Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Hát a 164-es egész szép, de 70000Ft-ért komolyabb sztereo rendszert is össze lehet rakni :)
(nem csak sztereot)

(#2) DroneZ


DroneZ
aktív tag

ezek nem hifik ezek mp3 lejátszók hangszórókkal :D

(#3) gyiku


gyiku
nagyúr

160w, na persze.

hüllő

(#4) N4ri87 válasza gyiku (#3) üzenetére


N4ri87
senior tag

Kicsit én is sokallom, de hallani kellene. Lehet, hogy akkor elhinnénk. Na de egy ilyen "akármire" 70K-s árcédulát tenni cseppet pofátlanság. Egész addig tetszett mindkettő, míg nem láttam az árukat. Vagy csak én sokallom?

C805

(#5) chubii válasza N4ri87 (#4) üzenetére


chubii
senior tag

Nem vagy egyedül. Én is sokallom a 70k- érte. Aki szeretné, az vegye meg ennyiért( meg akinek van pénze rá). Amúgy jó kis cucc mind a 2. A FB164 külsőre nagyon bejön... :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#6) Probber


Probber
őstag

Szép darabok. Tetszik mind a kettő, főleg az FB164. Az áraik viszont húzósak.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) gyiku válasza N4ri87 (#4) üzenetére


gyiku
nagyúr

ezek alapbol 2x10, max 20 wattosak. biztos nem 2x80. :N

hüllő

(#8) Bici válasza gyiku (#3) üzenetére


Bici
félisten

Simán lehet annyi.
A csatormákat összeadva, azok teljesítményét is csúcstól csúcsig nézve, kicsit torzításba vezérelve... :D
Így máris kijön a 160W a normálisan mérve 2*10W-os rendszerre... :U
És ez csak az erősítő. Ezeknek a kis puki hangszóróknak elég kicsi az érzékenységük, nem fognak akkorát szólni 10W-os bemenő jellel, mint egy 90-92 dB érzékenységű rendes hangdoboz.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) Duree


Duree
veterán

Hát botrányosa drága,és szerintem nem valami fényes a hangjuk.Talán olcsóbban is lehetne adni

duree54

(#10) shteer


shteer
titán

ennyiért a webrádió képesség már igazán illene

..szerintem jónak tűnik

(#11) MMIX


MMIX
addikt

A cikkből kimaradt a DVD és DIVX lejátszás képessége és szerintem jó dolog még a slot-IN-es CD/DVD olvasó is. LG.com.de [link]

[ Szerkesztve ]

(#12) Peter13 válasza MMIX (#11) üzenetére


Peter13
senior tag

Meg a DAB kompatibilitás...a nálunk ennyiért kínált modellekben legalábbis benne van.
Hmm.
A tesztelők nem szerették a csillogó fekete bevonatot (kérdés ki milyen gyakran tapogatja a hangfalait miután beállította), és megoszlanak a vélemények arról hogy az oldalsó mély hangszoró most csak hangerőt növel vagy mélyeket is...
Szerintem pofás darab. Épp' a minap gondolkodtam hogy hova lettek az olyan jó kis mini hifik mint a CHC P11 anno, ami nem volt olcsó, de nem esett szét ha feltekerted a hengerőt. Nem vagyok benne biztos hogy ez a válasz, de mindenképpen lépés abba az irányba. 60W-os teljesítményfelvétele van (hátlap szerint :) ), ha ennek csak a felét tudják az erősítőbe vezetni (a többi veszteség meg az egyéb cuccok vezérlése), akkor az már megszólal rendesen. Egy kisebb szobába simán elég lehet.

Egyébként a méret alapján ítélkezéssel csak óvatosan. Én is két 110cm magas hangfalat használok a nappaliban, de a hálóba nemrég vásárolt Connected Acoustic p10-esek valami eszméletlent szólnak (2*20W-al). PC mellé, meg utazó hangfalnak vettem (direkt vadásztam hogy kicsi legyen), de ha valaki bejön a szobába, rendszerint keresni kezdi a mélyládát :) (pedig nincs, csak be kell lőni hogy milyen messze legyen a faltól). Szóval kérdés hogy van összerakva, a méretétől nyugodtan szólhat normálisan.

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#13) bartucc válasza Bici (#8) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem ezeket a most épített 2*12W-os TDA2030-as erősítőm otthagyja :DDD

Ennyiért nem is vennék microhifit....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14) Stiky


Stiky
senior tag

Huhh, nem kicsit húzós az áruk.

"Mindkét termék elegánsan ható lakkfekete borítást kapott"

Érintős kezelőszervek, meg fényes felület. Na ez a kettő így együtt pont nem elegáns ha használják... jó persze ott a távirányító. Na de akkor is :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#15) Bici válasza bartucc (#13) üzenetére


Bici
félisten

Persze, az a 2x10W is csak nagyfokú hiszékenység mellett reális.
Nemrég volt szerencsém javítani egy 90W+5*30W-os "házimozi" cuccot...
Volt benne 3db 2*4W-os IC, meg egy 16W-os a "mélyládának". :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#16) Sicilian


Sicilian
addikt

Valami vicc, ez a cucc 160W és 70000 Huf, hahahaha :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#17) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Iszonyatosan túl van árazva...

(#18) bartucc válasza Bici (#15) üzenetére


bartucc
addikt

18W-os az IC(/db), de nem maximális feszt adok neki. Mi ebben a hiszékenység? :U

Drágák ennyiért, szerintem micro-hifit a nép nagyrésze 20k körül ha vesz.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) szuper-t


szuper-t
senior tag

A hülyeség netovábbja erre mást nem lehet mondani!
én 2x 10W al akárkit kizavarok a szobámból
akkor ezzel házat lehet bontani vagy mi a gyász :W
RMS vagy PMPO? esetleg Szuper PMPO :C :C

[ Szerkesztve ]

(#20) L4D1K


L4D1K
őstag

70 pénzért nem biztos h megéri, de nem is drága. Kicsit hozzáteszünk / márkát váltunk, és máris kapunk egy-két finomságot. :K

# ANTAL Tuning #

(#21) M107


M107
addikt

Nevetséges lehet bármilyen márka
Lejárt lemez

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#22) brumesz


brumesz
aktív tag

ezt még ők sem gondolhatják komolyan. legalább írtak volna rá valami baromságot, hogy dizájn győztes vagy valami, akkor talán megvenné a nép még 70k-ért is. de így?!

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#23) D.Orion


D.Orion
veterán

Hát az tuti, hogy nekem egy pár jó hangfal és egy csöves erősítő mindig többet fog érni ezeknél a kis apróságoknál. Ezek pont arra jók, hogy egy 5nm-es helyiségben lehessen hallgatni a rádiót...

(#24) N4ri87


N4ri87
senior tag

Hát látva a különbségeket a hozzászólásokban, asszem nem fogjuk eldönteni, hogy jól szól vagy nem. Jobb lenne tapasztalatból beszélni. A design egyébként nekem tetszik.

C805

(#25) eclipse006


eclipse006
őstag

Hát,nekem nem nyerte el a tetszésemet egyáltalán sem az ár sem a kinézet. Ezt azért nem hivnám mini hifinek.

D.Orion osztom véleményed! :K

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#26) #16939776


#16939776
törölt tag

ezeket csak a "dizájn" adja el, meg a hihetetlen számok amik rá vannak írva :(((

Akiben kifejlődött az évek során bármilyen ÍZLÉS, az nem vesz ilyet. Persze vannak kivételek, akik inkább nézik a "HIFI"-"tornyot" és nem hallgatják.

"Egyetlen gombnyomással kiemeli a magas és mély hangokat" végül is a többi úgysem kell a "zene" élvezetéhez :C

Valaki írta: mp3plalyer hangszóróval :R

[ Szerkesztve ]

(#27) #16939776


#16939776
törölt tag

XDSS Plus, az LG prémiumnak nevezett hangeffektje a mélyebb, dübörgő basszusok megteremtésére is képes.

Persze "DÜBÖRGŐ" basszus egy 3 literes ládából, amiben van egy 84dB-s érzékenységű hangszóró, mindezt 10W négyszöggel megküldve. :W

Garantált Koncertélmény!

[ Szerkesztve ]

(#28) Bici válasza bartucc (#18) üzenetére


Bici
félisten

:D Nem a Tiédre értettem, hanem a cikkben szereplő kütyüre. :U
Bárkinek jobban hiszek, aki magától tud építeni erősítőt, mint egy csing-csung tömegcikk adatlapjának. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#29) Ares_lovag válasza Bici (#28) üzenetére


Ares_lovag
tag

Nekem saját építésű erősítőm van. ZG30C22-es Lengyel hangfalakkal. Minihifikről annyit, hogy ez az egy szólt sokkal jobban: MCI900

A többi inkább csak próbálkozik. De ezeket nem is a hangjáért szeretik, hanem mert aranyosak, és csillognak. :)

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#30) eclipse006 válasza Ares_lovag (#29) üzenetére


eclipse006
őstag

Azt a Philipset én is meghallgatnám :K
Azért szerintem a régebbi mini-hifik közt lehet találni olyat ami rendben van, a 90-es évekre gondolok,ezek még nem a csilli-villi kinézetről szóltak.De amúgy is ez az LG mikro hifi ha jól tudom.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#31) lipi67 válasza #16939776 (#26) üzenetére


lipi67
veterán

Szar hangsugárzóknál szoktak hatásvadászat miatt ilyne"kiemeléseket" (hangszínszabályzók tekergetésést) ezközölin 14 év alatt Kolompár vezetéknévvel..
Egy trágya erősítővel megtámogatott sokol rádió, bár az sztem analóg hangzása miatt élvehetőbb. Nem is ez a vicc, hanem az, hogy van aki megveszi..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#32) #16939776 válasza lipi67 (#31) üzenetére


#16939776
törölt tag

Gondolom hogy Digitális a végfokozat, mert azt gazdaságosabb legyártani, nem kell hozzá emberke aki beforrasztja azt az otromba nagy tranzisztort/ic-t, cserébe kása lesz az egész hangkép. De legalább nem fogyaszt sokat :DDD

Ez már egy rosszindulatú, minden alapot nélkülöző, feltételezés volt! :))

[ Szerkesztve ]

(#33) lipi67 válasza #16939776 (#32) üzenetére


lipi67
veterán

:D Nem mondod, hogy nem tetszik Neked? :Y :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#34) #16939776 válasza lipi67 (#33) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az a baj hogy már nem tudom értékelni, a mai kor igényszintjének megfelelő technikai "csodákat".

Amikor kis keresgéléssel, ugyanennyiért olyan dolgot lehet összerakni, amitől az ember lefossa a bokályát. Lehet hogy nem írja ki WELCOME, de nem is ezért halhat az ember ZENÉT.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.