Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) Schuler888 válasza #76289792 (#54) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Ahogyan Samsung megoldásánál is van jobb és biztonságosabb."
Nocsak :D emlits mar egyet ami legalabb a kozelebe er a tobbretegu Knox vedelemnek, ez az amit a BB is kb 1:1ben lemasolt amikor androidra valtott. De biztos va biztonsagosabb es jobb, ha te mondod, varom mi az ;)
"Ellenben szerintem végtelenül unalmas a felülete, nagyon komoly problémák vannak a rendszerrel, baba-ikonok, rendkívül rossz üzemidő stb."
Azt a vegtelenul unalmas feluletet tartja megis minden tesztoldal a legjobb android feluletnek, es biztos viccbol masolja tobb gyarto is a ONE UI megoldasait :DDD egyebkent ha nem tetszenek az ikonok, itt mar sok eve beepitett tema aruhaz van, kimondottan ikon pakk szekcioval megaldva, hagyjuk mar az ilyen eroltett erveket, ha nem is ismered amit fikazol..
"6,7 col 90 hz QHD ÉS lyukmentes kijelző."
Samsungnal akar 6.9es kijelzo, es 120Hz, hat ez mind2 nagyobb sajnos, a lyukmentesseggel meg bukod az IP ratinget, nem tudom, szted veletlen hogy az idei 1+ mar nem lyukmentes? :)) ja, de egyebkent ha akarod a samsungnal is van lyukmentes kijelzos készülék... ejj megint rengeteg dolog amivel nem vagy tisztaban csak a fika.. :(
En megertem hogy elfogult vagy a keszulekeddel szemben, de legalabb megalapozottan fikazd a nala jobb gyartot, ha mar ennyire szurja a szemed, de legjobb lenne elfogadni, es nem harcolni, hanem boldognak lenni azzal amid van :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.