Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bodz


Bodz
nagyúr

Semmi uj, van mar ilyen.

(#2) szp1


szp1
addikt

Na, lesz megint miért perelni....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#3) zone


zone
őstag

Micsoda innováció. Várjunk csak...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#4) Takuun


Takuun
aktív tag

Erre van valós igény?

(#5) a.sebi


a.sebi
őstag

Ouuupsz....Apple karcsú hangzásvilág? Ez biztos...nem vagyok Apple haver ..sőt utálom...de még egy telefon sem adott olyan jó hang minőséget mint az Apple iphone Ja....talán anno az LG Aréna volt még olyan ami megközelítette...de a mai droidok mehetnek a picsaba ebből a szempontból...htc meg beats audio ide vagy oda

(#6) DrEVIL87 válasza a.sebi (#5) üzenetére


DrEVIL87
csendes tag

ŐŐ...Galaxy S 1

(#7) a.sebi válasza DrEVIL87 (#6) üzenetére


a.sebi
őstag

Hát nekem volt galaxy s1 em es sima i4 estem egymás mellett...kb 3 hónapig....elmondanám neked ég és föld...

(#8) uki válasza a.sebi (#5) üzenetére


uki
aktív tag

Sztem konkrétan az iPhone-hoz járó széria fülesre gondolnak, ami még az iPhone tulajok szerint sem valami kiemelkedő hangzású. (mondjuk a zesetel nagyrészében mások sem adnak túl jó füleseket a telókhoz)
Az hogy az iPhone-hoz kötött minőségi fülest már jól meghajta a teló az más kérdés.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#9) blex


blex
senior tag

apple minden héten levédet valamit, az még nem jelenti azt, hogy készül is a cucc.. :P

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Nyugi sracok semmi komoly, csak ma meg nem szerepelt az Apple szo egy cimben sem, raaasul tul sok a wp8 hir.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) mrlujoak


mrlujoak
veterán

jajittenem, már megint egy Apple innováció.

Egyébként meg ez a megoldás sokkal biztonságosabb, mint a kiforgatós...

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12) hemaka válasza mrlujoak (#11) üzenetére


hemaka
nagyúr

Uristen, csak ilyen ne kerüljön az országba, soha. :D

(#13) xmaas


xmaas
őstag

Wow micsoda innovacio istennek ezek az apple-nel ennyire profik hogy hihetetlen es micsoda zsenialis dolgokat talalnak ki es levedetnek .... ja varjal mar valaki megcsinalta de a lenyeg hogy zsenialis a szabadalmi rendszer letudunk vedetni valamit amit mas kitalalt es mar ertekesit ..szegyen

Hogy a termeknel maradjunk szerintem egy oltari baromsag kinek kell ilyen sz@r ?
Majd zsigaek megjobban tudnak diszkozni az utcan tuci tuci menetkozben had legyenek menok

Ja es fejhallgatok igy is serulekenyek stb hat aztan ez a rendszer mennyit forg tartani mikor ide oda pakolgatod aztan ennyire vedetlen az a kulso membran eleg picit megnyomni pakolgatas kozbe aztan kampec neki mehet kukaba

(#14) #80354048 válasza xmaas (#13) üzenetére


#80354048
törölt tag

Azért egy cikknek nem kéne így kihoznia téged a sodrodból...

(#15) Bodz válasza zone (#3) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ez még tutibb. :D

(#16) ntomka


ntomka
nagyúr

Az USA-ban így kell pénzt keresni. Levédetünk egy ötletet aztán nem csináljuk meg. Ha valaki megcsinálná, akkor jól bepereljük és akasztjuk a lóvét.

Meg ahogy előttem mondták, ez nem újdonság. Csak van aki termékekkel innovál, van aki ügyvédekkel.

(#7) a.sebi: Aztán próbáltál é voodoo-t rajta, vagy csak osztani tudod?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#17) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az Apple nem ért az audio cuccokhoz, inkább bele se fogjanak.
A cikk címe alapján egyébként a jó öreg AKG K1000 jutott elsőre eszembe. :)

(#18) hemaka válasza PR0JECTNR56 (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem is kell érteni, manapság a design adja el a terméket, meg az árcimke. :)

(#19) PR0JECTNR56 válasza hemaka (#18) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Valóban így van, szomorú is ez valahol, de aki minőségi megoldást keres muzsikaszeretetének kiélésére, az úgysem az Apple-nél fog szétnézni (még mielőtt beírná valaki a Beats-et, nem ott sem néz szét :D ).

(#20) ntomka válasza PR0JECTNR56 (#19) üzenetére


ntomka
nagyúr

Na de a skullcandy az azért skullcandy. ;]

ツ Headphones on - World off

(#21) PR0JECTNR56 válasza ntomka (#20) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az ördögbe is, róluk megfeledkeztem pedig ők alkotják az Apple/Beats duóval együtt a trendmester triót. :D

(#22) #56573440 válasza PR0JECTNR56 (#17) üzenetére


#56573440
törölt tag

hmm lehet hogy a füleseik nem a stúdió minőséget képviselik, és lehet hogy nem ért az audio cuccokhoz, de mi történik ha win 8 vagy no legyen akár 7 alatt 120bpm-et adsz meg bármilyen zeneszerkesztőben? csak kérdezem. az is audio cucc ugye, csak a másik oldala. lehet persze hogy én tévedek és win alatt 120 bpm lesz csontra ahogy illik, vagy az is lehet hogy bárhol mondták hogy újra feltalálták a pro füleseket, de erről minden bizonnyal lemaradtam. te hol olvastad?

általánosítás. az a baj.

azon túl hogy szerintem sem életképes a konstrukció, de azért az audio szegmensben még mindig ott vannak csak nem a füles oldalon. ez szerintem még alapvetően nem baj. amíg fejemhez nem tartják a fegyvert hogy vegyem meg addig tőlem azt védet le amit akar, főleg ilyen alapvetően számomra haszontalan cuccot.

(#23) PR0JECTNR56 válasza #56573440 (#22) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem szoktam zenét szerkeszteni így ezzel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim.
Az általánosítás az Apple fülhallgatók és audiocuccaik (kivéve az iPod széria egyes tagjait illetve a iPhone bizonyos típusait némi mod után) sajnálatos módon helytálló. Ha rendszeresen látogatod a PH!-s fej és fülhallgatós topikot, head-fi, golden ears stb. akkor azt is tudod hogy miért, ez nem szorul magyarázatra.
Bár nyilván nem a stúdióminőség mércéjét kell megugrania a termékeivel, csak a minőségibb hallgatási élmény elérése lenne a cél, különösképpen ismervén a cég árazási rendszerét. Tekintve, hogy a legutóbbi ilyen "újító" jellegű próbálkozás (Earpod) sem mondható sikeresnek, az általánosítást megalapozottnak érzem. Természetesen én szigorúbban bírálok, mivel szeretek audioeszközöket használni, olvasni, tanulni róluk éppen ezért érdekel is, hogy most megtörik-e a jég, de így előzetesen (amennyiben megvalósítják ezt a konstrukciót) nem hinném, hogy ez jó lesz.
Részemről ennyi lenne, ha van kedved olvass utána a dolgoknak, rengeteg leírást találsz a témával kapcsolatban a már megemlített helyeken.

(#24) #56573440 válasza PR0JECTNR56 (#23) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem hiszem hogy sokat kéne olvasnom, tudom hogy mit tudnak a fülesei. én pusztán az általánosítással vitatkoztam. az audio cuccok tág fogalom. van amiben egészen korrekt, sőt. és pont a készítés oldalán az ;)

az árazás meg szubjektív... akinek jobb füles kell, az vesz hozzá. de most komolyan. menet közben itunes-ből letöltött és/vagy épp streamelt közel sem flack minőséghez tényleg kell a csúcskat? te se gondolod komolyan... aki otthon akar minőségi zenét hallgatni az vesz megfelelő cuccokat hozzá dactól erősítőn át hangfalig. aki menet közben akar minőséget minőségi módon hallgatni az milliós cuccokkal se igazán éri el a célját... metrón lehet ász zajszűrős akármid. te tudod hogy mennyit ér ahogy én is.

a felháborodás amit nem értek igazából. levédettek egy használhatatlan semmit, amihez csak hasonlót alkotott 1 darab gyártó, és az se volt soha sikeres vagy széles körben elterjedt, és ezen az alma se fog tudni változtatni. van egy használhatatlan szabadalma. ha megcsinálja bebukja. ha más licenszeli az is bebukik. értelme 0. innentől tőlem levédethetik a fenyőfa alakú juharszirupot, nekem édes mindegy ;)

[ Szerkesztve ]

(#25) PR0JECTNR56 válasza #56573440 (#24) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A tiéd is egy meglátás, nyilván a másképp közelítjük meg a dolgot, de végül is erre van a fórum hogy több különböző nézet is porondra léphessen.

(#26) kolosanyi válasza a.sebi (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

Voodoo volt az S1-en? Mert ha úgy se tetszett, akkor nem tudom neked mi tetszik... :D

(#27) schawo válasza #56573440 (#22) üzenetére


schawo
titán

Mi a túró gond van a "120bpm"-mel? 2012-ben szerencsére a DAW-ok létező legkisebb problémája a bpm kérdése. Nem tudom, honnan vetted ezt a baromságot.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) bigmasterg válasza Bodz (#1) üzenetére


bigmasterg
addikt

Sőt, még a STAX-nak is van ilyen. :D
ilyesmi

p_adam írta egyszer, hogy valamelyik stax-ját lehet asztali hangszórónak használni. (gyári leírás szerint)

[ Szerkesztve ]

(#29) bigmasterg válasza bigmasterg (#28) üzenetére


bigmasterg
addikt

sorry a dupláért
Közben megtaláltam, csak a fejes topicban kerestem nem itt:
[link]

(#30) gerilee


gerilee
aktív tag

Már várom a hírt, hogy az Apple feltalálta/levédette a viagrát és hamarosan forgalomba hozza iFel néven...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#31) #19158016


#19158016
törölt tag

Készen van vagy csak rajzolgatunk.....akkor védesd le ha már csináltál működő képes darabot....

(#32) passatgt válasza zone (#3) üzenetére


passatgt
aktív tag

Filed: May 2, 2011
Date first available at Amazon.com: June 20, 2011

szóval előbb találták ki applénál, meg egyébként is más a kettő, amit linkeltél ott 2 hangszóró van, itt meg 1, és ha kifordítod akkor hangosabb... ettől függetlenül f*szság:)

(#33) zone válasza passatgt (#32) üzenetére


zone
őstag

Az egyik egy szabvány beadási dátum, a másik a bolti megjelenés. Két külön dolog.
Abban egyet értünk, hogy mindkettő marhaság.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.