Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Amiens válasza Reinhardt (#1200) üzenetére


Amiens
tag

Igen, néztem én is. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1202) thxer válasza Reinhardt (#1200) üzenetére


thxer
aktív tag

Viszont fizetésnél 39.99 USD-t kell fizetni :)

(#1203) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nem ismerem még a rendszert, ha kiteszek egy könyvjelzőt a főoldalra és kicsinek állítom be, akkor azt személyre lehet szabni? Hogy látszódjon, hogy mi az?

(#1204) Locutus


Locutus
veterán

Képernyő felébresztésére akkor nincs még más mód, csak az oldalsó gomb?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1205) m4x válasza #23920384 (#1197) üzenetére


m4x
újonc

Dec. 1-e óta használok T-s 950-et, eddigi negatívumok: levelezés beállításakor magyar billentyűzet kiosztással @ helyett valamilyen szöveget visz be. Ha szóközön oldalra csúsztatással átváltok angolra, akkor jó. A kameragombbal szemben (ahol a hátlap a leszedéshez meg van könnyítve) néha nyöszörög a műanyag ha nagyon nyomom. A többi dolog nekem bejött. A szerkezet könnyű és masszív, Windows Hello elég gyors és megbízható (sötétben is), használattól függően 1-2 napot bír egy töltéssel. A Win10 egész intelligensnek tűnik a többi rendszerhez képest, de bele kell tanulni. A beépített hívásrögzítés remek ötlet volt, és jó a kamera.

(#1206) BobTail válasza Osiris (#1194) üzenetére


BobTail
őstag

A pre-order első napján vettem, online fizettem, nem volt postaköltség. Masszívabb és kicsit vastagabb is, mint a gyári hátlap (fémkerettel nem is tudom, hogy megoldható lett-e volna a cserélhető hátlap... többszöri le-fel helyezéssel szerintem elferdült volna)

(#1207) Amiens válasza BobTail (#1206) üzenetére


Amiens
tag

Mennyi idő alatt kaptad készhez?

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1208) BobTail válasza Amiens (#1207) üzenetére


BobTail
őstag

Pre-order után egy hónappal kezdték meg mindenkinek a kiszállítást, szóval ez nem mérvadó. Ha most rendelsz, és van készleten, szerintem 1 héten belül kiszállítják.

(#1209) Amiens válasza BobTail (#1208) üzenetére


Amiens
tag

Értem! Azt viszont akkor nem, hogy miért írnak 3-4 hetes szállítási időt... :F

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1210) pzstm válasza Amiens (#1209) üzenetére


pzstm
titán

készlet kifogyott és utánpótlást várnak mondjuk

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1211) Amiens válasza pzstm (#1210) üzenetére


Amiens
tag

Az már volt, kb. 1 hete.
Mindegy, marad a Nillkin. :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1212) Reinhardt válasza gretzky77 (#1119) üzenetére


Reinhardt
őstag

Senkinek nem volt a környezetemben kártya olvasója, de eszembe jutott az eepc-m. Azt se kapcsoltam már pár éve. Kb 1 óra frissítgetés után már használni is tudtam.
Az msd kártya exFAT-ra volt formatálva, szóval újraformatáltam NTFS-re, és most jó, látja, használja. Köszi.

(#1213) rambolo


rambolo
tag

Sziasztok!
Másnak van olyan bug-ja a kamera programmal, hogy a 3830X2160 felbontásban készített videó képében visszajátszás során egy osztás van a visszajátszott videón, ahol az egyik részen olyan mintha valami szűrő lenne. Más felbontásnál nem jelentkezik a hiba.
Ellenőrízze le akinek 950 van.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1214) gretzky77 válasza Reinhardt (#1212) üzenetére


gretzky77
veterán

:R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1215) applause


applause
aktív tag

Már másodszor csinált olyat a telefon, hogy minden figyelmeztetés, jelzés nélkül újraindult. Másnál volt-e ilyen, mi okozhatja?

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#1216) ForRedGlory válasza applause (#1215) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne csodálkozz rajta. Nekem is van ilyen es az interneten is olvasni. Mondjuk úgy, hogy a Win10 kezdetleges rajta.

Próbálom megszeretni, de csütörtök óta nem megy. Nem tudom elégedetten használni a telefont a hülyéségei miatt. :( Ezt kifejezetten sajnálom, mert emiatt valószínűleg elállok a szerződéstől. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen amatőr dolgok előforduljanak benne.

[ Szerkesztve ]

(#1217) thxer válasza applause (#1215) üzenetére


thxer
aktív tag

Nálam nem fordult még elő és app crash is csak egyszer volt.

(#1218) klz80 válasza thxer (#1217) üzenetére


klz80
tag

Nálam se indult újra, app-crash se volt. Én amikor megvettem 1 hete, akkor éreztem azt hogy nem fogott meg, de azóta nyomkodom elég szorgalmasan, fotózom is vele, és azt kell mondjam, sok esetben jobb, mint a Lumia 1020-am. Egy kézzel is jól kezelhető, nekem az Edge is nagyon gyorsan tölt be minden oldalt, igaz 90%-bna Wi-Fi-t használok (otthon és iroda). Recsegni se recseg, csak ha nagyon nyomogatom a hátlapot, de azt meg minek nyomogatnám, ugye. Én összességében elégedett vagyok vele, van még 9 napom visszaküldeni, mert on-line rendeltem, de szerintem megmarad. :)

rambolo: Gyorsan felvettem egy videót, nálam is megvan vizszintesen a csik. Gépre most nem tudom letölteni, ott is jelentkezik?

[ Szerkesztve ]

(#1219) Locutus


Locutus
veterán

Azt hogyan kell beállítani, hogy egy akármilyen bepötyögött szám elé ne rakjon automatikusan +0049-et ? (most épp német régióra van állítva)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1221) junior11


junior11
veterán

950 XL vs Note 5: [link] , 950 XL vs Nexus 6P: [link] , 950 XL vs iPhone 6s plus: [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1222) Locutus válasza #40993792 (#1220) üzenetére


Locutus
veterán

Köszi, ezt a menüt valahogy nem is néztem mert a system alá van elásva :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1223) Pacee87 válasza ForRedGlory (#1216) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Csak egy kérdés: biztonsági mentést nem raktatok fel előző készülékről? Beállításokra és programokra gondolok! Csak mert mindenhol azt olvasni, hogy ez okozhat ilyen tüneteket! Nálam pl. nem jelentkezett ilyesmi eddig.

(#1224) kakuk100 válasza #40993792 (#1161) üzenetére


kakuk100
őstag

Sajnos úgy néz ki, hogy a mobil W 10- re nincs még névnapok. :F

(#1226) kakuk100 válasza #40993792 (#1225) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Most kerestem az Áruházban a telefonon, de nekem a Névnaptár se jön be. Nem baj feladom :((

(#1228) gretzky77 válasza kakuk100 (#1226) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem 950-en megtalálja a névnaptár appot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1229) Locutus válasza gretzky77 (#1228) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem is behozza 950XL-en, pedig most német régióra van rakva.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1230) ForRedGlory válasza Pacee87 (#1223) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem volt visszaállítás, első bekapcsolás után zsír új rendszerrel nyitottam. Nem is nagyon lehetett volna mit visszaállítani a pár hónapja pár napot nálam lévő Lumia 930-ról :D

(#1231) cokemont


cokemont
újonc

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogyan tudok rendelni MOZO tokot?

e-fizetésnél átirányít egy másik oldalra, ahol valami hibát ir finn nyelven.

Kössz

(#1232) varesz11


varesz11
tag

Üdv!

Egy gyors kérdés a tulajokhoz:
Van valami lehetőség a Chrome-al való szinkronizációra?

Nagyon sok mindenem van Chrome-ba, gépen nem is szívesen válnék meg tőle (tudom eszi a RAM-ot meg minden, de összességében ez a legoptimálisabb nekem), de váltanék egy Lumia 950-re és szeretném, ha a könyvjelzőim (esetleg jelszavaim) megmaradnának.

A legoptimálisabb nyilván egy olyan megoldás lenne, ami automatikusan sync-eli a kettőt, de ha időnként nekem kell átdobni a telefonra a dolgokat, az se nagy vész.

Előre is köszönöm a választ!

(#1233) Plazmacucci válasza varesz11 (#1232) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Biliben lóg a kezed :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1234) kakuk100 válasza #40993792 (#1227) üzenetére


kakuk100
őstag

Képzeld a Névnaptárt még is sikerült letöltenem. Mindig azt írta ki hogy nincs ilyen app.Nem tudom mi lehetett a gond.Végül még is összejött. Nekem is 950 XL van. Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#1235) varesz11 válasza Plazmacucci (#1233) üzenetére


varesz11
tag

Reménykedtem, hogy nem ilyesmi választ kapok.. :D
Valami 3rd party böngésző sincs, amibe lehet importálni Chrome könyvjelzőket?

(#1237) thxer


thxer
aktív tag

Insiderben elérhető a 10586.29

(#1238) rambolo válasza thxer (#1237) üzenetére


rambolo
tag

950 re javasolt vajon?

(#1239) rambolo


rambolo
tag

Sajnos nem tudtam becsatolni a képernyő mentést videó problémáról.

[ Szerkesztve ]

(#1240) thxer válasza rambolo (#1238) üzenetére


thxer
aktív tag

Felraktam, sok változást nem tapasztalok

(#1241) ForRedGlory válasza thxer (#1240) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy kell felvarázsolni? Azon kívül van teendő, hogy insider appban beállítottam, hogy résztvevő leszek és fast módra pakoltam? Csak mert nekem frissítést nem hoz, hiába keresek rá az update menüben.

(#1242) thxer: Magától is újraindult beállítás után. Vagy nem elég, ha magától, indul újra? Már 3x újra lett indítva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1242) thxer válasza ForRedGlory (#1241) üzenetére


thxer
aktív tag

Indítsd újra.

(#1243) thxer válasza ForRedGlory (#1241) üzenetére


thxer
aktív tag

Akkor nem tudom :F Lehet várni kell valamennyit.

(#1244) jose999


jose999
senior tag

Ha lezárom a képernyőt, megjelenik ugye az óra/dátum. Ez mikor tűnik el? Ahogy látom,nem igazán akar ☺ Van erre valami beállítás? Köszönöm előre is a segítséget!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1245) thxer válasza jose999 (#1244) üzenetére


thxer
aktív tag

Gépház -> Extrák -> Gyorsnézet képernyő (Angol rendszeren: Settings -> Extras -> Glance screen) alatt lehet módosítani a beállításait.

(#1246) jose999 válasza thxer (#1245) üzenetére


jose999
senior tag

Szuper, köszönöm szépen! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1247) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Tegnap felmásoltam egy csomó zenét az msd kártyára, ma hallgatnám őket, de nagyrészt eltűntek. Van hogy egész mappával, van hogy csak a tartalom, de van olyan is ami ott van. Nem értem. Ugyanez a kártyám volt S4-ben. Ott hibátlanul működött.

(#1248) Ryoo válasza Reinhardt (#1247) üzenetére


Ryoo
senior tag

Fájlkezelővel se látod a zenéket, vagy csak a Groove zenelejátszó nem látja a zenéket? Mert 8.1-en a beépített zenelejátszó szokott ilyen hülyeségeket csinálni. Próbálj meg leszedni egy másik lejátszó progit Perfect Music, vagy Modern Music és nézd meg azokban.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1249) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Lumia 950 mobilarénán

Ha valaki prohardverről járna és nem vette még észre.

(#1250) pzstm válasza Mr Bond 007 (#1249) üzenetére


pzstm
titán

És akkor az lesz a hivatalos topikja 950/950XL-nek?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.