Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na erre a telefonra vártam.

NFC, infra, nagy aksi, új SoC, szép színek. Erre cserélem az F1-et

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) pg1966


pg1966
aktív tag

Ez nekem is tetszik, egy matt szürke jó lenne, kérdés, hogy mikorra ér ide a nemzetközi verzió, esetleg fél év?
Végre egy nem lehajló, luk mentes kijelzős készülék.

[ Szerkesztve ]

(#3) Noukoum


Noukoum
veterán

Gyönyörű készülék :Y

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ezek tényleg tetszetős telefonok lettek, nagyon szimpatikusak. Egyedül talán a magasabb képfrissítést, és a normális arcfelismerést hiányolnám.

(#5) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ami pozitív:
- nincs lyuk, jónak tűnik a kamera

Ami negatív:
- 60 Hz kijelző. Nem tudnék a 90 Hz-es után már így visszalépni. Hülye húzás volt ez..

https://utdetailing.hu/

(#6) Victoryus94 válasza tibcsi0407 (#5) üzenetére


Victoryus94
őstag

Melyik Redminek van 90Hz-es AMOLED kijelzője?
Melyik Redmihez képest visszalépés? Miért lenne hülye húzás?

Majdnem azt tudja amit a Mi 10 Pro, csak jóval olcsóbban, szerintem teljesen reális az összeállítás.

Persze lehetne vízálló, lehetne 120Hz-es, meg lehetne benne vezeték nélküli töltés, de akkor már nem 150-200k lenne, hanem 300-400

[ Szerkesztve ]

(#7) Juhaszatti válasza Victoryus94 (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A sima (nem Pro) K30 120Hz.
Igaz IPS, de most csak a képfrissítésről volt szó.

(#8) tibcsi0407 válasza Victoryus94 (#6) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Vedd le a Xiaomi-s szemellenződet kicsit és nézz szét jobban a telefonpiacon, hogy mi az idei piaci trend.
Egyébként ezen az áron már tavaly a Oneplus 7T is tudta a 90 Hz-et.
De ott van a Realme X2 Pro is, annak az utódja is biztosan nagy képfrissítésű lesz.
Lehetne sorolni.
Ez egy olyan lehetőség, amit kár volt kihagyni ebből a telefonból..

https://utdetailing.hu/

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Hú basszus, a hátlap nagyon ízléses és intelligens elrendezésű lett. Ezt a "versenyt" számomra a Xiaomi nyerte.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) IGN85


IGN85
csendes tag

Többen említettétek a 60hz képfrissítést mint hátrányt.
Milyen alkalmazásokban / használat során jön elő a magasabb képfrissítés előnye?
Nehéz elképzelnem, hogy számomra pluszt jelenthetne, nem játszom. Játékon kívül más profitálhat ebből? Energia fogyasztást szempontjából 60hz jobb.

(#11) tibcsi0407 válasza IGN85 (#10) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bárhol előjön, még a beállításokban is, az egész rendszer sokkal gördülékenyebb.

https://utdetailing.hu/

(#12) Zyrox21 válasza tibcsi0407 (#11) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Nem rakhatják bele már ennyiért,mert akkor konkrétan semmi értelme nem lenne a mi 10 szériának,amugy is mit vársz ilyen áron?Mindent bele fognak rakni?
:W

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez még nem global kiadás, a nevéből kiindulva.
Nem tudja valaki, hogy a kedves Xiaomi mikor óhajtja kiadni a K30 és a K30 Pro global verzióit? :F
Ugyanitt érdekelnek a heti lottószámok is! :))

Samsung Galaxy A54

(#14) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

2020-nak a képfrissítés a "béhúsz"-a. Eddig nem is nagyon hallottam róla. Ergo, sose nem is hiányzott nekem. Valaki írja már le érthetően, hogy én, mint tök laikus is, megértsem, hogy mi a franc az a képfrissítés.

(#15) aelod válasza SamiCsillag (#14) üzenetére


aelod
veterán

[link]

(#10) IGN85

Jó ez. Átlag júzer aki lentebbről jön annak bőven jó.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16) forgonati válasza SamiCsillag (#14) üzenetére


forgonati
őstag

Eltekintve attól, hogy a B20 hiánya tényleg egy felróható hiányosság, ami az ország bizonyos részein igenis sok embert hátrányosan érint, esetleg annyira, hogy néha konkrétan nem tudsz egy sima PH oldalat megnézni mert csak fos EDGE van. És hagyjuk hogy neked még sosem hiányzott a B20, másnak meg igen. Ezzel szemben a 90Hz vagy pláne a 120Hz hiánya nem oly fájó, mert az max. egy kényelmi funkció, ráadásul pár óra üzemidő árán. Nem véletlen hogy a legtöbb telefonon alapból ki van kapcsolva amikor kiveszed a dobozából. Oka van.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#17) Zyrox21 válasza SamiCsillag (#14) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

A másodpercenkénti uj kép ergo 60hz=60 kép per másodperc,90hz=90 kép per másodperc,annyi,hogyha már megszoktad a magasabb képfrissitési frekvenciát,akkor eléggé akadozni fog az alacsonyabb.

(#18) Geller72 válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


Geller72
veterán

..mire gondolsz, amikor azt írod, hogy normális arcfelismerés? Nekem a Mi 8-on is szépen működik...Ha azt lecserélem, valszeg egy ilyenre fogom, addigra beesik az ára majd 100-120k köré. (3-6 hónapon belül).

(#19) Juhaszatti válasza Geller72 (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A pop up kamerára. Nem tudom hogy ebben van-e egyáltalán arcfelismerés, mert nem mimdegyik pop up kamerás telefonban van. De ha van is, minden egyes feloldásnál elő kell bújnia.

(#20) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Kár, hogy nőtt a méret a K20-hoz képest, de cserébe legalább az akksit is szépen növelték. De nem olyan régi még a K20 Pro-m se. Meglátjuk mennyi lesz, mire ideér, aztán eldől cserélem-e.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#21) kop8 válasza Tomy Yayo (#20) üzenetére


kop8
őstag

Én simán lecserelném a mi9 t prot erre, de amugy ez is jo :))
De az infra jo lenne azert...
Meg nagyobb kijelző és aksi :)

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#22) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Anya veszünk Mate 30 Pro-t?
Nem, van otthon
Mate 30 Pro otthon: :DD Egyébként nagyon tetszetős készülék, tipikus flagship killer

(#23) tibcsi0407 válasza Zyrox21 (#12) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, azt várom.
Ha a Mi 10 széria szerinted csak ennyivel tér el, akkor nagyon felületesen hasonlítottad őket össze..

https://utdetailing.hu/

(#24) Geller72 válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem bőven elég lenne az újjlenyomat a hátooldalon, sőt, továbbmegyek, nekem igazából a front kamera egyáltalán nem is kell. De ez ugye egyéni preferencia, amire nem lehet brandet építeni. :D. A bicskakamera nem valami bizalomgerjesztő, szerintem nem is annyira stabil hosszútávoon. Ami mozog, az el is romolhat. :D.

(#25) Zyrox21 válasza tibcsi0407 (#23) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Miért,mi téren különböznek még a kijelzőn,és a kamerán kivül,ami annyira lényeges lenne?+nincs kijelzőben egy lyuk,ami szintén előny.

[ Szerkesztve ]

(#26) #30610944 válasza tibcsi0407 (#11) üzenetére


#30610944
törölt tag

Kapcsold ki az animaciot azt majdnem ott vagy 60 hz-vel is.
:DDD

(#27) HawerKing


HawerKing
őstag

Azt azert meg leirhattak volna, hogy kap e stereo hangszorot? :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#28) tibcsi0407 válasza Zyrox21 (#25) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Például ott van még a vezetékmentes töltés, hajlított kijelző.
Ezek mind drágább alkatrészek.

(#26) LiVeGa

LOL!

https://utdetailing.hu/

(#29) fairi


fairi
addikt

vezetékmentes töltés van? seholse látom. Pedig nem olyan rossz ficsőt, főleg léteznek már Qi powerbankok is.

(#30) dutrás


dutrás
őstag

Ember legyen a talpán aki laikusként eligazodik a Xiaomi portfólióján

P50 pro/P40 Lite

(#31) Lavar válasza janeszgol (#9) üzenetére


Lavar
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik, a Feledés című filmből a drónra emlékeztet. :D

(#32) #30610944 válasza dutrás (#30) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ez igaz mondjuk a Samsungra is.
:)

(#33) Zyrox21 válasza tibcsi0407 (#28) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Sose használtam vezetékmentes töltőt,és az emberek 99%-a nem is használ,hajlitott kijelzőt hátránynak mondanám,nem tudsz rárakni üvegfóliát,és a lekerekitéseken megtörik a fény,és az eléggé idegesitő.

(#34) INGJOKE válasza Zyrox21 (#33) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez nem igaz én minden nap használom az irodában és nagyon szuper. :D
Hajlított kijelzős telefonom még nem volt, de mindenki sír érte... megnézem milyen lesz a mix 4 és majd döntök melyik xiaomi lesz.(esetleg redmi) :D

(#35) Zyrox21 válasza INGJOKE (#34) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Elhiszem,hogy jó feature,de ha adnak gyorstölőt hozzá,akk minek vegyek ÉN vezetékmentes töltőt.

(#36) tibcsi0407 válasza Zyrox21 (#33) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én használtama P30 Pro-n és most a Oneplus-omon nincs. Őszinte leszek veled, hiányolom.
Viszont a 60 Hz miatt nem mennék vissza.
Ugye megint két dolog, amiben nekem van viszonítási alapom. Ahogy Te írtad is, Neked nincs.
Hajlított kijelzőm van fóliával . Biztos űrlény vagyok. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#37) Zyrox21 válasza tibcsi0407 (#36) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

S8+-om van,utálom a hajlitott kijelzőt,nem tudok rárakni értelmes fóliát,mert egyik sem illeszkedik igazán rá.de mint mondom,az emberek 99%-a elvan vezetéknélküli töltéssel,és az én szemszögemböl,és sok más szemszögéböl el van anélkül.

(#38) #30610944 válasza Zyrox21 (#37) üzenetére


#30610944
törölt tag

Engem mar a Pixel 2Xl-nel idegesitett pedig abban nem is volt annyira lekerekitve csak eppenhogy. De ertelmes foliat en sem talaltam ra.

(#39) INGJOKE válasza Zyrox21 (#35) üzenetére


INGJOKE
veterán

hogy ne keljen az amúgy is gyenge lábakon álló usb c folyton terhelni? Hidd el olcsóbb egy vezeték mentes töltő, mint egy új port a telefonba. :D

(#40) kano válasza forgonati (#16) üzenetére


kano
nagyúr

A gyengébbek kedvéért mégegyszer: ez kínai, belpiacos változat. A nemzetközi verzió talán a Mi 10T lehet?!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41) aelod válasza INGJOKE (#39) üzenetére


aelod
veterán

Túlliheged. Az eddigi telefonjaimon egyiken sem kellett portot cseréni és hidd el sokat töltöttem a régi ace4-em, napi 2 órát bírt a végére. Nem hiszem, hogy a fejlettem csatlakozó port gyártástechnológiailag gyengébb minőség lenne mint micro USB. Vagy igen? Nincsenek ilyen infóim.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) Zyrox21 válasza INGJOKE (#39) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Hm nekem még mindig tökéletes a töltőm 2 év után,és szinte patika állapotban van. :D

(#43) Juhaszatti válasza INGJOKE (#39) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerencsére jutott bele jack. Anélkül valóban jobban hiányozna belőle a vezetéknélküli töltés.

(#44) INGJOKE válasza aelod (#41) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel kocsiba az AA-hoz nekem mindig kábelre kell dugnom és régen az irodában is sima gép usb portjáról töltöttem hidd el a majdnem két éves telefonon már nem olyan az sub c csati mint új korába. Nyilván nem fog valószínűleg tökre menni, de azért már kicsit lötyög benne. A micro usb ilyen szempontból strapabíróbb volt hidd le. Nyilván annak is megvoltak a hibái meg a nehézségei, a fülesemen még mindig az van. :D

Juhaszatti

nah arra mondjuk pont rohadtul nincs szükségem, meg az infrára sem... :)

Minden ami lehet legyen vezeték nélküli.

[ Szerkesztve ]

(#45) Viktor0610 válasza kano (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi 10T Pro.
A Mi 10T a K30 global verziója lesz/lehetne már... :U

Samsung Galaxy A54

(#46) #30610944 válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


#30610944
törölt tag

27-en mutatjak be Londonban a 10es szeriat. Meglepodnek ha ott bemutatasra kerulne ez is, de nem hiszem, hogy igy lesz. Lesz jo par honap csuszas, foleg a virus miatt. Meg az is elkepzelheto szerintem hogy egeszen nyar kozepeig elcsuszik az EU start.

(#47) kano válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, valószínűleg igazad lesz. :) :R

Legutóbb is 9T igazából elég fű alatt érkezett.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#48) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tetszik ez a vonal, (K20/Mi 9T) utálom az előlapi kamerát tök felesleges, talán nem is használtam még. Jöhetne egy széria előlapi kamera nélkül is. ;] (akkor motor se kell)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#49) rigoberto


rigoberto
őstag

K30 pro lesz a következő. Csak jöjjön minél hamarabb.

(#50) aelod válasza -=MrLF=- (#48) üzenetére


aelod
veterán

Ázsiai piacon egy darab annyi nem fogyna. Nagy szelfi mesterek odaát az emberek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.