Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, az ilyen QI töltésnek már van értelme!

Megyen!

(#2) ladapower


ladapower
tag

IP68 és Qi? Végre :DD Eddig szinte csak ezek hiánya miatt nem gondolkodtam OnePlus-ban.

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kíváncsi leszek rá, csak az áraktól félek....

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4) jacis


jacis
nagyúr

30W-os Qi töltéssel micsoda hőtermelés lesz ott :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) juuzer


juuzer
addikt

Wow ezt is megéltük, hogy a PlebPlus felszáll a Qi-vonatra... Már csak egy értelmes kamerát és egy normális IP ratinget kéne hozzácsapni, hogy legyen is értelme elkérni azt a valag pénzt érte, amit elkérnek már most. :)

Vamos a la playa.

(#6) JoeCockBill válasza juuzer (#5) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

+ az aod-t is megoldhatnák végre

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7) XDAnonymus


XDAnonymus
csendes tag

Qi-huhu :D (ha már Qi-vonat volt emlegetve)
Ha jól tudom az AOD tervben van hogy jönni fog frissítéssel OnePlusokra végre, úgyhogy tényleg kb minden fontos hiányosságnál történik most előrelépés, de attól tartok árban is

[ Szerkesztve ]

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen töltés mellet nem is kell töltő port. :C

Amúgy ebben több menetből áll a tekercs, vagy mi a titok? :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) juuzer válasza JoeCockBill (#6) üzenetére


juuzer
addikt

AZ van benne tudtommal nem?

Csak Samsungom és Huaweiem van itthon, mind2-ben van AOD, bár tény, hogy - egyelőre - a Samsung sokkal testre szabhatóbb.

Vamos a la playa.

(#10) jacis válasza juuzer (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Volt anno egy széria ami úgy jött ki hogy benne volt, de egy frissítéssel kivették és azóta sem került vissza egy telefonjukba sem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) juuzer válasza jacis (#10) üzenetére


juuzer
addikt

Az igen. Ezt nem tudtam, köszi. Tényleg nem értem, miért istenítik agyon ezt a gyártót. :DDD

Vamos a la playa.

(#12) CptAdamica válasza juuzer (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mert mondjuk normális telefont csinálnak, nem teleszart rendszerrel, normális szerviz hálózattal, normális áron? De ez csak egy tipp...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#13) Bazi.Joe válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Sajnos idén még mindegyik gyártó csalódást okozóan emelte az árait! Tartok tőle hogy most sem lesz másként! Az OnePlus is benevez az áremelés versenybe?

(#14) CptAdamica válasza Bazi.Joe (#13) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyugodjatok meg, fog emelni...

Megyen!

(#15) gattolino válasza CptAdamica (#14) üzenetére


gattolino
senior tag

Eddig minden évben emeltek, kérdés hogy mekkora lesz az az emelés.

Vivo X90 Pro Plus

(#16) juuzer válasza CptAdamica (#12) üzenetére


juuzer
addikt

Gyors és stock-közeli az Android rajta. Ennyi. És van benne jó gyorstöltés, aminél már a konkurencia gyorsabbat tud.

Kamera egy hulladék, nincs se IP-rating se vezeték nélküli töltés, se memóriabővítés. Mindez 250 ezerért a pro esetében. Köszi, de nem. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#17) csako válasza juuzer (#16) üzenetére


csako
veterán

"Gyors és stock-közeli az Android rajta. Ennyi."
Ez nekem el is döntötte a kérdést, a többi felsorolt extrának a hiánya nem idegesít fel naponta, viszont egy nekem nem tetsző rendszer minden bizonnyal megtenné. A kamera elég, persze gcam használatával.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18) pusszycat válasza juuzer (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 8 Pro-ban ezek pont lesznek, az ip68 miatt paterolták ki a popup kamerát.

u.i. bár lehet nem lesz benne a garanciában,ezt nem tudhatom.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) juuzer válasza csako (#17) üzenetére


juuzer
addikt

Nem tudom, én kihasználom a jó kamerát, meg ha már van x darab Qi töltőm, akkor használnám is őket. Meg az IP rating ennyiért alap szvsz. :) G-cammal meg nem szórakozom.

pusszycat: Reméljük meg is lépik végre már. :)

Vamos a la playa.

(#20) CptAdamica válasza juuzer (#16) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyilván ezért volt 2019 év telefonja, mert egy hulladék a rendszeren kívül.

Megyen!

(#21) juuzer válasza CptAdamica (#20) üzenetére


juuzer
addikt

Pontosan. :)

Vamos a la playa.

(#22) macii97 válasza jacis (#4) üzenetére


macii97
senior tag

Az OP fórumon van egy cikk róla, ez nem Qi töltés, a 30W csak és kizárólag a Warp Wireless Chargerrel fog menni, és azért nem rakták bele eddig, mert nem volt tökéletes. Elvileg 97% a hatásfoka a kis hőtermelés érdekében.
Fél óra alatt 50%ra tolja az Op8 akksiját az ígéretek szerint.
A Qi egyébként 10 wattig támogatott.

Forrás: [link]

(#23) #76289792 válasza CptAdamica (#20) üzenetére


#76289792
törölt tag

Hagyd, az ilyet jelenteni kellene admin felé.

(#24) juuzer válasza #76289792 (#23) üzenetére


juuzer
addikt

Sure, mert leírtam a véleményem. Tényleg nagyon offenzív volt, gratulálok. :)

Vamos a la playa.

(#25) #76289792 válasza juuzer (#24) üzenetére


#76289792
törölt tag

Én is csak leírtam a véleményemet. :K
Egyszer nézz meg egy OnePlust, ne csak ítt a fórumon. Lehet lecseréled a Samsungod.

(#26) juuzer válasza #76289792 (#25) üzenetére


juuzer
addikt

Láttam már párat nyugi. Sőt, nyomkodtam is wow. :)

Hulladék kamerára, meg azoknak a hiányára, amit már többször is leírtam nem vágyom köszi. :)

Vamos a la playa.

(#27) #76289792 válasza juuzer (#26) üzenetére


#76289792
törölt tag

A kamera továbbra sem hulladék. Mással nem is nagyon lehet pedálozni. A kamerát egy átlag ember elég keveset használja egy nap, hulladék rendszert használni 0-24-ben véleményem szerint nagyobb bűn... A sarokban lévő lyukak bámulásárol ne is beszéljünk ;)

"Gyors és stock-közeli az Android rajta. Ennyi. És van benne jó gyorstöltés, aminél már a konkurencia gyorsabbat tud."

Máskor tessék jobban megnyomkodni, esetleg szakmai szemmel nézni az adott készüléket. Nem ránézni a márkanévre és "hulladékkameràzni".

[ Szerkesztve ]

(#28) juuzer válasza #76289792 (#27) üzenetére


juuzer
addikt

Enjoy your 8 Pro then. ;)

Ízlések és pofonok, képtelen lennék újra stock droidot használni. :)

Vamos a la playa.

(#29) #76289792 válasza juuzer (#28) üzenetére


#76289792
törölt tag

Maradok a 7-es szériánál. A 8-as olyan tévút amit más márkáknál is szoktunk látni.

[ Szerkesztve ]

(#30) juuzer válasza #76289792 (#29) üzenetére


juuzer
addikt

Okay Boomer. :)

Vamos a la playa.

(#31) #76289792 válasza juuzer (#30) üzenetére


#76289792
törölt tag

Itt fogytál el, boomer.

[ Szerkesztve ]

(#32) juuzer válasza #76289792 (#31) üzenetére


juuzer
addikt

Nem, csak nincs kedvem és felesleges energiám cicaharcolni egy megrögzott PlebPlus-vallású júzerrel. :)

Vamos a la playa.

(#33) #76289792 válasza juuzer (#32) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nem én mentem flamelni a Samsung hír alá :) Igazad van, nem sok keresnivalód van itt. Ez majd be is bizonyosodik azzal, hogy miután lecsengett benned a kezdeti vágy az általad nem használt márka offolására, eltűnnek a hírek és jönnek a szakmaibb topikok, te a közelében sem leszel már a OnePlus topikoknak, esetleg csak egy-két beböfögésre.

[ Szerkesztve ]

(#34) juuzer válasza #76289792 (#33) üzenetére


juuzer
addikt

Pontosan. Pacsi! :)

Vamos a la playa.

(#35) CptAdamica válasza #76289792 (#33) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerencsére a szakmai topikokban nyomát sem látni. De, mielőtt megtriggerem:

Megyen!

(#36) reap3r válasza juuzer (#34) üzenetére


reap3r
aktív tag

Valószínűleg fogalmad sincs a stock androidról és annak jelentéséről. A OnePlus stockszerű, de nem mondanám stocknak már, tele van feature-rel, amivel mondjuk a Googe Pixelem még életében nem találkozott.

Talán legközelebb érdeklődj, mielőtt flamelsz és láthatólag trollkodni jössz ide, mert márkahű vagy és ezt mindenhol nagy dobra kell verned.
Vegyél Samsungot, Huaweit és legyél teljesen tucat ember. Láthatólag te olyan ember vagy, aki nem szeretne piaci versenyt, és a huawei-samsung flagshipet megvenné 500-600-700 ezerért is, ha már nem lenne semmilyen piaci verseny.
Értékeld a többi gyártót, mert legalább versenyt gerjesztenek és ezáltal jobb termékeket,ne oszd itt az észt, ha nem tudsz a cikk témájához értelmeset írni.

[ Szerkesztve ]

(#37) juuzer válasza CptAdamica (#35) üzenetére


juuzer
addikt

:N :DDD

Vamos a la playa.

(#38) hmb válasza ladapower (#2) üzenetére


hmb
aktív tag

sajnos mar reg nem eri meg,rohej hogy az anyaceg, az oppo teloi olcsobbak mint az oneplus a szolgaltatomnal....nem is aruljak mar,pedig az oneplus 3 ota a kinalatban volt.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#39) hmb válasza juuzer (#5) üzenetére


hmb
aktív tag

nekem egy bajom volt a kameran kivul.a botranyos minosegu usb aljzat.4 hinap alatt kikopott es nem tartitta meg a toltokabelt.maga a rendszer az htc utan szerintem a masodik legjobb android vonalon.op utan samu note 10+ 5g van es egyelire ez az ekso es utolso samu.op utan ez a felulet rakas fos nekem

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#40) #76289792 válasza hmb (#39) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nálam közel egy év után még csak jele sincs a kopásnak. Ha ilyesmi előfordul bátran lehet fordulni a supporthoz. Szó nélkül fogják cserélni és még ingyen kicserélik az aksit is, háztól házig futárral. :D

(#41) Schuler888 válasza CptAdamica (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Nyilván ezért volt 2019 év telefonja" :DDD :DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#42) konczy3 válasza juuzer (#9) üzenetére


konczy3
senior tag

Xiaomiba is van, android 10 óta már minden alkalmazás értesítést kijelez, és nagyon sok állítási lehetőség van, még képet is lehet kitenni.
5 éve használok egy Oneplus X-szet ami ugye amúgy is csak középkategoria, igaz 1 éve már csak második telefon, akksi szar de semmi egyéb gondja nincs, szóval a minőség az amire nem lehet rosszat mondani.

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#43) HMárió válasza #76289792 (#23) üzenetére


HMárió
junior tag

Mit kell jelenteni? És miért?

#24 Juuzer +1

[ Szerkesztve ]

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#44) CptAdamica válasza Schuler888 (#41) üzenetére


CptAdamica
veterán

[link]

Megyen!

(#45) HMárió válasza Schuler888 (#41) üzenetére


HMárió
junior tag

És ki állítja, hogy a legjobb? Egy felhasználó, aki mondjuk fél éve gyűri és ismeri minden nyűgjét vagy éppen előnyét? Vagy esetleg valami divat-teszter, aki használta egy hérig és azt nézi, hogy a fotót felnagyítva háromszázszorosára, mennyire pixeles a kép.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#46) #76289792 válasza HMárió (#45) üzenetére


#76289792
törölt tag

A Mobil Világkongresszus szervezői (GSMA) és bírálói szervezete.

(#47) HMárió válasza #76289792 (#46) üzenetére


HMárió
junior tag

Nem győztél meg. Már csak azért sem, mert rengeteg nagytudású cégnek van olyan érdekes húzása, amik felett simán átsiklanak, szerintük rendben van. És akkor jön egy egyszerű paraszt mint én és nem tudom használni a szerintük remek cuccot. Most egy példát írok. Facebook messenger. Kénytelen vagyok feltelepíteni a tabletemre, mert böngészőből eléggé használhatatlan a dolog.
Tehát adott egy tablet, fektetett módban, billentyűzettel. Jön a Facebook messenger, ami a királyok királya, a Föld leghatalmasabbja, a tótum faktum. És azt csinálja a remek program, hogy amikor meg szeretnék osztani valamit messengeren, akkor bejön a névjegyzék lista. Igen ám, csak a képernyő elfordul álló helyzetbe... Magától. Úgy, hogy a tablet az asztalon pihen fektetett nézetben és én egérrel navigálok, mint egy laptopon. És ez nem zavar senkit, mintha a Földön én használnám egyedül tableten...
Na ennyit adok a GSMA véleményére...

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#48) #76289792 válasza HMárió (#47) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ilyen szinten bármibe bele lehet kötni. GSMA-nál szervezeti szinten mérnökök tesztelik az eszközöket, nem influencerek. Ha a GSMA állított ki egyoldalú tesztet a Facebook Messenger-ről, akkor azt szívesen elolvasnám. Azt pedig érdemes elolvasni, hogy milyen okkal jelölték a díjra a OnePlus-t.. nem azt mondták, hogy ennek a telefonnak van a legjobb kamerája, a legjobb rendszere, a legjobb build qualityje, a legjobb hangszórója stb együttvéve.

[ Szerkesztve ]

(#49) HMárió válasza #76289792 (#48) üzenetére


HMárió
junior tag

Csakhogy szerintem egy készülék megítélése az lehet egyéni nézőpont is. Ugyanis kinek mire van szüksége. Talán abban egyetérthetünk, hogy ebben az árkategóriában, ami legyen 200 ezer Ft, nos ebben a kategóriában már minden gyártó készüléke egészen jó. Nem ismerem az O+ telefonjait. Annyi tűnt fel, hogy amikor a kollégám mutatni akart valamit a O+ 7 telefonján, hát először is a képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó az nem mindig azt tette, amit szeretett volna. De lehet, hogy a Samsung is ilyen, azt se tudom.
A másik ami feltűnt, hogy amikor valahová belépett a kollégám egy oldalon a böngészőben, hát bepötyögte a jelszót. Míg a Samsung termékeiben már alap szinten legalább 2 éve ujjlenyomattal tudok belépni internetes oldalakra is, valamint az alkalmazásokba is. De ez is ugye nekem fontos, másnak nem biztos. Szóval ilyenekre gondolok.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#50) #76289792 válasza HMárió (#49) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ezért érdemes meghallgatni a tényleges tapasztalatokat. Nálam 7 Pro-nál tavaly talán az első héten akadozott az ujjlenyomat-olvasás, utána beletanult. Jelenleg jó ha 2-3x elrontja 100 feloldás esetén, nagyon ritka és ez teljesen komoly, sebességéről ne is beszéljünk. Szerintem egyértelműen a legjobb, S10 sehol nincs hozzá, S20-ról nincs tapasztalatom. A jelszavas beléptetés tényleg egyéni dolog, én még ujjlenyomatot sem szívesen használok hozzá, inkább a beépitett A10-es beléptetést használom, az mindennél gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#51) HMárió válasza #76289792 (#50) üzenetére


HMárió
junior tag

Mi az az A10-es beléptetés? Amúgy az ujjlenyomatos beléptetést tudja a 7 pro?

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#52) #76289792 válasza HMárió (#51) üzenetére


#76289792
törölt tag

Az összes telefon tud ujjlenyomatos beléptetést, csak egy arra alkalmas jelszókezelő kell. Samsungnak erre van sajátja, OnePlus-nak nincs.

(#53) HMárió válasza #76289792 (#52) üzenetére


HMárió
junior tag

Azt tudom, hogy szoftveres, csak azt nem tudtam, hogy az O+ rendelkezik-e saját jelszókezelővel, amiben nagyjából meg lehessen bízni.
Nos, sokan kérdezik, hogy miért veszik meg emberek a Samsung túlárazott mobiljait. Hát én pl ezek miatt az apróságok miatt, amik a kényelmemet szolgálják. Ugyanazért, amiért valaki mondjuk Suzuki helyett Mercedest vesz. Mindkettő elgurít a célra, csak nem mindegy hogyan.
Lehet telefonálni meg böngészni az O+ telefonnal is, meg a Samsunggal is, csak nem mindegy, hogyan.
Sokszor láttam már fórumokon, amikor valaki leírja, hogy a vacak Samsungja helyett vett egy csodálatosan olcsó sájomi telefont és értetlenül áll, hogy nincsen benne ilyen, olyan, meg amolyan funkció és szeretné előcsalogatni, mert hát feltételezi, hogy minden android tudja. És akkor általában felvilágosítják, hogy nem, nem tudja alapból az android, azt a Samsung tudja...

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#54) #76289792 válasza HMárió (#53) üzenetére


#76289792
törölt tag

Felesleges sajáttal rendelkezni amikor nem kevés lehetőség van rá. Ahogyan Samsung megoldásánál is van jobb és biztonságosabb. Szerencsére a OnePlus nem ilyenekbe öli az idejét. Ez az a dolog amire akkor jöttem rá, amikor telefont váltottam, a funkciókat csak azért használja az ember (ha használja) mert vannak. Ha nincsenek fel sem tűnik. Pl nálam az Apple szolgáltatásai. Évekig ezért nem váltottam, fizettem egyre többet, de végül rájöttem, hogy ennyi elég volt. Váltás után rájöttem, hogy az egyes funckiókra van alternatíva vagy éppenséggel mindenféle hátrányos vonzat nélkül el lehet őket hagyni. A Samsung sem rejt olyan fontos dolgokat, szimplán egy jó kamerás mobil. Ellenben szerintem végtelenül unalmas a felülete, nagyon komoly problémák vannak a rendszerrel, baba-ikonok, rendkívül rossz üzemidő stb. A Mercedes-es felvetés pedig szerintem nem állja meg a helyét...persze jó vezetni, ott az embléma, bőrülés...de a kormány mellett szétmegy a térdem, míg a Suzukinál nem. A Suzuki elvisz kényelmesen és olcsón, míg a Merci hátsó üléseibe LCD monitorok vannak építve. Ugyanez elmondható a mobiliparról is.

"Lehet telefonálni meg böngészni az O+ telefonnal is, meg a Samsunggal is, csak nem mindegy, hogyan."
Ezzel helyesen megragadtad a lényeget. Tényleg az számít, hogy hogyan használod az a telefont, mit nyújt az alatt az idő alatt amíg használod. És ezt az időt a telefon nem azzal tölti ki, hogy milyen funkciókat ismer. Váltás után olyan pozitív élményt adott a OnePlus, amiről sosem gondoltam volna (árak miatt váltottam). 6,7 col 90 hz QHD ÉS lyukmentes kijelző. Ez az amit a Samsung többek között még most sem tud megadni (OP tavaly május). A tartalomfogyasztás! Na ez az ami nem semmi! A rendszer zökkenőmentessége, gyorsasága, letisztultsága, fluidsága az amit a Samsung nem tud úgy megoldani.
30W töltés, hatékony ram-kezelés, ujjlenyomatolvasó, pop-up kamera, gyors frissítések, elsőosztályú garanciáztatás háztól-házig futárral, és mindemellett nagyon jó személyreszabhatóság (egyébként a tévhitekkel szemben a OP mar egyáltalán nem stock, hihetetlen sok beállítási lehetőség van. Launcher a Nova után a legjobb.
És még nagyon sokáig sorolhatnám. Ezzel ellentétben vannak hátrányok is, pl a kamera (na meg Qi és IP, már akinél ez hátrány).

Szóval tényleg nem mindegy hogyan teszi a dolgát használat közben. Szerintem ezek miatt a dolgok miatt jobb jelen esetben a Suzuki, mint a Mercedes. Én személy szerint nem fizetnék ki ekkora különbözetet, két hasznos, öt lényegtelen és halomnyi teljesen nélkülözhető funkció miatt amik komoly rendszerbeli hátrányokkal párosulnak egy adott vétel esetén.

[ Szerkesztve ]

(#55) HMárió válasza #76289792 (#54) üzenetére


HMárió
junior tag

Igen, de pont ez miatt írtam, hogy egyéni felhasználói szokások vannak, így nem lehet egy kisebb csapat véleménye szerint kategorikusan kijelenteni, hogy melyik a jobb. Na most azt nagyon megköszönném, ha mutatnál egy Samsung Note 9-nél egyetlen röccenést is. Nem tudsz. A kijelzője pedig nem lyukas. Azért ezzel hasonlítom, mert árban ugyanannyi, mint a 7T+
Lehet, hogy te megelégszel azzal, hogy a jelszókezelődet Juan Sanchez írta Dél-Amerikában az esőerdőben egy pálmakunyhóban és szívesen rábízod a jelszavaidat, én viszont jobban megbízom a Samsung világmárkában ilyen téren.
Nekem igenis fontos az, hogy kiszolgáljanak. A Samsung kiszolgál minden programmal. Én nem akarok mindenféle idegeneket hozzáengedni a telefonomhoz. És összevadászgatni sem akarom.
Nekem nem felel meg a Google féle gmail. Nem felel meg semmilyen billentyűzet, mert a Samsung billentyűzetén kívül egyiken sem lehet kikapcsolni a "szóköz hozzáadása a bevitt szó után" funkciót. IP védelem, és most a kesztyűs vírusos időszakban fogalmad nincs milyen jól jön az irisz szkenneres feloldás. A ledes tok, nos ilyet se láttam más gyártónál. A külön alkalmazás hang, tehát szól a zene a bluetooth rendszeren és nem halkítja le a zenét ha valakire rájön a messenger roham, hanem pittyeg a telefonon. A vezeték nélküli töltés. A beépített érintőtoll, mely szintén szuper a vírusos időszakban. Pl ezt megnézném, hogy mivel váltod ki, tehát egyszerűbb, ha azt írod rá, hogy hülyeség. És mégis mennyit bír a 7T+ egy feltöltéssel? 1 hetet? Kötve hiszem. Ugyanűgy 1-1,5 napot bír, mint bármelyik mai telefon. Dolby Atmos sok telefonban van, de hallásjavító adapt sound aligha van másik gyártó termékében. Reggelig sorolhatnám, de úgyis mindenre azt írod majd, hogy felesleges. Ezt már ismerem :)

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#56) #76289792 válasza HMárió (#55) üzenetére


#76289792
törölt tag

Az a baj, hogy túlzottan márkafüggő vagy tehát mondhat neked bárki bármit, ezzel a kommenteddel bizonyítottad. Az hogy melyik a jobb én meg sem kérdőjeleztem, egyikre sem mondom hogy "jobb", míg te erőlteted hogy a Samsung jobb. Note 9-nél újabb készülékükön is találkoztam már "röccenéssel", ha te nem , akkor hozzá vagy szokva. Notch, lyuk.. mindegy nekem. Note 9-re pedig már nem kapsz semmi egetverő frissítést. A10 mikor jött meg rá? Következő már nem fog jönni, míg én megkapom majd a A12-t is.
A jelszókezelős érvelésed viszont egetverő ostobaság már ne is haragudj. A nevesebb jelszókezelőket nagy és erre szakosodott cégek készítik és az oldalukon fel is tüntetik a privacy-t, míg a Samsung jelszókezelőjéről semmit nem találni. Ergo sokkal biztonságosabbak mint a Samsung jelszókezelője,mert náluk ülnek össze a Juan Sanchezek összedobni a kódokat. Most pedig külön kiemelném, hogy a Samsungot NEM Isten kezei állítják össze. A Samsungnál is ugyanolyan szakik rakják össze annyi különbséggel, hogy jóval kisebb figyelmet fordítanak a biztonságra (Samsungot úgy is megveszed, ha probléma van akkor kimagyarázzák, ezt pedig egy erre épülő cég, ami konkrétan erre specializálódott és ezen múlik a piacképessége, had ne mondjam mennyivel jobban figyel erre).
A Samsung pedig nem kínál semmi olyan programot amit nem tudnál letölteni kategóriáján belül, segítek, 2020-ban ezeket nem kell vadászni.

"Nem felel meg semmilyen billentyűzet, mert a Samsung billentyűzetén kívül egyiken sem lehet kikapcsolni a "szóköz hozzáadása a bevitt szó után"" no comment, szerintem ezt sokan megmosolyogják.

". IP védelem, és most a kesztyűs vírusos időszakban fogalmad nincs milyen jól jön az irisz szkenneres feloldás."
Ha utánaolvastál volna a O+ 7-es szériának, akkor tudnád, hogy a tömítések ugyanúgy ott vannak mint az IP 68-as Samsungnál, csak a minősítést nem vették meg rá. Ez csak ipari megkülönböztetés. Ja és kínában nem is izgulnak ennyire az IP-re mint nálunk. Egyébként OP 8 már megkapja az IP minősítést. Az íriszes beléptetésről pedig van fogalmam, asszony azt használ. Nálam az arcfelismerő ugyanazt hozza csak kicsit gyorsabban, mint nála.

"A ledes tok, nos ilyet se láttam más gyártóná"
Mutass nekem Samsungnál olyan pillekönnyű tokot mint a O+ Karbon.

"A külön alkalmazás hang, tehát szól a zene a bluetooth rendszeren és nem halkítja le a zenét ha valakire rájön a messenger roham, hanem pittyeg a telefonon. "
OnePlus-on beteszem GameSpace-be a messengert és már is nem jelez a hangszóron. Voila.

"A vezeték nélküli töltés." Akinek kell, 8 tudja majd ;) , én inkább töltöm fele annyi idő alatt vezetékről.

Az érintőtoll pedig tényleg nagyon speciális. Nagyon ritkán látom az embereket tollal böködni a telefonjukat és a legtöbben csak az elején bohóckodnak vele, majd megunják. Ez tényleg nagyon egyéni, nagyon keveseknek van rá szüksége. Nem írom rá, hogy hülyeség, ahogyan eddig sem írtam semmire sem, jó dolognak tartom :F

"Ugyanűgy 1-1,5 napot bír, mint bármelyik mai telefon."
Nálam a 7 Pro 90hz-en és QHD felbontáson is azért jobb üzemidőket
hoz mint a családban levő S10.
Szerintem meglepne, de a Samsung nagyon csúnyán a lista végén van ilyen téren és ezt mindenhol leírják.

Dolby Atmos pedig önmagában túl jó, talán akkor van előnye az adaptívnak ha zenét hallgatsz a hangszóróról. Csinál még valaki ilyet :F Mellesleg hívásnál Volte-n teljesen ugyanaz a minőség.

De végérvényben itt kezdődnek a bajok:.
"én viszont jobban megbízom a Samsung világmárkában ilyen téren"
Ez az az elfogultság ami miatt minden Samsung amit használsz, nem a legjobbat keresed hanem a Samsungot, de minden téren.
Az a különbség, hogy elfogadom ezt, nem mondom hogy jobb, nem mondom hogy rosszabb, szóval nem kell itt erőltetni a Samsung márkát. Ha szerinted szar a OP, akkor felesleges itt írnod, arról pedig nem is beszélve, hogy egy OP hír alatt senki sem kíváncsi Samsung-bálványozásra.

[ Szerkesztve ]

(#57) HMárió válasza #76289792 (#56) üzenetére


HMárió
junior tag

Látom, kicsit besértődtél, meg is értem. Hiszen semmivel nem tudtad megcáfolni azt, amit írtam. Jól megköpködtél és kész.

Nem, nem vagyok hozzászokva a röccenéshez. van egy Samsung Tab S3-mam, na az laggol, mint a kezdeti androidos telefonok. Utálom is mint a sz@rt, tervezem lecserélni iPadra. Mert azt próbáltam és ami jó, azt el kell ismerni. Látod, nem vagyok Samsung fanatikus.

Ismétlem: a Note 9-en nincsen lyuk... se notch... azért hasonlítottam direkt ezzel a 7+ telefont, mert árban ugyanannyi.
Ismétlem harmadjára, hogy az, hogy kinek mi a fontos, az teljesen szubjektív. Pl engem nem érdekel az A12. Addig, amíg a bank szavatolja nekem a biztonságot az általa megadott minimális rendszerkövetelmény mellett, addig nem izgulok az A verziószámra... Nekem a 8 még jobban is tetszett, mint a 10. Az meg engem nem érdekel, hogy ki mit magyaráz ki. Ha engem bármiféle kár ér úgy, hogy gyári rendszert hasznáok, a bank kártalanít. Azt mégse mondhatom a panaszom felvételekor, hogy feltettem valami kulibuli cég jelszókezelőjét és a full rendszeremet átadtam nekik...

A billentyűzetes példámat nem értetted, ami nem lep meg. Így elmagyarázom szájbarágósabban. Szóval nem azt állítottam, hogy csak a samsung billentyűzetben van szóköz. Gondolom ezt hitted. Hanem arról van szó, hogy amikor használod a beépített szótárat, tehát elkezdesz begépelni egy szót, legyen a "kutya". Elkezded írni, hogy "ku", mire felajánlja neked magától, hogy kutya. Ezt minden billentyűzet így csinálja. Ráböksz a felajánlott "kutya" szóra, mire beviszi a rendszer a szövegmezőbe és azonnal utána dob egy szóközt. Nos ezt a plusz szóközt egyetlen egy külsős billentyüzeten se lehet kikapcsolni, legkevesebb 10 félét próbáltam. Egy tudta, a Swype keyboard, de az megszűnt...

Értem, hogy neked mindegy, hogy kap IP minősítést egy telefon, vagy éppen csak kinyomják rágógumival a hézagot és azt mondják, hogy cseppmentes, de ahogy a csivava nem kutya, a qva pedig nem feleség, úgy az O+ 7T se IP védett. Lehet ezt ragozni meg magyarázni...
És ne gyere azzal, hogy az OP 8 majd mit kap meg, én se írtam, hogy a Note 26 mit kap majd meg... Sőt, egy 2 éves technikával alázom a te csúcsmobilodat, amit a GSMA vagy melyik romkocsma társaság beállít a világ legjobb tellájának.
Az ercfelismerőt engedélyezi a mobilfizetés? Mert az íriszt azt igen...

Nem mutatok a karbonodnál könnyebb tokot, mert nekem ledes tok kell, erre maszturbálok esténként. És egyik gyártó sem készít ilyet... Nem kell ezt tovább ecsetelni. Merga vs Suzuki...

Tényleg beteszed a messengert a Game Space-be? És tényleg ott a helye a játékok között egy messengernek? És beteszed mellé az emailt, vibert, skypeot, a mcdonalds appot megg mindent? Mert minden ad ki értesítést :D

Tényleg, tudja majd az OP8 a wireless töltést? A Samsung Note 26-on meg repülni lehet majd. Mert légdeszkaként fog funkcionlni... Inkább beszéljünk a máról...

Igen, a tollat nem használom nonstop, ez tény. De azért egy kicsit minden nap használom. És megint csak a Samsung tudja.

Az S10-et nem ismerem, hogy mennyit bír az akkuja. De diszkréten elhallgatod, hogy mennyit bír a 7+. Az enyém 1,5 nap zúzósan, most, hogy itthon vagyok, 2 nap minimum, de inkább több.

Az adaptív hangzást sem ismered. Nem véletlen. Mert egyik márka sem tudja, csak a Samsung. Egy rövid hallásvizsgálatot tart a rendszer. Igen, ugyanazt a sípolós játékot kell végig játszani, amit a munkavédelmi hallás vizsgálaton. És amilyen hangtartományban nem hallasz, azt kompenzálja, kierősíti. Így olyan hangokat is meghallasz egy zenében, amit más körülmények között nem hallanál... Nekem pl a bal fülem gyengébb... A Samu gondoskodik róla, hogy úgy halljam a zenét, mintha jó lenne a fülem...

Végérvényesenpedig a bajok ott kezdődnek, hogy fanatikus lettél és nem értetted meg a mondatomat:

Az, hogy melyik a legjobb telefon, az SZUBJEKTÍV. Neked a 7T, nekem az N9. Kár ezen idegeskedni... És ezt nem a GSMA fogja megmondani. Hanem én, vagy éppen te. Nagymamámnak pl egyikünk telefonja sem a legjobb. Csak a 3210, mert azt szokta meg. Érted már?

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#58) #76289792 válasza HMárió (#57) üzenetére


#76289792
törölt tag

Itt egyedül te vagy az aki megsértődött :) Biztos nem vagy Samsung fanatikus amiért egy S3-at megszólsz..

"Ismétlem: a Note 9-en nincsen lyuk... se notch... azért hasonlítottam direkt ezzel a 7+ telefont, mert árban ugyanannyi."
Akkor káva, nem vagy előrébb.
A bankos szöveged teljesen érthetetlen.

"A billentyűzetes példámat nem értetted, ami nem lep meg. Így elmagyarázom szájbarágósabban. "
Képzeld megértettem, mert egyszerűen fogalmazol mint egy faék és pontosan ezért mosolyogtam meg amiért te ilyet vársz el egy billentyűzettől... Esetleg a fizikai billekről le is szeded a Szóközt? :)

"Értem, hogy neked mindegy, hogy kap IP minősítést egy telefon, vagy éppen csak kinyomják rágógumival a hézagot és azt mondják, hogy cseppmentes, de ahogy a csivava nem kutya, a qva pedig nem feleség, úgy az O+ 7T se IP védett. "
Az összes márka esetén gumitömítést használnak, mint legegyszerűbb könnyűipari tömítésnél. Ennyire tájekozatlan vagy? Rágógumi? Ha van egy kis eszed és nem mosta át a marketing az agyadat akkor rájössz hogy a védelem nem egyenlő a minősítéssel. Az hogy "IP védelem" marketingduma, olyan van, hogy IP minősítessel ellátotott készülék amit a cég külsős forrásból hitelesíttet. Ha nem tudsz különbséget tenni elég nagy bajok vannak.

"És ne gyere azzal, hogy az OP 8 majd mit kap meg, én se írtam, hogy a Note 26 mit kap majd meg... Sőt, egy 2 éves technikával alázom a te csúcsmobilodat, amit a GSMA vagy melyik romkocsma társaság beállít a világ legjobb tellájának."

Szerintem az hogy egész éjszaka sütteted a Qi-n a mobilodat en meg reggel rádugom a töltőre és 90%-ig töltöm 45 perc alatt, az minden csak nem alázás.

"Nem mutatok a karbonodnál könnyebb tokot, mert nekem ledes tok kell, erre maszturbálok esténként. És egyik gyártó sem készít ilyet... Nem kell ezt tovább ecsetelni"
Samsung fan?

"Tényleg beteszed a messengert a Game Space-be? És tényleg ott a helye a játékok között egy messengernek? És beteszed mellé az emailt, vibert, skypeot, a mcdonalds appot megg mindent? Mert minden ad ki értesítést :D"
Ismét fogalmad sincs a dolgokról, de segítek. A GameSpace-el nem a játékok közé teszem be, hanem beállitok hozzá egy kezelési metódust :C

"Tényleg, tudja majd az OP8 a wireless töltést? A Samsung Note 26-on meg repülni lehet majd. Mert légdeszkaként fog funkcionlni... Inkább beszéljünk a máról"
Egy hét múlva jön, ismét túlinformált vagy.

"Az S10-et nem ismerem, hogy mennyit bír az akkuja. De diszkréten elhallgatod, hogy mennyit bír a 7+. Az enyém 1,5 nap zúzósan, most, hogy itthon vagyok, 2 nap minimum, de inkább több."

Két nap minimum? Nem 3-4?
Remélem tudod hogy a Note 9 tesztekben a két napot is csak max 3 óra SOT-tal hozza. Nálam a két nap a max, de előfordult már úgy 6 óra SOT, 90 Hz QHD-n, ég és föld.

"Az adaptív hangzást sem ismered. Nem véletlen. Mert egyik márka sem tudja, csak a Samsung. Egy rövid hallásvizsgálatot tart a rendszer. Igen, ugyanazt a sípolós játékot kell végig játszani, amit a munkavédelmi hallás vizsgálaton. És amilyen hangtartományban nem hallasz, azt kompenzálja, kierősíti. Így olyan hangokat is meghallasz egy zenében, amit más körülmények között nem hallanál... Nekem pl a bal fülem gyengébb... A Samu gondoskodik róla, hogy úgy halljam a zenét, mintha jó lenne a fülem..."
Redditen is teljesen értelmetlennek tartájk. Egyéb marketing-fröcsögés?

"Végérvényesenpedig a bajok ott kezdődnek, hogy fanatikus lettél és nem értetted meg a mondatomat:
Az, hogy melyik a legjobb telefon, az SZUBJEKTÍV. Neked a 7T, nekem az N9. Kár ezen idegeskedni... És ezt nem a GSMA fogja megmondani. Hanem én, vagy éppen te. Nagymamámnak pl egyikünk telefonja sem a legjobb. Csak a 3210, mert azt szokta meg. Érted már?"

Most olvasd újra mindkettőnk első két hozzászólását, ha nem veszed észre magad akkor súlyos problémáid vannak.
Továbbra sem itt istenítsd a Note 9-ed :) :C

"Az, hogy melyik a legjobb telefon, az SZUBJEKTÍV. Neked a 7T, nekem az N9"

Én aztán nem beszéltem arról, hogy melyik jobb, melyik rosszabb. Feltettél egy kérdést amire én megválaszoltam a hiteles információt teljes jóindulatból erre te közölted hogy nem győztelek meg. Ki akart meggyőzni téged? :C Miért vagy itt? Elkezdted teljesen indokolatlanul védeni a márkádat majd ferdítetted a dolgokat.
Egyébként nekem semmi közöm a 7T-hez, még a modellekkel sem vagy tisztában annyira hidegen hagy téged ez a márka. Ez pedig továbbra is egy OnePlus topik és továbbra sem értem miért itt akarod védeni a márkádat. Gondolom nem nagyon használtál még más márkák készülékei közül.

A "Merga" vs Suzuki hasonlatot most már hanyagoljuk, iszonyat primitív.

[ Szerkesztve ]

(#59) Schuler888 válasza CptAdamica (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ja hogy egy ilyen. :DDD azt hittem valami komolyabb, realitason alapulo kijelentes. A valodi puding probaja, hogy a kasszaknal hogy alakit valami, es bizony ebben az s10 csalad tavaly eleg erosen leverte az androidos csucs-bagazst. :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#60) Schuler888 válasza #76289792 (#54) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Ahogyan Samsung megoldásánál is van jobb és biztonságosabb."
Nocsak :D emlits mar egyet ami legalabb a kozelebe er a tobbretegu Knox vedelemnek, ez az amit a BB is kb 1:1ben lemasolt amikor androidra valtott. De biztos va biztonsagosabb es jobb, ha te mondod, varom mi az ;)
"Ellenben szerintem végtelenül unalmas a felülete, nagyon komoly problémák vannak a rendszerrel, baba-ikonok, rendkívül rossz üzemidő stb."
Azt a vegtelenul unalmas feluletet tartja megis minden tesztoldal a legjobb android feluletnek, es biztos viccbol masolja tobb gyarto is a ONE UI megoldasait :DDD egyebkent ha nem tetszenek az ikonok, itt mar sok eve beepitett tema aruhaz van, kimondottan ikon pakk szekcioval megaldva, hagyjuk mar az ilyen eroltett erveket, ha nem is ismered amit fikazol..
"6,7 col 90 hz QHD ÉS lyukmentes kijelző."
Samsungnal akar 6.9es kijelzo, es 120Hz, hat ez mind2 nagyobb sajnos, a lyukmentesseggel meg bukod az IP ratinget, nem tudom, szted veletlen hogy az idei 1+ mar nem lyukmentes? :)) ja, de egyebkent ha akarod a samsungnal is van lyukmentes kijelzos készülék... ejj megint rengeteg dolog amivel nem vagy tisztaban csak a fika.. :(
En megertem hogy elfogult vagy a keszulekeddel szemben, de legalabb megalapozottan fikazd a nala jobb gyartot, ha mar ennyire szurja a szemed, de legjobb lenne elfogadni, es nem harcolni, hanem boldognak lenni azzal amid van :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#61) Schuler888 válasza HMárió (#57) üzenetére


Schuler888
senior tag

najo. Ez mar nagyon durva, nem hogy a samsungot nem ismeri, de meg a note9-en notch :DDD ami mellesleg egy samsung telefonnal sincs.. :U
A frissites mizeria is vicces, hiszen kb 90%-ban a friss android a tobb eves samsung ficsiroket rakja be az alap androidba, tehat o annak orul hogy hamarabb zarkozhat fel egy friss androiddal a 2-3 eves samsung funkcioihoz.. zsenialis.. :DDD
A mezei arcfelismerot osszeveti az irisz azonositassal, nahat ez siman no comment, egyre inkabb erzem hogy egy hozza nem erto hazafele istenito, mas iranyba tudatlanul fikazo fan.. :(
Az meg hogy a ledes tokra a valasza, hogy DEHAT NEKUNK VAN MARHA KONNYU TOKUNK, ILYET MUTASSAL VAZZE! Na itt szakadtam, ez aztan tenyleg ugyanaz :DDD
De te vagy a fan :)) kabare :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#62) #76289792 válasza Schuler888 (#61) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ez már csak hab a tortán, semmi újat nem írsz. Egyébként rólad már szinte köztudott hogy a fórum legnagyobb fanatikusa vagy és ahol tudod véded a márkádat. Soha nem is volt még más készüléked és semmi tapasztalatod a többi rendszerről. Ahol megkérdőjelezik a Samsungot ott megjelensz, primitív mód fröcsögsz egy elferdített szennyhalmazt. Mindenki ismer téged, nem kell itt is bemutatkoznod.

Egyébként sehol nem írtam hogy a Note 9-en notch van.. leírtam az általánosítást, a sorból pedig kihagytam a "káva" kifejezést, mert új készülékeknél ez már nem sűrűn mutatkozik. De nem lepődünk meg a null-szövegértésen.

[ Szerkesztve ]

(#63) kr:sz válasza #76289792 (#62) üzenetére


kr:sz
tag

Minden tiszteletem, hogy időt nem sajnálva válaszolgatsz az ilyen fanatikusoknak, de szerintem te is beláthatod, hogy felesleges energiákat beleölnöd, hadd élvezzék a bálványként imádott eszközüket :)

(#64) #76289792 válasza kr:sz (#63) üzenetére


#76289792
törölt tag

Teljesen igazad van, de feltud bosszantani amikor az ilyenek megjelennek, bevédik a márkájukat egy teljesen más márka topikjában. Ezen a fórumon vannak olyanok akik új készülékben gondolkoznak és ide jönnek informálódni. Mit látnak? Hogy pár Samsung fan itt szarozza az adott márkát mindenféle tapasztalat hiányában - mert még nem is láttak ilyen készüléket - ami háttérinformáció hiányában rögtön negatív visszacsatolás. És ez sajnos fokozottan igaz a OnePlus topikokra (mert iPhone topikban "oké",azt mindenki ismeri), folyamatosan az ilyenek lepik el a fórumot, de érdekesmód szinte mindig Samsungosok :) Én például sosem támadtam a Samsungot a saját topikjában, embereljék meg magukat és ők sem tegyék. Kizárólag romboló jellegű amit itt megosztanak.

(#69) kr:sz válasza #76289792 (#64) üzenetére


kr:sz
tag

Én pl. lassan vásárlás előtt fogok állni. Az első munkahelyemen (a másik nagy koreai elektronikai gyártó) szereztem egy nexus-t a pure droid élmény miatt, amit imádtam. Aztán váltottam iphone SE-re amit a mai napig elégedettséggel használok, de néha már jó lenne picit nagyobbra váltani. Tesómnak van egy Oneplus 3T-je ami a mai napig iszonyatosan fluid és szuperül működik így android vonalon nálam is csak a One Plus játszik. Van Samsung céges telefonom (nem csúcs, középkategória, de szenvedés vele az élet és pár éves) Szóval nálam droid vonalon marad a OP vagy újra iphone.

Etetni meg nem kell a trollokat. Nem válaszolsz, kidühöngni magát egy kommentben aztán ennyi.

(#81) csako válasza HMárió (#72) üzenetére


csako
veterán

Csak két pontatlanságot tennék szóvá: a OnePlus 7Pro alig melegszik jobban gyorstöltéssel, és a 6 óra SOT-hoz nem kell kikapcsolni semmit, simán kihozom egy unalmasabb napon belőle fórumolvasgatással, messenger, twitter stb. használatával erőltetett 90 Hz-en és QHD-n. Itt még ráadásul majdnem 2 nap alatt: 1. kép, 2. kép

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#82) HMárió válasza csako (#81) üzenetére


HMárió
junior tag

Na most akkor mégis melegszik? A kollégád azt írja, idézem:
"30W Warp Charge mellett még apró jele sincs a langyosodásnak. Szóval annak akinél 7-es széria van hírből sem ismeri a melegedést."
Akkor most melegszik, csak alig, vagy nem ismeri hírből sem a melegedést?
Nekem most 1 óra 44 perc kijelzőidőm van és van még 72%. Tehát 28% szorozva néggyel az 84%. Az 1 óra 44 percet is beszorzom 3-mal, az 5 óra 12 perc sot a jelen állás szerint. Ha szerinted ez bizonyítja azt, hogy az OnePlus 7Pro 2019 legjobb telefonja, akkor legyen igazad és tényleg az 2019 legjobb telefonja. Persze mindenki tudja, hogy, egymillió tényezőtől függ a SOT és a verseny csak azonos körülmények között lenne hiteles, de legyen igazad. Ezek az érvek, amiket felhoztok, abszurdum.
Azt azért tudnod kell, hogy konnektor mindenhol van, ha ezen múlik. De attól, hogy neked 48-perccel tovább húzza az akkud ki tudja milyen körülmények között, attól nem lesz gyári jelszókezelőd, adapt soundod, ledes tokod, külün alkalmazáshangod, fullos billentyűzeted, Beépített Spotifyval rendelkező gyári zenelejátszód, meg minden olyan szolgáltatásod, amiket a Samsung alapból tud, a natúr droidban meg 2 év múlva lesz benne mint világújdonság...

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#83) csako válasza HMárió (#82) üzenetére


csako
veterán

Én csak nem merem annyira biztosra állítani a melegedés hiányát :D mert hát nyilván a töltéstől nem marad jéghideg, csak mondjuk alig vagy egyáltalán nem jobban melegszik, mint a korábbi telefonom (Honor 7), amit normál 5V2A töltővel használtam. Mire az akku elromlik már a telefon is cserés lesz...
Engem nem érdekel a vitátok az év telefonja címről, mint írtam csak azokat akartam kijavítani. Ha a GSMA a 7 Pro-nak adta a címet, az akkor csak megmosolyogtat, mert "tök jó, azom van", de én is tudom, hogy nem véletlen annyiféle telefon, mindenkinek más a megfelelő, valakinek hiányoznak azok a szolgáltatások, valakinek meg nem.
Az OxygenOS pedig csak natúrközeli.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#84) HMárió válasza csako (#83) üzenetére


HMárió
junior tag

Végre egy korrekt hozzászólás. Egyébként pedig ha a kedves kollégád benézett volna a Note 9 topicba, akkor látta volna, hogy alázom a Note 9-et is rendesen. Hiszen tökéletes telefon nincs. Pl a lekerekített szélű edge kijelzőt képtelenség megszokni, az életben nem veszek ilyet megegyszer. De az is örvendetes, hogy te a sértődés helyett megértetted a lényeget :D :R

[ Szerkesztve ]

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#85) #76289792


#76289792
törölt tag

Legyen info is róla, két töltés után. Normál töltés mellett asztalon 38 fokra melegedett az akku és ezt nagyon kevés ideig tartotta. Ez szobahőmérsékleten (24 fok) azt eredményezte, hogy a készülék külsején semminemű melegedés nem történt. Egyébként utánaolvastam és 7T Pro-nál 30W Warp Charge 30T töltéssel tapasztaltak többen nagyon kicsi melegedést. Ismétlem ez nyugalmi töltés, de mint tudjuk erősebb használat mellett töltéssel akár 80 fokra is feltornázható :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.