Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janeszgol válasza #20749568 (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

Látom te nagyon Digi ellenes vagy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#52) togvau válasza #21180672 (#47) üzenetére


togvau
senior tag

jó lenne, de nem hiszem hogy megállapodtak volna bárhol a kartellal. Különben nem tarolta volna le a digi pl a 3. kerület, és környéke, a trógerkomnak igen csak jól tejelő részét...

hitler, sztálin, micro usb

(#54) paljani


paljani
aktív tag

Már 2017 novemberében arról szólt a történet, hogy majd a DIGI jól lenyom mindenkit és legfőképpen az árakat. Már akkor az országos lefedettség harmada állt rendelkezésre és azóta SEM BŐVÜLT érdemben. Az árak is maradtak ott ahol vannak, mert azóta is csak egy roppant korlátozott tesztüzemet sikerült kipréselniük magukból. Pont.

Értem én, hogy mindenki szeretné a cikkbe (meg a teljes) sztoriba belelátni Dávid és Góliátok harcát, meg szimpátia alapján gyorsan elköteleződni a DIGI mellett, de a helyzet továbbra is az, hogy semmit sem bírtak letenni az asztalra. A vezetékes internetes összehasonlítgatás úgy nagyjából értelmetlen ahogy az abból levont konklúziók is. És szori, de ezen nem segítenek a linkelt román árak vagy éppen az elbukott frekvenciasáv, amit azért SEM adtak nekik, mert komolytalannak számítanak évek óta.

(#56) vicze válasza zolee001 (#44) üzenetére


vicze
félisten

"vagy megéri a linkelt havi 5 euroért adni a szolgáltatást vagy a digi tulajai maga a jézuska bt és sajátzsebböl finanszirozzák"
40%-os profit margin. ;) Képzeld a nagyoknak mennyi...
Ja, nem kell elképzelni le van írva szép magentálval, nem meglepő módon dupla akkora mint a magyar Digi-nek.

(#58) INGJOKE válasza vmarci21 (#42) üzenetére


INGJOKE
veterán

ŐŐŐ miért venne az ember kábeltévé szolgáltatótól tv-t, vagy laptopot?
Ugyan úgy ahogy telefont se veszünk a mobilszolgáltatótól.
Vagy a percdíj olcsó vagy a telefon. Én inkább a percdíjra szavazok a telefont megveszem máshol, és a tv és a laptopot is.
Vonaton meg csak külföldön szabad utazni itthon kerülni ajánlott. :D

(#59) zolee001 válasza #20749568 (#53) üzenetére


zolee001
őstag

3-4000 ft ért gigabites (minöségben és szolgáltatásban is jó) internet sok éve a piacon,sem a fizikát sem a paicgazdaságot nem találta fel de ez az üzleti model müködik nekik és árcsökkentésre késztette a többit
Neked joféle T gané adsl 1 mibites internet kellene 20.000 ft havidijért és 1 GB os forgalmikorláttal.. Most végre megteheted

(#62) joey04


joey04
titán

Otthon Digi a szolgáltatóm. Jó árakon dolgoznak. Ha most bekerültek volna, akkor biztos borítottak volna picit a piacon. Szóval a saját szempontból sajnálom a dolgot. De mint céget nem tudom sajnálni, meg nem érzem úgy, hogy az "igazság" miatt kellene a Digi oldalára állni. Mindenen spórolnak, az ügyfélszolgálaton, a munkásokon (meg lehet nézni milyen munkát végeznek bekötéskor, rengeteg a panasz), a szolgáltatásaik minősége is a többi alatt van, elég megnézni a digi topikot. És lehetne még sorolni. Szóval az olcsóságnak megvan az ára. Nem azért dolgoznak ilyen árakkal, mert ennyivel jobb fejek a többinél. A hírben leírt számokhoz: ha jól tudom itthon nagyon is el vagyunk kényeztetve lefedettségben és sebességben a nyugathoz képest is. ja hogy ennek ára van? hát sorry. azt meg nem tudom elhinni, hogy itthon csak 60%-nak van mobilnete... De sajnálom, hogy kijátszották őket. Viszont csak személyes szempontok miatt. mint céget nem sajnálom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) Viktor77 válasza zoo8800 (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Azt, hogy miattuk nem kerül 20K-ba a gigabites (vagy kisebb) internet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64) pusszycat válasza joey04 (#62) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az milyen dolog már, h miután eurómilliókat beleb@sztak akkor ellehetetlenítik a létezésüket, h majd 3an szétcincálják ami még megmaradt. Ja, ha nem kell az ingyen net... mert kb. semmibe kerülne. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#65) tranceplanet válasza paljani (#54) üzenetére


tranceplanet
addikt

Ha csendes tag maradtál volna továbbra is, bölcs maradtál volna, de nem...
Légy szíves nézz szét a magyarországi piacon, nézd meg az árakat és lefedettséget, elemezd és értelmezd! Amennyiben sikerült gyere vissza és, ha tudsz érdemben hozzászólni a témához, akkor szívesen látunk! Fröcsögésre semmi szükség, nem látod a fától az erdőt! Köszönjük! :DDD :R

------------------------------------------------------------
(#62) joey04

Nekem is van ám tapasztalatom:
-soha nem akadozik a szolgáltatás
-jó ügyfélszolgálat
-korrekt munkatársak irodai kiszolgálás
-korrekt szerelő minőségi munkával
-legjobb ár/érték arányú szolgáltatás MO.-n

többet nem tudok hozzátenni

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#66) Zuzer


Zuzer
csendes tag

Teljesen egyértelmű, hogy a 3 szolgáltató együtt golyózta ki őket. Amúgy is nagyon kartell szaga van a dolognak.

(#67) #56573440 válasza joey04 (#62) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mindegyik topikban van sírás nem is kevés, személy szerint a t-vivanet-externet- upc- digi úton most nem szívok először. Töredék áron jelentősen gyorsabb, fényévekkel stabilabb. A T azt se tudta hogy mit számlázott ki, elismerten nem tudott szolgáltatni két hónapig amit utána kiszámlázott, reklamáltam, kamatostól kiszámlázta, reklamáltam, behajtóval fenyegetett, felmondtam, behajtónak adott át, beküldtem a papírokat behajtónak, és majd egy fél év után rájöttek hogy ja bocsika. viva-externethez képest a jelenlegi huf atomstabil valuta, ha napi 20x nem dobálta magát el a hálózatuk akkor egyszer se, a upc-vel meg folymatosan a natolsz nem natolsz játékot játszottuk két-három havonta és még kismillió gond volt velük. Nekem tök midnegy hogy kicsi meg nagy meg robinhood vagy döbrögi vagy akárki, de eddig digin kívül senki nem tudott se a régi se a mostani házban szolgáltatni értelmesen úgy, hogy két év alatt egyszer se kelljen nagy levegőt véve ügyfélszolgálatot hívni... Hogy jelentősen olcsóbb mint bármi más itt, az igazából annyira nem érvágás, de pl a szerelő időben jött, szépen dolgozott, pironkodva jelezte hogy elfogyott a fekete kötegelő és zöldet használt ahogy bejött a házig a póznáról, és hát bocsi, reméli nem akkora gond... Kapott jattot, röhögtünk aztán ment a dolgára.

[ Szerkesztve ]

(#68) andor80 válasza paljani (#54) üzenetére


andor80
senior tag

ajajaj van gond a fejekben...
Ha nincs a digi akkor ma is nézhetnéd a thom analog kábeltévéjét 8 csatival havi 15 ért
Meg a 3 megabítes adslt- 11ezredesért... De mindengy te hinni akatrsz abban amit kényszerből leírtál...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#70) worxland válasza #20749568 (#69) üzenetére


worxland
addikt

Kurvára jól mondta. A 3 nagy csak a Digi színrelépése után 8-10 évvel kezdte levinni az árait, amikor látták, hogy nem bukik be az istennek se, viszont ahol megjelenik, ott a többitől szolgáltatást a kutya se rendel. Ha bekötött szemmel éltél idáig, az nem andor80 baja.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#71) ubyegon2 válasza janeszgol (#51) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Örömmel látom, hogy Te is látó vagy! Meg is invitálnálak szeretettel a Látóasszonyok topikjába! Te lennél a telekommunikációs látónk! :R

Vagy Inkább Digi-látóasszony még nagyszerűbb lenne, mert ahogy én látom, senki nem látja itt előre ennek a Diginek a sorsát.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#72) Draken válasza #20749568 (#69) üzenetére


Draken
őstag

Remélem Neked is, hogy több hozzászóláson keresztül, más-más megvilágításban/fogalmazásban ecsetelik a 3 nagy kartellezését, nem indokolatlanul. Egy utolsó próbálkozás azért még belefér: ha csak ez a 3 (név változtatásokkal együtt) viszi végig a piacot, mi várható a jövőben? segítek: ugyanaz

(#73) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ahogy írtam korábban lehet telekomot venni. Nem lesz verseny, EU legdrágább árszabási hozzák amit eddig.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#74) Fred23


Fred23
nagyúr

Kíváncsi lennék, hány nokiás doboz cserélt gazdát a háttérben, és hogy honnét hová!

Az, hogy a versenyt felénk sem szeretik, hogy a közérdek szinte senkit se mozgat, már hagyomány. A lakosság mentalitása is ilyen, ne csodálkozzunk, ha a cégeké, hatóságoké se más! :( Miniputyinisztán.

(#75) tranceplanet válasza #20749568 (#69) üzenetére


tranceplanet
addikt

Nem barátom, a tények néha fájnak, de attól még igaz marad! Akinek nem jön le a kartell, olyan szinten bűzlik, ha valaki ezt nem veszi észre... Nem is tudom mit írjak ide... Azt hiszem semmit nem írok inkább. :(

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#77) tranceplanet válasza #20749568 (#76) üzenetére


tranceplanet
addikt

Figyelj, én a vodafonnal kezdtem a mobilozást. A hegy tetejére kellett mennem, hogy legyen térerő, nézd meg most, minőségi szolgáltatást nyújt mindenhol, eltelt pár év azóta. Az megvan, hogy a DIGI most építi a saját hálózatát? Na anno a voda is innen indult! Nem értem, hogy mit nem értesz? Úristen, látod miket írsz? Tisztában vagy a verseny fogalmával? A DIGI tönkrevágja a magyar internetpiacot?
Srácok én ülök fordítva a lovon?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#78) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én már régóta kezdem szégyellni hogy magyar vagyok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#79) Sdi válasza #20749568 (#76) üzenetére


Sdi
addikt

De azt azért tudod ugye, ha ez nem lett volna "Nem szeretem a Digit, mert piacromboló hatása volt/van", akkor nagy valószínűséggel még mindig ADSL-t kapnánk 5Mb/5K áron most a nagyoktól.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#80) MrCsiT válasza #20749568 (#76) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szia!

Amellett, hogy nyilván minden cég profitot szeretne termelni, ezért úgy, ahogy képes, valamin spórolni fog, pár hozzászólás a leírtakhoz:

"3) Nem szeretem a Digit, mert piacromboló hatása volt/van" - nálam havi 3-4.000 Ft-ot rombolt a TV+net+teló szentháromság árából;

"5) Itt a Digi mobilszolgáltatásáról van szó. Arról a mobilszolgáltatásról, amit jelenleg pont annyiért árulnak amennyit ér." - Nos.. hazafelé tartva, minden nap szembesültem azzal, hogy adott pontokon akár Voda, akár Telekom simet néztem, elment a mobilnetem. Az "annyit érő" Digivel pedig nem megy el. Ingyen. És ha bármely egyéb cég hajlandó lenne
- 1500 Ft-ért nem 35 Ft-os (undorító harácsolás) percdíjért csomagot adni és legalább havi 3 GB netet is a csomagban, akkor érdekelne. Ha a Digi szolgáltatása már nem ingyen lesz, akkor sem hiszem, hogy ennél többe fog kerülni.
- hó végén nem lopnák el a feltöltőkártyás adatokat (Voda és Telenor ) hanem mint a Telekom Domino Maraton csomagnál, az megmaradna, máris nem kerestem volna alternatívát. Korlátlan adatforgalmazási mennyiséggel bárkit néznék, az csak a netre havi 10.000 körül lenne. Ezt a tavalyi Digi teszt indulás óta havonta megspórolja nekem a Digi.
" A magyar mobilinternet árak pedig nem rosszak azért a minőségért amit adnak. " - ezt mondjad a vezetékesre annak, aki a Digi 500 vagy Digi 1000 helyett 15/5-öt kénytelen venni, drágábban mondjuk a Tkomtól. :)

Valahogy, nem tudok ezek mellett elmenni, mert ezek: tények.
Az is tény - mint már vagy 100 hozzászóló is írta - hogy ha a Digi nem jött volna be, és azzal a konkurenciát nem sarkallta volna árcsökkentésre, bőven mindenki többet fizetne még ma is.
(Ehhez nem kell látónak lenni. :DDD )

Elfogadom, hogy nem csinálnak ők sem mindent jól - lsd. számlán szereplő adatok kissé furák tudnak lenni - de inkább olyan nyilatkozzon róluk szerintem, akinek első kézből van infójuk róluk.
És ha 1000 Digist megkérdezel, tuti, hogy kb. 970 áldani fogja a pillanatot, amikor velük szerződött le. Ennyi talán elég is lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#81) tomazin válasza joey04 (#62) üzenetére


tomazin
veterán

Ez most van? Mert 5eve szerintem mar ninc igys. 5ev alatt 2hiba, mindketto aznap elharitva. Lehet koaxon nem ilyen a buli, de ftth jo.

(#82) nonsen5e válasza paljani (#29) üzenetére


nonsen5e
addikt

X évet visszamegyünk az időben, akkor a monopol hármasnak is rossz volt a lefedettsége. Fél év után ránéztem most a digis lefedettségi térképre, nagyon szépen és gyorsan növekszik.

Az árukapcsolásokat én sem szívlelem, de ha még az árukapcsolással is töredéke a szolgáltatásuk ára mint a konkurenciának, akkor lenyelem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#83) tomazin válasza #20749568 (#69) üzenetére


tomazin
veterán

Mondok en neked peldat: szolgaltato elovalasztas (cps ) es a tele2.

76: sajnos a cherrypicking igaz es akik nem esnek bele a teruletukbe ok igy jartak

[ Szerkesztve ]

(#85) arnyekxxx válasza #20749568 (#76) üzenetére


arnyekxxx
veterán

"Arról a mobilszolgáltatásról, amit jelenleg pont annyiért árulnak amennyit ér. "

Ahol én járok ott mindenhol van digimobil lefedettség, a család ingyen pofázik egymással, leszoktam a wifi bekapcsolásáról a telefonom.

Mindezét fizetek havi 0 ft-ot. Ha nagyritkán hagyományos mobilhívást kell indítanom digin kívülre, az 5ft/perc. Szerintem ez ár/érték arányban kiemelkedően jó.

[ Szerkesztve ]

(#87) Sdi válasza #20749568 (#84) üzenetére


Sdi
addikt

Nem ismerem a német viszonyokat, de hogy nálunk nem voltak a digi megjelenése előtt rákényszerítve a fejlesztésre, az biztos :) . Arról nem is beszélve, lehet hogy lassan valóban fejlesztettek volna valamit, de az az egyszerű embereknek megfizethetetlen távolságba került volna. Értsd, 100-as net 15-20K-ért. Egy szó mint száz, a magyar internetes közösség bizony a diginek köszönheti, hogy ma elérhető áron valóban szélessávú nethez juthat. Szolgáltassa azt bárki.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#88) arnyekxxx válasza #20749568 (#86) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Lassú és foltos lefedettséggel,

én elhiszem, hogy te utazó ügynök vagy aki az ország minden pontját bejárja, az emberek jelentős része viszont egy alapvetően kis területen éli le az életét. Amennyiben ezen a területen van digi akkor örül, amennyiben nem ilyen szerencsés akkor jól megmagyarázza, hogy miért jó neki, hogy többszörösét fizetheti.

Megjegyzem nekem is van egy domino sim a telefonban a digi mellett, a 80 percből amit a simhez adtak még 73 perc megvan, és az ajándék GB-ból is 800 mega körüli mennyiség ott figyel.

(#89) paljani válasza #20749568 (#76) üzenetére


paljani
aktív tag

Látod, ezért vagyok én csendes tag. Tény- és okszerűen leírom, hogy a Digi több mint 3 éve képtelen egy éles mobil szolgáltatást letenni az asztalra, ezért nem (sem) is veszik komolyan őket a frekvencia aukción. De ezt elegánsan mindenki figyelmen kívül hagyva személyeskedik továbbá azzal van elfoglalva, hogy ha a Digi nincs itt a tizensok éve az olcsó internetével, akkor még ma is százezerért betárcsázós net lenne mindenhol. Valami csegevára-robinhúd keverék ez a cég itt sok “szabadságharcos” szemében vagy esetleg maga a megváltó. Hasonlítgatják itt az almát a körtével, van aki még azt is szégyelli, hogy magyar. (Ehhez mondjuk mennyire hülyének kell lenni?)

Általában ezért vagyok csendben, lassan egy évtizede már. Itt keveseket “zavarnak” a tények. A Digi hosszú évek óta “építi most” a mobil szolgáltatását és semmi sincs belőle, még annyi se, hogy legalább pénzt merjenek kérni érte. Bocsánat, jófejségből nem kérnek. De ha most kaptak volna egy kevés sávszélességet, akkor bezzeg minden más lenne. Most végre meg tudnák csinálni, amire eddig se voltak képesek. Harmadáron adnának ötszörannyit!!! (Fél évig maximum, aztán vagy árat emelnének vagy lehúznák a rolót. Akkor meg a lokál komment-csegevárák megszakértenék, hogy hát a többiek tönkretették őket. Meg az állam. Meg minden és mindenki.)

(#90) zolee001 válasza #20749568 (#76) üzenetére


zolee001
őstag

"Nem szeretem a Digit, mert piacromboló hatása volt/van. Mint proli panelszolgáltató lefölözte magának az olcsón elérhető ügyfeleket és tudott így röhejesen olcsón szolgáltatni. Eddig fasza, csak azokon a településeken ahol ugye kicsit drágább lett volna infrastruktúrát építeni csöndben maradt."

Amennyiben te mint förészvényes (mert nagyon véded öket) alapitasz egy céget ami pl internet szolgáltatással foglalkozik akkor ugye elsö körben beleinvesztálsz sok sok pénzt az induláshoz
A szolgáltatás kiépitését hol kezdedmarinéninél csanádröcsögén ,1 db elöfizetönél felturni az utcát vagy nagyvárosokban ahol 1 földmunkával rögtön elérsz x ezer embert akik már bevételt is generálnak?
(A T only helyek BP belvárosában csak 5 Mbit adsl nem zavar? De UPC -t is robálj rendelni mondjuk a nagytétényi ut végén)

Az általam kivégzendök listáján szereplö kormányunknak van olyan rendelete (Inetrnet adó,emlékszel?) hogy a földkábelekre is kivetettek adót mint plussz teher
Erre mit mondanak azok a bizonyos részvényesek? Invesztáljunk?
Nem
A digi 10-15 éve van a magyar piacaon,a upc 21,a T (posta-matáv-axelero-t-home-telekom stb (komoly cég,a nevüket nem tudták eldönteni) ök mióta is?
A T-nek a Flip csodáját nem tartod gusztustalannak? Ugyanazt a szolgáltatást adják 200 ft!!! árkedvezménnyel a digihez viszonyitva ahol van digi és upc szolgáltatás is,ha az utca tuloldalán laksz akkor 10000 ft
Erröl ennyit
Az internetes tüntetésen összeszart kormányunk utána nem gyözte a net közösség seggét nyalni,kitalálták a digitális jólét programot,nézd meg ki nyerte a legnagyobb szeletet (megsugom a T)
Szegényeknek annyira xarul ment ,hogy 10Mrd ft állami támogatást kaptak,hogy tudjanak székházat felhuzni (gugliban megtalálod)

Ellenben az egész lényeg a tisztességes (magyarországon ilyen nincs) üzleti verseny,indulj nyugodtan egy pályázaton ,ha nem vagy ner lovag akkor sok sikert

(#92) Dare2Live válasza paljani (#89) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"3 éve képtelen egy éles mobil szolgáltatást letenni az asztalra"

Szerintem vmi más világban élünk. Jelenleg is működik az éles mobil szolgáltatása. Én kvázi teljesen átáltam rá. Van egy dominom is, nem tudom mikor töltöttem rá utoljára pénzt soha nem használom biztonság miatt van meg tavaly még nagyon nem ott volt a lefedettség mint most. Meg mert anno még nem ment számhordozás.

"esetleg maga a megváltó"

Az internet piacon pontosan ahogy írod. Maga volt a megváltó.

És ahogy az 5ft/per korlátlan net ingyenből látom pont ez lett volna mobil vonalon is.
Ezt kaszálták el. Van ami volt. Az EU legdrágább telekom országában élünk.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#93) #00137984


#00137984
törölt tag

Mobilinternet, meg amúgy az egész mobilos adatforgalom árazása és a telefonálás percdijak az én részemről a 2010-es évek után alig mérséklődtek.
Vodafone és a Telenor feltöltőkártyákat használtam az aktuálisan kártyafüggetlen telómhoz. Időben megvolt a 3G és a lefedettségre sem volt panaszom azokban az időkben... Időközben fejlődtek az 5G-re, de én kiszáltam a mobilnetből... Fizetések emelkedtek úgyan, de arányaiban romlott a mobilozásra forditott pénz értéke. Kevesebb percet beszélhetek, de a mobilnetet már meg sem piszkálom ennyiért. Itt a történethez hozzákapcsolodik a DIGI, mert nálam az olcsóbb vezetékes NET nagyban hozzájárult a mobilnet viszonyához. DIGI részéről is volna hova fejlődni, mert több alkalommal vannak zűrők. Analóg Kábel TV csatornakiosztás változtatások, és a NET belassulások bosszantóak tudnak lenni. UPC még ennyire sem tud szolgáltatást nyújtani nálunk. Biztosan ez egy helyi sajátosság... :)

[ Szerkesztve ]

(#94) nonsen5e válasza #00137984 (#93) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tavaly tavasszal járt le az előfizetéses netem a telenornál, rosszabb díjcsomagot akartak drágábban adni mint 2 évvel azelőtt, és azóta sincs jobb máshol sem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#95) #00137984 válasza nonsen5e (#94) üzenetére


#00137984
törölt tag

Tipikus. Nekem is ez a gondom, mert nincs egy megfelelő formula ahova jó volna átváltani. Céges flotta kedvezmény nekem sajnos nem jár... :)

(#96) tranceplanet válasza #20749568 (#91) üzenetére


tranceplanet
addikt

" Mint proli panelszolgáltató lefölözte magának az olcsón elérhető ügyfeleket és tudott így röhejesen olcsón szolgáltatni. "

Ez a többi versenytársnak tiltva volt? Volt ilyen rendelet, hogy sűrűn lakott területeket tilos lefedni? Csakis zsákfalukban szabad földkábelt fektetni? Volt ilyen rendelet? A többi szolgáltató miért nem kínált gigabites netet panelekben? Ki korlátozta a tisztelt konkurenciát, hogy a sűrűn lakott területeket megszerezze magának? Elindítasz egy net szolgáltatás vállalkozást, hol fogsz először netkábelt fektetni?

Bármilyen szolgáltatói szegmenst megnézel Magyarországon, milyen szolgáltatásra fogsz előfizetni? Hát persze, hogy arra, ami a legjobb ár/érték arányt nyújta, aki nem így tesz, az egy barom!

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#98) gzoll


gzoll
tag

Hazugság hazugság hazugság. Én Németországban élek, és felháborítóan rohadtul drága a mobilinternet, azon felül, hogy az országban a hálózati lefedettség alig éri el a 60%-ot, és ahol van mobilkapcsolat ott is szar (T-mobile tapasztalat, van, hogy városok közepén is csak 2G van) A 3 gigabájtos opció átlagban 20€, 5/7 gigabájt egy hónapra 30€ körül mozog (kártyás csomagban vagyok). A havi korlátlan mobilinternet itt NEM LÉTEZIK, 10 gigásnál nagyobb csomag ha jól tudom a Vodafone-nak van az otthoni cube az 50 gigás, de az árát már nem merik ráírni sehol. Magyarországon ennél jóval olcsóbb még a legputtóbb kártyás csomagra is az internet!

(#99) nyisziati válasza paljani (#89) üzenetére


nyisziati
veterán

"van aki még azt is szégyelli, hogy magyar. (Ehhez mondjuk mennyire hülyének kell lenni?)"
Semennyire. Elég, ha itt él a rendszerváltás óta. Plusz megélt valamennyit az átkosból. És van annyira őszinte, hogy tényszerűen felsorolja, mit is tett/tesz az állam őérte és úgy általában az emberekért.

(#100) #86564352


#86564352
törölt tag

Annak idején úgy örültem amikor jött az utcánkba a Digi "piacot rombolni". Addig csak UPC volt hűséggel mivel más nem volt, valami Gold csomag tévé, net, telefon 10K felett biztos volt a csekk, 12K inkább úgy emlékszem. Jött a jelentősen olcsóbb Digi "piacot rombolni" és háromszor gyorsabb net és alapból kb. háromszor annyi HD tévécsatornával.

Amikor hasított a háromszor gyorsabb Digi net és a tévében már HD-ben a hangosan szerváló orosz szőke teniszezőnő combjai, hát teljesen aggódtam a UPC-ért. Ja nem.

Hogy van ez, amíg szinte monopol helyzetben volt az utcánkban a UPC az rendben, amikor bejött a Digi is az utcába versenyezni az már piacromboló lefölözés? :F :D Ha jól emlékszem, még annak is örültem a lassú UPC settopbox helyett Diginél a koax kábel egyből ment a tévébe és kész.
Pár év múlva kopogtatott UPC üzletkötő menjünk vissza, hiszen kénytelen voltak árat csökkenteni, szolgáltatást növelni ők is, de még egyedi ajánlatban sem tudott olyan árat és olyan netet mondani, ami Diginél hűség nélkül listaáron kint volt. Most a Vodafone felvásárlással majd talán tudnak jobb ajánlatot adni összevont szolgáltatásokkal Telekom Magenta módra?

Mobiltelefonnál bejártam a Westel-Pannon-Vodafone-Telekom utat, évek óta elvagyok a Telekommal végül is elégedetten. Az sem érv milyen Digi panaszok, mert mindegyik szolgáltatóra vannak panaszok akár földrajzi helytől függően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.