Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) DraXoN válasza antikomcsi (#1) üzenetére


DraXoN
addikt

egyszerű, ebbe így nem fér több, megszüntették a régi kereteket, de ez egy több éves alaplap (még mindig ott az ODD helye rajta). igaz, a rögzítés rajta az alatta levő helyeken már "látványra gyúrt"..

Ebbe a gépházba mindenesetre túl magas CPU hűtő nem fér el (a szélessége "sincs meg"), illetve megint gond lehetne high-end gépnél ha elölről akarnád a levegőt "bepumpálni" ... nem tudnál sokat, épp csak pár lyuk van az oldalán.. itt felülről kellene "lepumpálni" kb.

mondjuk ... egy mini-itx alaplap viccesen tud kinézni egy ilyenben, annyira "semmi mérete" utóbbinak egy ekkora házhoz képest is.

Mondjuk ... ez egy relatív "olcsó ház", elnézhető neki pár "fogyatékosság" ...
Mondjuk az alaplap tálca felett egész sok helyet hagytak (többet mint ami az R5-ömben van... szemre, a képek alapján)... igaz, az egész ház keskenyebb így kellhet is ha oda radiátort akar rakni valaki, mert az alaplap felé belógva nem biztos, hogy beférne (így se biztos, ahhoz azért kevés a hely..). felülre szerintem slim 140x280 as radiátor férhet el ventilátorral, vastagabb már nem.

én mondjuk az utóbbi időben igyekszem száműzni az asztali gépből a 3.5 meghajtót ... zajosak (mondom ezt úgy, hogy a jelenlegi gépemben 4db van belőlük).. építek lassan új gépet magamnak, már nélkülük tervezve ... ami tárhely kell az meg megy majd egy NAS-ba, az meg kint lesz az előszobában.. ott "zajoghat" annyit amennyit zajong... mondjuk ... más árkategóriában nézelődnék ház után .. ha lecserélem a mostanit, bár még nem döntöttem el, jól elvagyok az R5össel.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.