Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, az ilyen QI töltésnek már van értelme!

Megyen!

(#2) ladapower


ladapower
tag

IP68 és Qi? Végre :DD Eddig szinte csak ezek hiánya miatt nem gondolkodtam OnePlus-ban.

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kíváncsi leszek rá, csak az áraktól félek....

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4) jacis


jacis
nagyúr

30W-os Qi töltéssel micsoda hőtermelés lesz ott :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) juuzer


juuzer
addikt

Wow ezt is megéltük, hogy a PlebPlus felszáll a Qi-vonatra... Már csak egy értelmes kamerát és egy normális IP ratinget kéne hozzácsapni, hogy legyen is értelme elkérni azt a valag pénzt érte, amit elkérnek már most. :)

Vamos a la playa.

(#6) JoeCockBill válasza juuzer (#5) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

+ az aod-t is megoldhatnák végre

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7) XDAnonymus


XDAnonymus
csendes tag

Qi-huhu :D (ha már Qi-vonat volt emlegetve)
Ha jól tudom az AOD tervben van hogy jönni fog frissítéssel OnePlusokra végre, úgyhogy tényleg kb minden fontos hiányosságnál történik most előrelépés, de attól tartok árban is

[ Szerkesztve ]

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen töltés mellet nem is kell töltő port. :C

Amúgy ebben több menetből áll a tekercs, vagy mi a titok? :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) juuzer válasza JoeCockBill (#6) üzenetére


juuzer
addikt

AZ van benne tudtommal nem?

Csak Samsungom és Huaweiem van itthon, mind2-ben van AOD, bár tény, hogy - egyelőre - a Samsung sokkal testre szabhatóbb.

Vamos a la playa.

(#10) jacis válasza juuzer (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Volt anno egy széria ami úgy jött ki hogy benne volt, de egy frissítéssel kivették és azóta sem került vissza egy telefonjukba sem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) juuzer válasza jacis (#10) üzenetére


juuzer
addikt

Az igen. Ezt nem tudtam, köszi. Tényleg nem értem, miért istenítik agyon ezt a gyártót. :DDD

Vamos a la playa.

(#12) CptAdamica válasza juuzer (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mert mondjuk normális telefont csinálnak, nem teleszart rendszerrel, normális szerviz hálózattal, normális áron? De ez csak egy tipp...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#13) Bazi.Joe válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Sajnos idén még mindegyik gyártó csalódást okozóan emelte az árait! Tartok tőle hogy most sem lesz másként! Az OnePlus is benevez az áremelés versenybe?

(#14) CptAdamica válasza Bazi.Joe (#13) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyugodjatok meg, fog emelni...

Megyen!

(#15) gattolino válasza CptAdamica (#14) üzenetére


gattolino
senior tag

Eddig minden évben emeltek, kérdés hogy mekkora lesz az az emelés.

Vivo X90 Pro Plus

(#16) juuzer válasza CptAdamica (#12) üzenetére


juuzer
addikt

Gyors és stock-közeli az Android rajta. Ennyi. És van benne jó gyorstöltés, aminél már a konkurencia gyorsabbat tud.

Kamera egy hulladék, nincs se IP-rating se vezeték nélküli töltés, se memóriabővítés. Mindez 250 ezerért a pro esetében. Köszi, de nem. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#17) csako válasza juuzer (#16) üzenetére


csako
veterán

"Gyors és stock-közeli az Android rajta. Ennyi."
Ez nekem el is döntötte a kérdést, a többi felsorolt extrának a hiánya nem idegesít fel naponta, viszont egy nekem nem tetsző rendszer minden bizonnyal megtenné. A kamera elég, persze gcam használatával.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18) pusszycat válasza juuzer (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 8 Pro-ban ezek pont lesznek, az ip68 miatt paterolták ki a popup kamerát.

u.i. bár lehet nem lesz benne a garanciában,ezt nem tudhatom.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) juuzer válasza csako (#17) üzenetére


juuzer
addikt

Nem tudom, én kihasználom a jó kamerát, meg ha már van x darab Qi töltőm, akkor használnám is őket. Meg az IP rating ennyiért alap szvsz. :) G-cammal meg nem szórakozom.

pusszycat: Reméljük meg is lépik végre már. :)

Vamos a la playa.

(#20) CptAdamica válasza juuzer (#16) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyilván ezért volt 2019 év telefonja, mert egy hulladék a rendszeren kívül.

Megyen!

(#21) juuzer válasza CptAdamica (#20) üzenetére


juuzer
addikt

Pontosan. :)

Vamos a la playa.

(#22) macii97 válasza jacis (#4) üzenetére


macii97
senior tag

Az OP fórumon van egy cikk róla, ez nem Qi töltés, a 30W csak és kizárólag a Warp Wireless Chargerrel fog menni, és azért nem rakták bele eddig, mert nem volt tökéletes. Elvileg 97% a hatásfoka a kis hőtermelés érdekében.
Fél óra alatt 50%ra tolja az Op8 akksiját az ígéretek szerint.
A Qi egyébként 10 wattig támogatott.

Forrás: [link]

(#23) #76289792 válasza CptAdamica (#20) üzenetére


#76289792
törölt tag

Hagyd, az ilyet jelenteni kellene admin felé.

(#24) juuzer válasza #76289792 (#23) üzenetére


juuzer
addikt

Sure, mert leírtam a véleményem. Tényleg nagyon offenzív volt, gratulálok. :)

Vamos a la playa.

(#25) #76289792 válasza juuzer (#24) üzenetére


#76289792
törölt tag

Én is csak leírtam a véleményemet. :K
Egyszer nézz meg egy OnePlust, ne csak ítt a fórumon. Lehet lecseréled a Samsungod.

(#26) juuzer válasza #76289792 (#25) üzenetére


juuzer
addikt

Láttam már párat nyugi. Sőt, nyomkodtam is wow. :)

Hulladék kamerára, meg azoknak a hiányára, amit már többször is leírtam nem vágyom köszi. :)

Vamos a la playa.

(#27) #76289792 válasza juuzer (#26) üzenetére


#76289792
törölt tag

A kamera továbbra sem hulladék. Mással nem is nagyon lehet pedálozni. A kamerát egy átlag ember elég keveset használja egy nap, hulladék rendszert használni 0-24-ben véleményem szerint nagyobb bűn... A sarokban lévő lyukak bámulásárol ne is beszéljünk ;)

"Gyors és stock-közeli az Android rajta. Ennyi. És van benne jó gyorstöltés, aminél már a konkurencia gyorsabbat tud."

Máskor tessék jobban megnyomkodni, esetleg szakmai szemmel nézni az adott készüléket. Nem ránézni a márkanévre és "hulladékkameràzni".

[ Szerkesztve ]

(#28) juuzer válasza #76289792 (#27) üzenetére


juuzer
addikt

Enjoy your 8 Pro then. ;)

Ízlések és pofonok, képtelen lennék újra stock droidot használni. :)

Vamos a la playa.

(#29) #76289792 válasza juuzer (#28) üzenetére


#76289792
törölt tag

Maradok a 7-es szériánál. A 8-as olyan tévút amit más márkáknál is szoktunk látni.

[ Szerkesztve ]

(#30) juuzer válasza #76289792 (#29) üzenetére


juuzer
addikt

Okay Boomer. :)

Vamos a la playa.

(#31) #76289792 válasza juuzer (#30) üzenetére


#76289792
törölt tag

Itt fogytál el, boomer.

[ Szerkesztve ]

(#32) juuzer válasza #76289792 (#31) üzenetére


juuzer
addikt

Nem, csak nincs kedvem és felesleges energiám cicaharcolni egy megrögzott PlebPlus-vallású júzerrel. :)

Vamos a la playa.

(#33) #76289792 válasza juuzer (#32) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nem én mentem flamelni a Samsung hír alá :) Igazad van, nem sok keresnivalód van itt. Ez majd be is bizonyosodik azzal, hogy miután lecsengett benned a kezdeti vágy az általad nem használt márka offolására, eltűnnek a hírek és jönnek a szakmaibb topikok, te a közelében sem leszel már a OnePlus topikoknak, esetleg csak egy-két beböfögésre.

[ Szerkesztve ]

(#34) juuzer válasza #76289792 (#33) üzenetére


juuzer
addikt

Pontosan. Pacsi! :)

Vamos a la playa.

(#35) CptAdamica válasza #76289792 (#33) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerencsére a szakmai topikokban nyomát sem látni. De, mielőtt megtriggerem:

Megyen!

(#36) reap3r válasza juuzer (#34) üzenetére


reap3r
aktív tag

Valószínűleg fogalmad sincs a stock androidról és annak jelentéséről. A OnePlus stockszerű, de nem mondanám stocknak már, tele van feature-rel, amivel mondjuk a Googe Pixelem még életében nem találkozott.

Talán legközelebb érdeklődj, mielőtt flamelsz és láthatólag trollkodni jössz ide, mert márkahű vagy és ezt mindenhol nagy dobra kell verned.
Vegyél Samsungot, Huaweit és legyél teljesen tucat ember. Láthatólag te olyan ember vagy, aki nem szeretne piaci versenyt, és a huawei-samsung flagshipet megvenné 500-600-700 ezerért is, ha már nem lenne semmilyen piaci verseny.
Értékeld a többi gyártót, mert legalább versenyt gerjesztenek és ezáltal jobb termékeket,ne oszd itt az észt, ha nem tudsz a cikk témájához értelmeset írni.

[ Szerkesztve ]

(#37) juuzer válasza CptAdamica (#35) üzenetére


juuzer
addikt

:N :DDD

Vamos a la playa.

(#38) hmb válasza ladapower (#2) üzenetére


hmb
aktív tag

sajnos mar reg nem eri meg,rohej hogy az anyaceg, az oppo teloi olcsobbak mint az oneplus a szolgaltatomnal....nem is aruljak mar,pedig az oneplus 3 ota a kinalatban volt.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#39) hmb válasza juuzer (#5) üzenetére


hmb
aktív tag

nekem egy bajom volt a kameran kivul.a botranyos minosegu usb aljzat.4 hinap alatt kikopott es nem tartitta meg a toltokabelt.maga a rendszer az htc utan szerintem a masodik legjobb android vonalon.op utan samu note 10+ 5g van es egyelire ez az ekso es utolso samu.op utan ez a felulet rakas fos nekem

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#40) #76289792 válasza hmb (#39) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nálam közel egy év után még csak jele sincs a kopásnak. Ha ilyesmi előfordul bátran lehet fordulni a supporthoz. Szó nélkül fogják cserélni és még ingyen kicserélik az aksit is, háztól házig futárral. :D

(#41) Schuler888 válasza CptAdamica (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Nyilván ezért volt 2019 év telefonja" :DDD :DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#42) konczy3 válasza juuzer (#9) üzenetére


konczy3
senior tag

Xiaomiba is van, android 10 óta már minden alkalmazás értesítést kijelez, és nagyon sok állítási lehetőség van, még képet is lehet kitenni.
5 éve használok egy Oneplus X-szet ami ugye amúgy is csak középkategoria, igaz 1 éve már csak második telefon, akksi szar de semmi egyéb gondja nincs, szóval a minőség az amire nem lehet rosszat mondani.

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#43) HMárió válasza #76289792 (#23) üzenetére


HMárió
junior tag

Mit kell jelenteni? És miért?

#24 Juuzer +1

[ Szerkesztve ]

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#44) CptAdamica válasza Schuler888 (#41) üzenetére


CptAdamica
veterán

[link]

Megyen!

(#45) HMárió válasza Schuler888 (#41) üzenetére


HMárió
junior tag

És ki állítja, hogy a legjobb? Egy felhasználó, aki mondjuk fél éve gyűri és ismeri minden nyűgjét vagy éppen előnyét? Vagy esetleg valami divat-teszter, aki használta egy hérig és azt nézi, hogy a fotót felnagyítva háromszázszorosára, mennyire pixeles a kép.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#46) #76289792 válasza HMárió (#45) üzenetére


#76289792
törölt tag

A Mobil Világkongresszus szervezői (GSMA) és bírálói szervezete.

(#47) HMárió válasza #76289792 (#46) üzenetére


HMárió
junior tag

Nem győztél meg. Már csak azért sem, mert rengeteg nagytudású cégnek van olyan érdekes húzása, amik felett simán átsiklanak, szerintük rendben van. És akkor jön egy egyszerű paraszt mint én és nem tudom használni a szerintük remek cuccot. Most egy példát írok. Facebook messenger. Kénytelen vagyok feltelepíteni a tabletemre, mert böngészőből eléggé használhatatlan a dolog.
Tehát adott egy tablet, fektetett módban, billentyűzettel. Jön a Facebook messenger, ami a királyok királya, a Föld leghatalmasabbja, a tótum faktum. És azt csinálja a remek program, hogy amikor meg szeretnék osztani valamit messengeren, akkor bejön a névjegyzék lista. Igen ám, csak a képernyő elfordul álló helyzetbe... Magától. Úgy, hogy a tablet az asztalon pihen fektetett nézetben és én egérrel navigálok, mint egy laptopon. És ez nem zavar senkit, mintha a Földön én használnám egyedül tableten...
Na ennyit adok a GSMA véleményére...

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#48) #76289792 válasza HMárió (#47) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ilyen szinten bármibe bele lehet kötni. GSMA-nál szervezeti szinten mérnökök tesztelik az eszközöket, nem influencerek. Ha a GSMA állított ki egyoldalú tesztet a Facebook Messenger-ről, akkor azt szívesen elolvasnám. Azt pedig érdemes elolvasni, hogy milyen okkal jelölték a díjra a OnePlus-t.. nem azt mondták, hogy ennek a telefonnak van a legjobb kamerája, a legjobb rendszere, a legjobb build qualityje, a legjobb hangszórója stb együttvéve.

[ Szerkesztve ]

(#49) HMárió válasza #76289792 (#48) üzenetére


HMárió
junior tag

Csakhogy szerintem egy készülék megítélése az lehet egyéni nézőpont is. Ugyanis kinek mire van szüksége. Talán abban egyetérthetünk, hogy ebben az árkategóriában, ami legyen 200 ezer Ft, nos ebben a kategóriában már minden gyártó készüléke egészen jó. Nem ismerem az O+ telefonjait. Annyi tűnt fel, hogy amikor a kollégám mutatni akart valamit a O+ 7 telefonján, hát először is a képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó az nem mindig azt tette, amit szeretett volna. De lehet, hogy a Samsung is ilyen, azt se tudom.
A másik ami feltűnt, hogy amikor valahová belépett a kollégám egy oldalon a böngészőben, hát bepötyögte a jelszót. Míg a Samsung termékeiben már alap szinten legalább 2 éve ujjlenyomattal tudok belépni internetes oldalakra is, valamint az alkalmazásokba is. De ez is ugye nekem fontos, másnak nem biztos. Szóval ilyenekre gondolok.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#50) #76289792 válasza HMárió (#49) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ezért érdemes meghallgatni a tényleges tapasztalatokat. Nálam 7 Pro-nál tavaly talán az első héten akadozott az ujjlenyomat-olvasás, utána beletanult. Jelenleg jó ha 2-3x elrontja 100 feloldás esetén, nagyon ritka és ez teljesen komoly, sebességéről ne is beszéljünk. Szerintem egyértelműen a legjobb, S10 sehol nincs hozzá, S20-ról nincs tapasztalatom. A jelszavas beléptetés tényleg egyéni dolog, én még ujjlenyomatot sem szívesen használok hozzá, inkább a beépitett A10-es beléptetést használom, az mindennél gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.