Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jobb lesz így mindenkinek. Megvárom a gameplay videókat és ha tuti a motorozás akkor befizetek rá

Life, Uh, Finds A Way

(#2) XuChi válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Én nagyon várom. Bár az előzetes videó alapján, a motornak kb semmi fizikája nincsen. :((

Az UC sorozatban is a járművek fizikájától másztam a falra. De a többi része az kiválló!!

(#3) hombre[EU] válasza XuChi (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért ez nem semmi flip :D
Oké,tudom alpha. Remélem jól megcsinálják a közlekedést vele és akkor ilyen bugokat is megbocsájtok neki

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Az exklúzivitása el fogja adni, de én nem làtok benne semmi különlegeset.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) XuChi válasza Wesder (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Egy újabb Zombis tucat open world cím, csak a sztori tudná kiemelni ebből a kategóriából. Én reménykedek azért :)

(#6) Wesder válasza XuChi (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan.
Persze legyen jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) XuChi válasza Wesder (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Én nagyon örülnék neki, ha jó lenne, mert felkeltette az érdeklődésemet. Tetszik ez a motoros megközelítés.

Abban igazad van, hogy mivel ps ex cím, így nagy valószínűséggel a media az egekig fogja pontozni.

Várom szeretettel :C

Horizon Zero Down: Mindenki el volt tőle ájúlva, nálam 5-6 óra után kifulladt a játék. Nagyon untam az állandó harcot. És azt hogy NYILLAL kellett küzdeni az végképp betett. Nem volt egy értelmes fegyver, állandó lőszer hiány, stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végre egy valamirevaló single game. Gyalázni fog!!! :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) XuChi válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


XuChi
addikt

A próféta szóljon belőled :R

De azért remélem a LOU Part 2 is gyalázni fog :DDD

(#10) .LnB válasza Wesder (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben én sem. TLoU mellé nem tudom minek ez. Persze lepjen meg, nem ellenkezem. De eddig nekem egy sima Daryl Dixon szimulátornak tűnik.

Orii Crackdown 3?! rly? Oké, hogy akkor jelenik meg, de az miatt egy noname indie játék megjelenést se tolnának el. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) GodGamer5 válasza .LnB (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

Emlékszem az első videóban a zombiáradatra. Azóta is egyedülállóan szuper élmény. Teljesen más game lesz a Days Gone mint a LoU2.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.