Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shockwave12


Shockwave12
csendes tag

Eléggé Chrome-os lesz az új felület, ami persze nem baj :)

(#2) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Jól leegyszerűsödik, összetömörödik. Ami nem baj, mert a megjelenített tartalmon van a hangsúly, annak kell a több hely. Látom ők még XP-t használnak. Pedig az aero is dobna rajta kicsit.

<-ƘƘ->

(#3) domby


domby
csendes tag

Tiszte Chrome..

(#4) FTeR


FTeR
addikt

jé, már ennek sincs menu bar-ja.

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Igen, tényleg tiszta Chrome. A jót másolni nem bűn :U

(#6) Szokenesz válasza Kendek (#2) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Aeros felület: [link]

(#7) speedyx86


speedyx86
tag

Olyan vicces, amikor a kommentek között anno szídták a Chrome-ot, hogy fúj milyen szar, hogy nem lehet kezelni a tabjait, most meg ugyanezek az emberek (nem ti) fogják ugyanezért isteníteni a firefoxot.

(#8) DarkByte válasza Szokenesz (#6) üzenetére


DarkByte
addikt

A skin vadászat kezdetét vette, ez nekem nagyon bejön :) Remélem hamarosan összedobja valaki ezt a külsőt 3.5 -höz.

[ Szerkesztve ]

(#9) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Nekem nem teccik. Pont

(#10) alien24 válasza Csakénvagyok (#9) üzenetére


alien24
tag

nekem sem tetszik, jo ugy ahogy van most. lehet csak megszokas miatt
remlejuk azert elobb utobb eljutnka oda,h drag&dropp rendezzem sajat szajiz szerint (mostanival annyi bajom van,h google toolbar elejerol nem lehet eltuntetni a keresot , eleg nekem a defaul FF kereso.. persze ez nem FF hibaja aszem:)

http://ahapc.hu kiraly webaruhaz: reszletes es pontos leirasok, alacsony arak

(#11) CYX


CYX
aktív tag

Valóban rettenetesen hasonlít a chrome-ra. Bár ha azt vesszük, hogy mennyi maradt meg kezelő szervből, akkor szerintem jogos az elrendezés, amúgy meg van pár különbség, igaz minimális.

És mint mondták: jót nem baj ha másolják :)

(#12) andy83


andy83
aktív tag

A 3.7 nekem tetszik, viszont a 4.0 már túl minimalista, tényleg olyan mint a Chrome, amit én annyira nem is szeretek...

facebook.com/SzeretekMozizni

(#13) waterman_


waterman_
aktív tag

vajon azért a 4.0-ában visszakapcsolható lesz az állapotsor? nekem az tele van tömve mindenfélével. noscript, adblock, locator, forecastfox.. ezeket hova pakoljam majd a 4.0-ában, ha nincs állapotsor?

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#14) VaniliásRönk válasza speedyx86 (#7) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Mert az is, ha ez a rettenet Chrome/IE szutyok visszaállíthatatlan lesz, akkor maradok 3.5-nél, aztán a fene tudja, de ilyen hányadék GUI-t nem fogok bámulni.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#15) Narxis


Narxis
nagyúr

Szerintem teljesen jó, a többi böngésző kezelőfelületével sose volt bajom, ha onnan átemelnek dolgokat akkor az nem probléma.

Így a képeket nézegetve kifejezetten tetszik.

Thanos was right.

(#16) Csakénvagyok válasza alien24 (#10) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondják hogy hasonlít a Chrome-ra, szerintem csak abban hogy minimalista. A Chrome tényleg hogy puritán, kipróbáltam mind a windowsos verziót, mind a Linuxosat, de nem a kinézetéért szeressük. Az FFnél is jó hogy leveszik a menubart, de ha már csinálnak valamit, nem tudnak valami eredetit kitalálni? A Chromnak megbocsátjuk, mivel ők voltak az elsők, a többiek hozzanak is már valait!

(#17) Lenry


Lenry
félisten

a 3.7 tetszik, jó, hogy magától lesz teljesen Aeros, és jól is néz ki.
a 4.0 ronda, chrome-os :O

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) ntomka


ntomka
nagyúr

Tényleg nem sok eredetiség van a tervekben, de nekem tetszik, annak ellenére, hogy copy->paste a Chrome kezelő felületéről. Nekem bejönnek a minimalista design elemek, nincs túlzsúfolva a képernyő. 3.5-ben és alatt teljesen felesleges volt a menü bar eddig is, én szinte alig használom. Jó formán csak a beállításokat hozom elő belőle, akkor meg miért ne lehetne eltenni egy gomb alá valahol az egészet? Valamint a title bar is hasonlóan felesleges, hisz ott sincs semmi gyakorlati fontosságú elem. Ha ezeket eltesszük, több hely jut magának a weboldalnak a megjelenésre, hisz a böngészőt ezek miatt használjuk, nem azért, hogy a panelokat nézegessük...
Haladni kell a korral, nem lefikázni az újat, hisz ezek még csak tervek. Át fogják még ezt gondolni százszor, mire véglegesítik...

ツ Headphones on - World off

(#19) oO7


oO7
őstag

már tegnap néztem ezeket a skineket... tiszta IE az elrendezés meg az aero -s design meg minden... de nem baj... szerintem sokkal szebb mint ami eddig volt (mondjuk nem mintha használnék ff-et ;))

(#20) wetsom


wetsom
tag

A terveket nézve a négynél,a Chrome szerű külső egy funkció lehet,alapban úgy fog kinézni, mint a mostani FF csak menübar nélkül.

Amúgy én így használom a 3.5 szóval nekem ez nem lenne új dolog:[link]

[ Szerkesztve ]

(#21) gabi81


gabi81
tag

tetszenek a tervek, várjuk szeretettel :))

just believe in yourself

(#22) Vídar


Vídar
csendes tag

Röviden: borzalmas. Nagyon nem jön be. :((

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more... and I know I shouldn't.

(#23) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem mindegy hogy néz ki (amúgy tetszik), csak legyen már gyorsabb, pl legyen implementálva az a nyomorult multi-process (minden ablakra egy process)... :N

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) FTeR válasza waterman_ (#13) üzenetére


FTeR
addikt

kétlem, h elvennék a testreszabhatóságot. az egész csak az alpértlemezett témáról és elrendezésről szól.

(#25) D4rkAv3ng3r válasza ntomka (#18) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Nos, a legegyszerűbb ha lenyomod az F11-et (teljes képernyős mód) és akkor nem zavar semmi panel. Ha mozgatod az egeret be tudod írni is a linket.

Nekem most az alap 3.5 skin van megdobva egy plugin-nel aminek köszönhetően Aero Glass működik úgy, mint kb a 3.7-nél lesz. :D

(#26) copin


copin
őstag

Rengeteg a hasonlóság a chrome-al.

(#27) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem amúgy semmi baj nincs az el-chrome-osodással, hisz ezzel letisztul a felület, egyszerűbb lesz használni a böngészőt, nem lesznek szem előtt a ritkán használt elemek. Office 2007-re is fújt mindenki, aztán amikor elkezdték rendszeresen használni a szalagot, akkor rájöttek, hogy tényleg nagyon jól ki van az találva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#28) PuMbA válasza D4rkAv3ng3r (#25) üzenetére


PuMbA
titán

De a kinézete nem olyan... :))

(#29) #95590400


#95590400
törölt tag

remélhetőleg addonban lesz lukálájk 2, mert a 3-nál is az csúszott fel először.

(#30) FTeR válasza D4rkAv3ng3r (#25) üzenetére


FTeR
addikt

ez is glass-t használ, mégsem nézki jól. sztem a glasser theme-t találták el a legjobban, kár, h újabb fx-ekkel nem megy. a tiednél már túl sok az üveges rész és a fehér betű fekete glow-val sem az igazi.

(#31) torma99 válasza domby (#3) üzenetére


torma99
aktív tag

pont ezt akartam írni leöntötték a rókát Chrome-ofággal :)

(#32) D4rkAv3ng3r válasza FTeR (#30) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

De megy csak át kell írni az xpi-t. :D Az összes kiegészítő fut a 3.5.1-el csak bele kell nyúlni. A verzió ellenőrzésen is átmegy utána. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) FTeR válasza D4rkAv3ng3r (#32) üzenetére


FTeR
addikt

vmi pluginnel letiltottam a verzióellenörzést és frankón nem ment, fekete lett az egész böngésző.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.