kék szubpixel, de aztán fogalmam sincs hogy, egy kis piszok is került alá) cseréltek. Azután még vagy egy évig jó volt, vagy talán tovább is. Stabil, jó GPS, néha-néha be-belassult egy kicsit. Utána viszont mintha folyton beragadt volna nála egy process, vagy vírus lett volna, mert MINDIG baromi gyorsan lemerült. És eközben tűzforró volt, így throttlingolt is. Számítógépről nem tudtam olyan gyorsan tölteni, mint ahogy merült, 100%-os akksiról kevés óra alatt lemerült. :U A factory reset többnyire 1-2 hétre megoldotta a dolgot, de volt, hogy már másnap elkezdte csinálni. Ötletem nem volt, hogy miért...

A V30-ast használtan vettem külföldön, még talán 2019-ben, viszonylag jó áron (150 font). Mondta a tulaja, hogy szervizben volt előtte, de semmi hiba nem jelentkezett akkor még. Vagyis de. A GPS-e szarakodott, gyakorlatilag nyitott téren, kézben működött csak (de néha még talán úgyis eldobta a jelet), kocsiban viszont szinte soha, vagy legalábbis nagyon gyorsan szar lett. A mikrofonja eleinte talán nem volt rossz, de gyorsan az lett; alig lehet hallani telefonáláskor. Emellett most már alkalmanként több másodpercig is eltart egy ablakváltás, pedig szerintem nem vagyok annyira power user. Ez utóbbi belassulás zavar a legkevésbé, ezzel még együtt tudnék élni. A használhatatlan GPS-e nagyon sokat ront rajta, akár csak az, hogy a mikrofonja is szar. Ettől függetlenül a QUAD DAC zseniális, és a sokat szidott POLED kijelzője is egész jó (nem Samu szint, de fényévekre van egy high-end LCD-től is), még ha nem is valami homogén a szürkéje, és az alsó menüsor már jó ideje be is van égve (csak teszteken látszik).

Én is szeretem, vagyis szeret(t)em az LG-ket, de a V30 hibái után úgy vagyok vele, hogy soha többet. Pedig a V50-nel nagyon szemeztem. Viszont kaptam tippet egy barátomtól az új Sony Xperia 5 III, ami az én szemszögemből meglepően "normális" telefon: jó hardver, jó kamera, jó, de nem brutálnagy kijelző, notch, kameralyuk és az oldalának a lekerekítése nélkül (!), és emellé még 3,5-es Jack is van, végre normál méretű kávákkal. Nem olcsó, de nem érdekel, valószínűleg ez lesz a következő telefonom.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#44) stemplar07 válasza Fall-N (#25) üzenetére


stemplar07
őstag

kicsit olvass utána : Zenfone8 ..Qualcomm's Aqstic DAC ..(alaplapi ,,valami,,)na az mi?.. minden esetre nem ESS Sabre ES9219(18) ami az LG-ben és valós DAPokban is van,és megszégyeníti az összes többi létező telefont (fejhallgatóval) .. és DAPo-k nagy részét is :N .. [link] akik zenekedvelőek azoknak az LG telefonok megszűnése ..komoly űrt hagy maga után...
engem személy szerint hidegen hagy h egy 6,8" telefon oledben hány HZ-es, és közröhej, hogy mélyhűtőben fut le az Antutu egy q 888-as telefonon, hogy ,,ne égjen le,, xiaomi M11 :D , törnek a ,,járda(kamera) szigetek,, égeti a kezedet egy 4K-s felvételnél.. stb stb.. [link] ez a ,,leárazott LG V60 emellett 13 óra kijelző időt produkál YT-on.. az 5000-es aksival Q 865 256/8GB bővíthető 1TB-ig DAC Ip68, stb... alapon mindent tud.. és nem 360 ezerért..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.