Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#1) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Jobb lesz így mindenkinek. Megvárom a gameplay videókat és ha tuti a motorozás akkor befizetek rá

you must be the change you wish to see in the world

(#2) XuChi válasza hombre[EU] (#1) üzenetére

XuChi
(addikt)

Én nagyon várom. Bár az előzetes videó alapján, a motornak kb semmi fizikája nincsen. :((

Az UC sorozatban is a járművek fizikájától másztam a falra. De a többi része az kiválló!!

(#3) hombre[EU] válasza XuChi (#2) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Azért ez nem semmi flip :D
Oké,tudom alpha. Remélem jól megcsinálják a közlekedést vele és akkor ilyen bugokat is megbocsájtok neki

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#4) wesder

wesder
(veterán)

Az exklúzivitása el fogja adni, de én nem làtok benne semmi különlegeset.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#5) XuChi válasza wesder (#4) üzenetére

XuChi
(addikt)

Egy újabb Zombis tucat open world cím, csak a sztori tudná kiemelni ebből a kategóriából. Én reménykedek azért :)

(#6) wesder válasza XuChi (#5) üzenetére

wesder
(veterán)

Pontosan.
Persze legyen jó.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#7) XuChi válasza wesder (#6) üzenetére

XuChi
(addikt)

Én nagyon örülnék neki, ha jó lenne, mert felkeltette az érdeklődésemet. Tetszik ez a motoros megközelítés.

Abban igazad van, hogy mivel ps ex cím, így nagy valószínűséggel a media az egekig fogja pontozni.

Várom szeretettel :C

Horizon Zero Down: Mindenki el volt tőle ájúlva, nálam 5-6 óra után kifulladt a játék. Nagyon untam az állandó harcot. És azt hogy NYILLAL kellett küzdeni az végképp betett. Nem volt egy értelmes fegyver, állandó lőszer hiány, stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#8) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Végre egy valamirevaló single game. Gyalázni fog!!! :DD

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#9) XuChi válasza GodGamer5 (#8) üzenetére

XuChi
(addikt)

A próféta szóljon belőled :R

De azért remélem a LOU Part 2 is gyalázni fog :DDD

(#10) .LnB válasza wesder (#4) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ebben én sem. TLoU mellé nem tudom minek ez. Persze lepjen meg, nem ellenkezem. De eddig nekem egy sima Daryl Dixon szimulátornak tűnik.

Orii Crackdown 3?! rly? Oké, hogy akkor jelenik meg, de az miatt egy noname indie játék megjelenést se tolnának el. :U

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#11) GodGamer5 válasza .LnB (#10) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Emlékszem az első videóban a zombiáradatra. Azóta is egyedülállóan szuper élmény. Teljesen más game lesz a Days Gone mint a LoU2.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.