Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök jó fej! :K

Samsung Galaxy A54

(#2) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Engem csak az érdekel, hogy mikor másolják le a szifon 12 minit?

(#4) Ádám16 válasza #40993792 (#3) üzenetére


Ádám16
addikt

Tuti.
Ha más nem, a Xiaomi fog szerintem. De a Samsungtól is várok egy tényleg "csúcs" S30 minit.
Mindenesetre számomra az i12 mini lesz a befutó, ha jön kompakt droid, ha nem. Visszavágyok az iOS-re.

(#5) Noukoum válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

2021 márciusáig biztosan megkapod a választ. Még renderképek sincsenek amik elég gyorsan megszoktak jelenni. Nem hiszem hogy rárepülne a piac. Helyette kiadnak egy tepsit, és sokkal többet eladnak belőle. Mert nem szabad ám elfelejteni hogy a mini eladásába az is benne lesz hogy olcsóbb mint a sima 12. Usában 100dollár+, itthon 50ezer forint..
Ha tökös lett volna az alma kiadja ugyanazon az áron, lássuk ebben az árkategóriában van-e igény a kisebb méretre. De persze nem ez volt a cél, ők meg adományokból élnek.
Eladásokat nézve az SE is sikeres, de i11 ugyanúgy nagyon veri. Ez a jövőben változhat. Az biztos hogy 180ezerért és főleg az usában nettó 400dollárért nagyon sokan vesznek úgy telefont hogy alap dolgokra használják. 300-400-500-600+ezer forintért már gyakran azért ad érte annyi pénzt valaki, mert többet és másra is szeretné használni.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) .Szaki. válasza Ádám16 (#4) üzenetére


.Szaki.
addikt

Sokan vagyunk ezzel így. :)

(#7) forumpista válasza Noukoum (#5) üzenetére


forumpista
tag

"Ha tökös lett volna az alma kiadja ugyanazon az áron, lássuk ebben az árkategóriában van-e igény a kisebb méretre"

Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogyha a Volkswagen tökös lenne, akkor kiadná a pólót passát árában, lássuk ebben az árkategóriában is igény van-e a kisebb méretre, körülbelül ennyire értelmes amit írtál...

Amúgy elnézve az ámokfutásod más topicban, nem tudom miért fáj neked, ha valakinek szüksége van egy kisebb telefonra, nem fér el a világodban vagy mi?
Én se töröm le a kezed, mert neked asztallap méretü telefon kell, az én világomban az a normális hogy az emberek sokszínüek, sokrétü igényekkel, van akinek kicsi kell van akinek nagy, van akinek elég a gyenge másnak az erős is kevés, van aki a pirosat szereti más a feketét, tökmindegy hogy telefon, autó, lakás vagy cipőről beszélünk...

(#8) janeszgol válasza Noukoum (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Én mégis azt gondolom, és hiszek is a pletykáknak, hogy 200 és 250 ezer ft közé visszatér a Sony Compact család.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Noukoum válasza forumpista (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha tökös lett volna az alma kiadja ugyanazon az áron, lássuk ebben az árkategóriában van-e igény a kisebb méretre. De persze nem ez volt a cél, ők meg adományokból élnek.

Köszönjük hogy úgy válaszolsz más hozzászólására hogy előtte elolvasod és értelmezed azt.
Többi szintén egy nagy kérdőjel.

*Ők meg nem adományokból élnek. De ez eléggé egyértelmű ha valaki életében értelmezett magyar szöveget.

janeszgol: Legyen úgy! Én örülnék neki.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én lemaradok az adásokról, egy cikk formájában kikerülhetne mindig amikor jön új adás a MA! honlapjára, azaz ide :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) janeszgol válasza Graphics (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is majd délután vissza kell néznem párat. A harmadikat láttam, aztán ezt.
Jöhetne cikk mindig erről.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) <Adamsky> válasza janeszgol (#8) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Sony-ba pont ne reménykedj. Ők teljesen rá vannak csavarodva a 21:9-re. Ez olyan fixáció náluk mint a többinél az, hogy a nagyobb és több, mindig jobb is.
Nézd meg a Sony Xperia 5 II -t. Ugyan picit nagyobb a 12 mini-nél, de ha a tetejéből 1-1,5 cm-t lecsípnének (ergo hagynák a pi**ába a 21:9-et) akkor nekem tökéletes lenne.

#9 Zsolt_72
"Talán most elindul egy folyamat és újra lesznek (...) remek kompakt eszközök."
A próféta szóljon belőled! :R

#7 forumpista
Az autós példád azért nem jó, mert a VW Polo nem egy prémium termék. Ami nekem így elsőre beugrik az a Mini. Na, ebből lehet aztán csicsát, gyorsat, erőset venni, nem kevés pénzért. Sose fog annyiba kerülni, mint mondjuk egy full-os 7-es BMW. Sose lesz annyi hely benne, de annak az embernek, aki úgyis egyedül használná, de fontos neki a prémium anyaghasználat, a minőség és kell a kraft, annak pl. ott lesz a John Cooper Works.
Na, ez a változatosság - ami az autóknál (még) megvan - hiányzik a telefonok esetén. Ott csak - a példa kedvéért - mekafull 7-es bimmer van és Dacia Logan MCV.

#11 Graphics
"Én lemaradok az adásokról ... "
Tessen feliratkozni a csatornára, nyomni a csengőt, stb. ;) Gondolom ez a cél.

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics válasza <Adamsky> (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet ez a cél, de megmondom őszintén én nem vagyok annyit Youtube-on :) itt többet tartózkodok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Viktor0610 válasza Graphics (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyszerű a képlet. Minden csütörtök este felnézel a MA YouTube csatornájára. ;)

Samsung Galaxy A54

(#16) Graphics válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Ja meg híreket se itt olvassak, hanem máshol...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Viktor0610 válasza Graphics (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Maaaaaaarha nagy dolog az a pár kattintás, igazad van. ;]

Samsung Galaxy A54

(#18) Graphics válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Régen is itt voltak a videók, amikor jött új, meg az oldal forgalmának is jobb a hirdetések szempontjából. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Bog, mivel veszed fel a műsorokat, milyen telefonnal? Kiváló a kép-, és hangminősége. (Oké a hangra rásegít a mikrofon pl a negyedik adásnál - Mate 40. Az milyen mikrofon?)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Viktor0610 válasza Graphics (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt mondjuk, én sem értem, miért nincs cikk a videóról az oldalon. 🤔

Samsung Galaxy A54

(#21) Bog válasza janeszgol (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Fold2, pro videó mód, +5db-re csavarva a hátsó mikrofonok érzékenységét, Flex módban. Már a mikroportot is dobtam (Boya Type-C amúgy), mert tök szükségtelen.

Többeknek: azért nincs ezekről mindig cikk, mert nem éreztem, hogy annyira nagy érdeklődésre tarthatnak ezek számot, végül is csak odaülök a kamera elé és pofázok random. Akit érdekel, az megtalál, feliratkozik, néz, de nem akarnám terhelni vele az összes olvasót.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) janeszgol válasza Bog (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi. Feliratkoztam, és megnézem a kimaradt hat adást. Meg ezentúl akkor követem is.
Én nem vagyok az a követős-instás emberke, FB-m is csak azért van, hogy tudjak a tesóimnak írni. TheVR, Tech2, Magyarósi, Anoniminc, akkor most MA. Meg van még 2 (három volt ezeken kívül, de az egyik - Radics - leállt), ennyi elég is. De ezek legalább jók.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Annak a fincsi hazai Kimchi receptjét kérjétek már el. Lehet, hogy megreformálom a székely káposztát kicsit! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) goranje


goranje
tag

Sziasztok!

És mit lehet tudni a V 60-ról?

Lehet azt valaha, valamikor, valahol kapni?
Február már régen volt! :W

(#25) Viktor0610 válasza goranje (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem a kérdésed.
Google keresés, egyik első találat: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#26) David3 válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


David3
őstag

Pont akartam linkelni.

Na mindegy, én voltam, aki feldobta a témát, és itt is köszönöm Bog-nak a gyors intézkedést. Engem tényleg érdekel az LG sorsa, mert jelenleg nekem ők az elsődleges, mint telefongyártó (igaz van tőlük tv, mosógép, és minden jól működik).

(#27) goranje válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


goranje
tag

Na ja, ennyire ezért én sem...
Ez itt mocsok drága, főleg hogy csak single.
De gondoltam hátha nagyobb rálátásotok van hogy máshol, a világ boldogabbik részén fog e létezni ( mármint Európában) normális forgalmazásban, lehetőleg garisan, stb.

Na de azért köszi a kimerítő választ :R

(#28) Schuler888 válasza Ádám16 (#4) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Ha más nem, a Xiaomi fog szerintem. De a Samsungtól is várok egy tényleg "csúcs" S30 minit."
Azert sztem nem kell arra varni majd' 9evet meg.. :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#29) Schuler888 válasza forumpista (#7) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogyha a Volkswagen tökös lenne, akkor kiadná a pólót passát árában, lássuk ebben az árkategóriában is igény van-e a kisebb méretre, körülbelül ennyire értelmes amit írtál..."

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Mindig ezek a bena autospeldak, raadasul ez meg annyira felre is ment, hogy kulon vicces a vegen a szamonkeres :DDD
Mert ugye a polo, az koztudottan a passattal megegyezo designban, felszereltsegben, eroben, epp csak kisebb... ohh wait.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#30) forumpista válasza Schuler888 (#29) üzenetére


forumpista
tag

Oké akkor nézzük:
A mininek kisebb az akksija, kevesebb az üzemideje, lassabban tölthető vezeték nélkül mint a sima, a nagyobb modellekhez képest pedig csak 2 kamerája van 3 helyett és hiányzik belőle a lidar.

Tényleg érthetetlen hogy az Apple miért adja olcsóbban mint a nagyobb tesókat, hisz ugyanaz mint a pro nem, csak kisebb? Hát nem.
Lehet hogy az autós példám nem volt tökéletes, de ettől még ti vagytok eltájolva ha azt gondoljátok hogy az Apple azért adja 50k-val olcsóbban a minit mert nem meri a nagyok árában indítani (haha, az Apple-ről beszélünk).
Azért adja ennyivel olcsóbban, mert Apple árszabás szerint kb. pont ennyivel tud kevesebbet a mini.
Ha pedig sikeres lesz, az nem azért lesz mert 50k-val olcsóbb, hanem a mérete miatt.
(Ebben az árkategóriában ez a pénz már nem oszt nem szoroz, főleg a célpiacán (USA), és főleg mert amúgy is szolgáltatói előfizetésre viszik ahol a két éves előfizuval ez gyakorlatilag láthatatlan összeg. Itt a balkánon már más kérdés, de nem is a magyar eladások fognak dominálni a statisztikákban)

[ Szerkesztve ]

(#31) koxx


koxx
MODERÁTOR

Én arra várnék valami értelmes magyarázatot Mr Hongtól, hogy mégis mennyire gondolják komolyan az EU piacot? mert a termékek elérhetőségét tekintve semennyire. Lásd a fenti V60 példát, én is nagyon sokáig szemeztem vele, de egyszerűen elérhetetlen normális áron (a 370k az ugye valami vicc akar lenni). Érdekes, hogy az Apple, Samsung, Huawei meg tudja azt oldani, hogy a bemutatót követően már előrendelhető majd 1-2 héttel később már fizikailag is megvásárolhatók a készülékei kb bárhol. Szóval vagy a marketingesnek kéne a tökére lépni vagy a teljes felsővezetésnek. Vagy gyártsanak akkor Oled tv-t abban legalább tényleg jók, mert valljuk be őszintén, hogy mobilfronton úgy cca 2 generációval lemaradtak valahol a kanyarban. Innováció juhéé, lehet venni elforgatható telefont ami semmire se jó. :U
Anno emlékszem a V30 bemutatóra ami ~októberben lehetett, mondom defasza megvan a V10 utódja, csak annyi volt a bökkenő, hogy március körül lett elérhető ilyen blaha aluljáró szintű gsm boltokban. Aztán berágtam és vettem végül egy Mate 10-et.

(#32) David3 válasza koxx (#31) üzenetére


David3
őstag

Igazad van, mondjuk nézhetjük abból a szemszögből, hogy mire ideér, leesik az ára. :DDD Bár a V50-V60 esetében ez pont nem igaz. A V40-et én Amazonról tudtam rendelni szuper áron, gyári doboz, EU régiós, garanciával, €380-ért még januárban. Azt is valamikor előtte éve telén (február-március) jelentették talán be? Úgyhogy rá egy évre lett emberi ára...

(#33) rep3at


rep3at
őstag

Azt gondolom én is hogy legalább arra jó volt a kisebb iPhone hogy a többi gyártónak felnyissa a szemét hogy van erre valós piaci igény.

Példa: Faterom mindig nyomógombos Nokiákat használt, aztán lett neki SE (iPad miatt neki ez a rendszer barátságos), ez neki teljesen megfelelt méretben, majd jött a 2020-as SE, arra már panaszkodott hogy egy kicsit nagy neki.

Mindenkinek más az ideális méret, szerintem ez vastagon a felhasználási szokásoktól függ. Én mindenesként használom, sok netezéssel, játékkal és videónézéssel, nekem a jelenlegi 6,7"-os tökéletes, nem mondom hogy néha nem zavaró a mérete de többször áldom mint átkozom, főleg hogy így legalább belefért egy bitang nagy akku is ami röhögve bírja egész nap még így is.

Forward thinking. كرر

(#34) Fred23


Fred23
nagyúr

Hír.
Ken Hongot meg lehetne kérdezni a dologról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.