Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) koxx


koxx
MODERÁTOR

Én arra várnék valami értelmes magyarázatot Mr Hongtól, hogy mégis mennyire gondolják komolyan az EU piacot? mert a termékek elérhetőségét tekintve semennyire. Lásd a fenti V60 példát, én is nagyon sokáig szemeztem vele, de egyszerűen elérhetetlen normális áron (a 370k az ugye valami vicc akar lenni). Érdekes, hogy az Apple, Samsung, Huawei meg tudja azt oldani, hogy a bemutatót követően már előrendelhető majd 1-2 héttel később már fizikailag is megvásárolhatók a készülékei kb bárhol. Szóval vagy a marketingesnek kéne a tökére lépni vagy a teljes felsővezetésnek. Vagy gyártsanak akkor Oled tv-t abban legalább tényleg jók, mert valljuk be őszintén, hogy mobilfronton úgy cca 2 generációval lemaradtak valahol a kanyarban. Innováció juhéé, lehet venni elforgatható telefont ami semmire se jó. :U
Anno emlékszem a V30 bemutatóra ami ~októberben lehetett, mondom defasza megvan a V10 utódja, csak annyi volt a bökkenő, hogy március körül lett elérhető ilyen blaha aluljáró szintű gsm boltokban. Aztán berágtam és vettem végül egy Mate 10-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.