Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter89x


Peter89x
csendes tag

Az X-E2 szerintem nagyon jól néz ki, emlékeztet a régi Szmenámra.. :D

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

XE2 instant win a gyors AF+X-Trans II+karcálló üveggel :C

melyiket venném meg, ha lenne rá zseton? XE2, A7, EM1? :DD :O

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) madgie válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


madgie
titán

Mindet, nem kérdés :)

(#4) Tempus_fugit


Tempus_fugit
tag

Az X-E2 inkább csak X-E1S kellene, hogy legyen, ha a Fuji következetes. X-E1 tulajként nem igazán hozott lázba ez az új váz. Kíváncsi vagyok, hogy az X-Pro2 esetében is csak ilyen mértékű fejlesztéssel áll-e majd elő a Fuji.

(#5) Mr.Csizmás válasza Tempus_fugit (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

neked van xe1, ha jól emlékszem, ugye? :F

ahhoz viszonyítva tényleg nem annyira sok a változás, lehetne egy xe1 rev2, de aki most venne fuji x-et, az jól jár ezzel imho.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Malachi


Malachi
addikt

csaj jönnek ezek a jó kis Fuji gépek, én meg csak csorgatom a nyálam már évek óta... :(

(#7) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Eccerüen csak:
NYAMMMMM.......
Üdv Nagya
UI:Itt nagyon jól muzsikálnak a Fujik, de a kompaktoknál............

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8) FEDman válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


FEDman
addikt

Nálam nem is kérdés, hiába vagyunk túl az FF mirrorless Sony bemutatásán, továbbra is a Fuji maradt a szívem csücske! :))

Szóval a felsoroltak közül egyértelműen az XE2!

Esetleg mellé még egy GM1-es.. :D

(#9) FEDman válasza Tempus_fugit (#4) üzenetére


FEDman
addikt

Ha figyelembe veszed, hogy milyen meglepően gyorsan jött az utód, épp hogy megvolt az 1 év, akkor ehhez képest ez egy elég tisztességes frissítés. A szintén évente frissülő belépő DSLR-ek boldogak lennének ha mindig csak ennyit finomítanának rajtuk. :D

Az X-Pro1-et valószínű nem fogják ilyen sűrűn frissíteni és emiatt ott biztos nagyobb ugrások lesznek.

Visszatérve az XE2-re, nagyon fontos és jól irányzott fejlesztéseket kapott, amik szinte mind érdemben jobbá tették. De hogy ne hazudtoljam meg az örök telhetetlen mivoltomat, a dönthető kijelző és a min. 1/8000s is elfért volna még benne. Nálam úgy lett volna teljes a kép. :)

Az XA1/XM1 után kicsit furcsállom is, hogy a kijelző fix maradt..

(#10) nord_ válasza FEDman (#9) üzenetére


nord_
veterán

Maradjon valami az X-E3-nak is. :)

(#11) schawo


schawo
titán

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) Tempus_fugit válasza FEDman (#9) üzenetére


Tempus_fugit
tag

Mondjuk a Pentax vázaimmal is úgy vagyok, hogy a cserével mindig érdemes kivárni az adott vázhoz képesti második generációt (ld. K20D - K-5).

(#13) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

hude az x-e2

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Csupa-csupa jókat látok leírva megint. Irtó jó fgépeim lesznek 5-10 év múlva. Juhé! :DDD

(#15) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Továbbra is tetszik a Fuji vonala, de továbbra sem tudom/akarom megfizetni. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) MC Pite válasza schawo (#11) üzenetére


MC Pite
veterán

:D
+1

Friss fw, és a 35össel is egész vállalható a felmenője (af), a zoommal múltkor lagziban fotóztam; ha nem us egy OMD sebesség, de ledolgozták a legnagyobb hátrányukat - hibrid af-el (ha nem olyan mint a nex-é) még faszább, hajrá fuji!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17) MC Pite válasza fi:zi'k (#15) üzenetére


MC Pite
veterán

Ezzel sokáig ugyanígy voltam. Beáldoztam a nikon rendszert, átnywrgeltem Fujira, és vigyorgok mint a tejbetök azóta. Megért minden fillért, komolyabb vázvadászat viccesnek tűnik dslr fronton mióta ezt kipróbáltam :)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.